Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:44:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitmain kargo takip yardım!  (Read 618 times)
mertgulcan (OP)
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
October 04, 2017, 07:41:20 AM

Merhaba;

Bitmainden aldığım cihazlar için verilen kargo numarasını nereden takip edebilirim? Xiang gao diye bir courier le yollanmış fakat kuryenin websitesi yok. Nereden takip edebilirim acaba bilgisi olan arkadaşlar var mıdır? Cihazları rusya adresleri yollattım.17track sitesinde dahi bulamadım kuryeyi.

Teşekkürler
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
October 04, 2017, 08:48:48 AM

Merhaba;

Bitmainden aldığım cihazlar için verilen kargo numarasını nereden takip edebilirim? Xiang gao diye bir courier le yollanmış fakat kuryenin websitesi yok. Nereden takip edebilirim acaba bilgisi olan arkadaşlar var mıdır? Cihazları rusya adresleri yollattım.17track sitesinde dahi bulamadım kuryeyi.

Teşekkürler

Hocam bildiğim kadarıyla Bitmain kargo takip numarası vermiyor ancak support alanında kargonuzun nerede olduğuna dair bir bilgilendirme maili yollarsanız mutlaka detaylı bir şekilde bilgilendirip geri döneceklerdir diye düşünüyorum.
mertgulcan (OP)
Newbie
*

View Profile
October 04, 2017, 08:55:41 AM

Merhaba;

Teşekkürler

Hocam bildiğim kadarıyla Bitmain kargo takip numarası vermiyor ancak support alanında kargonuzun nerede olduğuna dair bir bilgilendirme maili yollarsanız mutlaka detaylı bir şekilde bilgilendirip geri döneceklerdir diye düşünüyorum.

Thanksgiving olduğu için 10 gün tatildeler cevap vermiyorlar. Takip numarası verdiler. Hem psu hem l3+ ler için ayrı olarak. Fakat işte takip no'nu takip edebilceğim site yok.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 04, 2017, 09:48:34 AM

Hocam kargo numarası nasıl başlıyor. Takip edebileceğiniz bir kaç site var ama kendileri özel başka bir şekilde yolladılarsa o zaman biraz zor. Kargo takip numarasının ilk iki sembolü harf ise takip edebilirsiniz. Başka şekildeyse zor.

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

mertgulcan (OP)
Newbie
*

View Profile
October 04, 2017, 09:59:29 AM

Hocam kargo numarası nasıl başlıyor. Takip edebileceğiniz bir kaç site var ama kendileri özel başka bir şekilde yolladılarsa o zaman biraz zor. Kargo takip numarasının ilk iki sembolü harf ise takip edebilirsiniz. Başka şekildeyse zor.

malesef 10 haneli rakam. Harf değil Sad Bende başına farklı firmaların sembolünü koydum denedim ama çıkmadı.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 04, 2017, 10:04:09 AM

malesef 10 haneli rakam. Harf değil Sad Bende başına farklı firmaların sembolünü koydum denedim ama çıkmadı.

Hocam özelden kargo takip numarasını gönderirseniz birkaç platform için deneyebilirim. Daha önce aliexpress'ten kargo takip numarası almıştım bende bir yerde bulamamıştım ancak siteleri tek tek deneyip bulmuştum sonunda. Sizin içnide aynı şeyi deneyebiliriz.
mertgulcan (OP)
Newbie
*

View Profile
October 04, 2017, 10:36:31 AM

Hocam özelden kargo takip numarasını gönderirseniz birkaç platform için deneyebilirim. Daha önce aliexpress'ten kargo takip numarası almıştım bende bir yerde bulamamıştım ancak siteleri tek tek deneyip bulmuştum sonunda. Sizin içnide aynı şeyi deneyebiliriz.

yolladım hocam
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 04, 2017, 02:01:05 PM

Takipsiz kargoyla da yollamış olabilirler Grin

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
Apostolof
Newbie
*

Activity: 64

View Profile
October 04, 2017, 10:16:26 PM

Dostum ben AliExpress ten aldığım ürünleri bu siteden takip ediyorum belki işine yarar.
http://www.17track.net/tr
mertgulcan (OP)
Newbie
*

View Profile
October 05, 2017, 04:52:45 AM

Dostum ben AliExpress ten aldığım ürünleri bu siteden takip ediyorum belki işine yarar.
http://www.17track.net/tr

konuyu açarken de yazmıştım denedim burayıda birşey çıkmadı malesef
Pages: [1]
  Print  

Jump to: