Bitcoin Forum
April 18, 2024, 09:35:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ve Kripto Paralar Eğitimi İzmir'de  (Read 2523 times)
onurgozupek (OP)
Hero Member

Activity: 1283
Merit: 591

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
September 29, 2017, 02:02:01 PM

Merhaba,

Dijital Pazarlama Okulu organizasyonuyla düzenlenen Bitcoin ve Kripto Paralar Eğitimi'nin ikinicisi İzmir'de yapılacak.

13 Ekim 2017 tarihinde 18:30 - 21:30 saatleri arasında Smart Hotel İzmir'de bir workshop yapacağız.

Ana Başlıklar:

Blockchain Teknolojisi ve Kripto Paralar
Kripto Para Borsaları
Kripto Para Madenciliği

Yeni başlayanlar için temel eğitim niteliğinde bir çalışma olacak. Amacımız Türkiye'de kripto para bilinirliğini artırmak.

İlgi gösteren ve katılmak isteyen olursa https://www.dijitalpazarlamaokulu.com/egitimler/bitcoin-ve-kripto-paralar-egitimi-izmir-1/ adresini ziyaret edebilir.

1713432938
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713432938
Reply with quote  #2

1713432938
Report to moderator
1713432938
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713432938
Reply with quote  #2

1713432938
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
September 29, 2017, 05:56:20 PM

Süper etkinlik olmuş. Mesai çıkısı olmasıda çok iyi. Unutmazsam katılacağım.

pleght
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
September 30, 2017, 12:51:12 AM

Gayet guzel bir etkinlik fakat sadece etkinlikle ogrenilebilecek bir sey oldugunu dusunmuyorum kripto paralarin ogrenilmesi icin surekli devam eden bir arastirma gerekir.anlik olarak degisebilen bir piyasa sıkı bir takip gerekiyor

nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
September 30, 2017, 01:38:54 AM

Süper erken kayıt: 29 Eylül-4 Ekim 149 TL
Erken kayıt: 5 -8 Ekim 179 TL
Son kayıt: 9-13 Ekim 199 TL

“Bitcoin ve Kripto Paralar” Eğitim Fiyatı KDV Dahil 149 TL’dir. Ödemeyi sitemiz üzerinden kredi kartı ile peşin, taksitli ya da havale ile yapabilirsiniz.

bitcoin ile ödeme secenegi yok mu?
onurgozupek (OP)
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
September 30, 2017, 08:25:14 AM

bitcoin ile ödeme secenegi yok mu?

Eğitim, henüz kripto para konusunda yeterli bilgisi olmayanları hedeflediği için kripto para ile ödeme seçeneği yok. Eğitime gelenlerin büyük çoğunluğu henüz Bitcoin cüzdanı kullanmamış oluyor Smiley
ahselvi
Jr. Member
*

Activity: 59
Merit: 10

View Profile
October 03, 2017, 11:02:08 AM

Eğitim bedelleri çok uygun. Gitme imkanı olanların kaçırmaması gereken bir eğitim.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 03, 2017, 11:18:48 AM

Güzel düşünülmüş bir etkinlik . Fakat bir sponsor bulsanız da daha geniş kitlelere yayılsanız ? İnsanlık için güzel adımlar atmış olursunuz . İlla ki bunu sağlayacak sponsorlar bulunur . Tabi böyle bir çalışmanız var mıdır bilmiyorum . Ama yine de tebrikler . Düşünceniz icraatiniz oldukça geniş kitlelere yayılsın isterim.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
October 03, 2017, 04:00:36 PM

Etkinlik mantık olarak baya güzel düşünülmüş umarım yeterli sayıda katılımcı olurda emekleriniz boşa gitmeden güzel bir sempozyum yapmış olursunuz, daha fazlasını diğer şehirler içinde bekleriz.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 03, 2017, 08:03:04 PM

Güzel etkinlik,İzmir'de yaşamak isterdim. Roll Eyes

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
Yunuyunuyun
Member
**

Activity: 93
Merit: 14

View Profile
October 03, 2017, 09:51:04 PM
Last edit: October 03, 2017, 10:01:27 PM by Yunuyunuyun
Merited by Blacknavy (1)

Bitcoin den nasıl hızlı para kazanılır sorusunun cevabını bulmuş bulunuyorsunuz TEBRİKLER. Dijital pazarlama okulu adı altında ne kadar bilgi birikiminizin olduğundan emin olunamıyacak fakat forumdan fazlasıyla edinilebilecek bilgileri 150 Lira gibi tamamen cüzi bir miktara pazarlıyor olmanız da pazarlama okulunuzun başarısını gösteriyor bence. Birkaç kez telegram grubunuza girmiş oldum sanırsam onda da ücretli ve ücretsiz diye ayrım var...  İnsanlara hele ki kripto para hakkında bilgilendirme yapılacaksa bedava yapılmalı düşüncesinden yana ve izmirde oturan birisi olarak zevkle katılmıyacağımı belirtiyorum. He bitcoin hakkında veya başka bir konuda sorusu olan varsa bana ulaşabilir PM den elimden geldiğince açıklar olamadı bir kaynak bulup bilgilendirici bir link atarım.

Oturup çatır çatır forumda bilgi avlamak gidip 2 saat bilgisayarları açıp sunum dinlemekten kat ve kat yararlıdır ki bu durumda cebinizdeki parayı da vermemiş olusunuz.

Son bir ekleme:
Eğitim, henüz kripto para konusunda yeterli bilgisi olmayanları hedeflediği için kripto para ile ödeme seçeneği yok. Eğitime gelenlerin büyük çoğunluğu henüz Bitcoin cüzdanı kullanmamış oluyor Smiley

Burası bitcointalk. buranın kullanıcısı wallet kullanmıyacak da kim kullanıcak oldukça merak ediyorum. Neyse en azından dürüstçe bir isim seçmişsiniz. Açıkcası ben bu konunun pazar alanına falan taşınmasından yanayım.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
October 04, 2017, 11:27:43 PM

Bitcoin den nasıl hızlı para kazanılır sorusunun cevabını bulmuş bulunuyorsunuz TEBRİKLER. Dijital pazarlama okulu adı altında ne kadar bilgi birikiminizin olduğundan emin olunamıyacak fakat forumdan fazlasıyla edinilebilecek bilgileri 150 Lira gibi tamamen cüzi bir miktara pazarlıyor olmanız da pazarlama okulunuzun başarısını gösteriyor bence. Birkaç kez telegram grubunuza girmiş oldum sanırsam onda da ücretli ve ücretsiz diye ayrım var...  İnsanlara hele ki kripto para hakkında bilgilendirme yapılacaksa bedava yapılmalı düşüncesinden yana ve izmirde oturan birisi olarak zevkle katılmıyacağımı belirtiyorum. He bitcoin hakkında veya başka bir konuda sorusu olan varsa bana ulaşabilir PM den elimden geldiğince açıklar olamadı bir kaynak bulup bilgilendirici bir link atarım.

Oturup çatır çatır forumda bilgi avlamak gidip 2 saat bilgisayarları açıp sunum dinlemekten kat ve kat yararlıdır ki bu durumda cebinizdeki parayı da vermemiş olusunuz.

Son bir ekleme:

Burası bitcointalk. buranın kullanıcısı wallet kullanmıyacak da kim kullanıcak oldukça merak ediyorum. Neyse en azından dürüstçe bir isim seçmişsiniz. Açıkcası ben bu konunun pazar alanına falan taşınmasından yanayım.

Biraz yanlış düşünmüşsünüz, arkadaş sadece bitcointalk'a yönelik bi eğitim vermiyor ki. Bu tarz eğitimlere üniversite boyunca katılmış arkadaşlar farkedecektir asıl amaç, eğitim alanlara konu hakkında bilgi sağlamak ve bu bilgi de aşırıya kaçmayacak şekilde giriş kısmını oluşturur. Sonuçta eğitim için başvuranların büyük kısmı bitcoinden  habersiz olan insanlardır. Burdaki insanlara zaten bu semineri vermenin bi faydası olmaz güler geçer. Arkadaşın bunu söylemesinin amacı sadece bitcoin yayılıyor bakın bizde buna yardımcı oluyoruz gibisindendir. Katılıp katılmamak zorunda değilsiniz fakat yanlış bakış açısıyla bakmanız yerine birazcık destekleyici olmanızı tavsiye ederim.

Forumdaki arkadaşlar seminere sadece vakit öldürmek için katılır. Çünkü bilgi birikimi olmasa bu forumda işleri olmaz. Arkadaşın yaptığıda gayet hoş birşey. Başarılar dilerim semineri verecek arkadaşa Smiley
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 05, 2017, 12:50:02 AM

Ah güzel İzmir ne varsa sende var Smiley

Afandoras
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 05, 2017, 05:47:52 AM

Bursaya gelsenizde yolunuzu gözlesek eğitim iyidir.

dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
October 05, 2017, 06:00:31 AM

Ne var ye yok izmir de zaten. Keske izmirli olsaymışım . Aydındada böyle etkinliklerin olması temenni ediyorum.

ozkan_samet
Member
**

Activity: 102

View Profile
October 06, 2017, 07:28:33 AM

Bugün İzmir Barosunun yapacağı bir konferans var onu kayıt yapıp youtube dan attırabilir miyiz ..
Baro bazı konferansları çekip atıyor katılamayanlar için..

C *
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 06, 2017, 08:31:03 AM

İzmir, İstanbul ve Ankara bu 3 şehirden başka snaırım başka şehirde Blockchain ve kriptopara sistmei ile ilgilenen başka şehir yok diye düşünülüyor snaırım ancak üniversitelerde felan yapılacak herhangi bir sempozyumda katılımın çok fazla olacağını düşünüyorum ben.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
onurgozupek (OP)
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
October 06, 2017, 10:06:21 AM

Son bir ekleme:

Merhaba, ancak cevap verme fırsatı buldum. Öncelikle eğitimi düzenleyen Dijital Pazarlama Okulu'nun eğitimi satışıyla ilgili herhangi bir yetkinliğim ya da yönlendirmem yok. Ben bildiğimi anlatıyorum, onlar da öğrenmek isteyenleri bir noktada buluşturuyorlar. Fiyatın 150 lira olması benim bu işten para kazandığımı göstermez. Satılan biletlerden komisyon almıyorum. 3 saatlik eğitim için aldığım ücretle 4 saat boyunca mola vermeden konuşabilecek ve gelen tüm soruları cevaplayabilecekseniz, siz de bu eğitimi verebilirsiniz...

Forumda bilgi avlarken ya da bilgisayarı açıp 2 saat sunum dinlerken aklınıza takılan her soruyu sorabiliyor ve cevabını alabiliyorsanız, tabi ki siz para harcayıp da bu eğitime katılmayın. Zaten siz hedef kitle içerisinde yer almıyorsunuz.

Daha iyisini yapamıyorsanız, lütfen en azından kripto para bilinirliğini yaygınlaştırmak için uğraşanlara biraz daha anlayışlı olun...
onurgozupek (OP)
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
October 06, 2017, 10:07:13 AM

Bursaya gelsenizde yolunuzu gözlesek eğitim iyidir.

Organizasyonu siz yapın, ben gelirim Smiley
onurgozupek (OP)
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
October 06, 2017, 10:08:59 AM

İzmir, İstanbul ve Ankara bu 3 şehirden başka snaırım başka şehirde Blockchain ve kriptopara sistmei ile ilgilenen başka şehir yok diye düşünülüyor snaırım ancak üniversitelerde felan yapılacak herhangi bir sempozyumda katılımın çok fazla olacağını düşünüyorum ben.

18 Eylül'de Bilgi Üniversitesi'nde de bir etkinlik var. Talep geldikçe cevap vermeye çalışıyorum. Benim amacım Bitcoin ve Kripto Para'yı anlatmak. Organizasyonu da ben üstlenirsem altından kalkamam. Öğrenci grubunuz/kulübünüz varsa ve üniversitenizde etkinlik düzenleyebiliyorsanız davet edin, gelip anlatayım, soruları cevaplayayım...
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
October 10, 2017, 11:11:21 PM

çok güzel bir etkinlik olmuş. gelmeye çalışacağım
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: