Bitcoin Forum
July 08, 2024, 02:02:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][MicroMoney] Yenilikçi Global Kripto Ekonomisi  (Read 1360 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 20, 2017, 09:10:30 AM

ilk gün neredeyse 7.7 milyon dolar topladı nasıl bir beklentiye giriyorsanız postmu kasıyorsunuz anlamıyorum
azcık mantıklı davranmak lazım 7.7 harika bir para bence
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
October 20, 2017, 12:08:54 PM

aslında aldığı yatırım çok iyi şu anki piyasada ama, daha fazla beklenti oluşturan adamların arkasındaki topluluktu sanırım daha forumda konusu açılmadan twitterda 160 binin üzerinde takipçisi vardı.aynı şekilde diğer sosyal kanallarda da baya takip edeni var o yüzden bu kadar topluluğa rağmen düşük bulunuyor bence yatırımlar.çoğu proje bu kadar bile toplayamıyor bencede iyi şu anki rakam 20k eth le falan bitirirler tahminimce ico yu
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
October 21, 2017, 06:25:33 AM

artik boyle 20-30 milyonlar toplayabilmek icolar icin hayal oldu. 1 milyon toplamissa basarili saymak lazim. e fena toplamamis bu projede iste o kadar cok projenin icinde. ilerleyebilmesi icin ilk adimi atabilmise benziyor micromoney.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 21, 2017, 10:58:03 AM

Bu proje 20 mılyonu toparlar gibi duruyor on güzel başladılar şu gold furyası bıtsın guzel yatırım alırlar
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
October 23, 2017, 09:20:41 PM

%20 bonusun bitmesine az bir süre kaldı.umarım güzel bir yatırım toplar.amaç belli tabi ki Smiley
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 24, 2017, 12:34:02 PM

bu kadar hype yapıldı sosyal medyada ama ona göre biraz sönük geçiyor ICO. tabiki toplanan miktar güzel birçok proje toplayamıyor bile bu rakamları ama bazı projeler içinde insan beklenti içine giriyor işte,buda o projelerden biri. bu arada bunun airdrop falan var mıydı cüzdanıma 1 tane amm gelmiş 0x ve mth taşıyordum cüzdanda. bide mail atmışlar uygulamayı indirip yorum yapanlara ekstra stake verilecekmiş galiba bende android olmadığı için indiremedim tabi

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 24, 2017, 01:40:43 PM

Bence güzel para toplamayı başardı micromoney,tabiki ilk gün başlangıcı bize çok daha fazlasını hayal ettirmişti ama arkası gelmedi,şu sıralar yüksek miktarlar toplamak galiba kolay kolay mümkün olmayacak.Forktan sonra değişecek mi bakalım bu durum.
polat90 (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
October 26, 2017, 06:32:06 PM

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 26, 2017, 06:34:04 PM

ICO devam ediyor,Şimdi girenler %10 bonus kazanıyor
Toplanan yatırım tutarı :

ETH : 9062
BTC : 168

https://micromoney.io/

ForeverFener
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
October 26, 2017, 08:35:26 PM

Valla tamam güzel para topladı micromoney ama ilk günlerde topladığı paranın ardından 20milyon amerikan dolarının altında toplaması bu projenin insanlarda ister istemez büyük bir hayalkırıklığı yarattı.Bakalım belki ilerde değerli olur.
signs587
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 09:58:55 PM

mikro kredi sistemi ilk olarak muhammed yunus tarafından ortaya çıkarılan afrika'daki küçük ekonomileri geliştirmek üzerine bir sistem ve geleneksel kredi sistemlerinden çok daha yüksek bir geri ödeme oranına sahip bir sistem aslında. fakat beni düşündüren asıl konu mikro kredi sisteminin söz konusu olduğu ülkeler bırakın internet altyapısını en temel tuvalet ve su altyapı sistemlerinin bile gerçekleştirilmediği bölgeler. dolayısıyla bankaların veya kredi hizmeti sunan başka herhangi bir işletmenin ulaşamadığı bu insanlara blockchain nasıl ulaşacak tam anlamıyla kafamda oturtamadım.
whynotBTC
Full Member

Activity: 294

View Profile
October 26, 2017, 10:56:23 PM

Ben 0 bilgiyle ilk defa bir imza kampanyasina katildim o da MicroMoney. Komik gelebilir ama kaç post atmam gerekiyor, bana coin mi verecekler ki verseler bile nasıl olacak benim Eth cüzdanım yok. Tecrübeli biri 18 yaşında olduğumu göz önünde bulundurarak bilgilendirebilir mi beni?
whynotBTC
Full Member

View Profile
October 28, 2017, 01:27:24 PM

Hickimse yok mu?
polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 28, 2017, 04:27:28 PM

Ben 0 bilgiyle ilk defa bir imza kampanyasina katildim o da MicroMoney. Komik gelebilir ama kaç post atmam gerekiyor, bana coin mi verecekler ki verseler bile nasıl olacak benim Eth cüzdanım yok. Tecrübeli biri 18 yaşında olduğumu göz önünde bulundurarak bilgilendirebilir mi beni?

öncelikle https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSda2Wb7zKVMyfNLCcLIxTl6a32XMAXtMvrWeh4ueKgmloJpng/viewform bu linkteki formda istenen verileri doldurarak kaydolun. daha sonra forma yazdığınız aynı mail adresiyle orderbook.io sitesinden kendinize hesap açın.normalde haftalık veya ico süresince belirli sayıda mesaj isterler ama bu kampanyada yönetici böyle bir şart koşmamış ama aynı kişi daha önceki kampanyalarında haftalık 15 mesaj istiyordu genelde.elinizden geldiğince aktif olun forumda.
ICO bitince kazandığınız tokenler orderbooktaki hesabınıza yatacak
whynotBTC
Full Member

View Profile
October 28, 2017, 06:47:03 PM

öncelikle https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSda2Wb7zKVMyfNLCcLIxTl6a32XMAXtMvrWeh4ueKgmloJpng/viewform bu linkteki formda istenen verileri doldurarak kaydolun. daha sonra forma yazdığınız aynı mail adresiyle orderbook.io sitesinden kendinize hesap açın.normalde haftalık veya ico süresince belirli sayıda mesaj isterler ama bu kampanyada yönetici böyle bir şart koşmamış ama aynı kişi daha önceki kampanyalarında haftalık 15 mesaj istiyordu genelde.elinizden geldiğince aktif olun forumda.

coin bittrex'e cikti diyelim. Bittrex adresime alabiliyorum dimi orderbooktan? Bir de kendi coinlerinden verecekler evet ama miktari yaziyor mu ben bulamadim.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
October 28, 2017, 07:01:03 PM

coin bittrex'e cikti diyelim. Bittrex adresime alabiliyorum dimi orderbooktan? Bir de kendi coinlerinden verecekler evet ama miktari yaziyor mu ben bulamadim.
Bittrexe girerse evet çekersin. Evet kendi tokenleri. Miktar en sonda belli olacak. İcodan sonra.
whynotBTC
Full Member

View Profile
October 28, 2017, 07:06:07 PM

Bittrexe girerse evet çekersin. Evet kendi tokenleri. Miktar en sonda belli olacak. İcodan sonra.
çok teşekkür ederim ya. İngilizce yazılanları çogu zaman anliyorum ama yanlis bir sey yapmaktan korkuyorum çünkü profesyonel olduğum konular degil
whynotBTC
Full Member

View Profile
October 28, 2017, 07:07:58 PM

Bu arada sizin imza kampanyanızla ilgili yönetici batırdı mahvetti gibi bir seyler okumustum o yüzden MicroMoney'i tercih ettim
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 29, 2017, 11:13:22 AM

jr.member olunca imzasına girdim ama postlar için bi şart göremedim. soran bilen varsa bilgilendirebilir mi? boş yere girmiş olmuyum

polat90 (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 31, 2017, 08:35:57 PM

jr.member olunca imzasına girdim ama postlar için bi şart göremedim. soran bilen varsa bilgilendirebilir mi? boş yere girmiş olmuyum

postlar için şart koşmadı yönetici tek dediği hepsini aynı gün atmayın.daha öncede yazım bu manager haftalık 15 mesaj istiyor genelde ama bu konuda böyle bi şartta koşmamış. ne olur ne olmaz elinizden geldiğince aktif olmanızda fayda var
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: