Bitcoin Forum
June 29, 2024, 11:36:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Unify alım hizmeti (yeni taleplere açık)  (Read 1240 times)
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3192
Merit: 1517

View Profile WWW
November 07, 2017, 08:42:38 PM

Çok güzel olmuş bu hizmet. Unify'nin olduğu borsalarda hesabım var ama olaya şöyle yaklaşıyorum. Geçenlerde sanayide bir dayı ethereum almak istediğini söylüyordu. O dayı pc ile alakası olmayan sadece bir yerden duymuş karlı yatırım diye kesin bu isteğinden dolayı dolandırılmıştır. Bilmemek elinden gelmemek becerememek kötü bir şey değil. Bilmiyorsan yardım almalısın.

Zaten bu hizmet de olaya yabancı olan ama güvenli bir şekilde yatırım yapmak isteyenler için.
Hatta gelen bir çok talebi neyi nasıl yapacağını anlatarak geri çeviriyorum. Benim hedef kitlem param var ve üşengeç bir insanım diyenler.

Kırk yıl düşünsem böyle bir iş fikri aklıma gelmez altcoin dünyasında. Çok güzel, temiz iş Smiley
Profil de sağlam ve güvenilir zaten. Şimdi biz yapmaya kalksak kimse güvenip de vermez haliyle.
İyi müşteriler dilerim Smiley

iyi dilekleriniz için teşekkürler.
Aslında asıl hedef kripto para uzayına yeni insanlar kazandırmak.
Son 1 yıl içinde onlarca kişiyi bu camia ya kazandırdım, kimisi waves aldı, kimisi bitcoin, bazıları da unify.
Önemli olan uzayı büyütmek.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
November 07, 2017, 08:49:54 PM

bir coini kendisi alamayan alırken bile komisyon ödeyen adam bıraksın bu işleri gitsin başka şeylerle uğraşsın.
alamayan satmayıda beceremez boşuna kasmasın.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
November 07, 2017, 09:17:53 PM

bir coini kendisi alamayan alırken bile komisyon ödeyen adam bıraksın bu işleri gitsin başka şeylerle uğraşsın.
alamayan satmayıda beceremez boşuna kasmasın.

Yeniden yazma gereği duyuyorum. Yapabilen kendi yapsın zaten. Smiley
Ben gelen kişilerin çoğuna nasıl yapacağını anlatıp kendi başlarına işi öğrenerek yapmalarını tavsiye ediyorum zaten.
Ama son Unify alımı yaptığım danışanım, borsacı bir abim. Kendisine 1.40 dolar iken waves de almıştım. 3500 TL iken bitcoin de almıştım.
Adamın dakikası para, uğraşır mı cüzdan dı borsaydı güvenlikti vs vs ile. Benden nasıl paper wallet yapacağını öğrendi.
wallet adresini bildiriyor alıyorum gönderiyorum. Kendisi alırken kazananlardan.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
November 10, 2017, 03:54:14 PM
Last edit: November 13, 2017, 11:46:38 AM by mhanbostanci

Ergen muhabbetlerinize ölüyorum gülmekten.
Neyse,

10 Kasım itibariyle forum dışından yeni bir alım talebi gelmiştir. 0.2 BTC lik bir unify alımı yapacağız. tabi alabilirsek...
yeni alım taleplerine bir süre cevap veremiyorum.
Bilginize.

Değerli konu takipçileri. 0.2 BTC lik alım gerçekleşmiş olup yeni taleplere açık durumdayım.
Bilginize sunarım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2396558.msg24501370#msg24501370
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 21, 2018, 10:52:01 PM

Değerli Unify takipçileri,
Unify yeniden yatırım yapılacak seviyelere geldi. 7.5 cent / 845 satoshi fiyat ile yine aşırı alım bölgesine girmiş bulunuyor.
Yaptığım değerleme çalışmasına göre 1000 satoshi altı Unify için alınıp unutma seviyeleri.
Bu bağlamda konu günceldir. Talepleriniz için konuya yazabilir özel mesaj atabilirsiniz.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
March 21, 2018, 11:04:17 PM

Değerli Unify takipçileri,
Unify yeniden yatırım yapılacak seviyelere geldi. 7.5 cent / 845 satoshi fiyat ile yine aşırı alım bölgesine girmiş bulunuyor.
Yaptığım değerleme çalışmasına göre 1000 satoshi altı Unify için alınıp unutma seviyeleri.
Bu bağlamda konu günceldir. Talepleriniz için konuya yazabilir özel mesaj atabilirsiniz.

O günlerle bugünler arasında birçok fark var öncelikle şu an Unify'nin günlük hacmi sadece 2300 dolar olarak gözüküyor dolayısıyla tam olarak başarı yakalayabilmiş bir proje olduğu söylenemez, alan olmadığı sürece projenin ne yaptığının pek bir önemi olmuyor. Düşük miktarlarda alınabilir, yüksek kâr da bırakabilir batadabilir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: