Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:56:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 57999 times)
BitBingo
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
November 28, 2017, 12:32:38 AM

eth transferim 1000 in üzerinde onay aldı ve hala hesabıma yansımadı. Bu ne rezillik, nasıl bir vurdum duymazlık. Destekten yazdığım mesaları da tınlayan yok.

Benimde aynı durum var. Aslında ilk açıldığında çok sevmiştim siteyi, 24 saat para yatırıp çekme çok iyiydi denedim gece yarısı hem yatırmıştım hem çekmiştim.
Gel gelelim biraz kullanıcı sayısı artınca sorunlar başladı. Yani yazılım sektöründe çalışan biri olarak benim aklım almıyor yatırdığım coinleri hesaba almak bu kadar mı zor? Bugün 4 kere ether yatırdım ilki sorunsuz olarak geçti, sonraki 3 sefer uzun uğraşlarım, yazışmalar sonunda 2si geçti, son ETH işlemim halen askıda. Sanırım sistemleri bozuk ve bu işi manuel olarak databaseden yapıyorlar şu anda.

Aslında firma olarak bana güven verdiler, ama şu yatırma olayını çözmeleri lazım, yada çözemiyorlarsa belli bir süre siteyi kapatmaları lazım. Hepimiz ETH gönderdiğimiz zaman biliyoruz 5 dakika içinde geçmesi lazım ve satma işlemimizi hemen yapmamız lazım. Haydi onu geçtim, gönderdiğimiz etherler resmen rehin kalıyor yani 2 kere zarar. Sonuçta çoğumuz 3-5 etherle bu işi çeviriyoruz bunlar saatlerce rehin kalınca insanın ister istemez siniri bozuluyor. Yazılım ekibi sanırım çok tecrübesiz, periyodik check etme olayını bile yapamadan siteyi açmışlar. "Gelen transfer kontrol et" diye tuş mu olur allah aşkına, sen kontrol et aktar işte. birde zaten bulmuyor, saatlerce 180 saniye bekliyip bir daha basacaz işimiz gücümüz yok. Saat gecenin kaçı oldu hala tuşa basıyorum Smiley

Sonuç olarak ben tüm varlığımı geçici olarak bu siteden çekme kararı verdim. Umarım biran önce sorunlar çözülür tekrar bakarız. Ben bazılarının yazdığı yok bizim coinleri çeviriyorlar ufak hesaplar yapıyorlar laflarına katılmıyorum. Sonuçta benim etherim rehin kalmasa ben onu günde 30 kere çevirip sitenin hacmini arttırıcam niye vermesinler zaten hacimden kazanacaklar. Kesinlikle işini bilmeyen yazılım ekibinden kaynaklı bir sorun var.

1713578197
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713578197
Reply with quote  #2

1713578197
Report to moderator
1713578197
Hero Member
*

Ignore
1713578197
Reply with quote  #2

1713578197
Report to moderator
1713578197
Hero Member
*

Ignore
1713578197
Reply with quote  #2

1713578197
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713578197
Hero Member
*

Ignore
1713578197
Reply with quote  #2

1713578197
Report to moderator
1713578197
Hero Member
*

Ignore
1713578197
Reply with quote  #2

1713578197
Report to moderator
1713578197
Hero Member
*

Ignore
1713578197
Reply with quote  #2

1713578197
Report to moderator
everbtcnever
Member
**

Activity: 114
Merit: 38

View Profile
November 28, 2017, 06:07:35 AM

eth transferim 1000 in üzerinde onay aldı ve hala hesabıma yansımadı. Bu ne rezillik, nasıl bir vurdum duymazlık. Destekten yazdığım mesaları da tınlayan yok.

Koineksin desteği burda mı? ltc çektim 2 saattir hesaba yansıtmadılar 36 confirm aldı
bende 3-4 ether attım 100 den fazla confirm aldı ama 1 saattir yatan bişey yok
4 saat oldu, insanları btc çekimine yöneltip daha fazla masraf almak derdindeler galiba

...

Benimde aynı durum var. Aslında ilk açıldığında çok sevmiştim siteyi, 24 saat para yatırıp çekme çok iyiydi denedim gece yarısı hem yatırmıştım hem çekmiştim.
Gel gelelim biraz kullanıcı sayısı artınca sorunlar başladı. Yani yazılım sektöründe çalışan biri olarak benim aklım almıyor yatırdığım coinleri hesaba almak bu kadar mı zor? Bugün 4 kere ether yatırdım ilki sorunsuz olarak geçti, sonraki 3 sefer uzun uğraşlarım, yazışmalar sonunda 2si geçti, son ETH işlemim halen askıda. Sanırım sistemleri bozuk ve bu işi manuel olarak databaseden yapıyorlar şu anda.

Aslında firma olarak bana güven verdiler, ama şu yatırma olayını çözmeleri lazım, yada çözemiyorlarsa belli bir süre siteyi kapatmaları lazım. Hepimiz ETH gönderdiğimiz zaman biliyoruz 5 dakika içinde geçmesi lazım ve satma işlemimizi hemen yapmamız lazım. Haydi onu geçtim, gönderdiğimiz etherler resmen rehin kalıyor yani 2 kere zarar. Sonuçta çoğumuz 3-5 etherle bu işi çeviriyoruz bunlar saatlerce rehin kalınca insanın ister istemez siniri bozuluyor. Yazılım ekibi sanırım çok tecrübesiz, periyodik check etme olayını bile yapamadan siteyi açmışlar. "Gelen transfer kontrol et" diye tuş mu olur allah aşkına, sen kontrol et aktar işte. birde zaten bulmuyor, saatlerce 180 saniye bekliyip bir daha basacaz işimiz gücümüz yok. Saat gecenin kaçı oldu hala tuşa basıyorum Smiley

Sonuç olarak ben tüm varlığımı geçici olarak bu siteden çekme kararı verdim. Umarım biran önce sorunlar çözülür tekrar bakarız. Ben bazılarının yazdığı yok bizim coinleri çeviriyorlar ufak hesaplar yapıyorlar laflarına katılmıyorum. Sonuçta benim etherim rehin kalmasa ben onu günde 30 kere çevirip sitenin hacmini arttırıcam niye vermesinler zaten hacimden kazanacaklar. Kesinlikle işini bilmeyen yazılım ekibinden kaynaklı bir sorun var.

Tam anlamıyla rezalet!

BTCTURK ETH eklediğinde nasıl yalpaladıysa bunların ETH sistemi de aynı öyle daha baştan sallantıda!
Üstelik kendi açtıkları konuya, ilk zamanlar sürekli şöyle yapacağız, böyle çözeceğiz diye yazarlarken şimdi, gelip şu oldu bu oldu dahi yazamıyorlar! Ve görüldüğü kadarıyla üyelerine de konu hakkında e-mail vs. ile dönüş yapılmamış.

12 Banka ve 24 saat çek-yatır efsanesi çok çabuk tükendi!
Son yaşanan olaylardan anladığımız; bu sitede gerçekten halledilmesi gereken, birçok sistemsel hata var.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
November 28, 2017, 07:05:03 AM

gece buraya coin yatırıp çekmeye çalıştım sonra baktım tek bir banka var bendede teb hesabı vardı mecbur sabahı bekledik Smiley hala para yatmış değil hesabıma.Önceleri 10 dakikada geceyarısı gelen ödeme şimdi 12 saattir beklemede.Bir daha kullanırmıyım bilmiyorum
kabrero
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
November 28, 2017, 07:18:16 AM

Rezil ötesi bir şirket. İşlem yapmadan önce mesajla sordum problem olup olmadığını yok dediler. 12 saattir 3000 kusur onay alan eth transferim hesabima geçmiyor. Gece boyu bekledim kendileri tosuncuk gibi uyuyup mesaiye geldiler muhtemelen. Bı laf vardır yapamayacagin ise girişme anlaminda. Boyundan büyük ise girismisler insanları mağdur ediyorlar. En kötüsü de iş ahlakı etik gibi değerlerden yoksunlar. Bana yalan söyleyip transfer yaptırdılar. Paramı kurtarayim daha isim olmaz. Başına dert arayan varsa bunlarla çalışsın.
koineks (OP)
Member
**

Activity: 134

koineks.com

View Profile
November 28, 2017, 07:45:58 AM

Değerli kullanıcılarımız,

Koineks açıldığı günden beridir özellikle son 3 gündür en yoğun zamanlarını yaşamaktadır.

Bu sürede birtakım teknik sorunlar meydana gelmiş olup olup, çözümlenmesi için 48 saat süren bir mesainin ardından tüm sistem stabil hale gelmiştir.

Tüm sorun yaşayan müşterilerimize tek tek yardımcı olacağız.

Bu konuda yaşanan aksaklıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

gora1803
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
November 28, 2017, 07:49:50 AM

Hatalar Bireysel ve Kurumsal olabiliyor...
Yaptığım hata sonucu 23/11/2017 tarihinden beri bekliyorum..İvedi çözüm beklemekteyim..

Değerli kullanıcılarımız,

Koineks açıldığı günden beridir özellikle son 3 gündür en yoğun zamanlarını yaşamaktadır.

Bu sürede birtakım teknik sorunlar meydana gelmiş olup olup, çözümlenmesi için 48 saat süren bir mesainin ardından tüm sistem stabil hale gelmiştir.

Tüm sorun yaşayan müşterilerimize tek tek yardımcı olacağız.

Bu konuda yaşanan aksaklıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

BitBingo
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 12:28:02 PM

Rezil ötesi bir şirket. İşlem yapmadan önce mesajla sordum problem olup olmadığını yok dediler. 12 saattir 3000 kusur onay alan eth transferim hesabima geçmiyor. Gece boyu bekledim kendileri tosuncuk gibi uyuyup mesaiye geldiler muhtemelen. Bı laf vardır yapamayacagin ise girişme anlaminda. Boyundan büyük ise girismisler insanları mağdur ediyorlar. En kötüsü de iş ahlakı etik gibi değerlerden yoksunlar. Bana yalan söyleyip transfer yaptırdılar. Paramı kurtarayim daha isim olmaz. Başına dert arayan varsa bunlarla çalışsın.

Aynen benim sorunum da tam budur. 2 hafta önce yine ETH deposit kısmında sorun vardı. Yazıp soruyorum, bakın yani sorun varsa açık olun söyleyin yani bekleriz sonuçta başka site kullanırız bu arada. Yok efendim sistemimiz çalışıyor sorun yoktur diye cevap geliyor. Sonra tekrar yatırıyorsun haydaa yine rehin kalıyor. Yani sistem de hata olmamalı ama oladabilir, koineks ekibi bu konuda seffaf olmalı bundan sonra. Sorun varken yatırın yatırın diyip coinlerimiz rehin kalınca olmuyor. Bu arada benim son eth transferim bu sabah mesai başlayınca hesabıma geçmiş , kesinlikle manuel yapılıyor bu iş Smiley Toplamda 16 saat sürdü transfer (bu arada fiyat farkı artı eksi siz hesap edin işimiz şansa kaldı)

Yukarıda sorun çözüldü diye mesaj gelmiş. Son bir kez deniyicem şimdi, çalışıp çalışmadığını yazarım tekrar.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 28, 2017, 12:30:10 PM

Contract adreslere eth atabiliyor muyuz atamıyor muyuz bir karar verin?
1 saat önce bittrex hesabıma eth gönderdim, gitti. Şimdi başka bir arkadaşın bittrex adresine eth atıyorum "contract adreslere gönderim yapılamaz" diyor.

Ayrıca, çekim işlemi için neden bekletiyorsunuz?
Eth çekmek için onay vermişim. 10 dakika geçmiş hala beklemede. Sebep? Otomatiğe bağlayın çekilen direk gitsin niye bekletiyorsunuz? Bunu gerçekten merak ediyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
shubuo
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 28, 2017, 01:22:48 PM

Kurlar neden çok yüksek ?
Aynı anda Koinekste 42,778.99TL iken Koinimde  42400.02, Paribuda 42100 durumunda şuan.
Diğer altcoinler için de aynı durum geçerli baya uçurum yok mu ?
evergreeen
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 1

View Profile
November 28, 2017, 02:08:23 PM

Kurlar yukarı olduğunda işlemeleri yavaşlatıyorlar, önce kendi satışlarını yapıyorlar, fiyatlar düzeltme yaptığında, 5-6 saat sonra, coinleri hesaplara yansıtıyorlar, biz de düşük fiyattan satıyoruz, sonra klasik, artan talepten dolayı gecikmeden dolayı özürler yersen
BHSMC
Full Member

Activity: 188
Merit: 110

View Profile
November 28, 2017, 02:18:37 PM

Para cekim islemi gerceklestirdiniz mi beyler? Hesaba paralari hizli yolluyorlar mi hala yoksa sure uzadi mi?
emrekahr
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 28, 2017, 02:24:31 PM

Para cekim islemi gerceklestirdiniz mi beyler? Hesaba paralari hizli yolluyorlar mi hala yoksa sure uzadi mi?

Hala aynı, bugün öğleden sonra para çekme talebinde bulundum ama hala yatırmış değiller. ETH gönderdim dün 1000 onay var akşamı bekledik. Bir daha bu firmayı kullanmayı düşünmüyorum.
BHSMC
Full Member

Activity: 188
Merit: 110

View Profile
November 28, 2017, 03:20:39 PM

Hala aynı, bugün öğleden sonra para çekme talebinde bulundum ama hala yatırmış değiller. ETH gönderdim dün 1000 onay var akşamı bekledik. Bir daha bu firmayı kullanmayı düşünmüyorum.

Tesekkurler Emre.

Eskiden insanlar 5 dakika da parami yolladilar falan diyordu. Demek ki o da degisti artik.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 28, 2017, 03:41:02 PM

Cumartesi emir girmiştim çekim için. Pazartesi sabah 8de hesabımdaydı para.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
BitBingo
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 03:57:58 PM

İlk açıldıklarında bir gaz hafta sonu bile para yatırıp, çekebiliyordun, şimdi tüm öteki siteler gibi iş saatleri içinde yapabiliyorsun. Ama iş saati gelince gecikmeden yatırıyorlar.
Aslında 24 saat olayı koineksi kullanmama nedendi yoksa sitelerde para bırakmak zorunda kalıyordum. Şimdi bu özellik olmayınca diğerlerinden ayıran bir farkı kalmadı. Eminim 24 saat işlem yapmak istiyorlardır ama bir problem var, çünkü tüm siteler bu süreçten geçti sonuçta hiç biri 24 saat sözünü tutamadı. Site içinde bu çok zor bir olay aslında, tek bir hesapta paraları tutup göndermek farklı, 20 farklı banka hesabında para bırakmak farklı, her hesapta yetecek kadar sermaye bırakmak ve her hesabı ayrı ayrı gecelik değerlendirmek gayet zor bu yüzden yapamıyorlardır veya zarara yol açıyordur. Ama yapabilseler aslında insanlar koineksi tercih edebilirler.

Bu arada bugün tekrar ETH yatırmayı denedim, sanırım sistem düzelmiş 1 dakika içinde gördü sistem hemen. Umarım bozulmaz ama korku sardığı için siz siz olun tam emin olmadan yüklü göndermeyin derim. azar azar gönderin tam emin olana kadar.
kabrero
Member
**

Activity: 105

View Profile
November 28, 2017, 05:40:31 PM

İlk açıldıklarında bir gaz hafta sonu bile para yatırıp, çekebiliyordun, şimdi tüm öteki siteler gibi iş saatleri içinde yapabiliyorsun. Ama iş saati gelince gecikmeden yatırıyorlar.
Aslında 24 saat olayı koineksi kullanmama nedendi yoksa sitelerde para bırakmak zorunda kalıyordum. Şimdi bu özellik olmayınca diğerlerinden ayıran bir farkı kalmadı. Eminim 24 saat işlem yapmak istiyorlardır ama bir problem var, çünkü tüm siteler bu süreçten geçti sonuçta hiç biri 24 saat sözünü tutamadı. Site içinde bu çok zor bir olay aslında, tek bir hesapta paraları tutup göndermek farklı, 20 farklı banka hesabında para bırakmak farklı, her hesapta yetecek kadar sermaye bırakmak ve her hesabı ayrı ayrı gecelik değerlendirmek gayet zor bu yüzden yapamıyorlardır veya zarara yol açıyordur. Ama yapabilseler aslında insanlar koineksi tercih edebilirler.

Bu arada bugün tekrar ETH yatırmayı denedim, sanırım sistem düzelmiş 1 dakika içinde gördü sistem hemen. Umarım bozulmaz ama korku sardığı için siz siz olun tam emin olmadan yüklü göndermeyin derim. azar azar gönderin tam emin olana kadar.

bence bu 1 dk sana mucizevi bir şekilde denk gelmiş. bugün sabah, 12 saat bekledikten sonra eth transferim için, müşteri hizmetleri bana diyor ki 50 bin transfer oluyor yoğunluk var. kafa mı buluyorsunuz. ortalama 1 eth transfer olsa kafadan 50 bin eth yani kabaca 24 milyon dolar (yaklaşık 100 milyon tl) hacim demek. nerede bu eth? market ekranına bakıyorsun toplasan 50 eth yok. kardeşim bu eth dünyanın her yerine 1 dk da gidiyor da senin borsanda niye bize ulaşamıyor. çok saçma. vakit nakittir. bu sistemi düzene sokmadan bu işe devam ederlerse sinek avlayıp yokolup giderler. yine bugün öğlen tl çekim talebim gerçekleşmedi. sabah geçecekmiş. napıyonuz kamyona yükleyip öyle mi taşıyonuz parayı abi?
sansasyonel819
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
November 28, 2017, 08:40:37 PM

Merhabalar, Koineks firmasında yaklaşık 2 aydır çalışıyorum her hangi bir problem yaşamadım düne kadar. Dün LQba1r45uZ5G4mjEjGbyTQjkEcPXRD8TVR litecoin adresime 2.51139829 LTC çekme talebinde bulundum. Aşağıdaki resimde çekilen adresim miktar ve takip numarası mevcut.

https://i.hizliresim.com/MaQb67.png

Çekim işlemini onayladım ve beklemeye başladım. Yaklaşık 12 saat boyunca işlem hiç onay almadı. Destek ekibine mesaj attım ekran görüntüsü yine aşağıda mevcuttur.

http://prntscr.com/hgibsg

Gece geç saat olduğu için işlemi beklemedim ve bir sonraki gün işlemin düzeleceğini düşündüm. Şu anda hesabı kontrol ediyorum ve hesaba hiç LTC girişi olmamış gibi gözüküyor.

http://prntscr.com/hgicuu

LTC hesabıma geri yansımış mıdır diye baktığımda ise koineks hesabımda da gözükmemektedir.

Koineks firmasının LTC gönderdiği adresi 27.11.2017 tarihi itibari ile baktığımda ise LTC işleminin hiç gönderilmediğini gördüm.

Adreslerinin giriş çıkış bilgileri burada mevcuttur. https://chainz.cryptoid.info/ltc/address.dws?LeCmmLRrReLX5xmocu6XDsVx9arQJ8iqgw.htm

Destek ekibine mail atmama rağmen geri dönüş sağlanmadı. Ayrıca bir kaç mesaj öncede herşeyin normale döndüğü yazmakta. Lakin benim hala LTC lerim piyasada yok.
BitBingo
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 09:14:26 PM

bence bu 1 dk sana mucizevi bir şekilde denk gelmiş. bugün sabah, 12 saat bekledikten sonra eth transferim için, müşteri hizmetleri bana diyor ki 50 bin transfer oluyor yoğunluk var. kafa mı buluyorsunuz. ortalama 1 eth transfer olsa kafadan 50 bin eth yani kabaca 24 milyon dolar (yaklaşık 100 milyon tl) hacim demek. nerede bu eth? market ekranına bakıyorsun toplasan 50 eth yok. kardeşim bu eth dünyanın her yerine 1 dk da gidiyor da senin borsanda niye bize ulaşamıyor. çok saçma. vakit nakittir. bu sistemi düzene sokmadan bu işe devam ederlerse sinek avlayıp yokolup giderler. yine bugün öğlen tl çekim talebim gerçekleşmedi. sabah geçecekmiş. napıyonuz kamyona yükleyip öyle mi taşıyonuz parayı abi?

3 kere denedim öğleden sonra yalnız, hepsi 2-3 dakika içinde geçti. LTC bile 10 dakika sürdü. Yani confirmasyon alırken bile gösteriyor artık. Umarım bana dek gelmemiştir sistem düzelmiştir.
meric1982
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
November 28, 2017, 10:01:14 PM

istenmeyen bir durum olupta siteyi kaparsanız açılan cüzdanlardaki koinler ne olacak?
bitcoin yada dogecoin gibi koin talep ettiğimiz zaman cüzdana yatırılan tl kadar koin yüklüyorsunuz ama siz bu koinleri nereden alıyorsunuz? Koin borsasından(artık nereden alınıyorsa) sitenize yükleme yapıp sonra bizim cüzdana mı yolluyorsunuz? yoksa paranıza şu kadar eder diyip miktarı cüzdana mı yazıyorsunuz? (cehaletimi affedin)
BitBingo
Newbie
*

View Profile
November 28, 2017, 10:19:42 PM

istenmeyen bir durum olupta siteyi kaparsanız açılan cüzdanlardaki koinler ne olacak?
bitcoin yada dogecoin gibi koin talep ettiğimiz zaman cüzdana yatırılan tl kadar koin yüklüyorsunuz ama siz bu koinleri nereden alıyorsunuz? Koin borsasından(artık nereden alınıyorsa) sitenize yükleme yapıp sonra bizim cüzdana mı yolluyorsunuz? yoksa paranıza şu kadar eder diyip miktarı cüzdana mı yazıyorsunuz? (cehaletimi affedin)

Bunlar coin corsası, kendi coin alıp satmıyor, alanla satanı buluşturuyor. Mesela ben cüzdanıma ether veya bitcoin aktarıyorum satışa koyuyorum, istediğim TL miktarını veren onu almış oluyor. Yani 2 kişi alışveriş yapmış oluyor. Bu sitelerin ne paraya nede coine ihtiyacları yok. Sonuçta bir kişi para yatırıyor diğeri coin yatırıyor alışveriş oluyor. Siteler sadece bu işlemden komisyon alıyor. (Bu dediklerim olması gereken, eğer site sahipleri belli bir manupülasyon yapmıyorsa. Yaparsada anlaşılır zaten insanlar başka borsaya kaçar)

Sonuç olarak alınan coinler bir cüzdanda duruyor ama burda bilmen gereken bu cüzdanlar siteye ait, private key onlarda yani siteyi kapatıp tüydüm derlerse hiç birşey yapamazsın en fazla dava falan açılır. Siteler bir nevi banka gibi, sonuçta hesap senin ama para onlarda. Paraları (coinleri) alıp evdeki kasada (hardware wallet) da saklayıp saklamamak size kalmış. Kendi cüzdanınıza çekerseniz private keyi kaybedince yine gider coinler.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  

Jump to: