Bitcoin Forum
May 14, 2024, 01:33:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: airdropları takip etmede kullanılabilecek airdropalert sitesi  (Read 3091 times)
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 06, 2017, 10:34:56 AM

ebtc ve ethdark tan sonra herkes airdroplara saldıracak ama %90 nı fos çıkacak haberiniz olsun. Çoğu çakal olacak dikkat etmekte fayda var. Tutan bir kaç airdrop var gerisi boş .Bundan sonra da genelde boş olanlar çıkacak tahminim.

The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715693616
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715693616
Reply with quote  #2

1715693616
Report to moderator
1715693616
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715693616
Reply with quote  #2

1715693616
Report to moderator
Asber (OP)
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 09, 2017, 06:00:00 AM

yabancı forumda gezerken yeni bir airdrop buldum,
ilgilenenlere

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2250036.0
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
October 09, 2017, 06:40:29 AM

güzel bir paylaşım ben karşıyım ama takip edip şansına kar elde edilebilir
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 09, 2017, 08:20:01 AM

Airdrop gerçekten kazandırıyor mu arkadaşlar? Normal ico yapan coinler bile adam akıllı ilerleyemiyor. Bu coinler nasıl exchange'lere giriyor anlamıyorum.
Kazandırıyor emin olabilirsin siteleri takip et . Birinden 10 lira gelir, birinden 100 lira gelir, birinden 300 tl gelir. Önemli olan hızlı airdrop alıp hızlı aktarıp saymak veya değerlenceğini düşünüyosan ayrı ama cok düşük bir ihtimal bu
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 09, 2017, 08:25:48 AM

güzel bir paylaşım olmuş zaten airdrop'tan toplamak koaly önemli olan tarih bulup yakalamak bunu da zaten bu site sayesinde kolayca yapılabilir yine de forumdan da arada kontrol etmek iyi olur diye düşünüyorum bazen bu tür sitelerde bazı airdropları unutabilir.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 09, 2017, 11:17:59 AM

Bu hafta ne Airdrop yaptı arkadaş! Shocked Ben böyle bir şey görmedim, artık coinleri gönderirler mi yoksa göndermezler mi meselesi de değil, ETH ve Waves altyapısı bunları kaldırabilecek mi acaba! Etherdelta'nın hali ortada. Grin
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 09, 2017, 12:05:12 PM

Bu hafta ne Airdrop yaptı arkadaş! Shocked Ben böyle bir şey görmedim, artık coinleri gönderirler mi yoksa göndermezler mi meselesi de değil, ETH ve Waves altyapısı bunları kaldırabilecek mi acaba! Etherdelta'nın hali ortada. Grin

Smiley Smiley Smiley Smiley
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 273

View Profile
October 09, 2017, 12:07:04 PM

Airdrop token ico sıfırdan başlayan biri için o kadar yabancı ki bunlar Cheesy Hepsini tek başlık altında bulabileceğim ve tavsiyesi bol olan bir konu varmıdır ?

barısbilgili arkadaş hoşgeldin,

seni çok iyi anlıyorum. bende aynı şeyleri yaşıyorum. üstelik şunuda söyleyeyim, bir süre öğrendiğin herşey kafanı daha fazla karıştıracak, kavramları yerine oturtmaya çalışacaksın. ama umutsuzluğa gerek yok sorarak araştırarak herşeyi bulmak mümkün.

öncelikle aşağıdaki linkten ico, token, coin hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsin. Airdrop denen şey ise, ico ların bedavaya dağıttığı tokenler oluyor. Bunlar bedava olduğu için sadece bir kayıtla, sosyal medya paylaşımları ile senin hesabına gönderiliyor. tabi bazıları yalancı çıkıp göndermediği de oluyormuş. Fakat bir bedel ödemediğin için bir kayıp yok anlıcann.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2241210.0

ilgin ve cevabın için teşekkür ederim.

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 09, 2017, 12:17:38 PM

Böyle devam ederlerse airdropun da şeyi çıkacak.  Artık icosu olmayan airdroplar bir halta yaramayacaktır. İpini koparan e koyup airdrop yapmış.O bir kere olur.

enfarktus
Full Member

View Profile
October 09, 2017, 12:32:03 PM

Böyle devam ederlerse airdropun da şeyi çıkacak.  Artık icosu olmayan airdroplar bir halta yaramayacaktır. İpini koparan e koyup airdrop yapmış.O bir kere olur.

Airdroplar bir anlamda birileri için kolay para toplama yolu haline geldi. Ortada bir proje ya da hedef olmadan, basit bir kontrat ile piyasaya bir miktar coin sürülür, daha sonra da eldeki coinler birilerinin kucağına bırakılır. Kolay paranın tanımı yapılacaksa böyle bir tanım yapılabilir.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
October 09, 2017, 07:09:45 PM

Fazla bir vakit kaybı olmadan airdroplara bakabılme ımkaganı, Qoinpro adında bir online cüzdan yapmıslar ama  hepsi air drop değil
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 09, 2017, 07:23:09 PM

Bu ebtc olayından sonra bir sürü airdrop çıktı nereden baksan en az 20 tane airdrop a katılmışımdır. Direk anons kısmına gidersen global olanın orada başlıkta airdrop görebilirsin ama şuana kadar sadece bir tanesi token gönderdi oda lite diye bir token bakalım şuanda hiç bir borsada yok oda saece 1 milyon tane varmış kişi başı 600 er adet gönderdiler. Umarım fiyatı artar. Ama snamıyorum ki ebtc gibi bir başarı yakalayabilecek bir airdrop imkansız gibi.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
October 09, 2017, 07:26:21 PM

ebtc den sonra baslayan airdrop firtinasi bu isin sonunu getirecege benziyor. bu saatten sonra komse airdrop coinlerine yatirim yapmaz bence. guclu bir proje olmadigi surece.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 09, 2017, 08:36:26 PM

ebtc den sonra baslayan airdrop firtinasi bu isin sonunu getirecege benziyor. bu saatten sonra komse airdrop coinlerine yatirim yapmaz bence. guclu bir proje olmadigi surece.
Yine yaparlar da şu eltc eth edash ecrp neydi öyle hatta eneoyu bile gördüm bunum yanında eltc den 3 tane vardı hepsi kaldırıldı tabi
3723esad
Member
**

Activity: 67
Merit: 10

View Profile
October 09, 2017, 09:22:19 PM

Yararlı bir başlık olmuş, birkaç airdrop a katıldım bakalım hayırlısı

enfarktus
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 10:29:05 AM

Bunlara katılırken verdigimiz wallet'lar basımıza sonradan bela olmaz umarım
[/quote]

Private key'iniz başkasının eline geçmediği sürece hiçbir şey olmaz, merak etmeyin. Bu arada aynı gün çıkan ve scam tartışmalarına neden olan eLTC ve ELTC cüzdanlara gönderim yapmış. Biri 30k diğeri 10k göndermiş.
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 11:09:06 AM

Bunlara katılırken verdigimiz wallet'lar basımıza sonradan bela olmaz umarım

Private key'iniz başkasının eline geçmediği sürece hiçbir şey olmaz, merak etmeyin. Bu arada aynı gün çıkan ve scam tartışmalarına neden olan eLTC ve ELTC cüzdanlara gönderim yapmış. Biri 30k diğeri 10k göndermiş.
[/quote]

Bu eltc ler kaç gün içinde borsaya girer.
enfarktus
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 11:24:56 AM

Sanırım etherdelta'da listelenmeye başladı ama hangisi emin olamadım, sanırım eLTC.
Asber (OP)
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 11:36:39 AM

Sanırım etherdelta'da listelenmeye başladı ama hangisi emin olamadım, sanırım eLTC.

Teşekkürler
aliacar
Member
**

Activity: 233
Merit: 10

View Profile
October 10, 2017, 03:02:12 PM

tam olarak nasıl oluyor bu iş adım adım anlatabilcek varmı ben myetherwallet a girdim paralı tasınabilir cuzdan alınan bi yere gonderdi trezor falan

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: