Bitcoin Forum
April 25, 2024, 05:20:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: LEDGER NANO S İNDİRİM KAMPANYASI  (Read 2587 times)
ex_mac
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 15, 2017, 03:26:31 PM

Şuan ledger kullanıyorum bir tanede trezor almak istiyorum trezor cüzdanlarından da satmayı düşünüyormusunuz ve arkadaşın dediği gibi kriptoparalarla ödeme kesinlikle olmalı.

Türkiye'de herkeste Ledger var fakat hiçbir şekilde Trezor satan websitesi görmedik hatta Trezor alanda görmedik. Bence de Türkiye'de bir Trezor distribütörü olmalı bu sizi farklı bir platform yapar.

Ledger fiyatına gelecek olur isek fiyat gayet iyi yukarıdaki bir arkadaş 510 TL olduğunu belirtmiş. Eğer 400TL'den satılabilse iyi olurdu ama firma da kâr yapmak zorunda..

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
1714022423
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714022423
Reply with quote  #2

1714022423
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
os.dutronc66ym58
Member
**

Activity: 78
Merit: 10

View Profile
October 15, 2017, 06:18:58 PM

450TL iyi fiyat, genelde gorduklerim bundan ucuz degil, hayirli satislar hocam, lazim oldugunda aklimda bulunsun.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
October 15, 2017, 09:45:14 PM

Merhaba BTCitcoinTalk halkı  Cool

bitcoincuzdanlari.com olarak Ledger Nano S stoklarımız yenilenmiştir ve yaklaşık 1 hafta sürecek indirim kampanyamız başlamıştır.

Sipariş Vermek için: https://www.bitcoincuzdanlari.com/ledger/ledger-nano-s-bitcoin-cuzdani

Distribütör olarak satışını yaptığımız ürünlerin Orjinal, faturalı ve garantili olduğunu hatırlatır ve kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabileceğinizi bilginize sunarız Smiley

Diğer detaylar için www.bitcoincuzdanlari.com adresini ziyaret edebilir ve aklınıza takılan her soruyu çekinmeden sorabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.
Bitcoincuzdanlari.com Ekibi

Merhaba güncel bir indirim kampanyası var mı? Yada bitcointalka özel bir indirim olsa nasıl olur  Grin
bitcoincuzdanlari.com (OP)
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 09:51:43 PM

Şuan ledger kullanıyorum bir tanede trezor almak istiyorum trezor cüzdanlarından da satmayı düşünüyormusunuz ve arkadaşın dediği gibi kriptoparalarla ödeme kesinlikle olmalı.

Türkiye'de herkeste Ledger var fakat hiçbir şekilde Trezor satan websitesi görmedik hatta Trezor alanda görmedik. Bence de Türkiye'de bir Trezor distribütörü olmalı bu sizi farklı bir platform yapar.

Ledger fiyatına gelecek olur isek fiyat gayet iyi yukarıdaki bir arkadaş 510 TL olduğunu belirtmiş. Eğer 400TL'den satılabilse iyi olurdu ama firma da kâr yapmak zorunda..

Bununla alakalı girişimlerimiz var. Öneri için teşekkürler Smiley
Newbie
*

View Profile
October 15, 2017, 09:57:58 PM

Hayırlı satışlar daha öncesinde dikkatimi çekmişti . Bir adet almayı düşünüyorum yakın zamanda . Bir müddet ara verme gibi bir fikrim var. Ledger ' e atıp az bir sakin günler geçirmek için birebir .

Başarılarınızın devamını dilerim. İyi satışlar

İndirim kampanyamız yakında sona erecek eğer kampanyayı kaçırırsanız bize kupon talebinde bulunun lütfen. BTCitcoinTalk'a özel normal fiyat üzerinden indirim kuponları tanımlanacak. Kupon kullanımı indirim biter bitmez aktif hale gelecek.
Newbie
*

View Profile
October 16, 2017, 04:32:38 PM

Cihazlar şuan stoklarınızda yani elinizde. Yanlış anlamazsanız tek bir sorum var.
Elinizde olan cihazın private keyini görme kopyalama kaydetme sonrasında boşaltma gibi imkanınız var mı ?
Sadece sizin için söylemiyorum üstünüze alınmayın, bunu üreten şirket ürünü buraya yollarken 10 el değiştiriyor. İnsanların üründeki keyleri görmesi muhtemel mi?
Sistem nasıl çalışıyor bilgilendirme yaparsanız sevinirm sonra alabilirim bir adet.

Böyle bir ihtimal yok. Bu açılmamış bir banka hesabını soymak gibi bir durum olurdu. Banka var ama açılmış bir hesap yok. Cihaz kurulmadan private key oluşturulamaz. Ledger bir bankaysa eğer (ki değil) hesap numarası sizin talimatınızla yaratılır, imzanızı atarsınız. Eğer aldığınız cihaz kurulu ve jelatinsiz bir şekilde geliyorsa zaten o durumdan şüphelenmeniz gerekli zaten. Üzerimize alınmadık Smiley

Cihazın içindeki cüzdanların private keylerini export edebiliyor muyuz ?

Evet, her cüzdanın kendine ait private key'i var ve bunları export edebilirsiniz.
Co7in
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 3

View Profile
October 18, 2017, 10:53:40 AM

LEDGER NANO S alıp kullanmak isteyenler için güzel fırsat.
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 08:08:38 PM

hocam garantisi var mı acaba bu ürünün?
CLS63
Legendary
*

Activity: 1722
Merit: 1630

View Profile
October 18, 2017, 08:13:10 PM

2 Yıl garantili

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Newbie
*

View Profile
October 19, 2017, 02:23:36 PM

2 Yıl garantili

Evet 2 yıl garantili ve faturalı, orjinal ürünlerdir.  Satış sonrası destekte tek rakibimiz thy Smiley

Bitcoin talk için özel indirim kuponumuz mevcuttur.
btctalk10 yazarak ürünü %10 indirimli alabilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Kupon kullanımı sınırlı adettedir.
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
October 19, 2017, 05:26:40 PM

ürün amazon.com üzerinden kargo ve gümrük vs vergiler dahil 356,79 liraya alınabiliyor.
Bilmiyorum farkında mısınız ama bu forumdaki adamlar internetten bitcoin alıyorlar.

Daha ucuz nerede bakmazlar mı sanıyorsunuz ?

https://www.amazon.com/gp/product/B01J66NF46/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3IR3MKEKOMIHR&psc=1

Order Summary
Items:   TRY 305,57
Shipping & handling:   TRY 21,77
Total before tax:   TRY 327,34
Estimated tax to be collected:   TRY 0,00
Import Fees Deposit   TRY 29,45
Order total:   TRY 356,79
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 19, 2017, 09:51:35 PM

ürün amazon.com üzerinden kargo ve gümrük vs vergiler dahil 356,79 liraya alınabiliyor.
Bilmiyorum farkında mısınız ama bu forumdaki adamlar internetten bitcoin alıyorlar.

Daha ucuz nerede bakmazlar mı sanıyorsunuz ?

https://www.amazon.com/gp/product/B01J66NF46/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3IR3MKEKOMIHR&psc=1

Order Summary
Items:   TRY 305,57
Shipping & handling:   TRY 21,77
Total before tax:   TRY 327,34
Estimated tax to be collected:   TRY 0,00
Import Fees Deposit   TRY 29,45
Order total:   TRY 356,79

Onu amazon satmıyor T's Daily Deals diye bir yer satıyor ve sattıkları şey garantili değil.Sadece 30 gün amazonun kendi sunduğu return garantisi mevcut.
https://www.ledgerwallet.com/retailers
Ledger da onaylamamış zaten satıcıyı.
kafeinn
Member
**

Activity: 89
Merit: 11

View Profile
October 20, 2017, 06:17:33 AM

Onu amazon satmıyor T's Daily Deals diye bir yer satıyor ve sattıkları şey garantili değil.Sadece 30 gün amazonun kendi sunduğu return garantisi mevcut.

bu defa güldüm. sesli güldüm ve tüm dişlerim göründü. amazon'dn alıyorum ve tavsiye ediyorum. bu tarz mantıksız önerileri yapan adamlar nasıl var bu forumda şaşkınım. sanki interneti dün keşfetmiş arkadaş.

amazon'dan alışveriş yapan herkes bir yorumun ne kadar kıymetli olduğunu bilir. bu ürüne satıcı garanti verir. bir negatif yazsanız size sıfır yenisini gönderirler. bilmiyor gibi davranıp insanları yanlış yönlendirmeyin. Amazon'dan alışveriş yaşayıp -satıcı amazon olmasa bile- ki gönderici amazon olabiliyor satıcı olmasa bile, sorun yaşamazsınız.

Ama türk satıcılar size garanti var der, içtiğiniz sütü burnunuzdan getirir. 
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 20, 2017, 01:28:37 PM

bu defa güldüm. sesli güldüm ve tüm dişlerim göründü. amazon'dn alıyorum ve tavsiye ediyorum. bu tarz mantıksız önerileri yapan adamlar nasıl var bu forumda şaşkınım. sanki interneti dün keşfetmiş arkadaş.

amazon'dan alışveriş yapan herkes bir yorumun ne kadar kıymetli olduğunu bilir. bu ürüne satıcı garanti verir. bir negatif yazsanız size sıfır yenisini gönderirler. bilmiyor gibi davranıp insanları yanlış yönlendirmeyin. Amazon'dan alışveriş yaşayıp -satıcı amazon olmasa bile- ki gönderici amazon olabiliyor satıcı olmasa bile, sorun yaşamazsınız.

Ama türk satıcılar size garanti var der, içtiğiniz sütü burnunuzdan getirir. 
Allahın gerizekalı newbie si sanırsın amazondan ürün alan bir tek kendisi.8 senedir amazondan ürün alıyorum ve prime'ım.Herhalde ayda aldığım ürün miktarı senin Türkiye denen ülkedeki maaşından fazladır.Adam siktiğim ortadoğusundaki 3.dünya ülkesinden ürün alıyor ve tavsiye ediyo, bide gülüyormuş ay canım benim.
Amazon da alıpta çakma çıkan ürünleri yazsam herhalde konu 5 sayfa uzayacak.Ha paramı alıyormuyum alıyorum ama her seferinde ürünü geri gönderme stresi bir sürü problemi oluyor.
Sen amazondan al kardeş kimse seni zorlamıyor bu arada bravo sana amazon denen siteyi bulmuşsun sayende millet çağ atladı yoksa kimse bilmiyordu amazondan ürün almayı.
Ben yukarıda yazdım LEDGER şirketi satıcıyı onaylamamış diye sen bana ömo ömozon diye pis ağzından tükürükler saçarak saçma sapan alakasız şeyler anlatıyorsun.
Newbie
*

View Profile
October 21, 2017, 06:57:35 PM

Ledger Nano S ve Ledger Wallet ürünleri Bitcoin Gold'u destekleyecek. Biraz önce Ledger Wallet'ın resmi twitter hesabından açıklama yapıldı.

Elinde bitcoin olan ve Ledger Nano S veya Blue kullanan kullanıcıların bilgisine sunarız. Şu aşamada yapmanız gereken fork zamanında hesabınızda bitcoininizi tutmak ( legacy veya segwit )

Gelişmeleri www.bitcoincuzdanlari.com/blog/ledger-nano-s-bitcoin-gold-destegi sayfasından paylaşıyor olacağız.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 01, 2017, 11:38:56 PM

Merhaba yarın site üzerinden sipariş vereceğim tahminen ne kadar sürede elimde olur? stokta mevcut mu? istanbul içinde oturuyorum bilgi verirseniz sevinirim.
Newbie
*

View Profile
November 05, 2017, 01:08:09 PM

Merhaba yarın site üzerinden sipariş vereceğim tahminen ne kadar sürede elimde olur? stokta mevcut mu? istanbul içinde oturuyorum bilgi verirseniz sevinirim.

Merhaba. Geç cevap için üzgünüz. Ürünlerimiz aynı gün içerisinde kargolanmaktadır ve yaşadığınız bölgeye göre 1 veya 2 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından teslim edilmektedir.

Tüm sorularınızı, öneri ve eleştirilerinizi web sitemiz üzerindeki canlı destek hattımıza iletebilirsiniz. Çok kısa sürede cevaplanacaktır.
İlginiz için teşekkür ederiz.

Bitcoincuzdanlari.com Destek
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
December 17, 2017, 01:55:56 PM

Merhaba. Geç cevap için üzgünüz. Ürünlerimiz aynı gün içerisinde kargolanmaktadır ve yaşadığınız bölgeye göre 1 veya 2 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından teslim edilmektedir.

Tüm sorularınızı, öneri ve eleştirilerinizi web sitemiz üzerindeki canlı destek hattımıza iletebilirsiniz. Çok kısa sürede cevaplanacaktır.
İlginiz için teşekkür ederiz.

Bitcoincuzdanlari.com Destek

foruma ozel kampanya devam edıyor mu
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: