Bitcoin Forum
May 17, 2024, 09:27:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] DME: Dome Global Network|Wi-Fi Madenciliği|Token Satışı 2 Ekim  (Read 1224 times)
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
September 23, 2017, 06:27:25 AM

Internetini paylaşan kişi token kazanacak yanlış anlamadiysam. Diğer projelerde olduğu gibi bunun güvenliğini nasıl sağlayacaklar. Sizin ağınızdan illegal işler yapılırsa başınız belaya girebilir.Bunu nasıl çözmeyi düşünüyorlar?

yobit.net is banned from signatures
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
September 23, 2017, 11:42:46 AM

projenin kesinlikle tutacağını düşünüyorum.çok seyahat eden biri olarak projenin güzel bir fırsat sağlayacağını söyleyebilirim:)

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
kellendil (OP)
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
September 24, 2017, 10:36:10 AM

Internetini paylaşan kişi token kazanacak yanlış anlamadiysam. Diğer projelerde olduğu gibi bunun güvenliğini nasıl sağlayacaklar. Sizin ağınızdan illegal işler yapılırsa başınız belaya girebilir.Bunu nasıl çözmeyi düşünüyorlar?

Paylaşılan ağı herhangi bir cafede kullandığınız wifi ağı olarak düşünün. Wifi ağını paylaşan kişiler bunun karşılığında token kazanacak. Paylaşılan ağda yapılan işlerin insanlar için yasal bir sorumluluğu olup olacağı konusunda bir fikrim yok ama bir sorun yaşanmaz diye düşünüyorum.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
September 24, 2017, 10:42:26 AM

merhaba acaba ne kadar token dağıtılacak belli mi?Ayrıca neye göre tokenler dağıtılacak bilgi verir misiniz

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
September 24, 2017, 10:50:25 AM

merhaba acaba ne kadar token dağıtılacak belli mi?Ayrıca neye göre tokenler dağıtılacak bilgi verir misiniz

Toplamda 90.000.000 adet token bulunuyor. Bunların 60 milyon tanesi ICO'da satılacak. 30 milyon token proje ekibine ait olacak. Ekip bu tokenleri geliştirmeler, ödüllendirmeler gibi işlemlerde kullanacak.

Projenin ICO fiyatı 1 Ethereum = 1750 Dome Token olacak.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
September 24, 2017, 11:54:59 PM

Projede pre-ico yapılacak mı ? Konuyu okudum ama pre ico ile ilgili birşey göremedim. Bonuslar için ayırdıkları tokenlerin bir kısmını early investorlar için ayırsalar daha iyi olabilirdi. Ico artık insanları tatmin etmiyor. Pre icolar daha revaçta son dönemde  Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
MasterRadix
Full Member

View Profile
September 26, 2017, 10:36:34 PM

Our project is now listed on https://icobench.com/ico/dome-platform and got rating 4.0
Check it out! Just 5 days until ICO left! Hit "Subscribe" on our website: https://www.domeplatform.io
We are about to announce several partners soon!
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
September 29, 2017, 02:11:34 PM

Projede pre-ico yapılacak mı ? Konuyu okudum ama pre ico ile ilgili birşey göremedim. Bonuslar için ayırdıkları tokenlerin bir kısmını early investorlar için ayırsalar daha iyi olabilirdi. Ico artık insanları tatmin etmiyor. Pre icolar daha revaçta son dönemde  Smiley

Pre ico ile ilgili herhangi bir bilgilendirme yoktu yaptığım çeviride. Global announcement'ı takip ediyorum yeni haberleri sizinle paylaşmak için. Sanırım şuandan itibaren bir pre ico gerçekleşmez çünkü token satışına sadece 3 gün kaldı.
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
September 29, 2017, 02:14:41 PM

En son haberler, yenilikler ve bonuslardan haberdar olabilmek için telegram kanalımızı takip edin!
https://t.me/dome_platform
ICO süreci ve proje ile ilgili istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz
MasterRadix
Full Member

View Profile
September 30, 2017, 09:24:09 AM

Attention! The spreadsheet will be updated tonight! Since all our team is working hard to prepare everything for the first hours of the ICO. We hope for your support!
Subscribe on our website https://www.domeplatform.io
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 30, 2017, 09:51:17 AM

Daha önce de aynı şekilde çıkan bir proje vardı ? Akıbetine ne olmuştu ? Bildiğimiz üzere artık internet yaygınlaştı her şekilde çok rahat bir şekilde ulaşıyoruz . Ki bu piyasa içersinde aktif rol oynayan herkesin interneti yanından ayırma gibi bir olasılığı yok . Projenin başarı sağlayacağını düşünmüyorum . Mantıksız geliyor bana .
MasterRadix
Full Member

View Profile
October 02, 2017, 01:15:51 PM

ICO IS NOW LIVE! PARTICIPATE AT https://www.domeplatform.io
20% BONUS IS AVAILABLE!
HOPE FOR YOUR SUPPORT!
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
October 05, 2017, 04:37:16 PM

Daha önce de aynı şekilde çıkan bir proje vardı ? Akıbetine ne olmuştu ? Bildiğimiz üzere artık internet yaygınlaştı her şekilde çok rahat bir şekilde ulaşıyoruz . Ki bu piyasa içersinde aktif rol oynayan herkesin interneti yanından ayırma gibi bir olasılığı yok . Projenin başarı sağlayacağını düşünmüyorum . Mantıksız geliyor bana .

Çok fazla seyahat eden kişiler için mantıklı bir proje gibi görünüyor. Eminim sizinde biryerlerden wifi şifresi bulmaya çalıştığınız olmuştur. Wifi paylaşan kişilere token vererek wifi paylaşımını cazip kılmayı düşünüyorlar. Benzer projeler çıkmıştı ama akıbetleri konusunda net bir bilgim yok malesef.
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
October 05, 2017, 04:39:55 PM

5% BONUSTAN YARARLANABİLMENİZ İÇİN SON 13 SAAT!

WEBSİTESİNDEN ICOYA KATILABİLİRSİNİZ: https://www.domeplatform.io
silvestar
Legendary
*

Activity: 1134
Merit: 1002

View Profile
October 12, 2017, 06:48:21 AM

It's actually a good idea, but have to see how they will do it. They have a team that is active in the global. They say the beta version will go on the market in November, and we will wait and see.
MforMike
Member
**

Activity: 63
Merit: 10

Life is life

View Profile
October 12, 2017, 07:26:31 AM

Tutacak bir fikir değil çünkü zaten Avrupa’da ülkeler toplu alanlarda free WiFi hizmetini olabildikçe arttırıyorlar (kitlesel takip vs amaçlarla). Fikir olarak güzel olabilir ama böyle projelerde atladıkları en önemli şey “insanlara nasıl ulaşacakları ve nasıl güven sağlayacakları”. Bu soruya cevapları yok. Neymiş ağını kullanıma açan kişilere dome coin vereceklermiş ağ kullanıldıkça. İlk olarak iki kuruş kazanacağım diye neden ağımı açıp kendimi riske atayım? (Ağını kullanıma açtığın andan itibaren ağında illegal bir iş dönerse sen de bundan yükümlü oluyorsun (ağının şifresi senden izinsiz kırılmadıysa ya da işletme internetine sahip değilsen)). İkincisi bu Dome’ daki adamlara neden güveneyim? Ben ağımı açtığım andan itibaren bunların sistemine bilgisayarımı bir nevi savunmasız bırakıyor olacağım, belki programlarını yüklediğimde özel verilerime ulaşabiliyor olacaklar. Vs vs bu daha uzar gider. Ellerinde doğru dürüst çalışan bir şey yokken ortaya çıkıp “ya kardeş ben bunu yapacam bak fikir güzel sen bana para ver de ben belki yaparım” ile para toplayarak insanları bir nevi dolandırıyorlar. Tek bunun için yazmıyorum piyasaya her gün yeni bir ico çıkıyor benzer türevlerde süslü site ve parlak fikirlerle ama faaliyetten yoksun. Uyanık olun paranızı kaptırmayın.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 13, 2017, 02:47:50 AM

Arkadaşın biri kendi bilgidayarından açıp sattığı mail yüzünden gözaltına alınmıştı. Tüm cihazlarına el konuldu. Sebep gmail hesabını alan kişi bu hesapla illegal şeyler paylaşılmış. Polislerde ip olarak bu hesabı açan kişiye ulaşmışlar. 2 kurus koin kazanacağım diye başınız belaya girmesin dikkatli olun.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: