Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:11:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion lokalni podforum za Balkance  (Read 3261 times)
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 26, 2017, 08:48:55 AM
 #41

Ako su stvarno takva pravila onda lako moze izazvati gnev kod vecine i na taj nacin mnog iz inata da ga prodaju, a u tom slucaju bi to bilo pogubno po buducnost koina.
Al treba sacekti 16ti airdrop jer nije bas jasno kako ce se deliti coini i kako ce proci ovi sa manje coina tj sama raspodela dal ce biti fer.

Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 26, 2017, 11:21:54 AM
 #42

Ma Zmaku ce bit CDO (Chief Design Officer) Balkanskog Communitya kada ga dobijemo Cheesy
A i sada su ubacili nekakvu opciju DeepPoints na forum tako da cemo moc zarađivat na lajkovima i slično. Tu kreativci dolaze na svoje Wink

Moze ako cu dobiti TOZ bojice i siljalo, bez toga nema nista. Cheesy

Zmaku, druže stari, pošto je naša sudbina po pitanju "Deponion airdrop"-ova, tropa (tj.propala) želim da Te angažujem da za mene izradiš po uzoru na novčanicu "10 dinara - Alija Sirotanović"  novčanicu od "0 Oniona - Matrix3" i spreman sam da potrošim sve pare iz "Deep Onion walletta" za realizaciju ovog "Projekta" , a javno obećavam da ću Ti se odužiti i večno lajkovati sve tvoje postove.   Smiley  Pa nek ide "lanac i po livade"   Cheesy
BobBoulder
Member
**
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 16


View Profile
October 26, 2017, 02:21:57 PM
 #43

Citam nova pravila i u sustini ako nemas puno koina u walletu ni ne vredi ucestovati u tom airdropu  Sad
tako nekako...
ali pripremite kese, ovaj petak bi mogla biti velika rasprodaja DeepOniona, prava prilika da se napu napunite

Tu se slazem sa tobom. Mnogi ce posle ukidanja pravila limita od 90% krenuti u prodaju svojih coina. Ja cu pratitit cenu pa mozda i uspem da povoljnije dodjem do tih 100 komada koje trenutno nemam.
Mada zbog datuma account ja moram jos neko vreme da cekam da menjaju ponovo pravila. Do tada sa aktivnosti na forumu mozda i dodjem do tih 100 coina. Videcemo kako ide mali Airdrop. Ja cu dati sve od sebe.
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
October 27, 2017, 12:25:50 AM
 #44

Ma Zmaku ce bit CDO (Chief Design Officer) Balkanskog Communitya kada ga dobijemo Cheesy
A i sada su ubacili nekakvu opciju DeepPoints na forum tako da cemo moc zarađivat na lajkovima i slično. Tu kreativci dolaze na svoje Wink

Moze ako cu dobiti TOZ bojice i siljalo, bez toga nema nista. Cheesy

Zmaku, druže stari, pošto je naša sudbina po pitanju "Deponion airdrop"-ova, tropa (tj.propala) želim da Te angažujem da za mene izradiš po uzoru na novčanicu "10 dinara - Alija Sirotanović"  novčanicu od "0 Oniona - Matrix3" i spreman sam da potrošim sve pare iz "Deep Onion walletta" za realizaciju ovog "Projekta" , a javno obećavam da ću Ti se odužiti i večno lajkovati sve tvoje postove.   Smiley  Pa nek ide "lanac i po livade"   Cheesy

Ma kakvih 10 dinara, tebe moramo staviti na nešto sa više nula. Jedna nije dovoljna.  Grin
A drži se ti livade i nemoj tako lako da se toga odričeš jer koliko mi se čini na kraju će nam trebati trava da imamo šta da jedemo.  Wink

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
October 27, 2017, 04:49:22 AM
 #45

Izgleda će biti baš kontra od očekivanog tj da se od ukidanja pravila 90% svi počnu otresati.
Ljudima da bi imali veću zaradu treba više koina i nelogično je da će biti otresanja.
Evo od najave novih pravila cena krenula gore, a obim se utrostručio, još su to relativno skromne cifre, al vreme će pokazati.

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
October 27, 2017, 08:42:45 AM
 #46

[...] Ljudima da bi imali veću zaradu treba više koina i nelogično je da će biti otresanja. [...]

Hvala Bogu ljudi pogotovo donose logicne odluke...  Grin

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 27, 2017, 11:34:17 AM
 #47

Ma Zmaku ce bit CDO (Chief Design Officer) Balkanskog Communitya kada ga dobijemo Cheesy
A i sada su ubacili nekakvu opciju DeepPoints na forum tako da cemo moc zarađivat na lajkovima i slično. Tu kreativci dolaze na svoje Wink

Moze ako cu dobiti TOZ bojice i siljalo, bez toga nema nista. Cheesy

Zmaku, druže stari, pošto je naša sudbina po pitanju "Deponion airdrop"-ova, tropa (tj.propala) želim da Te angažujem da za mene izradiš po uzoru na novčanicu "10 dinara - Alija Sirotanović"  novčanicu od "0 Oniona - Matrix3" i spreman sam da potrošim sve pare iz "Deep Onion walletta" za realizaciju ovog "Projekta" , a javno obećavam da ću Ti se odužiti i večno lajkovati sve tvoje postove.   Smiley  Pa nek ide "lanac i po livade"   Cheesy

Ma kakvih 10 dinara, tebe moramo staviti na nešto sa više nula. Jedna nije dovoljna.  Grin
A drži se ti livade i nemoj tako lako da se toga odričeš jer koliko mi se čini na kraju će nam trebati trava da imamo šta da jedemo.  Wink
Što se tiče "nula", ajde da to i prihvatim, ne znam gde će "tačka" da stoji ... to me malo muči    Wink
Što se tiče trave, moglo bi da se i "zavije" koja, pa ako nas krene, mogli bi da je i "valjamo", a onda da kupimo koji "luk" pa da te Bog vidi, kad nam krene ... pa masovna proizvodnja, pa "pušenje", pa frka, pa panika ... i na kraju i "airdrop"-ovi, što bi rekli "lete štuke, lete avioni"   Smiley
natspace01
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 5


View Profile
October 29, 2017, 07:40:35 AM
 #48

Hocu li ja okasniti na deeponion kad napunim juniro member? Vredi mi sad da se tome nadam?

https://deeponion.org/apply.php?ref=1216868
DeepOnion ⚡ Anonymous & Untraceable Cryptocurrency
⚡ Join DeepOnion Team NOW! ⚡
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
October 29, 2017, 07:50:53 AM
 #49

Ako nista vredi ti malo piskarati na oficijalnom deeponion forumu, jer kako vidim moguce da ce nedeljno moci da se izvuce nekih 30tak evra od tog
malog airdropa, a mesecno je to lep dodatak na nasa primanja  Smiley
Usput ce uvek nesto naleteti i skupice se plata solidna za nas region, e sad ko voli nek izvoli, treba se bar na pocetku malo vise truditi, ovde se to uvek isplati.

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
MetaSk (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
October 29, 2017, 08:12:45 AM
 #50

Ako nista vredi ti malo piskarati na oficijalnom deeponion forumu, jer kako vidim moguce da ce nedeljno moci da se izvuce nekih 30tak evra od tog
malog airdropa, a mesecno je to lep dodatak na nasa primanja  Smiley
Usput ce uvek nesto naleteti i skupice se plata solidna za nas region, e sad ko voli nek izvoli, treba se bar na pocetku malo vise truditi, ovde se to uvek isplati.

Koja je matematika iza tog malog airdropa? Nisam ga bas pohvato.
Skuzio sam da ce se 10% coina od glavnod, dijeliti na malom airdropu, ali sad pokojem principu...
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
October 29, 2017, 08:40:38 AM
 #51

Pa za naše prosečne zarade nije loše još doboti 30 eu nedeljno!:) Za malo kuckanje

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
October 29, 2017, 09:34:27 AM
 #52

Ako nista vredi ti malo piskarati na oficijalnom deeponion forumu, jer kako vidim moguce da ce nedeljno moci da se izvuce nekih 30tak evra od tog
malog airdropa, a mesecno je to lep dodatak na nasa primanja  Smiley
Usput ce uvek nesto naleteti i skupice se plata solidna za nas region, e sad ko voli nek izvoli, treba se bar na pocetku malo vise truditi, ovde se to uvek isplati.

Koja je matematika iza tog malog airdropa? Nisam ga bas pohvato.
Skuzio sam da ce se 10% coina od glavnod, dijeliti na malom airdropu, ali sad pokojem principu...

Koliko sam ja shvatio taj mali airdrop će biti dijeljen po količini DeepPointsa. Čini mi se sa su rekli da će u sledeću nedelju da bude prvi. E sad još uvijek se nisu tačno izjasnili da li će podjela biti linearna - koliki postotak DeepPointsa od ukupnog imaš toliki postotak mini airdropa dobiješ, ili će biti i neki drugi faktori uključeni.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
October 29, 2017, 10:05:43 AM
 #53

Mislim da ovo što sad zovu Airdrop na DeepOnionu više ne liči na Airdrop nego više nalikuje podjeli dividende dioničarima proporcionalno udjelu koji imaju  u Onionu, s time da još moraš i nešto uraditi da bi dobio dividendu.
Ne kažem da su zahtjevi koji se stavljaju pred sudionike veliki ( pet postova na Bitcointalk forumu, 3 na DeepOnionu i nošenje njihove reklame) ali težina je stavljena na posjedovanje što više Oniona.
Jer koliko god se ti trudio i podizao množitelj za ekvivalentni Onion ako imaš 100 Oniona prema 10000 ili više udio u Airdropu ti je nikakav.

 
maka53
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
October 29, 2017, 10:41:00 AM
 #54

Ako ću svake nedelje za tih 8 postova imati 30tak evra ja se iskreno baš i neću buniti  Smiley
Samo da ovo potraje što duže i ja ću biti sretan  Smiley
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
October 30, 2017, 08:11:46 AM
 #55

Mislim da ovo što sad zovu Airdrop na DeepOnionu više ne liči na Airdrop nego više nalikuje podjeli dividende dioničarima proporcionalno udjelu koji imaju  u Onionu, s time da još moraš i nešto uraditi da bi dobio dividendu.
Ne kažem da su zahtjevi koji se stavljaju pred sudionike veliki ( pet postova na Bitcointalk forumu, 3 na DeepOnionu i nošenje njihove reklame) ali težina je stavljena na posjedovanje što više Oniona.
Jer koliko god se ti trudio i podizao množitelj za ekvivalentni Onion ako imaš 100 Oniona prema 10000 ili više udio u Airdropu ti je nikakav.

Znaci u biti Ponzi Scheme?
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 30, 2017, 11:19:18 AM
 #56

Sto se malog airdropa tice niko tu jos nista ne moze da poveze dok prvi ne bude obavljen u nedelju.
Po postovima devova vidim da ni oni jos nisu sigurni kako ce ispasti na kraju jer jako puno ima ljudi na forumu
i niko veze nema kolko ce na kraju kome doteci.
Al nekako mi se cini da ce to biti vrlo simbolicne svote, vise se isplati nesto praviti i pisati pa bounty.

Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 30, 2017, 06:17:41 PM
 #57

Mislim da ovo što sad zovu Airdrop na DeepOnionu više ne liči na Airdrop nego više nalikuje podjeli dividende dioničarima proporcionalno udjelu koji imaju  u Onionu, s time da još moraš i nešto uraditi da bi dobio dividendu.
Ne kažem da su zahtjevi koji se stavljaju pred sudionike veliki ( pet postova na Bitcointalk forumu, 3 na DeepOnionu i nošenje njihove reklame) ali težina je stavljena na posjedovanje što više Oniona.
Jer koliko god se ti trudio i podizao množitelj za ekvivalentni Onion ako imaš 100 Oniona prema 10000 ili više udio u Airdropu ti je nikakav.

 

Slazem se da sada DeepOnion forum 'lici' na podelu dividende za 'stare' akcionare uz stidljivi pokusaj da se formira berza I trgovina said onion-ima. Wink
MetaSk (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
October 31, 2017, 04:11:12 PM
 #58

EKIPO!
EVO GA, IMAMO LOKALNI FORUM

Sada treba pojačati aktivnost i držati ju na dobroj razini kako nas nebi zatvorili, ali to nama nije problem Wink

https://deeponion.org/community/forums/balkans-community.121/
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
November 01, 2017, 01:49:05 PM
 #59

Bravo za sve koji su pomogli da se otvori forum za "brdoviti Balkan" na DeepOnionu.
Kad smo zajedno i imamo cilj sve se može.
Mnogo puta se to do sada pokazalo. 
Budite mi živi i zdravi i samo "cepajte"!   Wink
Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
November 02, 2017, 05:59:18 AM
 #60

Veoma lepa desavaja oko deeponiona, narocito ovo sa berzom i sa domacim podforumom.
Sada treba razgranati sto vise tema i moglo bi preseliti ove sto su ovde popularne tamo da pisemo.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!