Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:51:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 57999 times)
coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
December 20, 2018, 12:02:04 PM

Acaba atm deki kur direkt o an koineks tahtasındaki fiyattan mı olucak?

Alttan alıp üstten satar tahminim. iyi kur olursa önünde kuyruk olur, forumdaki ucuzcular kapısında yatar.
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714063861
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714063861
Reply with quote  #2

1714063861
Report to moderator
1714063861
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714063861
Reply with quote  #2

1714063861
Report to moderator
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
December 22, 2018, 06:57:48 AM

Sağlam gidiyor koineks.Şuana kadar sıkıntı yaşayanlar olmuştur ama artık ciddi hızlı bir borsa hatta btctürkten bile iyi diyebilirim.İsmide güzel.Yani globale açılabilecek bir isimleride var.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
December 22, 2018, 08:21:39 AM

Sağlam gidiyor koineks.Şuana kadar sıkıntı yaşayanlar olmuştur ama artık ciddi hızlı bir borsa hatta btctürkten bile iyi diyebilirim.İsmide güzel.Yani globale açılabilecek bir isimleride var.

Şu anda  hızlı işlemler ve globale açılabilse iş yaparmı yapar niye yapmasın.
Ama işte üstte post attım tek sorunları şu anda türkiyede olan rakipleri içinde komisyonları en yüksek olanda  bunlar.
zaten komisyonları aşağı çekse hacmi artar ve o artışla alsattan doğan farkda onlara extra komisyon olurda'''
işte hala inat var inat.!!!

XxX
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 22, 2018, 09:13:31 PM

Komisyon oranlarınızı yenilemeniz lazım.Çok geride kalmışsınız arkadaşların dediği gibi.Emin olun sürümden daha çok kazanırsınız.Farklı etkinlikler yaparak müşteri sayınızı çoğaltabilirsiniz.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
December 23, 2018, 02:21:24 PM

komisyonla iligili bende bir yorum yapayım.komisyon oranları yüksek makul seviyelere çekilmelide .
Acaba btcturk de yaşanan sorun burdada yaşanırmı.Bazen orda donmalar işte siteye girememeler falan filan yok bunlar komisyonu belkide ondan düşürmüyor. Grin Grin düşürsek alım satım trade çoğalacak altyapı yetersiz site tırtlayabilir belki gerçeği onlar biliyor yani.
yok düşürseler zaten hacim artacak ve fazla komsiyon sürümden kazanırlarda bence sistem yetersiz gibi. Tongue
burası türkiye olmaz olmaz değil her şey mümkün. Grin

Bitcoin
koineks (OP)
Member
**

Activity: 134
Merit: 10

koineks.com

View Profile
December 24, 2018, 01:47:40 PM

komisyonla iligili bende bir yorum yapayım.komisyon oranları yüksek makul seviyelere çekilmelide .
Acaba btcturk de yaşanan sorun burdada yaşanırmı.Bazen orda donmalar işte siteye girememeler falan filan yok bunlar komisyonu belkide ondan düşürmüyor. Grin Grin düşürsek alım satım trade çoğalacak altyapı yetersiz site tırtlayabilir belki gerçeği onlar biliyor yani.
yok düşürseler zaten hacim artacak ve fazla komsiyon sürümden kazanırlarda bence sistem yetersiz gibi. Tongue
burası türkiye olmaz olmaz değil her şey mümkün. Grin

Merhaba, size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Komisyon oranlarıyla ilgili olarak kullanıcılarımızdan gelen talepler ilgili departmanlara iletilmektedir.

koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
December 24, 2018, 01:49:22 PM

Komisyon oranlarınızı yenilemeniz lazım.Çok geride kalmışsınız arkadaşların dediği gibi.Emin olun sürümden daha çok kazanırsınız.Farklı etkinlikler yaparak müşteri sayınızı çoğaltabilirsiniz.

Merhaba, görüşünüz için teşekkür ederiz. Kullanıcılarımızın görüş ve önerileri bizim için oldukça önemli. Talepleriniz ile ilgili gerekli çalışmaları yapmaları için ilgili departmanlara aktarım sağlıyoruz.

koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
December 24, 2018, 01:50:44 PM

Şu anda  hızlı işlemler ve globale açılabilse iş yaparmı yapar niye yapmasın.
Ama işte üstte post attım tek sorunları şu anda türkiyede olan rakipleri içinde komisyonları en yüksek olanda  bunlar.
zaten komisyonları aşağı çekse hacmi artar ve o artışla alsattan doğan farkda onlara extra komisyon olurda'''
işte hala inat var inat.!!!

Merhaba, komisyonlarla ilgili çalışmalarımız devam etmekte. Gelişmeler için takipte kalın lütfen.

koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
December 24, 2018, 01:51:20 PM

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
December 24, 2018, 01:52:58 PM

Acaba atm deki kur direkt o an koineks tahtasındaki fiyattan mı olucak?

Alttan alıp üstten satar tahminim. iyi kur olursa önünde kuyruk olur, forumdaki ucuzcular kapısında yatar.

MErhaba, ATM'deki kur Koineks'e bağlı haldedir. O an web sitesinde listenen fiyattan olacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
December 24, 2018, 01:54:35 PM

Gelen mail ile İstanbul'da Bitcoin atmsinin açıldığını bildirmişler.Valla bir ara havaalanında da vardı bu atmden ama pek olumlu geri dönüşler görememiştik.İnşallah olumlu geri dönüşler olur bu projeleri ile. Diğer borsalardan beklerdim ancak +puan kaptılar bu hareketleri ile.

Merhaba daha önce Atatürk Hava Limanı'na konulmuş olan cihaz Bitcoin ATM’si olarak değil traveller boxs olarak bilinen cihazdır. Bu cihaz seyahatinizden sonra, o ülkeye ait cebinizde kalan paraları amazon,ebay,itunes gibi hesaplarınıza gönderebilmek ile birlikte Bitcoin alabilmeye de destek vermiştir. Fakat bu cihaz sadece alım için kullanılabilmiştir.Dünya’da Bitcoin ATM’si olarak adlandırılan tüm cihazlar Bitcoin alış ve satış işlemi yapılabilen cihazlardır ki AHL’de bulunan cihaz satış desteği vermemektedir. Bu bağlamda Koineks olarak ülkemizde hizmete sunduğumuz Bitcoin ATM’si gerek alış ve satış işlemlerine destek vermesi gerek ise başta Litecoin olmak ile birlikte diğer kripto paraların da yine aynı şekilde alım satımına aracılık edebilmesi sebebi ile ülkemizde ilk ve tektir. Güzel yorumlarınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
December 24, 2018, 01:59:23 PM

Sayın Koineks Üst Yönetimine.

Altta örnek resimler atalım size sunum yapalım.Bakalım ne tepki vereceksiniz gerçi siteyede uğradığınız yokda neyse.Biz buraya postu atalım diğer sitenize üye olanlarda okur istiyende yorum yapar konuya.

Dikkat ediyorum twitterda şirketiniz bolbol paylaşım yapıyor bir çaba içersinde yeni üyeler gelsin üye olsun hacim artsın diyede ama çabanız boşa bunu bilin.

Çabanızı anlıyorum ama siz şunu anlamıyorsunuz alttaki resimleri inceleyince anlayacakmısınız yoksa.Esmi geçeceksiniz göreceğiz!!!

Mesele şu son 6 aydır türkiyede mısır patlar gibi borsalar açıldı ve herkes hepsine üye helede bu sitede olan çoğunun enaz 3-5 sitede üyeliği vardır.
Benimde çoğunda üyeliğim var.

Sizin şirketiniz sanırım piyasa gelişmelerini takip etmeyip başka bir alemde yaşıyorsunuz.Açılan borsaların çoğu 0 komisyon alıyor adamlar rekabet için elinden geleni yapıyor.Pastadan pay kapma yarışı var.

İşte btcturk ve paribuda komisyonlarını aşağı yönde çektiler ve üstünede yeni coinleri ekliyorlar sizin komisyon oranları  maşallah devenin kendisi oldu onların komisyonsa devenin kulağı oldu tabiri caizse.

İşte sizde komisyonlarınız aşağı çeker örnek alan satan hepsinde sınır yok % 0.01 deseniz sizin şu resimde olan hacim en az 2-3 x artar.satan zaten maker taker a bakmaz satacak olunca komisyonda düşük hemen satar sizde payınızı almış olur ve hacmide uçurmuş olurusnuz olay bu değilmi.

Siz komisyon için çalışmıyormusunuz soru bu?Rakipleriniz zaten size fark atmış durumda?

Buyrun kendiniz karar verin.Ayrıca benim gibi olanların çoğu zaten elindeki coinleri diğer borsalara aktardıda işte diğer borsalarda olmayan  btg-nem-trx- dash-etc- gibi coinler zaten diğer borsalara gelirse merak etmeyin onlardada nal toplarsınız bu komisyon oranı ile.Çünkü o borsalara gelsin duranın aklı yok sisteminizde bu komisyon oranları ile.
İyi çalışmalar.

Merhaba, sizlere daha iyi hizmet sunmak için taleplerinizi ve görüşlerinizi ilgili departmanlara raporlamaktayız. Taleplerinizle ilgili olarak çalışmalarımız devam etmekte. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin lütfen.

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
December 26, 2018, 11:07:58 AM

Sayın Koineks Üst Yönetimine.

Altta örnek resimler atalım size sunum yapalım.Bakalım ne tepki vereceksiniz gerçi siteyede uğradığınız yokda neyse.Biz buraya postu atalım diğer sitenize üye olanlarda okur istiyende yorum yapar konuya.

Dikkat ediyorum twitterda şirketiniz bolbol paylaşım yapıyor bir çaba içersinde yeni üyeler gelsin üye olsun hacim artsın diyede ama çabanız boşa bunu bilin.

Çabanızı anlıyorum ama siz şunu anlamıyorsunuz alttaki resimleri inceleyince anlayacakmısınız yoksa.Esmi geçeceksiniz göreceğiz!!!

Mesele şu son 6 aydır türkiyede mısır patlar gibi borsalar açıldı ve herkes hepsine üye helede bu sitede olan çoğunun enaz 3-5 sitede üyeliği vardır.
Benimde çoğunda üyeliğim var.

Sizin şirketiniz sanırım piyasa gelişmelerini takip etmeyip başka bir alemde yaşıyorsunuz.Açılan borsaların çoğu 0 komisyon alıyor adamlar rekabet için elinden geleni yapıyor.Pastadan pay kapma yarışı var.

İşte btcturk ve paribuda komisyonlarını aşağı yönde çektiler ve üstünede yeni coinleri ekliyorlar sizin komisyon oranları  maşallah devenin kendisi oldu onların komisyonsa devenin kulağı oldu tabiri caizse.

İşte sizde komisyonlarınız aşağı çeker örnek alan satan hepsinde sınır yok % 0.01 deseniz sizin şu resimde olan hacim en az 2-3 x artar.satan zaten maker taker a bakmaz satacak olunca komisyonda düşük hemen satar sizde payınızı almış olur ve hacmide uçurmuş olurusnuz olay bu değilmi.

Siz komisyon için çalışmıyormusunuz soru bu?Rakipleriniz zaten size fark atmış durumda?

Buyrun kendiniz karar verin.Ayrıca benim gibi olanların çoğu zaten elindeki coinleri diğer borsalara aktardıda işte diğer borsalarda olmayan  btg-nem-trx- dash-etc- gibi coinler zaten diğer borsalara gelirse merak etmeyin onlardada nal toplarsınız bu komisyon oranı ile.Çünkü o borsalara gelsin duranın aklı yok sisteminizde bu komisyon oranları ile.
İyi çalışmalar.

Merhaba, sizlere daha iyi hizmet sunmak için taleplerinizi ve görüşlerinizi ilgili departmanlara raporlamaktayız. Taleplerinizle ilgili olarak çalışmalarımız devam etmekte. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin lütfen.

Bazen borsalar deneme amaçlı komisyonları belli süreler indiriyorlar.Sizde deneyin misal 1-Ocak-2019 dan  1-şubat-2019 a kadar 1 ay süreli en azından komisyon % 0.01 lik komple al sat diyin deneyin görün hacim artıyormu?
Zaten kazanıp kazanmadığınız  1 haftalık sürede belli olur 1 ay doluncada önceki aylara göre indirilen ayın farkını görür kardamıyız zarardamıyız tablosunu inceler ona görede ya aynı komisyona devam dersiniz yada gene eski sisteme dönersiniz bu işin çaresi bu.
Ama kesinlikle düşük komisyon olan borsalarda hacim patlaması oluyor orası ayrı tabii....
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
December 26, 2018, 11:13:27 AM

Adamları komisyonları düşürün diye uyaracağınıza düşük komisyonlu borsalara geçseniz daha mantıklı olmaz mı? Smiley Siz Koineks kullanmayı bırakmazsanız, bu adamlarda derler nasılsa böyle de kullanıyorlar. Siz bırakın ki akılları başlarına gelsin. Zaten Koineks kullanan az kişi var memlekette. Koineksin gerçek BTC hacmi mümkünatı yok 30BTCyi geçmiyordur, yaprak kımıldamıyor ki borsada.

ATM olayına gelirsek, güzel oldu, çok kullanan olacağını zannetmiyorum ülkemizdeki ve dünyadaki adam kaçırma, öldürme, gasp etme olaylarından vs. sonra. Ama iyi reklam oldu.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
HARDCRACKERS
Full Member

Crypto Trader

View Profile
December 26, 2018, 11:19:08 AM

Adamları komisyonları düşürün diye uyaracağınıza düşük komisyonlu borsalara geçseniz daha mantıklı olmaz mı? Smiley Siz Koineks kullanmayı bırakmazsanız, bu adamlarda derler nasılsa böyle de kullanıyorlar. Siz bırakın ki akılları başlarına gelsin. Zaten Koineks kullanan az kişi var memlekette. Koineksin gerçek BTC hacmi mümkünatı yok 30BTCyi geçmiyordur, yaprak kımıldamıyor ki borsada.

Yorum yazarken biraz düşünerek yazalım.
Adamın elinde DASH-XEM-BTG-ETC-DOGE-TRON Varsa bunlarda BTCturk-Paribu da yoksa ne yapacak birader zorunlu olarak  koineksde işlem yapacak demi.
Gidiipde sistemkoinde bozdursun diyede tavsiyede bulunmazsın umarım. Shocked
motors
Sr. Member

View Profile
December 26, 2018, 11:38:34 AM

Adamın elinde DASH-XEM-BTG-ETC-DOGE-TRON Varsa bunlarda BTCturk-Paribu da yoksa ne yapacak birader zorunlu olarak  koineksde işlem yapacak demi.

Memlekette yalnızca yerli borsa yok. Yabancı borsalardaki komisyonlar çok düşük kolayca işlem yapabilirler orada.

HARDCRACKERS
Full Member

Crypto Trader

View Profile
December 26, 2018, 11:42:19 AM

Memlekette yalnızca yerli borsa yok. Yabancı borsalardaki komisyonlar çok düşük kolayca işlem yapabilirler orada.

Yabancı borsaları kimse bilmiyordu sayende öğrendik.teşekkürler bilgilendirme için.
adamın yerli borsalarda hesabı varsa ne yapacak burda bozdurup burdan parayı çekiyorsa yani?
motors
Sr. Member

View Profile
December 26, 2018, 12:35:52 PM

Yabancı borsaları kimse bilmiyordu sayende öğrendik.teşekkürler bilgilendirme için.
adamın yerli borsalarda hesabı varsa ne yapacak burda bozdurup burdan parayı çekiyorsa yani?
Tamam canım benim sen haklısın, şu forumda çok bilmişler ne kadar da çok. Herkesde bir haklı çıkma çabası, herkesde bir öne çıkma çabası. Yahu kardeşim söz gümüşse, sükut altındır. Boş konuşmana gerek yok. Ne yani benim Binance da bir dünya coinim var, ihtiyacım oldukça transfer edip yerli borsaya, oradan çekiyorum. Çok mu zor? Yani sırf konuşmak için konuşuyorsun.

Ben diyorum ki, borsadan şikayetçiysen git dışarı borsalarda işini hallet, para çekerken yerli borsadan çekersin. Yerli borsa Koinekse hergün muhtaç olacağına bir kere muhtaç olursun. Bu kadar basit. Kafan mı basmıyor anlamıyorum ki? Yok sistem koin, yok yabancı borsaları biz bilmiyorduk, sayende öğrendikler falan.. La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.

HARDCRACKERS
Full Member

Crypto Trader

View Profile
December 26, 2018, 12:43:22 PM

Tamam canım benim sen haklısın, şu forumda çok bilmişler ne kadar da çok. Herkesde bir haklı çıkma çabası, herkesde bir öne çıkma çabası. Yahu kardeşim söz gümüşse, sükut altındır. Boş konuşmana gerek yok. Ne yani benim Binance da bir dünya coinim var, ihtiyacım oldukça transfer edip yerli borsaya, oradan çekiyorum. Çok mu zor? Yani sırf konuşmak için konuşuyorsun.

Ben diyorum ki, borsadan şikayetçiysen git dışarı borsalarda işini hallet, para çekerken yerli borsadan çekersin. Yerli borsa Koinekse hergün muhtaç olacağına bir kere muhtaç olursun. Bu kadar basit. Kafan mı basmıyor anlamıyorum ki? Yok sistem koin, yok yabancı borsaları biz bilmiyorduk, sayende öğrendikler falan.. La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.

Anlayamadığın nokta yerli borsalardaki  komisyon olayı bilmiyorsun madem ses etme ?
cevap yazıncada sinirleniyorsun senin dediğin yöntemi herkes biliyor kullanıyor.
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
December 26, 2018, 06:24:42 PM

Memlekette yalnızca yerli borsa yok.

Bu biraz komik olmus Cheesy Tartismaniza kesinlikle karismak istemiyorum, herkes kendine gore haklidir ama "Memlekette yanlizca yerli borsa yok" dersen bende cevap olarak, evet memlekette sadece yerli borsa var derim Cheesy adi ustunde "Memleket" Smiley))) . Yabanci borsalar bizim memlekette degil malum, o yuzden "yabanci borsa" diyoruz Smiley Biliyorum lafin gelisi oyle yazmissin , Memleketle Dunyayi kasdettiniz ama olsun yakalamisken biraz geyik yapim dedim muhabbet biraz yumusasin kafa goz dalmayin birbirinize yaw Cheesy Biraz hosgoru .... Nekadar gergin bir toplum olmusuz , kimsenin kimseye tahammulu kalmamis, Allah sonumuzu hayretsin.

Pages: « 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 »
  Print  

Jump to: