Bitcoin Forum
July 02, 2024, 01:40:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Request Network - Ödeme Talepleri İçin Merkezi Olmayan Bir Ağ  (Read 1076 times)
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 28, 2017, 05:24:54 PM

Proje güzel fiyatlara gelecek ama sadece birkaç ay vermemiz gerekiyor bana göre. En azından oturmak yerine birşeyler yapmak için uğraşan bir ekipleri var.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 28, 2017, 07:52:23 PM

bu projenin utrustla benzer yönleri neler , onun icosuna girmeyi düşünüyordum ama requestle çok benzer yönleri olduğnu duydum.onun icosuna gireceğime bundan biraz alayım diyorum şu an ico fiyatı altında gidiyorken değerlendirilebilir duruyor

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
October 28, 2017, 09:26:00 PM

bu projenin utrustla benzer yönleri neler , onun icosuna girmeyi düşünüyordum ama requestle çok benzer yönleri olduğnu duydum.onun icosuna gireceğime bundan biraz alayım diyorum şu an ico fiyatı altında gidiyorken değerlendirilebilir duruyor

Utrust da güzel proje ama ICO yu çok uzatmaları yatırımcıları sıktı ve yatırımlarını başka projelere girdiler ( Mesela ben REQ ve AİON aldım ) .
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: