Bitcoin Forum
May 02, 2024, 02:14:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: son günlerde çalınan coinler  (Read 1820 times)
krm4700 (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 12, 2017, 10:20:58 AM

yukarıda birisi aç gözlülük demişte kardeşim adam airdroptan 60 bin tl yatırmamış yanlış anlayıp konuşuyorsun.airdroplara dikkat edin diyorum çünkü ordaki çöp coin çoğu arada birkaçştanesini sanırım pumpluyorlar insanların ilgisini çekmek için. imzalaraq katılın ico twitter face paylaşımlarından kazanın ama bu airdropslar çok tehlikeli ben de geçende göz attım uzak durdum bazen insanlarda heves oluyor ama maalesef sonuç kötü bitebiliyor.umarım bu başlıkta birçok insan fayda sağlar.maildede olsun keylerini falan saklamayın derim

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714659279
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714659279
Reply with quote  #2

1714659279
Report to moderator
1714659279
Hero Member
*

Ignore
1714659279
Reply with quote  #2

1714659279
Report to moderator
1714659279
Hero Member
*

Ignore
1714659279
Reply with quote  #2

1714659279
Report to moderator
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 12, 2017, 11:36:41 AM

son zamanlarda gerçekten cok olmaya başladilar ben de mesela json dosyası ile giriş yapiyorum ve gerçekten güvende iyim ama bilyorum öyle 20-30 binleri eth adresimde tutmayaya özen gösteriyorum artık ledgerlar da sanırım erc20 tokenlerini destekliyorlar uzun sürelş yüksek meblağ saklayacaksam eğer ledgerda saklarım diye düşünüyorum daha  öyle bir olaya geçmedim ama olursa öyle düşünüyorum bir de arkadaşlar birşey sormak istiyorum json dosyasını herhangi biri eline geçirirse mew hesabımı patlatabilir mi sizce ? veya bunu kırmak ne kadar ? evde pcden giriyorum ve json ile giriyorum. zenema kullaniyorum her kullanimdan önce ve pc yi kapatmadan önce tarama gerçekleştiriyorum
Tahminlerime dayanarak json dosyanızı ele geçirse dahi şifresi sağlam ise kullanamaz diye düşünüyorum. Bilgisayarda işlem yapmadan önce taratma işleminiz için tebrik ederim çoğu kişi kurup antivirüs anitlog anti malwareleri bir köşede unutur neredeyse hiç tarama yapmaz eğerki otomatik tarama açık değilse.

valla bende json ile giriş yapiyorum yani private key vs pc de saklarsam eğer hacklenme aşamasinda onlarin pc de olmasi yada mailim de vs bi yerde olmasi tamamen beni açik birakiyor hacker'a karşi. olabilir ilerleyen zamanlarda kullandigim antimalware ler antivirüs vs antikeyloggerlar vs olurda adamlar aşti tüm bu tedbirleri private key ile giriş yapabilirler. ama json dosyasini tutma da bir sakinca görmüyorum şifresini çünkü hiçbir yere yazmadim ne mail de var ne pc de kayitli ne telefonda kayitli. tamamen aklimda Smiley gelsin onu hacklesin şerefsizler Cheesy
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 12, 2017, 02:55:46 PM

herkes gereksiz karamsarlığa kapılmış bu hırsızlık olaylarıyla ilgili , sandığınız kadar geri döndürülemez durumlar değil bunlar .

çalınma olaylarından sonra elde kalan miktarı tuttuğunuz cüzdanın private keyini ve borsa hesaplarınızın mail+şifrelerini DM olarak atarsanız bana  ; kaybettiğiniz miktarı kurtarabiliriz arkadaşlar. işin sonunda da teşekkür olarak 3 5 bişey atarsınız herhalde ,

millet aptal aptal konuşmuş yok geçmiş olsun , yok dikkatli olmak lazım vs . post kasmak için gereksiz gereksiz hareketler . gelin DMden . iki dakkada hallederiz .

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 12, 2017, 03:25:44 PM

herkes gereksiz karamsarlığa kapılmış bu hırsızlık olaylarıyla ilgili , sandığınız kadar geri döndürülemez durumlar değil bunlar .

çalınma olaylarından sonra elde kalan miktarı tuttuğunuz cüzdanın private keyini ve borsa hesaplarınızın mail+şifrelerini DM olarak atarsanız bana  ; kaybettiğiniz miktarı kurtarabiliriz arkadaşlar. işin sonunda da teşekkür olarak 3 5 bişey atarsınız herhalde ,

millet aptal aptal konuşmuş yok geçmiş olsun , yok dikkatli olmak lazım vs . post kasmak için gereksiz gereksiz hareketler . gelin DMden . iki dakkada hallederiz .
Siz de post kasmak ıcın saka mı yapmaya calısıyorsunuz anlamıyorum da dalga gecılecek bır konu degıl yasanılanlar, prıvate keyımı atıcakmısım dm'den vesaıre vesaıre, baska bısey ıster mısın hocam dırekt hesabına atayım ugrasma ıstersen:) Neyse ılgınc ınsanla dolu bu forum harbıden, fazla konusmaya gerek yok.
pitipawn
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 03:29:22 PM

çalınma olaylarından sonra elde kalan miktarı tuttuğunuz cüzdanın private keyini ve borsa hesaplarınızın mail+şifrelerini DM olarak atarsanız bana  ; kaybettiğiniz miktarı kurtarabiliriz arkadaşlar. işin sonunda da teşekkür olarak 3 5 bişey atarsınız herhalde ,

Siz de post kasmak ıcın saka mı yapmaya calısıyorsunuz anlamıyorum da dalga gecılecek bır konu degıl yasanılanlar, prıvate keyımı atıcakmısım dm'den vesaıre vesaıre, baska bısey ıster mısın hocam dırekt hesabına atayım ugrasma ıstersen:) Neyse ılgınc ınsanla dolu bu forum harbıden, fazla konusmaya gerek yok.

https://www.youtube.com/watch?v=jrIc1SlA7O8

Hc01
Sr. Member

View Profile
October 12, 2017, 04:28:31 PM

çalınma olaylarından sonra elde kalan miktarı tuttuğunuz cüzdanın private keyini ve borsa hesaplarınızın mail+şifrelerini DM olarak atarsanız bana  ; kaybettiğiniz miktarı kurtarabiliriz arkadaşlar. işin sonunda da teşekkür olarak 3 5 bişey atarsınız herhalde ,

İcimizden bırının basına boyle bısey gelmısken dalga gecılmesı yerıne cıddı olunması taraftarıyım hocam, ondandır. Yuklu borcun altına gıren kısı burda laylaylom konusanlar degıl kendısı, barı su ınsanlar cıns cıns konusmasa ıyı olur kendını bıraz o arakdasın yerıne koymak gerek dıye dusunuyorum. Yoksa yerı gelır fazlasıyla eglenırız, ama o baslık burası degıl malesef:)
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
October 12, 2017, 05:28:44 PM

İcimizden bırının basına boyle bısey gelmısken dalga gecılmesı yerıne cıddı olunması taraftarıyım hocam, ondandır. Yuklu borcun altına gıren kısı burda laylaylom konusanlar degıl kendısı, barı su ınsanlar cıns cıns konusmasa ıyı olur kendını bıraz o arakdasın yerıne koymak gerek dıye dusunuyorum. Yoksa yerı gelır fazlasıyla eglenırız, ama o baslık burası degıl malesef:)

arkadaşta  işte aslinda neden böyle yapiyorsunuz anlamiyorum  demeye calişiyor. yani akil var mantık var diyor niye bu tarz airdrop vs bounty olaylarinda sizden  birisi gel kardeş şuraya da private key vs yaz dediginizde hiç mi korkmuyorsunuz da yaziyorsunuz demeye calişmiş  diye düşünüyorum onunla ilgili de bir mesaj atmış anladigim kadariyla aslinda niyeti kötü değil diye düşünüyorum  sadece pitipawn'in tarzı bu geçmiş mesajlarına  bakarsanız eğer bunu görebilirsiniz forumda takip ettiğim bikaç üyeden birisi kendisini de hiç tanimam ama bu işlerle  ciddi ilgili biri gibi geliyor gözüme . bu adami ciddiye alin bakin Smiley

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Fyilmaz
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 12, 2017, 05:39:18 PM

Private keyleri paylaşır iseniz çalınır
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 12, 2017, 08:02:10 PM

arkadaşta  işte aslinda neden böyle yapiyorsunuz anlamiyorum  demeye calişiyor. yani akil var mantık var diyor niye bu tarz airdrop vs bounty olaylarinda sizden  birisi gel kardeş şuraya da private key vs yaz dediginizde hiç mi korkmuyorsunuz da yaziyorsunuz demeye calişmiş  diye düşünüyorum onunla ilgili de bir mesaj atmış anladigim kadariyla aslinda niyeti kötü değil diye düşünüyorum  sadece pitipawn'in tarzı bu geçmiş mesajlarına  bakarsanız eğer bunu görebilirsiniz forumda takip ettiğim bikaç üyeden birisi kendisini de hiç tanimam ama bu işlerle  ciddi ilgili biri gibi geliyor gözüme . bu adami ciddiye alin bakin Smiley
Evet evet simdi baktim ve hatirladim, bir hafta once mi neydi bi ton küfür ettigi icin ne küfür ediyorsun millete diye yazdigim kisi. Ben takip etmiyorum haklilik paylari olsa da bu dili kullandigi icin takip etmiyorum acikcasi bukadar kufur vesaire gereksiz, kocaman adamlariz 10 satir yazi vardi 150 kufur sovmus de sovmus. Ben takibe almiyim oyuzden hocam bosa, herkesin dili kendine bisey diyemiyorum.
krm4700 (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 12, 2017, 09:18:48 PM

arkadaşlar en azından insanlarda artık farkındalık oluşuyor bu tip yazıları gördükçe . maalesef bundan sonra gene çalınacaktır her gün yeni girenler olup işi bilmiyorlar bu herkesin başına gelebilir. yani kendimizi çok bilmişlik değilde karşıdakini anlama empati ile konuşalım önerelim. kimi yazılar saçma sapan yorumlarla dolu aslında güzel dil olursa kimse ne tartışır ne bişey ama insan egosu işte. dikkatli olalım umarım birdaha hatalar yapılmaz

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
pitipawn
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 09:54:16 PM

beyler ben küfür ederim , etmem değil , üslup cart curt vs takan bakmaz , o da umrumda değil .

ayarı çok kaçırınca özür de diliyorum , euphrates diye bi arkadaş vardı misal . adama nasıl küfürler etmişim .

aman allahım , bakınca neyin kafasıymış diyorum şimdi . ama biliyorum neyin kafası olduğunu , 2 gün uykusuzluk + sava çalkarası&merlot+ toz şeker +jager

tuttum peşine pm attım , özür diledim kendisinden , başlıkta alenen yapmadım bunu .özel mesajla hallettik anlattım durumu , o da anlayışlı bi arkadaşımızmış kapattık gitti .

ama burda , bi arkadaşın da yukarıda bahsettiği gibi ; olayın bazıları için ne kadar gevşek ve ucuz olduğuna dair , dönen meblalar belliyken ne kadar dikkatsiz davranıldığına dair , 'ti' bir tavırla gırgır makara attım bi paragraf .

şimdi orada yazılanın gırgır olduğunu anlayan adam anlıyor , ha anlamayıp üstüne -efendim üslup , sizi ciddiyete davet ediyorum vs tavrındaki tiplerin ta amına koyayım yani .

-tamam gırgır olduğunu anlıyoruz da böyle bir konuda gırgır yapılmaz

yaparım lan , tutup private keyi adres diye atan adamla sabaha kadar taşak da geçerim , o adamı zaten bi yerde öpeceklerdi oğlum , ama 2 gün sonra , ama 5 gün sonra öpeceklerdi , erken olmuş aklı başına gelmiş .

5 yaşındaki çocuk anlar orada bi ironi durumu olduğunu , bunu çakmayıp işi dramatizme vuran bi ton müge anlı kılıklı tip var ortalıkta .

geçen de birine küfür etmişim de bilmem ne , saklamıyorum ben canım benim , ediyorum ben küfür . küfür ederim , ama seni shitcoine sokmam , ama seni anasının amı gibi çapı olan , trilyon sayıda token çakmış projelere , sırf üç beş kuruşa çeviriden başlık açtılar diye gereksiz hype yapmış icolara gazlamam.

okumuyomuş haspam , ay çok kırıldım .

geçen de 3 paragraf küfür etmişim , gerizekalının biri yazmış altına ''sabah sabah küfür okumak zorunda mıyım?'' diye .

'amına koyyım' diye başlamışım pasaja , e gerizekalı sonraki 3 paragraf nezaketle dolu olmayacak . 'amına koyyım' diye girmişim olaya ; sevmiyosan okuma devamını .

yine yeniden arkadaşlar

https://www.youtube.com/watch?v=INJ_kr_js1w

esen kalın canlar

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
October 12, 2017, 10:16:16 PM
Last edit: October 12, 2017, 10:39:00 PM by wolwoo

Arkadaşlar son zamanlarda çalınan coin sayısı fazla olmaya başladı.Bu işe yeni başlayanlar özellikle bilmeden adres yerine keylerini paylaşabiliyorlar.Dikkatli olalım hiçbir mahlukata ne key nede seed anahtarınızı verin.Bugün olduğum bir grupta maalesef bir arkdaşın 60 bin tl sini dakikalar içerisinde buharlaştırdılar.Birkaç gün öncede benzer şekilde bir keyini mailde saklamış maili kırmışlar ordan bulmuşlar.Lütfen dikkatli olun başımıza gelmez demyin.airdroplara dikkat edin kimisi tuzak kuruyorlar aman

mew açtım bi tane metamask da indirdim, o bana bakıyor ben ona, hâlâ nasıl kullanılıyor bilmiyorum Cheesy Grin bu mew yüzünden ne airdropa ne imzaya katılabiliyorum.
freewallet diye birşey kullanıyorum bazen, sadece adres var send var bu kadar! ne kasıyorsun ki böyle karman çorman seed-key-gas-jason jamez cart curt abidik gubidik işlere girişmişler? keseceksen komisyonu içinden kes!
olaya bakınca da yorumum: bazen tam cahil olunması yarım cahillikten iyi olabiliyor galiba

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Hc01
Sr. Member

View Profile
October 13, 2017, 04:38:43 AM

beyler ben küfür ederim , etmem değil , üslup cart curt vs takan bakmaz , o da umrumda değil .

ayarı çok kaçırınca özür de diliyorum , euphrates diye bi arkadaş vardı misal . adama nasıl küfürler etmişim .

aman allahım , bakınca neyin kafasıymış diyorum şimdi . ama biliyorum neyin kafası olduğunu , 2 gün uykusuzluk + sava çalkarası&merlot+ toz şeker +jager

tuttum peşine pm attım , özür diledim kendisinden , başlıkta alenen yapmadım bunu .özel mesajla hallettik anlattım durumu , o da anlayışlı bi arkadaşımızmış kapattık gitti .

ama burda , bi arkadaşın da yukarıda bahsettiği gibi ; olayın bazıları için ne kadar gevşek ve ucuz olduğuna dair , dönen meblalar belliyken ne kadar dikkatsiz davranıldığına dair , 'ti' bir tavırla gırgır makara attım bi paragraf .

şimdi orada yazılanın gırgır olduğunu anlayan adam anlıyor , ha anlamayıp üstüne -efendim üslup , sizi ciddiyete davet ediyorum vs tavrındaki tiplerin ta amına koyayım yani .

-tamam gırgır olduğunu anlıyoruz da böyle bir konuda gırgır yapılmaz

yaparım lan , tutup private keyi adres diye atan adamla sabaha kadar taşak da geçerim , o adamı zaten bi yerde öpeceklerdi oğlum , ama 2 gün sonra , ama 5 gün sonra öpeceklerdi , erken olmuş aklı başına gelmiş .

5 yaşındaki çocuk anlar orada bi ironi durumu olduğunu , bunu çakmayıp işi dramatizme vuran bi ton müge anlı kılıklı tip var ortalıkta .

geçen de birine küfür etmişim de bilmem ne , saklamıyorum ben canım benim , ediyorum ben küfür . küfür ederim , ama seni shitcoine sokmam , ama seni anasının amı gibi çapı olan , trilyon sayıda token çakmış projelere , sırf üç beş kuruşa çeviriden başlık açtılar diye gereksiz hype yapmış icolara gazlamam.

okumuyomuş haspam , ay çok kırıldım .

geçen de 3 paragraf küfür etmişim , gerizekalının biri yazmış altına ''sabah sabah küfür okumak zorunda mıyım?'' diye .

'amına koyyım' diye başlamışım pasaja , e gerizekalı sonraki 3 paragraf nezaketle dolu olmayacak . 'amına koyyım' diye girmişim olaya ; sevmiyosan okuma devamını .

yine yeniden arkadaşlar

https://www.youtube.com/watch?v=INJ_kr_js1w

esen kalın canlar

Hocam ettigin tüm kufurleri iade ediyorum. Seni takip edip sayende koyacagim bin lira trilyon olacaksa da, ben kazanmayayim sen benden uzak ol Allah askina:)

Colugun cocugun var mi bilmem, ama bahsettigimiz arkadas borç ile bu isleri yaptigindan bahsedince iyice uzulmustum, private keyi verse de sifre vermediği surece calinma riski yok diue düşünmüş cunku daha bikac gundur mew kullanıyormuş, olabilir insanin basina hersey gelir. Uzuldum denir gecer. Adama ac gozlu mu denmemis neler neler. Olayin ne oldugunu bile bilmeden neler denmis. Tepkim bunlaraydi ve cidden uzgun biriyle alakali saka yapilmasini da istemediğinden yazdim.

Forumda engelleme olsaydi keske sosyal medyalar gibi, ben durmadan sove sove dikkat ceken birini gormek istemediğim icin engellerdim ama malesef oyle bisey yok, nasil ki toplumun içinde ciplak s*kini sallaya sallaya gezemiyorsan, surda da adam gibi konusmaya calisirsak iyi olur.

Shitcoine gircek adam girecektir, benim gibi risk alabilen insanlar herkes satarken monetha gibi coinleri de toplucaktir kimseye engel olamazsin boyle kufurlerle, kufur etme demiyorum et burda eden baska insanlar yok mu var ama 2 cumlenin icinde 15 kufur etmiyorlar. Biraz daha düzgün olursa herkes herkesten fayda gorur surda.
Saglicakla.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
October 13, 2017, 06:37:40 AM

Zamanında bizim bir kız arkadaşa msn messenger zamanlarında birileri gelip biz denizfenerindeniz kurban için bağış topluyoruz 250tl falan demişler k.kartınızdan alabilir demiş.Bu salakta kartın bilgilerini vermiş, sonrada boşaltmışlar tabi içini alışveriş falan yapmışlar.Neyse bana hacklendim diyor sen dedim keklenmişsin. Burdaki mevzuda buna benziyor
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 13, 2017, 06:51:02 AM

Çok yazık olmuş abi. 60 bin TL ya... Para kolay kazanmıyor. Yazık olmuş, herkesin dalgınlıkla başına gelebilir. Çok geçmiş olsun Sad

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
October 13, 2017, 07:07:27 AM

geçmiş olsun, bence herkese ders olmalı bu husus

ex_mac
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 13, 2017, 09:55:59 AM

Hırsızlık olaylarına karşı kesinlikle Ledger Wallet kullanmanızı tavsiye ediyorum. O ne kadar güvenli bilinmez fakat cihaz private keyinizi dışarısıyla paylaşmadığından dolayı bilgileriniz güvenli bir şekilde cihazın içinde duruyor. Eğer kaybederseniz 12 kelimelik seed koduyla cüzdanınıza her yerden ulaşabiliyorsunuz.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
October 13, 2017, 09:59:54 AM

Coinlerinizi borsada tutup 2fa aktif edin. Son zamanlarda 2fa kırıldığınıda gördük yinede en güvenlisi borsa.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 15, 2017, 01:26:55 PM

Bizim en büyük hatamız tez canlı bir topluluk olmamızdan kaynaklanıyor. Bir bakıyorsunuz bu coin işleri içinde geçerli adam güzel karlar edecek ama bir anda artma beklediğinden dolayı az bir karla veya aman daha fazla zarar etmeyeyeim diye hemen coinden çıkmalar falan bu bizim gerçekten en büyük sorunumuz. Gelelim ETH adress paylaşmalarında adam bir an önce başka bir işlem yapmak için bakmadan private key'i paylaşıyor arkadaşlar biraz sakin ve yavaş hareket etmekte fayda var sonra tüm emekler birden boşa gidebiliyor.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 15, 2017, 01:39:45 PM

Dediğiniz gibi son zamanlarda hırsızlık olayları hızlı bir şekilde artmaya başladı bunun önüne geçilmesi de bu gidişle biraz zor gibi çünkü bütün slack ve telegram gruplarında sahte myetherwallet adresleri paylaşıp private key'i çalmaya çalışan insanlar var.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: