Bitcoin Forum
April 24, 2024, 12:58:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Sizce WAVES fiyatı kaç dolar olacak?
25
50
100
200
300

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Waves coin almayan pişman olacak.  (Read 3303 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 10, 2017, 07:35:24 PM

6 ay öncede waves için aynı şeyi diyorduk bugünde diyoruz . Ama 6 aydır hareket yok maalesef .NG Denemeri başlamış hadi hayırlısı .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
1713920293
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713920293
Reply with quote  #2

1713920293
Report to moderator
1713920293
Hero Member
*

Ignore
1713920293
Reply with quote  #2

1713920293
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713920293
Hero Member
*

Ignore
1713920293
Reply with quote  #2

1713920293
Report to moderator
1713920293
Hero Member
*

Ignore
1713920293
Reply with quote  #2

1713920293
Report to moderator
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 10, 2017, 07:42:21 PM

6 ay öncede waves için aynı şeyi diyorduk bugünde diyoruz . Ama 6 aydır hareket yok maalesef .NG Denemeri başlamış hadi hayırlısı .

Evet malesef öyle ancak bir segwit bir de hardfork olayı atlatmak üzereyiz. Şimdiye kadar beklenen hareketi yapması lazımdı. Ancak henüz yeni sürümler ve updateler çıkmadı. Updateler çıkınca tekrar x4 belki x5 yapacak ve bir süre de ora da kalacak. Yükselmeye devam edecek çünkü bu projeye blockchain mimarisinin ihtiyacı var. Blockchain merkesizleşme olmadan hep eksik kalacak.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 10, 2017, 07:46:00 PM

katlayacağimiz günleri ne yazik ki kaçirdik arkadaşlar bende hala arkadaşlarin 0.25  usd iken attiği coinmarketcap fotolari var arada bakar bakar iç geçiririm. bazi zamanlar gerçekten böyle basiretiniz baglanir ya oyle olmuş heralde bana da . sonra peşine gelen 0.5 0.75  sonra 1 usd fotolari felan. ben bunlari gördüm cok az aldim 2x yapti ciktim cok az aldim 2x yapti ciktim ilk aldigimdan bu yana 6 dolarlari gördü belki daha fazla da gördü o zamana kadar bekletsem cok farkli olabilirdi  yakın zamanda cok böyle efsane katlayacagini düşünmüyorum ama en az 2-3 senelik bir periyotta cok iyi fiyatlamasi olacak waves'in. ekip biraz ağir calişiyor ağir işliyor. başka sıkıntıları yok şu ekibe şöyle dinamik gencolardan biri gelse belki herşey değişebilir. şu akıllı kontrat uygulamasini da bi entegre edebilseler durum tamamen bambaşka bir hal alacak ama şimdilik bekleyeceğiz.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
October 10, 2017, 07:53:41 PM

kısa-orta vadeli hareket tenx gibi olabilir, tnx hacim fazla olduğundan daha hızlı hareket ediyordu daha önce başka bir başlıkta da söylemiştim aynısını (o zaman 120k falandı)...tenx 35k iyi fiyat bence ikiye katlaması kolay ve olası (riplle'ın 3500-7000 hareketi gibi), waves düşüş eğiliminde hâlâ..ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
October 10, 2017, 08:20:40 PM

baştaki hareketini kaçırdık. sonra trene bindik biraz sabit kaldı , sonra düşmeye başladı. umarım fork sonrası kendisini gösterir.proje güzel , sonucu da güzel olsun.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 10, 2017, 08:51:14 PM

Su siralar cok cazip fiyatta, belki biraz daha duzebilir ama ilerde almayanlar gercekten pisman olacaklar.
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 10, 2017, 09:14:57 PM

Eğer Ethereum hakkında konuşulan konulara bakarsanız aynı Waves ve Stratis'i tarif ettiğini görürsünüz. Sene 2016 Ethereum hakkında da böyle konuşuluyordu, insanlar bıkmıştı.. Herkes bıktığı anda bulk piyasasında en çok değerlenen kriptopara oldu. Şimdi de bünyesinde birçok token çıkartılıyor.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 10, 2017, 09:24:00 PM

Eğer Ethereum hakkında konuşulan konulara bakarsanız aynı Waves ve Stratis'i tarif ettiğini görürsünüz. Sene 2016 Ethereum hakkında da böyle konuşuluyordu, insanlar bıkmıştı.. Herkes bıktığı anda bulk piyasasında en çok değerlenen kriptopara oldu. Şimdi de bünyesinde birçok token çıkartılıyor.

Aynen öyle dediklerine canı gönülden katılıyorum . Zamanı var sadece . Ethereum bu fiyatlara gelene kadar neler neler söylendi Smiley Ama sonuç ortada . NG arayüzü bir faaliyete geçsin. Fork mevzusu bir geçsin . Altyapısı tamamen gün yüzüne çıktığı an zirvelere yükselecek . şüphe endişe yok ..
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 10, 2017, 09:49:15 PM

bu waves için açılan topiklerde yazılanlar bana hep eski darkcoin muhabbetlerini hatırlatıyor. gidişat aynen o yönde. biri sövüyor 5 kişi üzerine çullanıyor. biri övüyor bu sefer ona girizgah yapıyor 5 kişi.

sonuçta darkcoin oldu dash. 3-3.5 USD' de tüm umudumuzu köz kömürlere atan fiyatı da 290 dolar şuvan.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 10, 2017, 09:58:45 PM

Waves stratis nadirde olsa doge bu coinlerle hep karşılasırsınız zaten forumda. Bnde getirecigini düşünüyorum alt coinlerdr üzülmeyeceğim paralar bırakıyorum ama waves i de 1 ayı geçti alalı çok zararım yok önceden aldığım için altcoinlerde büyük sıkıntı var toplu olarak uuzun vadede cıkacgını bnde düşünüyorum.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
October 10, 2017, 10:08:57 PM
Merited by mhanbostanci (3)

Waves neden sağlam bir coin olacak. Bugünkü gelişmeyi açıklayarak buna örnek vermek istiyorum.

Geleneksel blok zincir modeli

Geleneksel bir blok zincir modelinde, bloklar kabaca benzer aralıklarla keşfedilir ve madenciler ağa gönderme hakkını kazandıklarında en son işlemler işlenir. Bu, blok zincirinin kapasitesi üzerinde temel sınırlar getirmektedir. Örneğin Bitcoin, teorik maksimum olarak yaklaşık 3 tps değerine sahiptir.

NG modeli

NG modelinde, bir sonraki madenci önceden seçilir. Madenci, daha sonra başka işlem kanıtı gerektirmeyen işlemler içeren mikro bloklarla dolu bir 'anahtar blok' oluşturur. Protokolün açık yapısını korurken, bu işlemlerin şebekenin sağlayacağı kadar hızlı teyit edilmesini sağlar. Waves'in bu blok kanıtı yaklaşımı, hızını artırır ve yüz kat daha fazla kapasite artar.

Bir diğer neden ise merkezi olmayan borsalar artık bir yüze kavuşmak üzere. Daha önce hayata geçirilen uygulamaları kullanması zor ve hantal yapıları nedeni ile kullanıcı dostu değillerdi. Şimdi bittrexten daha da kullanışlı hızlı güvenilir bir merkezi olmayan exchange kavuşuyoruz. Coinlerimiz de güvende.

Daha çok yazacak şey var ama inanın hepsini zamanı geldikçe yazmak daha iyi olacak kanaatindeyim.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
gry
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 10, 2017, 10:12:53 PM

katlayacağimiz günleri ne yazik ki kaçirdik arkadaşlar bende hala arkadaşlarin 0.25  usd iken attiği coinmarketcap fotolari var arada bakar bakar iç geçiririm.

Waves takipçilerinin %50 si forumdaki o seviyelerden aldığı için su anki düşüşler çokta önemli gelmiyor. bende 0.35 lerden beri tutuyorum. Gir çık yapsaydım evet çok güzel katlayabilirdim ama nasıl olsa karda diye kıpırdamadım.
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
October 10, 2017, 10:24:06 PM

waves kısa vadede çok bir şey kazandırmaz ama 1 seneye kalmaz fiyatını 5-10 kat kesin artırır çok büyük potansiyeli var.Herkesin dilinden düşmüyor bu aralar bakalım ilerde bizi ne bekliyor.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 10, 2017, 10:36:24 PM

Waves yükselecek yükselsinde bi güncelleme bise olmasi lazim kuru kuruya yukseldi yukselecek demek bos spekulasyondur.
Pirecoin
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
October 10, 2017, 10:49:00 PM

İyi güzel de, artık şu dex arayüzü yayınlanmalı.
Sacha çok tembel. Ekipte almıyor projeye. Geciktikce başka merkezsiz borsa projeleri piyasada söz sahibi oluyor.
Wavesin piyasadaki ilk olma şansı azalıyor. Bu da beklenen atılımı yapmasını şüpheli hale getiriyor.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 10, 2017, 11:05:10 PM

Waves neden sağlam bir coin olacak. Bugünkü gelişmeyi açıklayarak buna örnek vermek istiyorum.

Geleneksel bir blok zincir modelinde, bloklar kabaca benzer aralıklarla keşfedilir ve madenciler ağa gönderme hakkını kazandıklarında en son işlemler işlenir. Bu, blok zincirinin kapasitesi üzerinde temel sınırlar getirmektedir. Örneğin Bitcoin, teorik maksimum olarak yaklaşık 3 tps değerine sahiptir.

NG modeli

NG modelinde, bir sonraki madenci önceden seçilir. Madenci, daha sonra başka işlem kanıtı gerektirmeyen işlemler içeren mikro bloklarla dolu bir 'anahtar blok' oluşturur. Protokolün açık yapısını korurken, bu işlemlerin şebekenin sağlayacağı kadar hızlı teyit edilmesini sağlar. Waves'in bu blok kanıtı yaklaşımı, hızını artırır ve yüz kat daha fazla kapasite artar.

Bir diğer neden ise merkezi olmayan borsalar artık bir yüze kavuşmak üzere. Daha önce hayata geçirilen uygulamaları kullanması zor ve hantal yapıları nedeni ile kullanıcı dostu değillerdi. Şimdi bittrexten daha da kullanışlı hızlı güvenilir bir merkezi olmayan exchange kavuşuyoruz. Coinlerimiz de güvende.

Daha çok yazacak şey var ama inanın hepsini zamanı geldikçe yazmak daha iyi olacak kanaatindeyim.

allah razı olsun.sonunda neden waves almalıyızın içini dolduran nadir cevaplardan biri...çoğu arkadaş futbol takımı tutar gibi duygusal ve neden sebep gerekçelerden soyutlanmış yorumlar yapıyor
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
October 10, 2017, 11:13:20 PM

Sacha çok tembel. Ekipte almıyor projeye. Geciktikce başka merkezsiz borsa projeleri piyasada söz sahibi oluyor.
Wavesin piyasadaki ilk olma şansı azalıyor. Bu da beklenen atılımı yapmasını şüpheli hale getiriyor.

Bu hafta btctürk bildiğiniz gibi etheri de alıp satmaya kalktı. Tek bir coini eklerken o kadar çok sistem çöktü ki herkes şaşırdı. Wavesin yapmaya çalıştığı bunun 200 misli bir proje. Sadece coinleri eklemek ile kalmıyor her coini her coinle takasını da sağlıyor. Dexe eklediği her coin için artı sunucular kurulması gerekiyor. Bir sürü teknik sorunu da saymıyorum. Yani gerçekten zor birşey yapmaya çalıştıkları. BtcTürk tek bir etheri ekleyeceğim diye kaç gün uğraştıysa bırakında waves de biraz geciksin. Önemli olan proje bittiğinde güzel bir arayüze sahip olmak.

bitpazari (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 11, 2017, 05:58:35 AM

Bu hafta btctürk bildiğiniz gibi etheri de alıp satmaya kalktı. Tek bir coini eklerken o kadar çok sistem çöktü ki herkes şaşırdı. Wavesin yapmaya çalıştığı bunun 200 misli bir proje. Sadece coinleri eklemek ile kalmıyor her coini her coinle takasını da sağlıyor. Dexe eklediği her coin için artı sunucular kurulması gerekiyor. Bir sürü teknik sorunu da saymıyorum. Yani gerçekten zor birşey yapmaya çalıştıkları. BtcTürk tek bir etheri ekleyeceğim diye kaç gün uğraştıysa bırakında waves de biraz geciksin. Önemli olan proje bittiğinde güzel bir arayüze sahip olmak.

Aynen katılıyorum güzel bir örnek denk getirmişsin ben btcturk'te ki varlığımı duyuru yapıldıktan hemen sonra çekmiştim ne olur ne olmaz diye iyiki çekmişim acil işlem yapmam gerekmişti yoksa halledemezdim. Gecikmeler veya yavaşlık ağırdan alma gibi durumlar var ama yavaş ilerlese de sağlam olsun, zaten bize göre yavaş ilerliyor ama belki de çok çalışıyorlardır sonuçta görmüyoruz ne yapıyorlar. En son bir güvenlik firmasına ağın güvenliğini test ettirmişlerdi kodlarda açık var mı hack girişimlerine dayanıklı mı gibisinden ağır bir teste girmiş başarılı sonuçlar vermiş. Boş durmuyorlar çalışıyorlar, yavaş ilerlemeseler zaten alım fırsatı olmazdı bundan dolayı tren kaçacak diyoruz.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 11, 2017, 06:36:33 AM

Waves'in uzun vadede kazandıracağı aşikar. Kısa vadeli al-sat için çok güzel fırsatlar sunuyor. Şahsım adına konuşuyorum al-sat ile waves adetini 2 katına çıkardım. Herkesin bir hedefi olmalı o hedef doğrultusunda hareket etmeli. O vakit gelmedi mi wavesin minimum 10-20$ bandında olacağını ümit ediyorum. İşte o zaman satar çıkarım.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 11, 2017, 06:37:19 AM

NG modeli

teşekkürler bu detaylı açıklama için. yakında türk lirasi ile alım yapabileceğiz digilira sayesinde. haftalık alımlar yaparak  elimdeki wavesleri arttırmayı düşünüyorum.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: