Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:46:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Crowdwiz -İlk Merkezsiz, kendi kendini yöneten yatırım ekosistemi  (Read 2189 times)
Stavri (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
October 18, 2017, 04:22:00 PM

beklediğimden falza yatırım alan projeler içinde crowdwizde takibe aldım teşekürler çeviri için

Rica ederim hocam. Evet ben de bu kadar beklemiyordum açıkcası  Smiley. Özellikle altların hepsinin alım fırsatı verdiği bir dönemde bu kadar yatırımcı çekebilmeleri güzel bir başarı.
1714855588
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714855588
Reply with quote  #2

1714855588
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714855588
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714855588
Reply with quote  #2

1714855588
Report to moderator
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
October 18, 2017, 04:28:56 PM

Quote from: Alexandra Poier
Hello everybody! :blush:

We have our winners! :tada::tada::tada::tada::tada:

5 lucky people participating in our Telegram group have just won 1000 WIZ Tokens each!

The lucky winners are: Cath Jane (Cath) , James Graham (James) ,Frank Song (Frank) , Roman Igorevich (@technokraken ) and Akber Zaidi (@Akber_zaidi).

We will share shortly a video of our amazing Co-Founder Slavena picking the lucky winners Smiley

Telegram grubundaki ödül çekilişi yapılmış arkadaşlar. 1000 WIZ token kazanan 5 telegram kullanıcısı aşağıda:

Cath Jane (Cath) , James Graham (James) ,Frank Song (Frank) , Roman Igorevich (@technokraken ) and Akber Zaidi (@Akber_zaidi)

Türk yok gibi geldi ama gene de ben paylaşmış olayım  Smiley Şeffaflık sağlaması açısından telegrama çekilişin videosunu da koymuşlar.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 19, 2017, 09:16:50 AM

Bu proje taas ve iconominin büyük rakibi olacak gibi geldi bana . Onlardan farklı olarak oylama sistemi güzel olmuş .

Proje şu anda işlevselmi alpha veya beta sürümü varmı ?
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
October 19, 2017, 11:00:48 AM

ben artık zaten fon projeleri dışında proje düşünmüyorum düzgün yatırım yapcaklarını öğrendiğimde kesinlikle girerim
çok inceleyemedim ama girilecek proejeleri yatırımcılarımı oylatacaklar onu anlamadım? ozman herkes kendi girdiği yada girmek istediği projeleri oylar primlensindiye ozman düzgün yatırım yapamazlar riskli olur
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
October 19, 2017, 06:24:56 PM

Bu proje taas ve iconominin büyük rakibi olacak gibi geldi bana . Onlardan farklı olarak oylama sistemi güzel olmuş .

Hocam Alpha sürümü sadece geliştiricilerin test etmesi için. Kullanıcılar için betayı 2018 ilk çeyreğinde sürecekler. (Alphasının bir videosunu paylaştılar. Görmüşsünüzdür büyük ihtimalle Linki şöyle: https://www.youtube.com/watch?v=nvyiqZ2RaEs )
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
October 20, 2017, 08:28:13 AM

Hocam Alpha sürümü sadece geliştiricilerin test etmesi için. Kullanıcılar için betayı 2018 ilk çeyreğinde sürecekler. (Alphasının bir videosunu paylaştılar. Görmüşsünüzdür büyük ihtimalle Linki şöyle: https://www.youtube.com/watch?v=nvyiqZ2RaEs )

Evet sistemleri çok iyi gözüküyor. Sanki Iconomi büyük yatırımcılar için bu da orta yatırımcılar için gibi olmuş .
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
October 20, 2017, 06:42:17 PM

ICO Başlangıç Tarihiyle İlgili Güncelleme!
ICO başlangıç tarihi 20 Kasım olacak şekilde değiştirilmiştir. İlgili arkadaşların bilgilerine. (Ertelemeyle ilgili ekibin bir postu var biraz sonra onu da ekleyeceğim)

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 06:50:46 PM

Projenin amacını tam olarak anlayamadım açıkcası. Iconomi gibi bir yatırım danışmanlığı projesi mi? Yoksa Combicoin gibi güncel kripto değerlere mi yatırım yapılacak ? yada hiçbiri mi Cheesy proje yöneticisi aydınlatırsa sevinirim.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
October 20, 2017, 06:54:38 PM

Hello everyone, we have a big announcement to make!  Grin

The CrowdWiz team is working on a couple of potential partnerships that could change the course in a better direction and will substantially boost our ICO! However, we do not want to quote names before anything has been finalized – but rest assured you will be the first to know!

For this reason we would like to announce the postponement of the release of our ICO platform - The start of the token sale is rescheduled for November, 20th 2017.  

Also, the interest for our pre-sale has meant one thing - that we need to prepare a properly executed and successful token sale. We have great ideas how to achieve that but we need a little extra time. We are thrilled to see how our vision forms into real life.

On the other hand by postponing the start you have even more time to participate in our Bounty Program and spread the word about CrowdWiz -

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2205425.0

We are immensely grateful to you - our community - for being with us in the process of creating something great!   Smiley

Let’s shape the future together! 🚀🚀🚀🚀

Arkadaşlar hızlıca çeviriyorum bilginize:

"Herkese Merhaba, Sizin için büyük bir duyurumuz var! Cheesy

Crowdwiz ekibi rotayı daha iyi bir yönde değiştirebilecek ve icoyu daha yukarıya taşıyabilecek birkaç potansiyel ortaklık için çalışma yapmaktadır. Ancak finalize etmeden ortaklık için isimleri açıklamayacağız - ama ilk bilen de siz olacaksınız.

Bu sebep ile ICO'nun çıkışını ertelediğimizi size bildiririm - Token satışı 20 Kasım 2017 olarak tekrar planlanmıştır.

Diğer taraftan başlangıcı ertelediğimiz için, sizin bounty ye katılabilmek ve CrowdWiz'in yaygınlaşmasını sağlamak için daha fazla zamanınız var.

Harika birşey yaratma sürecinde bizimle olmanızdan dolayı size - topluluğumuza minnettarız! Smiley

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2205425.0

Haydi geleceği birlikte şekillendirelim! 🚀🚀🚀🚀"
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
October 29, 2017, 09:19:18 AM

CrowdWiz ekibi; Bitcoin haberleri, teknik analiz ve forecastlar sunan popular haber sitesi NewsBTC'nin kurucusu ve CEO'su olan Jonathan Millet'i de danışman kadrosuna eklemiştir. İlgili arkadaşların bilgilerine.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
October 29, 2017, 09:30:48 AM

Projenin amacını tam olarak anlayamadım açıkcası. Iconomi gibi bir yatırım danışmanlığı projesi mi? Yoksa Combicoin gibi güncel kripto değerlere mi yatırım yapılacak ? yada hiçbiri mi Cheesy proje yöneticisi aydınlatırsa sevinirim.

İmzalar aynı olunca mesajınız kamufle olmuş hocam. Şimdi farkettim  Grin
CrowdWiz kabaca merkezsiz finansal bir yatırım platformu.
Yatırımcılara yatırım önerileri sunuyor. Aynı zamanda kullanıcılara yatırım fonu oluşturma olanağı sağlıyor hem yatırım fonu oluşturabiliyor hem de mevcut yatırım fonlarına katılınabiliyor. Ve bu yatırım fonlarında şeffaflık ve monitoring yani takip edilebilirlik sunuyor. Ayrıca CrowdVote diye tanımladıkları oylama sistemiyle çoğunluğun oyu ile mevcut trend belirlenip yatırımın çoğunluğun kararına göre yönledirilmesine izin veriyor.

Türkçe Lightpaperı da buradan inceleyebilirsiniz:

Ayrıca platformun çalışmasına ait bir video burada mevcut:
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 29, 2017, 07:02:45 PM

Etkili olacağa benziyor . Son zamanlarda ki yatırım fonları projeleri güzel kazançlar sağlıyor tartışılmaz . Ekip işini iyi yaparsa kazandıracaktır . TaaS ' ı değerlendirirsek şu an için çok rahat bir şekilde x7 yaptı kendi fiyatını ve 2. kar payı dağıtımında .

Düşünebilir ICO sürecinde bakalım ne kadar yatırım toparlayabilecekler en önemli faktörleri o .
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
October 30, 2017, 09:29:43 PM

ben bu projeyi beğendim. yakından da takip ediyorum. başarılar.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
October 30, 2017, 09:50:27 PM

Taas ve Iconomi çok başarılı oldular . Bu proje onlardan daha kullanıcı dostu gibi .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 31, 2017, 08:34:56 AM

Ben de bir gelecek gördüğüm için imzasına katıldım. Icoya katılmayı düşünmüyorum çünkü son zamanlarda icolardan çok ağzım yandı. Kötü zamanlara denk gelmiş de olabilir tabi bilmiyorum ama icolara çok katılmayı düşünmüyorum artık.

Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
October 31, 2017, 03:34:04 PM

Kasım ayında CrowdWiz ekibinin katılacağı etkinlikler aşağıdaki şekilde. İlgilenip imkanı olanlar bu etkinliklerde CrowdWiz'i takip edebilirler.

Berlin Affiliate Conference 2017 - 1-4 Kasım
Finance Magnace London Summit - 14-15 Kasım

Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
October 31, 2017, 04:58:56 PM

Güzel proje ama şu ertelenen ICO lar hiç hoşuma gitmiyor . Hem bountyleri mağdur ediyorlar hemde yatırımcıları sıkıyorlar.

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 31, 2017, 06:08:15 PM

imzaya katıldım gayet sağlam görünüyor.her taraf ico ve sonuç hep hüsran olunca.
bundan sonra basit projelerin iş yapacapını ve 1-2 aylık kazançların olacağınada inanmıyorum artık
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 31, 2017, 06:19:53 PM

güzel proje bence. kripto dunyasinda nasil yatirim yapacagini bilmeyen cok insan var. olusuturulan fonlara katilarak fon yonetimi derdinden kurtuluyorsunuz. umarim basarili bir platform yayinlarlar. caliskan bir ekibe benziyor bu arkadaslar.
Stavri (OP)
Sr. Member

View Profile
October 31, 2017, 08:10:42 PM

Güzel proje ama şu ertelenen ICO lar hiç hoşuma gitmiyor . Hem bountyleri mağdur ediyorlar hemde yatırımcıları sıkıyorlar.

Bountyler konusunda haklısınız hocam. Ama diğer taraftan bakınca da güncel ico tarihinde toplanacak rakamın daha yüksek olacağı aşikar. Zaten beta sürümünü 2018 ilk çeyreğinde piyasaya sürecekler. Roadmapte bir değişiklik olmadı yani.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: