Bitcoin Forum
April 25, 2024, 05:00:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Šta? Kako? Zašto?  (Read 2202 times)
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
November 02, 2017, 05:58:33 PM
 #41

čisto informacije radi, ako ne znate imate ovaj sajt s airdrop vijestima i alertima. https://airdropalert.com/
1714021242
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714021242

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714021242
Reply with quote  #2

1714021242
Report to moderator
1714021242
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714021242

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714021242
Reply with quote  #2

1714021242
Report to moderator
1714021242
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714021242

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714021242
Reply with quote  #2

1714021242
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714021242
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714021242

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714021242
Reply with quote  #2

1714021242
Report to moderator
1714021242
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714021242

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714021242
Reply with quote  #2

1714021242
Report to moderator
Baske
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
December 05, 2017, 11:51:45 PM
 #42

Koji je ''najbolji'' wallet za kriptovalute?
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
December 06, 2017, 06:28:02 AM
 #43

Koji je ''najbolji'' wallet za kriptovalute?

Pa sve zavisi koja valuta je u pitanju, a ima ih veoma mnogo i kod nekih si prinuđen koristiti wallet koji se instalira na tvoj kompjuter.
Al što se airdropova tiče tu preovladava myetherwallet com jer podrzava većinu tokena koji se dele na njima.
I za airdropove se mora sa vremena na vreme ubaciti neki na kompjuter, na primer za deeponion itd.

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
ljiljan02
Member
**
Offline Offline

Activity: 77
Merit: 11


View Profile
December 06, 2017, 01:24:57 PM
 #44

Quote
Ja osobno volim airdropove kada je već prošao fazu tokena i ico-a, tj. kada je već gotov coin.
Ti mene sad zbuni.
Kad je faza tokena a kad ico-a a kad coin?


Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
December 06, 2017, 02:21:50 PM
 #45

Quote
Ja osobno volim airdropove kada je već prošao fazu tokena i ico-a, tj. kada je već gotov coin.
Ti mene sad zbuni.
Kad je faza tokena a kad ico-a a kad coin?


Ma, to su sada već komplikacije... Airdrop je airdrop, tj. besplatni coini. A sada, je li coin prošao kroz ICO fazu ili ne to je druga priča.
Bilo je coina koji su imali ICO ali bez uspjeha pa su ih nakon toga dijelili u airdropu ali i dalje ništa ne vrijede a s druge strane ima coina koji se dijele samo u airdropu a postignu dobru vrijednost na burzama jer su developeri aktivni i imaju dobre planove za razvoj. Nema tu pravila. Treba istražiti malo i prema vlastitoj procjeni prijavljivati se na airdropove. Nikad se nezna ...
Doovla (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 100



View Profile
December 06, 2017, 09:44:22 PM
 #46

Većina kojina koji su stekli "slavu" (uglv. kratkotrajnu), jeste na poznata imena kao što su LiteCoin , Bitcoin , Ethereum itd. samo dodavajuci prefikse na te iste nazive  Cheesy
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
December 07, 2017, 08:05:53 AM
 #47

Većina kojina koji su stekli "slavu" (uglv. kratkotrajnu), jeste na poznata imena kao što su LiteCoin , Bitcoin , Ethereum itd. samo dodavajuci prefikse na te iste nazive  Cheesy

Slažem se za većinu. Jedini koji očito nije scam i pump&dump token (dev je imao dovoljno prilika dumpati svoje tokene), a počeo je s sufiksom uz Ethereum, jest BLUE (odnosno prije Ethereum Blue). Ideja je dobra, a shvatili su da većina ljudi smatra EthereumNešto tokene prevarom pa su izbacili riječ "Ethereum" iz naziva. Za sad im ide dobro...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
ramanatrav
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 92
Merit: 0


View Profile
December 16, 2017, 10:24:21 AM
 #48

Hajde da pomognemo novajlijama ,kao sto sam i ja  Cheesy, kako da krenu uopšte u priču BitCoin-a?
Podelite svoja iskustva (i loša naravno ) ,pa da pomognemo jedni drugima.


Bitcoin je peer2peer electronic cash system, što u prevodu znači da se transakcije uvijek obavljaju od jedne osobe prema drugoj, bez banke ili neke druge institucije, slicno kao da si dajemo keš na ruke. Ako želiš da ti tetka iz amerike pošalje novce preko neke banke , platit ćeš visoku naknadu i čekat 3 dana da ti pare sjednu, dok s bitcoinom taj novac imaš kroz sat vremena zasigurno na svojoj adresi. Banka ti uvijek može blokirat račun ili ti novci jednostavno nestanu s računa. Kod bitcoina nema takve zajebancije.

Kako da kreneš?
Pa kupi bitcoin .... pocni s 50€ ... drži ga barem pola godine, istražuj, čitaj, uči ...

Hvala na objasnjenju. Sve vise i vise pocinjem da shvatam cripto valutu.
AnnarioN
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 12


View Profile
December 17, 2017, 06:37:32 PM
 #49

kad vec netko prica situacije, mineujem vec 5 godina, prodao 10 btca-za 650 najvise a prodavao i za manje, sreca pa nisam prodao sve...
Shade6999
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
December 19, 2017, 09:00:32 AM
 #50

sad cuti ja rec sta, kako, zasto?
Sta=DeepOnion
Kako=Lako prati ga i rudari i kupuj
Zasto=Jer ce ti se isplatit jer se ta valuta uspinje i vec je sad hit a sta ce tek bit kroz god do dve Cheesy

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
MetaSk
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
December 21, 2017, 08:54:22 PM
 #51

A sta ce tek biti sa DeepOnionom kad zavrsi airdrop?
Ako se devovi ne izdampaju mogla bi bit jaka valuta, jedva cekam taj rasplet na proljece 🙂
Ed Hunter
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
December 23, 2017, 10:36:53 AM
 #52

Ja sam novi clan i istina, tek nakon 6 minuta mogu opet postati. Smatram da je to ok za pocetak jer inace bi bilo rasulo.
Pa nije ovo facebook ljudi moji  Grin
Svaka cast starijim clanovima koji su voljni podijeliti znanje, kapa dolje decki  Wink
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
December 23, 2017, 08:23:39 PM
 #53

Ja sam novi clan i istina, tek nakon 6 minuta mogu opet postati. Smatram da je to ok za pocetak jer inace bi bilo rasulo.
Pa nije ovo facebook ljudi moji  Grin
Svaka cast starijim clanovima koji su voljni podijeliti znanje, kapa dolje decki  Wink

Pa mislim da je to na neki način i bit foruma - razmjena znanja i iskustva. Svi smo nekad bili početnici. Sjećam se kako je meni ovaj forum krajem kolovoza izgledao "zastrašujuće" jer ima jako puno informacija. Ali malo po malo sam uspio pohvatati konce pa sad pomažem drugima koliko mogu Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Ed Hunter
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
January 08, 2018, 04:28:51 PM
 #54

Ja sam novi clan i istina, tek nakon 6 minuta mogu opet postati. Smatram da je to ok za pocetak jer inace bi bilo rasulo.
Pa nije ovo facebook ljudi moji  Grin
Svaka cast starijim clanovima koji su voljni podijeliti znanje, kapa dolje decki  Wink

Pa mislim da je to na neki način i bit foruma - razmjena znanja i iskustva. Svi smo nekad bili početnici. Sjećam se kako je meni ovaj forum krajem kolovoza izgledao "zastrašujuće" jer ima jako puno informacija. Ali malo po malo sam uspio pohvatati konce pa sad pomažem drugima koliko mogu Smiley

Pa da, puno informacija na jednom mjestu. Treba si uzeti vremena imalo po malo iz dana u dan sve vise uciti Wink
Jos jednom svaka cast vama starijim clanovima. Wink
MrDugic
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
January 08, 2018, 06:15:10 PM
 #55

Koliko vam pomažu društvene mreže, npr. twiter i praćenje nekih autoriteta u ovoj branši, u odlukama o kupovini altcoina?
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1206



View Profile
January 08, 2018, 06:50:56 PM
 #56

Koliko vam pomažu društvene mreže, npr. twiter i praćenje nekih autoriteta u ovoj branši, u odlukama o kupovini altcoina?

Mislim da društvene mreže mogu biti pomagalo kako bi se informirali o nekim coinima/tokenima na koje treba obratiti pozornost. Ali ipak smatram da je svatko odgovoran za svoj novac i treba istražiti ono u što ulaže. Ako slušate nepoznate ljude na Facebooku i Twitteru, nećete dugo opstati u kripto svijetu. Naravno, uvijek netko pogodi i spomene valutu koja kasnije "eksplodira" ali ulagati treba u projekt u koji vjeruješ da će uspjeti, a ne zato jer je netko na Facebooku napisao da će mu cijena za mjesec dana biti 100 puta veća.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Ed Hunter
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 12:24:33 PM
 #57

Koliko vam pomažu društvene mreže, npr. twiter i praćenje nekih autoriteta u ovoj branši, u odlukama o kupovini altcoina?

Mislim da društvene mreže mogu biti pomagalo kako bi se informirali o nekim coinima/tokenima na koje treba obratiti pozornost. Ali ipak smatram da je svatko odgovoran za svoj novac i treba istražiti ono u što ulaže. Ako slušate nepoznate ljude na Facebooku i Twitteru, nećete dugo opstati u kripto svijetu. Naravno, uvijek netko pogodi i spomene valutu koja kasnije "eksplodira" ali ulagati treba u projekt u koji vjeruješ da će uspjeti, a ne zato jer je netko na Facebooku napisao da će mu cijena za mjesec dana biti 100 puta veća.

True that Wink
Dobro je informirati se sa vise strana, ali na kraju krajeva uzdaj se u se i u svoje kljuse  Wink
Pasonja
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
January 18, 2018, 10:07:41 AM
 #58

Trebam pomoc! Novi sam na forumu i ispricavam se ako sam postavio pitanje na krivo mjesto. Kad krenem majnovati..izbaci mi ovaj tekst...'nheqminer.exe' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.
Tocko
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 1


View Profile
January 18, 2018, 10:36:13 AM
 #59

Koliko vam pomažu društvene mreže, npr. twiter i praćenje nekih autoriteta u ovoj branši, u odlukama o kupovini altcoina?

ne previse .pratio sam malo mcafee-a ali ne utice na to sto da uzmem.bolje sam istrazit nego da poslije krivis druge za propalo ulaganje

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
January 18, 2018, 01:51:39 PM
 #60

Koliko vam pomažu društvene mreže, npr. twiter i praćenje nekih autoriteta u ovoj branši, u odlukama o kupovini altcoina?

ne previse .pratio sam malo mcafee-a ali ne utice na to sto da uzmem.bolje sam istrazit nego da poslije krivis druge za propalo ulaganje

Ma kojeg crnog Mc Afeea, pa lik je kriminalac i propalica najgoreg kova. http://www.businessinsider.com/the-crazy-life-of-john-mcafee?r=US&IR=T&IR=T NYC (New York Coin) ga je uzeo da promovira taj coin pa sad imaju cijelu frku jer dio investitora bježi glavom bez obzira kako kažu od tog scam novčića. Coinomi im radi novčanik jer originalni Windows novčanik star 3 godine navodno sadrži neki prastari virus (tako kaže zajednica), a Linux ne radi dobro. Coinomi je u svojoj 1.8.0b1 pustio u probni rad NYC, a onda ga je već u 1.8.0b2 izbacio https://hr-hr.facebook.com/coinomi/posts/1553186068135865 jer je nastao neki problem s plaćanjem (bilo im skupo 2 + 2 BTC-a) izrade novčanika koji očito ne znaju napraviti sami. Na kraju su se ipak dogovorili pa je NYC službeno opet u 1.8.0b3 https://twitter.com/CoinomiWallet/status/953774243833090048
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!