Bitcoin Forum
April 18, 2021, 02:46:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.21.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 57817 times)
espressodelisi
Full Member

Activity: 318
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 08:44:26 PM

İlginçki ilginç şimdi baktım ama googleda falan gözükmüyor fake site sanırım tedbir alınmış yada kapanmış gibi. Tongue Roll Eyes
Soru şu olmalı bu girişimde bulunan kimse acaba neyi amaçlıyordu. Huh
Normal koinekse üye olan kaza ile sizin sisteme girse idi.
Sonuçta üye mail-pass eline geçse ne olacak sonradan sms kod onay geliyor onu nasıl aşıcan derler Grin
kaldıki bende üyeyim koineks dün misal coin bozdurdum saat 16:00 gibi bankaya transfer emri verdim ve o emiri verincede cebe gene sms geliyor yani okey verin diye işte o kodu girince bankaya parayı transfer geçerli hale geliyor zaten 40-50 dakika sonrada para bankaya yattıda.
İşte bunu nasıl aşacaktı bu sivri zekalılar soru bu olmalı. Grin Grin
Yani bu kadar kolay değil milletin şifre maile ulaşıp üstüne cep sms yi aşıp hesaba girmek ve coinleri çalmak  için 40 fırın değil 40.000 fırın ekmek yemesi gerekir diye düşünüyorum. Tongue Grin

Sahte kimlikle ya da bayi çalışanını ortak edip telefon abone merkezinden sizin sim kartınızın kopyasını çıkartabilirler. SMS kodu çok da sağlam bir güvenlik önlemi değil. Google authenticator gibi uygulamalar daha güvenli. SMS'e güvenmeyin çok.

DASH: Xh6P9GYFFGB4HYoSAud588opANYL4BGGgW
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1618713986
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1618713986
Reply with quote  #2

1618713986
Report to moderator
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1042
Merit: 203

Crypto Trader

View Profile
February 16, 2018, 12:02:27 PM

İlginçki ilginç şimdi baktım ama googleda falan gözükmüyor fake site sanırım tedbir alınmış yada kapanmış gibi. Tongue Roll Eyes
Soru şu olmalı bu girişimde bulunan kimse acaba neyi amaçlıyordu. Huh
Normal koinekse üye olan kaza ile sizin sisteme girse idi.
Sonuçta üye mail-pass eline geçse ne olacak sonradan sms kod onay geliyor onu nasıl aşıcan derler Grin
kaldıki bende üyeyim koineks dün misal coin bozdurdum saat 16:00 gibi bankaya transfer emri verdim ve o emiri verincede cebe gene sms geliyor yani okey verin diye işte o kodu girince bankaya parayı transfer geçerli hale geliyor zaten 40-50 dakika sonrada para bankaya yattıda.
İşte bunu nasıl aşacaktı bu sivri zekalılar soru bu olmalı. Grin Grin
Yani bu kadar kolay değil milletin şifre maile ulaşıp üstüne cep sms yi aşıp hesaba girmek ve coinleri çalmak  için 40 fırın değil 40.000 fırın ekmek yemesi gerekir diye düşünüyorum. Tongue Grin

Sahte kimlikle ya da bayi çalışanını ortak edip telefon abone merkezinden sizin sim kartınızın kopyasını çıkartabilirler. SMS kodu çok da sağlam bir güvenlik önlemi değil. Google authenticator gibi uygulamalar daha güvenli. SMS'e güvenmeyin çok.

İşte geçen gene başka bir borsa için senin dediğin yazıldı çizildi.Burdaki üye ne diyor.Benim adıma  istanbul kadıköy yakasında turkcell bayinden yedek sim kart alınmışta.İşte bunu maile kaç kere girilmiş falan filan.

Olayın özet geçersek mesele üyede değil mesele borsada ve borsa sahibi olan kişinin  kafası çalışacak hırsız adamı işe almayacak.Aç adamı şirketin kapısından içeri sokmayacak.İşte öyle aç köpekleri işe alırsan hırsıza kilit dayanmaz derler.

Adam şirketten senin yolladığın onay için kimlik fotokopinizi alıp gider senin adınada sim kart çıkartır. HuhŞirkette köstebek varsa.

En son gene bir borsa şirketinden para sızdıranlar yakalandı parayı çalan zaten şirketin çalışanı üstte ne dedik hırsızı işe almayın ne kendinizi yakın nede üye olanları boş işlerle uğraştırmayın.

Buda haber linki.

https://www.birgun.net/haber-detay/istanbul-da-1-5-milyon-liralik-bitcoin-soygunu-203340.html

Eleman o kadar görmemişki hani laf var görmemişin oğlu olmuş tutmuş bebeğin pipisini koparmış buda gidip hemen ranger Rover jeep almış öküz ve o jeeple işe gitmiş hava atmış mankafa . Grin

Şirket sahibide demiştir.Amk ne oluyor lan  Grin  biz bu jeep e binemiyoruz bu öküz yanımızda çalışıyor 3.000-5.000-TL maaş veriyoruzda bu jeepe nasıl aldı? Grin

Günün sorusu.Şirkette köstebek var abiii. Grin

Asklepion
Member
**

Activity: 206
Merit: 15

View Profile
February 18, 2018, 04:46:07 PM

geçtiğimiz hafta içi ilk kez kullandım koineks i.. bazı olumsuz yorumlar riskli bir iş yapıyormuşum hissene kaptırsada borsaya çekim yapıp ordan bankaya gönderme ve transferin gerçekleşmesi yarım saat sürmedi. Bu konuda koineks benden geçer not aldı.. Dİğer işlemlerimde de tercih edebileceğim borsa olarak gözüküyor özellikle eth desteginden dolayı..

saygılar,

░░▒▒▓▓▓▓▓************** DFINANCE is New Age of DEFI **************▓▓▓▓▓▒▒░░
░░▒▒▓▓▓▓* Bitcointalk ▐  TwitterReddit ▐  Telegram ▐  Github ▐  Discord *▓▓▓▓▒▒░░
░░▒▒▓▓▓** A Non-Code Platform for Decentralized Trading Instruments **▓▓▓▒▒░░
ziyaaa
Member
**

Activity: 280
Merit: 17

View Profile
February 18, 2018, 11:39:55 PM

Ben de son zamanlarda koineks üzerinden yaptığım işlemlerden oldukça memnunum umarım bu şekilde çalışmaya devam ederler. Smiley Bu arada bu tarz borsaların güvenliklerine çok daha fazla dikkat etmeleri gerekiyor.

Iamrobot
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
February 21, 2018, 02:09:13 PM

Koineks için ilk başta kötü yorumlar okumuştum ama çok fazla mantıklı gelmediği için kullandım ve bunlar gerçekten asılsızmis hiçbir sıkıntı yaşamadım ve gayet hızlı oldu
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
February 22, 2018, 05:18:00 AM

ben dün para çekimi yaptım 1-2 saatte sonuçlandı..
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
February 22, 2018, 11:28:44 AM

koineks hazır olmayan yarım yamalak bir sistemle bu işe bulaştı ama eline yüzüne bulaştırdı.
Umarım sorunlarını çözerler yada millete işkence çektirmezler..

Btc > All.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 36

View Profile
March 03, 2018, 09:16:09 PM

para yatırma kısmında sadece akbank var ? ben size para yatırmak için illa gidip akbanktan hesap mı açacağım ? bu biraz saçma değil mi
Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
March 05, 2018, 06:42:25 AM

para yatırma kısmında sadece akbank var ? ben size para yatırmak için illa gidip akbanktan hesap mı açacağım ? bu biraz saçma değil mi

eft yapın sizde hesap açtırmak yerine.
titus59
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
March 05, 2018, 08:46:31 AM

Türkiyede en fazla coini destekleyen borsa olduğu için tercih ettim ancak daha ilk para yatırma işleminde bile yaşattığı sorunlar yanlış bi tercih yaptığım hissiyatını veriyor. Kendi sistemsel sıkıntılarını sanki Akbank'tan kaynaklanıyormuş gibi gösteriyorlar.
Betfair
Sr. Member

View Profile
March 06, 2018, 06:33:37 AM

hala buraya yatırıp çekebilen varmı parasını Smiley
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

Dextrust.org #Defi

View Profile
March 06, 2018, 06:43:02 AM

Ben açıkcası sık sık kullanıyorum koineks'i arada sırada bir takım sorunlarla karşılaşsamda içeride şimdiye kadar hiç param kalmadı.Ne oldu bu mesajı yazdığınıza göre içeride parası kalan birileri mi var örnek verme şansınız var mı  Huh

Betfair
Sr. Member

View Profile
March 06, 2018, 07:24:17 AM

Ben açıkcası sık sık kullanıyorum koineks'i arada sırada bir takım sorunlarla karşılaşsamda içeride şimdiye kadar hiç param kalmadı.Ne oldu bu mesajı yazdığınıza göre içeride parası kalan birileri mi var örnek verme şansınız var mı  Huh
yok bayağdır kullanmıyordum bende, en son 2 hafta önce küçük bi btc gönderdim haftasonu çekim için, sonra dedilerki biz kuralları değiştirdik artık haftasonu çekimi yok Cheesy ee ilk açıldığınızda vardı farkınızda buydu dediğimde artık böyle dediler bende pztesi paramı çektim TRY olarak bir daha da yatırmadım.Merak ettiğim için sordum son durum nedir diye
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
March 06, 2018, 12:51:38 PM

Hacimsizlikten kurudu kaldılar aslında yatırma ve çekmede hiç problem yaşamıyorum ama satarken akla karayı seçiyorum resmen sizler nereye taşıdınız onca koini nerede alışveriş yapıyorsunuz türk borsası olarak bende geleyim 100 ltc satmak imkansıza yaklaştı artık full kardan zarar ediyorum tl ye geçerken
ALAYBEY
Jr. Member
*

Activity: 74
Merit: 6

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 06, 2018, 01:28:41 PM

Hacimsizlikten kurudu kaldılar aslında yatırma ve çekmede hiç problem yaşamıyorum ama satarken akla karayı seçiyorum resmen sizler nereye taşıdınız onca koini nerede alışveriş yapıyorsunuz türk borsası olarak bende geleyim 100 ltc satmak imkansıza yaklaştı artık full kardan zarar ediyorum tl ye geçerken

Bu konuda bende şikayetçiyim açıkçası. Eth satarken bile zorlanıyor insan. Hacimi arttırmak için ekstra birşeyler yapılmalı. XEM biraz hareket geririr diye düşünüyordum ama pek umduğum gibi çıkmadı. Hacim olayı biraz atarsa çok iyi olur çünkü yatırım ve çekim işlemleri oldukça hızlı gerçekleşiyor.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
March 06, 2018, 07:40:49 PM

Hacim çok düştü aynen bu konuda bende sıkıntı çektim daha sonrasında kullanmadım çekmede bende o kadar problem yaşamadım ama çekimler geç oluyordu.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1358
Merit: 1302

View Profile
March 15, 2018, 08:26:58 AM

Kripto para çekimleri bölümüne bi "max" butonu koymak çok zor değildir sanırım. Max'a tıklayalım tüm bakiyeyi cüzdana çekelim değli mi.

▄▄▀▀▀▄▄
     ▄▄▀▄▄███▄▄▀▄▄
  ▄▄▀▄▄█████████▄▄▀▄▄
▄▀▄▄█████ ██▄▄▄▄▀██▄▄▀▄
█ ██████ ▄ █████ ████ █
█ █████ ▄█▄ ██ ▄█████ █
█ ████ ▄███▄ ██ █████ █
█ ███ ▄█████▄ ██ ████ █
▀▄▀▀█▄███████▄██▄██▀▀▄▀
  ▀▀▄▀▀█████████▀▀▄▀▀
     ▀▀▄▀▀███▀▀▄▀▀
        ▀▀▄▄▄▀▀

▄▄▄▄▄▄▄
   ▄▄▀▀       ▀▀▄▄
  █               █ ▄
 █   █▀▄ ▀█▀ ▀█▀   █ ▀▄
 █   █▀▄  █   █    █  ▀▄
  █  ▀▀   ▀   ▀   █    █
▄▀ ▄▄           ▄▀    ▄▀
 ▀▀  ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀      ▀▄
        ▀▄▄      ▄▄▀▀▄▄▀
           ▀▀▀▀▀▀

▄▄▄
  ▄█▄              ▄███████▄
  ▀████▄▄         ██████▀██████▀
    ▀▀▀████▄▄     ███████████▀
    ▀██▄███████▄▄███████████
     ▄▄▄▀██████████████████
      ▀████████████████████
▀█▄▄     ▀████████████████
  ▀████████████████▀█████
    ▀████████████▀▄▄███▀
       ▀▀██████████▀▀
           ▀▀▀▀▀

▄▄   ▄▄
              ▄▀ ▀▀█  █
             ▄▀     ▀▀
         ▄▄▄▄█▄
     ▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
 ▄▀▄▀              ▀▄▀▄
█  █   ▄█▄    ▄█▄   █  █
 ▀█    ▀█▀    ▀█▀    █▀
  █                  █
   █   ▀▄      ▄▀   █
    ▀▄   ▀▀▀▀▀▀   ▄▀
      ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀

▄▄████████████████████▄▄
 ▄██████████████████████████▄
▄████████████████████████████▄
██████████ ▀▀█████████████████
██████████     ▀▀█████████████
██████████         ▀▀█████████
██████████         ▄▄█████████
██████████     ▄▄█████████████
██████████ ▄▄█████████████████
▀████████████████████████████▀
 ▀██████████████████████████▀
   ▀▀████████████████████▀▀

▄▄███████████████▄▄
 ▄██▀▀             ▀▀██▄
▄██              ▄▄   ██▄
██        ▄▄▄▄▄  ▀▀    ██
██      ▄▀     ▀▄      ██
██     █         █     ██
██     █         █     ██
██      ▀▄     ▄▀      ██
██        ▀▀▀▀▀        ██
▀██                   ██▀
 ▀██▄▄             ▄▄██▀
   ▀▀███████████████▀▀

▄▄███████████████▄▄
 ▄█████████████████████▄
▄██████████████▀▀███████▄
████████████▀▀    ███████
█████████▀▀   ▄   ███████
██████▀▀     █    ███████
████▀       █     ███████
█████▄▄   ▄█      ███████
████████ ██▄      ███████
▀████████ ▀▄███▄▄███████▀
 ▀█████████████████████▀
   ▀▀███████████████▀▀

▄▄███████████████▄▄
 █████████████████████
███████████████████████
███████████▀    ███████
██████████  ▄██████████
██████████  ███████████
████████      ▄████████
██████████  ███████████
██████████  ███████████
██████████  ███████████
 █████████████████████
  ▀▀███████████████▀▀

▄▄████████████████▄▄
 ▄█████▀▀▀██████▀▀▀█████▄
▄████▀  ▀▀▀    ▀▀▀  ▀████▄
████▀                ▀████
███▀                  ▀███
███       ▄    ▄       ███
██▀      ███  ███      ▀██
██       ▀█▀  ▀█▀       ██
██▄     ▄        ▄     ▄██
▀██▄     ▀▀▄▄▄▄▀▀     ███▀
 ▀███▄▄▄▄▄▄████▄▄▄▄▄▄███▀
   ▀▀████████████████▀▀
swizes
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
March 15, 2018, 11:35:43 AM
Last edit: March 15, 2018, 12:55:11 PM by swizes

Koineksi son 1 aydir aktif olarak kullaniyorum. Aylik hacmim de baya bir yüksek, dün geceye kadar hic bir sorun yasamadim. Malesef dün gece sinirimi bozan bir sorun oldu. Koineks'den yüklü miktarda doge aldim ve sonra cüzdanima göndermek icin cekim islemi baslattim. Mail geldi, mail ile onayladim ve 3-5 dakika sonra hesabimda cekimin tamamlandigi gözüküyordu. Gecmis islemlere baktigimda tx id de mevcuttu. Ancak ne hikmetse cüzdanima para yatmamisti ve tx id'yi dogechain explorer'da aratinca böyle bir islem gözükmüyor hatasi aliyordum. Daha sonra cok kücük bir doge meblasi ile tekrar deneyim dedim ayni hatayi aldim. O zaman anladim ki heralde cüzdanlarinda bir problem var o yüzden islemler aktarilmiyor. Bu gayet normal, olabilecek bir sey. Ayrica cüzdanimdan koineks doge cüzdanima dogecoin gönderebiliyorum bunu da test ettim. Gece vakti facebook hesaplarina gerekli bilgilerle sorunu bildirdim. Sabah uyandigim da 1-2 saat facebook'dan gelecek yaniti bekledim. Gelmeyince, telefon numaralarini aradim, telefonda otomatik mesaj beni e-mail ve destek formu yolunu kullanmami söyledi. Ayni dedikler gibi destek@koineks.com adresine sorunu bildiren bir mail yolladim.

Maili gönderdikten 10 dakika sonra sorun ile ilgineleceklerini bildiren bir cevap aldim. Ki bu online platformalarda gercekten hizli bir süre. Tesekkür ederek yanitladim. 1 saat sonra ise sorunun giderilmesinin ne kadar sürebilecegini sordum. Cevap tekrar hizli bir sekilde geldi ve sorunlarin zaman siralamasina göre cözüldügünü belirttiler. Ki bu olmasi gereken bir sistem, takdir de ediyorum. En son mailin üstünden yaklasik 3-4 saat gecti, hala bir gelisme veya bilgilendirici bir mail yok. En azindan islemi tamamiyle iptal edip miktari koineks hesabima geri yatirabilselerdi daha iyi olurdu. Ancak mailime cevap veren yetkili islemin iptal edilemeyecegini söyledi.

Koineksin cüzdanlarini kontrol ettim ve benim yaptigim islem hic islenmemis, o yüzden iptal edilebilecegini düsünüyorum.

Bitfeks'de de benzer bir sorun ile karsilasmistim. Orada bulunan yetkili sorunun bildirilmesi ve cözülmesi arasinda beni telefon ile arayarak, o anki durumu anlatti ve bu sayede güvenimi kazandi. Aynisini koineks'den de beklerim.

Bu yaziyi yazmamdaki amac koineksi kötülemek, yaygara cikarmak degil. Sadece bir sorunda yasadigim tecrübeyi aktariyorum, ki böylece koineks ileriki zamanlarda müsterilerinin gözünden neleri dogru neleri yanlis yaptigini görebilsin diye. Sorun giderildiginde ise bu yaziyi güncelleyecegim. Umarim en kisa zamanda sorun giderilir ve ben de böylece koineksi kullanmaya devam edebileyim. Memnun oldugum bir platformdan sogumak gercekten istemem.

Ekleme:

Sabah sistemi tekrar denemek istedim ve koineks'den cüzdanima 3 doge yolladim.

O 3 doge basari ile cüzdanima ulasti.

2. Ekleme:

Islemlerin gerceklesmeyip, koineks'in cüzdanindan cikmadigini ve islemlerin iptalini istedigimi belirttigim bir mail attim.

Mailden 2-3 dakika sonra, 5 doge degerinde cekme islemi iptal oldu. Asil yüksek miktarda yapilan islem henüz iptal olmadi. Gözden kacirabilecekleri icin, o isleminde iptal edilmesi gerektigini belirttigim bir mail daha attim. Durum degisicince bu yaziyi tekrar güncelleyecegim

3. Ekleme:

Bütün bakiye hesabime geri yüklendi. Sorun giderildi

ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
March 15, 2018, 12:03:42 PM

Koineksi son 1 aydir aktif olarak kullaniyorum. Aylik hacmim de baya bir yüksek, dün geceye kadar hic bir sorun yasamadim. Malesef dün gece sinirimi bozan bir sorun oldu. Koineks'den yüklü miktarda doge aldim ve sonra cüzdanima göndermek icin cekim islemi baslattim. Mail geldi, mail ile onayladim ve 3-5 dakika sonra hesabimda cekimin tamamlandigi gözüküyordu. Gecmis islemlere baktigimda tx id de mevcuttu. Ancak ne hikmetse cüzdanima para yatmamisti ve tx id'yi dogechain explorer'da aratinca böyle bir islem gözükmüyor hatasi aliyordum. Daha sonra cok kücük bir doge meblasi ile tekrar deneyim dedim ayni hatayi aldim. O zaman anladim ki heralde cüzdanlarinda bir problem var o yüzden islemler aktarilmiyor. Bu gayet normal, olabilecek bir sey. Ayrica cüzdanimdan koineks doge cüzdanima dogecoin gönderebiliyorum bunu da test ettim. Gece vakti facebook hesaplarina gerekli bilgilerle sorunu bildirdim. Sabah uyandigim da 1-2 saat facebook'dan gelecek yaniti bekledim. Gelmeyince, telefon numaralarini aradim, telefonda otomatik mesaj beni e-mail ve destek formu yolunu kullanmami söyledi. Ayni dedikler gibi destek@koineks.com adresine sorunu bildiren bir mail yolladim.

Maili gönderdikten 10 dakika sonra sorun ile ilgineleceklerini bildiren bir cevap aldim. Ki bu online platformalarda gercekten hizli bir süre. Tesekkür ederek yanitladim. 1 saat sonra ise sorunun giderilmesinin ne kadar sürebilecegini sordum. Cevap tekrar hizli bir sekilde geldi ve sorunlarin zaman siralamasina göre cözüldügünü belirttiler. Ki bu olmasi gereken bir sistem, takdir de ediyorum. En son mailin üstünden yaklasik 3-4 saat gecti, hala bir gelisme veya bilgilendirici bir mail yok. En azindan islemi tamamiyle iptal edip miktari koineks hesabima geri yatirabilselerdi daha iyi olurdu. Ancak mailime cevap veren yetkili islemin iptal edilemeyecegini söyledi.

Koineksin cüzdanlarini kontrol ettim ve benim yaptigim islem hic islenmemis, o yüzden iptal edilebilecegini düsünüyorum.

Bitfeks'de de benzer bir sorun ile karsilasmistim. Orada bulunan yetkili sorunun bildirilmesi ve cözülmesi arasinda beni telefon ile arayarak, o anki durumu anlatti ve bu sayede güvenimi kazandi. Aynisini koineks'den de beklerim.

Bu yaziyi yazmamdaki amac koineksi kötülemek, yaygara cikarmak degil. Sadece bir sorunda yasadigim tecrübeyi aktariyorum, ki böylece koineks ileriki zamanlarda müsterilerinin gözünden neleri dogru neleri yanlis yaptigini görebilsin diye. Sorun giderildiginde ise bu yaziyi güncelleyecegim. Umarim en kisa zamanda sorun giderilir ve ben de böylece koineksi kullanmaya devam edebileyim. Memnun oldugum bir platformdan sogumak gercekten istemem.

Ekleme:

Sabah sistemi tekrar denemek istedim ve koineks'den cüzdanima 3 doge yolladim.

O 3 doge basari ile cüzdanima ulasti.

Hiç kurmacalama direkt iptalini iste bastır biraz gerekirse ETH de aynı sorunlarla boğuşmutum işlemi iptal edemeyiz falan diye bir ton otomatik mesajı geçtikten sonra gerçek kişi olduğunu düşündüğüm birine ulaşabilmiş ve iptal ettirmiştim sonra tekrar aynı işlemi devreye soktuğumda aynı hatayı alıp yine iptal ettirip dogeye döndürerek ( bir ton komisyon zararıma oldu) çekmeyi başarmıştım... Bir daha asla ETH almıyorum koineksten artık ...
swizes
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
March 15, 2018, 12:06:40 PM

Gercek kisi ile konustugunuzu nasil anladiniz?  Grin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  

Jump to: