Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:32:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 57999 times)
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
December 27, 2018, 08:19:29 AM

Koineks ve btctürk kullanıyorum.İkisinden de çok memnun olduğumu söylemeliyim.İkisininde destek biri mi çok hızlı ve geri dönüşler genellikle aydınlatıcı.bu 2 borsadan korkmadan işlem yapabilirsiniz.bide bitexen var.o da sağlam.

1713576745
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713576745
Reply with quote  #2

1713576745
Report to moderator
1713576745
Hero Member
*

Ignore
1713576745
Reply with quote  #2

1713576745
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713576745
Hero Member
*

Ignore
1713576745
Reply with quote  #2

1713576745
Report to moderator
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
December 27, 2018, 05:11:28 PM

vaay bunu görmemiştim koineks açılalı aslında çokta olmamış fakat kısa zamanda iyi yol kat etmişler baktığın zaman, belki ilerde daha iyi yerlere gelirler ben kullanmıyorum şuan fakat.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
January 10, 2019, 03:56:45 PM

Merhaba, komisyonlarla ilgili çalışmalarımız devam etmekte. Gelişmeler için takipte kalın lütfen.

takipteyiz umarım komisyonları aşağı çekersiniz iyi çalışmalar.

Bitcoin
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
January 13, 2019, 08:54:29 AM

Koineks güzel atılımlar yapmaya devam ediyor.Adamlar ilk btc atmsinin sahibi şuanda tr de.Bakalım türkiye için bu tür ataklar çok önemli geliyor bana.Bu alanda  çalışma yapan her şirkete saygım va<r.
Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 15, 2019, 07:21:03 PM

Bot'lar izin verse trade yapacağım ama maalesef komedi gibi işliyor.

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 15, 2019, 10:14:15 PM

Trade olayında biraz sıkıntılar olabiliyor özellikle bazen trade yapacağımız zaman onun dışında Komisyon oranları bayadır düzeltilmedi. Bu yöndede bir atılım olması gerekiyor bana göre.

Ne olursa Olsun yinede bana göre işini yapan borsa ama her zaman daha iyisi olma yolunda ilerlemesi lazım.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
January 23, 2019, 03:02:39 PM

Koineks.com  da  yaptığım çekim işlemlerinin  TXID leri ni  nereden görebiliyoruz ? 

bir türlü bulamadım.
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
January 23, 2019, 03:12:56 PM

Koineks.com  da  yaptığım çekim işlemlerinin  TXID leri ni  nereden görebiliyoruz ? 

bir türlü bulamadım.

Yatirma-cekme >>> Kripto para >>> Gecmis transferler

ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
January 23, 2019, 03:17:33 PM

bir türlü bulamadım.

Teşekkürler,  yazı  o kadar  silik kalmış ki fark etmedim  arka zemin rengi üzerinde.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
January 23, 2019, 03:38:20 PM

Koineks.com  da  yaptığım çekim işlemlerinin  TXID leri ni  nereden görebiliyoruz ?  

bir türlü bulamadım.

Teşekkürler,  yazı  o kadar  silik kalmış ki fark etmedim  arka zemin rengi üzerinde.

Rica ederim, evet biraz silik

Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
January 24, 2019, 06:27:57 AM

Koineks iyi adımlar atıyor.Gördüğüm kadarıyla artık pek şikayette olmuyor.Umarım borsa sıralamasında seviye atlarlar.İlk atm yi koyan borsa olarak aklımda kalmış kendileri.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
January 28, 2019, 06:45:16 PM

aynen arkadaşım botlardan imkan bulunursa trade yapılırda ama zor koineksde emir girip coin almak sırat köprüsünden geçmek gibi Grin Grin
hatta sırattan geçersin ama burdan coin zor alınır.bu gece resmen gözleri bozduk amk. Grin
1 resimdeki kırmızı ok olan bot maşallah ayar süper emir giriyor 2.saniyede siliyor.örnek resimleri yakalayım diye bayağı uğraştım ama oldu.
koineks e içerden ticket açıp şu botları biraz kısın diyince biizm sitemizde bot yok diyorlar. Grin he yok amk Grin
doğru bot yok maalesef bot un  kralı var hemde tüm coinlerde iyice bokunu çıkarmışsınız tebrik ediyorum sisteminizi.saygılar. Tongue

coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
January 28, 2019, 09:15:42 PM

Ben zaten daha önce de yazdım. Koinekste insanlar nasıl işlem yapabiliyor ben anlayamıyorum. Yapabilen varsa ya da bi taktiği falan varsa lütfen anlatın.

Borsada BCH var diye yolladım BCH larımı buraya, ula bekle ki satılsın. Alış satış arasında %4 ten fazla spread. Direk market satış yapsam zarar yazacak, en düşük satış emrine limit emir koysam da kimse almıyo, mal gibi bekliyo emir. Keza BTC'de de aynısı oluyor. Koy emri bekle ki satılsın. Bu borsa mı büyük? Ben böyle büyük borsanın içine edeyim. Geçin o işi.
HARDCRACKERS
Full Member

Crypto Trader

View Profile
January 29, 2019, 12:47:08 PM

Ben zaten daha önce de yazdım. Koinekste insanlar nasıl işlem yapabiliyor ben anlayamıyorum. Yapabilen varsa ya da bi taktiği falan varsa lütfen anlatın.

Borsada BCH var diye yolladım BCH larımı buraya, ula bekle ki satılsın. Alış satış arasında %4 ten fazla spread. Direk market satış yapsam zarar yazacak, en düşük satış emrine limit emir koysam da kimse almıyo, mal gibi bekliyo emir. Keza BTC'de de aynısı oluyor. Koy emri bekle ki satılsın. Bu borsa mı büyük? Ben böyle büyük borsanın içine edeyim. Geçin o işi.

akşamkı olay bottan ziyade sitenin bizaat kendi hareketi idi ilk resim alım emrine bakılırsa o emri giremez sistemden giriyorlardı ve bende verdim eline verdim eline 0 bch hep kakaladım emri düşürmek için ama adamlar o kadar hoşlandıki gene gene girdiler. Grin Grin alışları kuvvetli imiş onu  anladık. Grin
hatta bir ara o alım emri peşpeşe 0 hane 5 adet oldu yani o derece kastılar. Grin Grin
Meşhur söz var kumarda her zaman kumarhane kazanır burasıda kumarhane işte dalgaya kapılırsan alır götürürler.bloke ettiler ve alım satım 5 saat durdu bende vazgeçtim.
Sen bch satıcam dersen anlık satıştan ziyade emir giricen belli fiyattan artacağı hesap edip emri verip çıkacan ve dışarıdan takip edicen zaten fiyat geldimi satılıyor parada hesabına geçer.Anlık olaylarda  fırıldak çok. Roll Eyes Tongue
Laedri
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 31, 2019, 08:18:55 AM

aynen arkadaşım botlardan imkan bulunursa trade yapılırda ama zor koineksde emir girip coin almak sırat köprüsünden geçmek gibi Grin Grin
hatta sırattan geçersin ama burdan coin zor alınır.bu gece resmen gözleri bozduk amk. Grin
1 resimdeki kırmızı ok olan bot maşallah ayar süper emir giriyor 2.saniyede siliyor.örnek resimleri yakalayım diye bayağı uğraştım ama oldu.
koineks e içerden ticket açıp şu botları biraz kısın diyince biizm sitemizde bot yok diyorlar. Grin he yok amk Grin
doğru bot yok maalesef bot un  kralı var hemde tüm coinlerde iyice bokunu çıkarmışsınız tebrik ediyorum sisteminizi.saygılar. Tongue

https://s15.directupload.net/images/190128/778mlr5r.png

https://s15.directupload.net/images/190128/zq577986.png

Hocam delirtiyor, delirtiyor adamı. Hele ki hacim biraz varsa coin de monitöre yumruk atasım geliyor.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
January 31, 2019, 02:50:33 PM

Hocam delirtiyor, delirtiyor adamı. Hele ki hacim biraz varsa coin de monitöre yumruk atasım geliyor.

zaten borsa kendisi yaptığı gibi diğer borsalarda yapıyor tahtada oynayıp durup fiyatları şişirip üstten satışı manüpüle ediyorlar.

Bitcoin
Thelastgoal
Jr. Member
*

Activity: 137
Merit: 1

View Profile
February 08, 2019, 12:04:13 AM

valla yukarda söylenen yok botlardan yapamadım edemedim vs sorunlarının hiç birini yaşamadım bir yıldan uzun süredir kullanıyorum koineksi.

kendilerinin botları olduğunu sanmıyorum. epey organik geliyor bana ortamları. öyle olsa mevcut hacimlari şişirirler.

belki ara ara birileri özel bir kaç kod yapıp müşteri bazlı otomatik işlemler yaptırıyordur ona denk gelmişsinizdir.

çok çok ufak sorunlar dışında beni öyle sinir eden bir şey oluşmadı. üstelik aşırı yoğun kullanılmadığı için destek ekibi de epey ilgili özenerek davranıyor. bence böyle iyiler. güzel bir alternatif oluyorlar büyük borsaların yanında. 3. güzel borsa.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
February 08, 2019, 02:25:49 AM

Destek ekibine laf yok , gercekten cok hizli ve cok iyiler. Ama zaman icerisinde dozu giderek artan bir sekilde bot kullanmaya basladilar. Hacim sisirmek icin degil kullanicilari gaza getirip alis satis makasini kapatmak icin bot kullaniyorlar. Siz gunde 1-2 defa bakiyorsaniz bunu farketmemis olabilirsiniz ama ben uyanik oldugum 16 saatin 12 sinde bilfiil onumdeki ekranlardaki 10-15 borsayi tabiri caizse saniye saniye takip ederim, dolayisiyla bu konu yoruma acik bir konu degil, fact. O kadar bariz yapiyorlarki gormemek, farketmemek imkansiz. Bu yuzden cogu zaman tahtaya emir girip birakacakken, sirf bu botlar yuzunden sinirimden girdigim emride kapatip cikiyorum. Madem benim emrimin ustune bot emir giriyor ozaman piyasayi bota birakip kendimce "borsayi cezalandiriyorum" Bunu tabi 1 kisi yapinca birsey olmaz ama ne bilim eger benim gibi dusunen insanlar varsa ve sayisi artarsa belki bu borsalarda bu bot isinden vazgecer belki ne bilim. Asil takildigim konu bot olabilir eser miktarda AMA artik is o raddeye geldiki normal emirden cok bot emri var hissi yaratmaya basladi ozellikle koineks, sonra BTCTurk.... Paribudada var ama o bir adim geriden geliyor, insallah oda abartmazda onuda bu yolda kaybetmeyiz ......

Thelastgoal
Jr. Member
*

Activity: 137
Merit: 1

View Profile
February 08, 2019, 07:22:52 AM

Destek ekibine laf yok , gercekten cok hizli ve cok iyiler. Ama zaman icerisinde dozu giderek artan bir sekilde bot kullanmaya basladilar. Hacim sisirmek icin degil kullanicilari gaza getirip alis satis makasini kapatmak icin bot kullaniyorlar. Siz gunde 1-2 defa bakiyorsaniz bunu farketmemis olabilirsiniz ama ben uyanik oldugum 16 saatin 12 sinde bilfiil onumdeki ekranlardaki 10-15 borsayi tabiri caizse saniye saniye takip ederim, dolayisiyla bu konu yoruma acik bir konu degil, fact. O kadar bariz yapiyorlarki gormemek, farketmemek imkansiz. Bu yuzden cogu zaman tahtaya emir girip birakacakken, sirf bu botlar yuzunden sinirimden girdigim emride kapatip cikiyorum. Madem benim emrimin ustune bot emir giriyor ozaman piyasayi bota birakip kendimce "borsayi cezalandiriyorum" Bunu tabi 1 kisi yapinca birsey olmaz ama ne bilim eger benim gibi dusunen insanlar varsa ve sayisi artarsa belki bu borsalarda bu bot isinden vazgecer belki ne bilim. Asil takildigim konu bot olabilir eser miktarda AMA artik is o raddeye geldiki normal emirden cok bot emri var hissi yaratmaya basladi ozellikle koineks, sonra BTCTurk.... Paribudada var ama o bir adim geriden geliyor, insallah oda abartmazda onuda bu yolda kaybetmeyiz ......

bunu yapanların koineks in kendisi olduğundan nasıl emin olabiliriz ki? normal bir müşteri de iyi bir coder ise bir şeyler yazıp işi otomize etmiş olabilir. illa api açık olması şart değil bunun. elle yaptığımızı otomatikleştiren. tahtadaki fiyatları okuyup ona göre pozisyon kuran botlar oluşturabilir müşteriler? ve çok anormal işler yapmıyorsa bu botlar konineks bile bunları oluştursa ne zararı olur? eğer piyasa fiyatına göre value fiyatlara gelince alıp satıyorsak pek de enterese etmemesi lazım bizi?

HARDCRACKERS
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 08, 2019, 09:06:11 AM
Last edit: February 08, 2019, 04:41:53 PM by HARDCRACKERS

bunu yapanların koineks in kendisi olduğundan nasıl emin olabiliriz ki? normal bir müşteri de iyi bir coder ise bir şeyler yazıp işi otomize etmiş olabilir. illa api açık olması şart değil bunun. elle yaptığımızı otomatikleştiren. tahtadaki fiyatları okuyup ona göre pozisyon kuran botlar oluşturabilir müşteriler? ve çok anormal işler yapmıyorsa bu botlar konineks bile bunları oluştursa ne zararı olur? eğer piyasa fiyatına göre value fiyatlara gelince alıp satıyorsak pek de enterese etmemesi lazım bizi?

koineks olan coinlerden eos harici en son o girdi sisteme geri kalanın hepsinden aldım sattım.bot yok botun kralı var önce sistemin kendi zaten manipüle ediyor belki birde zengin 1-2 arkadaşı varsa,şirket sahibi onlarada izin verdi ise onlarda kullanıyor bot kesin.
O resimler BCH olayında oldu bch alalım dedik yapmadıkları pislik kalmadı.Amaç ne işte tahtayı tıkayıp sen direkt taker olarak al olayı. Taker alırsan ne olur fazla komisyon ödersin.Niçin bunu yapıyor borsa tabiî ki fazla komisyon kapmak için. Grin adamlar aynı anda hem alım hemde satım emri giriyor yemleme var.Sen normal emirle alsan % 0.2 vereceğine işte o botla olayı manipüle edip seni direkt almaya zorluyor yani % 0.3 verecen diyor mike mike olay bu anlayana.

Bende önceden komisyon aramazdım ama son 2 aydır boku çıktı ve bu saatten sonra tam boku çıkacak  hacimler düştü alım satım zaten yok anca direkt al sat yapacan ondada komisyon kol gibi kar marjı düştü.Sonuç ne kimse almaz satmaz iyide oluyor aslında borsalar kendi ayaklarına sıkıyor  farkında değiller. Cheesy

Mesaj sonuna bir link ekleyelim orayı okuyun işte yakında çok borsada zora düşecek hacimden dolayı kapatanda olacak onlarıda görecez hem burda hem dışarıda.

Onun için bende alım satımı bıraktım cüzdana çektim coinleri.Buraya bok atıyor değilim uzun zamandır paribu kullanmıyordum oraya 3500 xlm yolladık geçen gece  bozup cardano alayım çeşit olsun dedim.Gene zırttttt bot engeli dakka 1 gol 1 bende  direkt emir vererek xlm yi sattım direkt emirlede cardanoları cüzdana aldım çektik.Elin mahkum yani. Tongue mike mike verdik fazla komisyonu.

Eğer piyasa aşağı giderseki gidecek görünen bu 200 milyarda 2 ay durdu durdu ve şak 150 milyara indirdiler sonra 100 milyar oldumu.İşte 2 aydır 100 milyarda ve görünen hayra alamet değil bence 70-80 ni deneyecekler  ee sonra ne olacak sen niye satmıyorsun kar zarar hesabı yaptık ve cüzdanda dursun olaki senaryo ters teper.Satarız geride alamayız olayı başıma çok geldi kaç kere ordan biliyorum.Onun içinde artık cüzdana çektim.Alttaki linkde borsa hacimlerinden bahsediyor yakında piyasa hacmi işte 70-80 milyara düşerse zaten film kopacak.Haberde borsa hacimleri çok düştü diyor.Hal böyle olunca bayrağı dikende olacak hem burda hemde dışarıda hep beraber göreceğiz ilerleyen zamanlarda.
İmkanı olan coini cüzdana çeksin derim.Karar sizin kolay gelsin.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5107406.msg49634641#msg49634641
Pages: « 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 »
  Print  

Jump to: