Bitcoin Forum
June 26, 2024, 04:50:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: LINK ilerde adını çok duyacaksınız ilk 10 koin içinde  (Read 3719 times)
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
September 30, 2017, 11:36:36 PM

Vitalik diyorsa ciddiye almak lazım. Dediği yanlış bile olsa sırf o dediği için coin i sarsabilir.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
September 30, 2017, 11:39:25 PM

Dün gece alsam mı almasam mı diye çok düşündüm almadım. Biraz düşsün öyle alıyım dedim sabah uyandığımda dolar bazında 2 kat yapmıştı Smiley
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
October 01, 2017, 12:01:05 AM

İki gün önce girdim şu an dolar bazında yüzde 90 oldu karım. 2x yapınca çıksam mı kararsızım ya da karı satıp ana parayla mı devam etsem. Daha önce 2x'e rağmen çıkmayıp beklediğim coinlerde düşenler oldu karlar boşa gitti.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
October 01, 2017, 03:22:28 AM

Bana göre katlayacağı kadar katladı ve artık kâr yapanların çıkması gerekiyor. Dünki fiyatı ile bugünki fiyatı arasında dağlar kadar fark olan bir token mutlaka düzeltmeye girecektir. Benim hoşuma gitmedi açıkçası.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 01, 2017, 04:27:20 AM

Daha 2x yaptı sadece. Bu adamlar yenı baslıyor farkında degılsınız. Swift altyapısında, baska bısuru ıste kullanılacak. Bir yaparlarsa ilk 10 koın ıcınde yazıyor hanı baslıkta, aynen oyle olucaktır. Bir miktar alıp kenara atıyorum ben. YTD
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
October 01, 2017, 05:21:45 AM

ileride para yapar proje hayata gecirilmeye basladigi zaman. ilk 10 bilmem ama ilk 25 girer cok rahat uygulamaya  gecirildigi zaman. 2 kati olmadi presaleden girenler iyi para yaptilar, 2 kat yapan arkadas 1 gun once almis ertesi gun satmis.

Hc01
Sr. Member

View Profile
October 01, 2017, 06:12:59 AM

Aynen ben son 2 gune gore konustum, onceden alanlar zaten ayrı guzel karlar etmıs. Vitalık o tweti atmıs 22 eylulde, pek etkılemıs gorunmuyor acıkcası. 26sında swıft 'ın bunları sectıgıyle ılgılı bır haber vardı, ya bır konferanstan ya bır yarısmadan emın degılım. Vitalık ethereumu nasıl daha ıyı yaparım dıye baksın bence, cıkarına ters bısey var kı oyle konusmus:)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 01, 2017, 07:35:25 AM

1-2 yıllık yatırım için ne olur acaba link merak içindeyim.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ugr_erkn92
Sr. Member

View Profile
October 01, 2017, 08:43:18 AM

bende merak ediyorum uzun vade bozmucam bakalım ne olacak.

ayrıca vitalik'in dediği şey sizin söylediklerinizle aynı deil gibi.

deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 01, 2017, 09:10:23 AM

Vitalik varsa gözüm kapalı girerim. Adamın adı bile coini pumplamaya yetiyor yav. Herif kriptoparanin spekülatöru oldu.
soilwork79
Full Member

Activity: 252

View Profile
October 01, 2017, 01:43:56 PM

Ben de biraz daha tutacağım elimde. Erken çıktığım coinler için hep pişman oldum aldılar başlarını gittiler bunu kaçırmayacağım artık. Daha diğer borsalara girecek, yenilikler olacak güncellemeler bankalar ile anlaşmalar vb. Daha olayın çok başındalar.
ugr_erkn92
Sr. Member

View Profile
October 01, 2017, 06:06:24 PM
Last edit: October 01, 2017, 06:55:27 PM by ugr_erkn92

geliştiriciye sosyal medya twitter facebook veya telegram grubunuz yokmu gelişmelerden nasıl haberdar olacağız diye mail attm

yakın zamanda bir haber veya yenilik varmı diye sordum

gelen cevap şu şekilde

mail aboneliği oluşturabilirsiniz(sitede mevcut)

yakın zamanda sıbosta konuşacağız bu büyük bir haber diye yazmışlar

SIBOS conference coming up, where Sergey will be speaking. That is pretty big
kordsa (OP)
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 01, 2017, 06:27:58 PM

vitalik pahalı dedi diye düşmedi bende dün satmıştım bugün %10 alttan geri girdim yolu uzun görünüyor.bunun daha diğer exchangelere eklenmesi var 16 ekim sibos var.
ugr_erkn92
Sr. Member

View Profile
October 01, 2017, 07:09:11 PM

reddit'te bi telegram grubuna rastladım

sizlerlede paylaşayım

isteyen katılabilir

https://telegram.me/chainlink

burda genel bilgi kısmı sanırım reddit ile pek aram yok https://www.reddit.com/r/LINKTrader/

16sında sibos başlıyor 3 gün falan sürüyor 16 sına dogru 2 dolar diyolar
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 01, 2017, 07:47:56 PM

Vitalik'in adı oldumu projeye güvenim artıyor Sasha'nın aksine bu yüzden yukarıda arkadaşların belirttiği gibi vitalik oldu mu gözüm kapalı girerim o icoya adamın ismi bir marka oldu artık.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 01, 2017, 08:47:24 PM

github sayfasinda proje üzerinde cokta fazla commit yapilmiyor; ekip pek ilgilenmiyor mu proje ile?
bir yazilim projesinde calisiliyorsa, bol bol commit yapilmasi gerekir diye düsünüyorum: biz böyle yapiyoruz...
yoksa tek kisi lokalde mi yazilimi gelistiriyor?

tamam, son günlerde güzel bir cikis var ama ben pek icime sindiremedim projeyi...
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
October 01, 2017, 09:07:21 PM

Vitalik'e twitterda etmedikleri laf kalmadı bu yüzden, adam nerdeyse her erc20 coini ile ilgili spekülasyon yapıyor. Tam hatırlamıyorum ama bir coin çuvallamış ve adamlar "yeter artık sen tanınan bir yüzsün insanlar sana güveniyor, bu yüzden projelerle arana mesafe koy" diyorlardı. Ki haklılar.

Projeye gelince: benim bir kuralım vardır: Birşeyi basit bir şekilde anlatamıyorsan iyi anlamadığındandır. Birşeyi basitçe anlamıyorsam...

Basitçe anlatılmayan bir proje tutttttmaaaazzz. Bunun size reel piyasalarda çok fazla örneğini gösterebilirim ama nedense kriptolarda konu ne kadar anlaşılmaz ise o kadar iyi geliyor insanlara. Tabi ürün ortaya çıkana kadar pumpını yiyor o ayrı mesele.  

Benim fikrim: SmartContract lar bu işin başlangıcında ve şu an piyasadaki bilinen eth smartcontractı  tarihi eser olmak için var. (Sözde sasha bambaşka birşey geliştiricek ileride görecez.) Bu adamların bu projeyi tamamlayabilmesi için müthiş büyüklükte bir data toplaması ve toplamaya devam etmesi lazım. Bunu yaptıktan sonrada insanların bunu kullanmaya ikna etmesi lazım.

Proje kısaca her iş ve işlem için akıll kontrat düzenliyor ve bunun sonucunu data lardan elde edecek. Çok iddialı ve bence tutmayacak bir proje. Sebebi ise basit dünya henüz bu sisteme adapte olacak yaşta değil. Ama akıllı kontratlar hayatımıza girmeye başlasa hiç fena olmaz.

Proje fikir olarak sağlam uygulanabilirlik açısından muallakta. Geleceğe yön verebilir o derece. Yalnız şu coin ne işe yarayacak anlamadım. Anladıktan sonra yatırım yapmayı düşünebilirim. akıllı kontratları bununla mı satacaklar yoksa  Grin Smiley
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
October 02, 2017, 07:12:12 AM

Ben de bir süredir bu coini takip ediyorum. Hem kısa hem de uzun vadeli büyük bir talep var. Patlama ihtimali gördüğüm tek tük coinlerden biri dipten alıp tutmayı planlıyorum arkadaşlar.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 02, 2017, 09:56:00 AM

github sayfasinda proje üzerinde cokta fazla commit yapilmiyor; ekip pek ilgilenmiyor mu proje ile?
bir yazilim projesinde calisiliyorsa, bol bol commit yapilmasi gerekir diye düsünüyorum: biz böyle yapiyoruz...
yoksa tek kisi lokalde mi yazilimi gelistiriyor?

tamam, son günlerde güzel bir cikis var ama ben pek icime sindiremedim projeyi...
Hocam ben basta hic guvenmedim hele ki takim kismini arastirinca. Advisorlarin hicbiri ne linkedinde ne twitterda hicbiyerde bu sirketle ilgili veya coinle ilgili bisey paylasmamis. Sonra biraz daha arastirdim ornegin yatirimcisi oldugu soylenen data collective ile iletisime gectim, bu adamlar sizin yatirimci oldugunuzu yazmis ama sizin tarafta bunla ilgili bir bilgi yok gercekten yatirimci misiniz dedim, evet yatirimciyiz suan gizlilik sebebiyle paylasmiyoruz yakinda paylasicaz dediler. Sonrasinda biraz daha okudukca ekipteki bazi kisilerin isin icinde oldugunu bisekilde ogrenmis oldum bazi yazılarda isimleri geciyordu.
Takim 2014den beri gelistirme yapiyor diye okumustum ve gecenlerde swift ile trial denemesi hakkinda bir yazi var, asagida ikinci link. Githuba bakmadim neden kod yok emin degilim ama swifti is yapmadan kandirabilceklerini sanmiyorum ki trial basarili sekilde tamamlanmis gibi bisey yaziyordu. 2 gun bunlari ararken 2x yaptilar girmedim henuz ama girmeyi dusunuyorum. Cok fazla adet var suan 350 milyon, toplamda 1 milyar adet olcakmis ayni civic de boyle, bence civic 0.7 dolarlari gorebilmisse bu proje cok guzel yerleri gorebilir, ama nekadar cikar ilk 10a kendini sokabilir mi bunu suanki tecrübemle kestiremiyorum. Aklimda kalan iki link sunlardi

https://www.americanbanker.com/news/the-race-to-connect-smart-contracts-to-the-real-world

https://www.coindesk.com/swift-completes-blockchain-smart-contracts-trial/
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 02, 2017, 10:36:02 AM

Arkadaşlar bir miktar link aldım, en güvenli saklama şekli ne tavsiye edersiniz?
Eth tabanlı bir coin ama mew'de görünmüyor. Mew destekleseydi ledger'a atacaktım doğrudan.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: