Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:29:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Sandblock Airdrop!!  (Read 2296 times)
facelessboy (OP)
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
October 12, 2017, 03:01:57 PM
Last edit: October 15, 2017, 03:53:11 PM by facelessboy

AIRDROP KATILIMI BİTMİŞTİR

TOKENLER ICO SONA ERDİĞİNDE DAĞITILMAYA BAŞLAYACAKMIŞ

Öncelikle herkese merhaba, öyle ahım şahım bir airdrop olacağını zannetmiyorum ama havadan gelicek olduğu için denemeye değer Cheesy

Telegramına katılan ilk 1000 kişiye  0.3 eth gibi bir rakama denk gelicek şekilde kendi tokenlerinden dağıtıyolar. Ayrıca ico bitene kadar telegram grubunda kalmanız gerekiyor.

Airdopa kaydolmak için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeto1NwAww8VIspNDSniviucuZF691s1Qxg28CahH9uaZfeOw/viewform

Telegram linki: https://t.me/sandblock_io

Site adresi: https://sandblock.io/

Telegrama ilk defa kayıt oluyorsanız ayarlardan username kısmına girip bir username yazmanız gerekiyor, airdrop formunda da o username i başına @ koyarak yazmanız gerekli.

İşin mühendislik kısmında olan Jeremy'nin bana söylediğine göre eğer bir aksilik yaşanmaz ise Kasım'ın sonundan önce ICO bitmiş olacakmış.

HERKESE BOL KAZANÇLAR Smiley

1715531377
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715531377
Reply with quote  #2

1715531377
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 12, 2017, 03:08:52 PM

teşekkürler bilgilendirme için hocam , direkt daldık bakalım ; bakarsın bi jager paramız çıkar  Roll Eyes

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 12, 2017, 03:20:37 PM

Bilgilendirme için teşekkürler . Bakalım nolacak .

350 kişi katıldı şu ana kadar . Farklı mew hesaplarınızı & farklı mail adresilerinizi verinde başınız ağrımasın . Sonrasında hesaplar patladı etti diye ağlamalar olmasın dikkat edin lütfen.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 12, 2017, 03:39:20 PM

Bende katıldım bakalım ufak bisiler yakalasak yeter yinede

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 12, 2017, 03:43:25 PM

Tesekkurler katildim private key falan istemeyen temiz bir airdrop gibi duruyor Smiley
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 12, 2017, 03:46:49 PM

Katıldıkda bunların ıcosunu nasıl görücez myetherwallette herhangi bir sözleşme adresı felan yok otomatik mi kayıtlı etherde dırek gozukucek Smiley
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
October 12, 2017, 03:55:15 PM

saolun az önce kaydoldum  özellikle kayit olayini merak ettigim için bir bakayim dedim  foruma. daha önce bikaç şe paylaşildi da forumda o yüzden gerçekten cok merak ediyordum iyi geldi formu gördüm. daaha önceki bir airdrop muhabbetine bazi insanlardan private keyleri felan alinmiş   şifreleri vs  patlatmişar bende diyordum lan bir airdrop ne diye kyc bilgilerine erişmek istesin böyle pasaport felan nedir yani bu  diye düşündürmüştü acikasi. neyse ki bunda öyle bişi yok gönül rahatligiyla ben dahil oldum sizde olun Smiley
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 12, 2017, 03:58:10 PM

Bilgilendirme için teşekkürler
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 12, 2017, 04:11:09 PM

Sanırım son 10 günde 100 airdroba katıldık. Teşekkür ederim paylaşım için. Kazancınız bol olsun.
ToeX
Member
**

Activity: 103

View Profile
October 12, 2017, 05:02:36 PM

Bilgilendirme için teşekkürler
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 12, 2017, 05:13:13 PM

takip listesi varmi form dolduranlarin yoksa yeni arakdaslar girmesin sanirim doldu grup.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
October 12, 2017, 05:14:23 PM

Bilgi için teşekkürler. Telegramda 500 kişi civarında var. Geç kalanlar için daha hala zaman var gibi duruyor.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
merserize
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
October 12, 2017, 08:28:49 PM

Bende katılayım bakalım ne olacak, temiz gibi duruyor bir sakatlık çıkacağını düşünmüyorum.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 12, 2017, 11:28:44 PM

Anasayfada ben denk gelmedim duyurularda çok bir şey çıkacağını sanmıyorum ama girdim bilemiyorum dediğiniz gibi denemeye değer havadan para airdrop sonuçta Smiley
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 13, 2017, 12:51:55 AM

takip listesi varmi form dolduranlarin yoksa yeni arakdaslar girmesin sanirim doldu grup.
Takip listesi paylaşmamışlar ama sanırım doldu . Telegramda uyarı falan yapıldı.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 13, 2017, 01:01:36 AM

hocam şimdi kaydoldum...newbie üyeyiz diye bizi dışlamazlar dimi  Cry

telegram üye ismimi yazarken başına @ işareti koymadım nolcak şimdi boşuna mı üye olduk Sad
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 13, 2017, 06:34:35 AM

Son günlerde o kadar çok airdropa katıldım ki hatırlamıyorum bile hangilerine katıldığımı. Bunlardan birkaç tanesi işe yarasa yeter havadan gelen para sonuçta. Buna da katılayım fazla mal göz çıkarmaz.

zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
October 13, 2017, 07:00:44 AM

teşekkürler temiz bir airdrop'a benziyor umarım diğerleri gibi scam olmaz
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 15, 2017, 01:00:10 PM

Dediğin gibi havadan gelecek para olduğu için ihtiyacı olan ve uğraşabilecek herkezin katılmasında fayda var neden bu şekilde paralar dışa gitsin ki ülkemize girmesinde fayda olacaktır. Ama konuyu geç gördüm herhalde katılmak için denediğimde katılamadım bu form artık yeni cevap kabul etmiyor hatası ile karşılaştım artık yeni airdroplara katılmayı deneyeceğiz.. Paylaşımınız için teşekkür ederim.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770

View Profile
October 15, 2017, 01:22:21 PM

bende katıldım ama hala gelen bişey yok. merakla bekliyorum
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
October 15, 2017, 03:12:15 PM

Katıldık ancak birşey çıkmadı yani büyük ihtimallede çıkmayacak gibi ..Bir şey alan felan varsa burda yazarsa sevinirim..

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
October 15, 2017, 03:14:32 PM

andblock Telegram Airdrop 🚀 adlı formda artık yanıt kabul edilmiyor.
Bu durumun hatalı olduğunu düşünüyorsanız formun sahibiyle iletişim kurmayı deneyin.

böyle bir hata mesajı aldım galiba katılım bitmiş
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 15, 2017, 03:20:59 PM

Scam çıkabilme ihtimali var gibi bakalım . Gelirse gelir gelmezse çok da dert etmeyiz .. Olduğu kadar artık .

100 airdrop ' un anca 5 tanesi iş yapıyor zaten malum . Hepsinin kazandırma olasılığı mümkün değil.
ysakay
Sr. Member

View Profile
October 15, 2017, 03:43:04 PM

1 hafta sonra dağıtılıcak demişlerdi sanki. Karıştırıyorda olabilirm zira son günlerde o kadar çok AirDrop çıktıki,hangisi hangisidir karışıyor artık.
facelessboy (OP)
Member
**

Activity: 83

View Profile
October 15, 2017, 03:49:22 PM

Malesef telegram grubu 1000 kişiye ulaştığında airdrop'a katılım bitti. Tokenler ICO tamamlandığında dağıtılacak yani daha zaman var arkadaşlar, web sitelerini inceledim, bu projenin düzgün bir proje olduğuna inanıyorum umarım haklı çıkarım ve güzel bir kazanç elde etmiş oluruz.
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
October 16, 2017, 03:55:22 PM

liste yayınlandı.539 kişi vardı tam 1000 kişiye ulaşılmış değil. ikinci bir airdrop yapacaklar sanırım. jr.member ve üstüne veriyorlar bizde alamıcaz ilk kayıt olduk ama.
ZaPpaRa83
Full Member

View Profile
October 16, 2017, 04:03:19 PM

liste yayınlandı.539 kişi vardı tam 1000 kişiye ulaşılmış değil. ikinci bir airdrop yapacaklar sanırım. jr.member ve üstüne veriyorlar bizde alamıcaz ilk kayıt olduk ama.
listeye nereden ulaşabiliriz acaba ?
gry
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 16, 2017, 04:30:27 PM

listeye nereden ulaşabiliriz acaba ?

aşağıdaki linkteki mesajdan kontrol edebilirsiniz. eth adresiniz listede ise zamanı gelince göndereceklerdir.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2261039.msg23087904#msg23087904
mstkmstk
Full Member

View Profile
October 16, 2017, 05:08:12 PM

listede adresi olan arkadaşlar var mı ?
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 05:37:16 PM

Listede adresim var ve henüz gelen giden yok
mstkmstk
Full Member

View Profile
October 16, 2017, 06:47:11 PM

1000 kişi tamamlanmadan göndermeyecekler herhalde. ikinci bir telegram kanalı açmışlar spam olarak işaretlenenler ile ilgili buraya profil linkinizi gönderin demişler. airdrop kapanışından önce kayıt olanlar için.
efsane61
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
October 16, 2017, 06:50:39 PM

Her zamanki gibi yine kaçırdık  Sad
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
October 16, 2017, 09:26:06 PM

Telegramda'da pek bir hareketlilik yok hala. Bittikten sonra ki gün nihai sonuç açıklanacak denmişti sanırım spam başvuruları elediler veya telegram "Kullanıcı Adı" kısmını yazmayanlardan yanıt bekleniyor..
avalonn
Full Member

View Profile
October 16, 2017, 09:29:21 PM

1000 kişi tamamlanmadan göndermeyecekler herhalde. ikinci bir telegram kanalı açmışlar spam olarak işaretlenenler ile ilgili buraya profil linkinizi gönderin demişler. airdrop kapanışından önce kayıt olanlar için.

ikinci telegram adresini verebilir misin hocam ? 1000 kişi olmadan önce ben kayıt oldum telegrama

ama mew adresim listede yok  Angry
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
October 16, 2017, 09:44:33 PM

Bu ico sımdıye kadar gördüğüm en ıyılerınden bırıne benzıyor katılmışdım ilk 50 deyim listede ayrıca daha başlamadı dağıtımlar ico bittikden sonraa dıyor adamlar zaten Smiley)
avalonn
Full Member

View Profile
October 16, 2017, 09:53:48 PM
Last edit: October 25, 2017, 10:07:56 PM by avalonn

listede adresim yok çünkü newbie üyemişim Angry
mstkmstk
Full Member

View Profile
October 17, 2017, 06:13:32 AM

listede adresim yok çünkü newbie üyemişim  .............. çocukları ya

hocam jr.member olmaya bak gerçi 1 hafta sonra rütbe güncellemesi olacak sanırım. airdrop kapanmadan önce kayıt olduğumuz için yeni telegram grubu var oraya rütbe değişince ben bildirim yapıcam. tabi süre dolmazsa ve kabul ederlerse.
rtyu123
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
October 17, 2017, 06:15:30 AM

ben de newbie üyeyim ama paylaştıkları listede benim de wallet adresim var. Bu gönderecekleri anlamına mı geliyor ?
mstkmstk
Full Member

View Profile
October 17, 2017, 06:19:47 AM

ben de newbie üyeyim ama paylaştıkları listede benim de wallet adresim var. Bu gönderecekleri anlamına mı geliyor ?

adresin varsa bekle o zaman. airdrop konularında yazmışlardı çünkü jr.member üstü ve 12 ekimden önce kayıt olanlar bu telegram grubuna mesaj yazsınlar diye.

telegram :  https://t.me/sandblock_airdrop_fix_1
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
October 17, 2017, 10:58:26 PM

Benimde listede adresim var beklemedeyiz telegramin yeni paylasimina yazmak zorunda miyiz?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
October 17, 2017, 11:40:09 PM

Merhaba kolay gelsin yeniyimde forumda tekrar açılırmı airdrop?
ZaPpaRa83
Full Member

View Profile
October 18, 2017, 04:53:41 AM

newbie  üye olanların katılamayacağını en başta beyan etmişlermiydi. ben hatırlamıyorum sanki
avalonn
Full Member

View Profile
October 25, 2017, 10:30:41 PM
Last edit: October 26, 2017, 07:57:38 AM by avalonn

adresin varsa bekle o zaman. airdrop konularında yazmışlardı çünkü jr.member üstü ve 12 ekimden önce kayıt olanlar bu telegram grubuna mesaj yazsınlar diye.

telegram :  https://t.me/sandblock_airdrop_fix_1

hocam teşekkürler ...bugün ya da dün jr olmuşum yazdım bakalım ilgili telegram kanalına..cevap gelecek mi acaba göreceğiz

not: arkadaşlar mew adresimi listelerine aldırtmayı başardım... https://t.me/sandblock_airdrop_fix_1  bu telegram adresine girerseniz hemen ekliyorlar jr member ve üstü iseniz

@mstkmstk hocam çok teşekkürler tekrardan
ysakay
Sr. Member

View Profile
October 26, 2017, 02:46:49 AM

Buna katılmıştım zamanında ama kabul edildim mi ne alıcam ne kadar alıcam bilmiyorum. Spreadsheet falan var mıHuh
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
October 26, 2017, 03:40:35 AM

Arkadaşlar bende katılmıştım buna fakat listede yokum. İtiraz eden oldu mu? Ne yapacağız bu listeye girmek için. Bi de bu sadece AirDrop tokeni mi? Projesi yoksa para etmiyorlar Boşuna uğraşmayalım.
Kutup Ayisi
Full Member

View Profile
October 26, 2017, 06:32:03 AM

Katılım bitti mi yoksa hala alımlara devam ediliyor mu? Bi airdrop daha kaçırdık herhalde Cheesy Nerden buluyorsunuz yahu ingilizcem yok globalde takılamıyorum o yüzden. Birazda bu yüzden galiba.

s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
October 26, 2017, 06:37:34 AM

1000 kişi sınırı varsa daha 988 kişi var telegram da. sanırım katılım devam ediyor hala.

edit. kayıt yaptırmak istedim olmadı. kapanmış artık.

Kutup Ayisi
Full Member

View Profile
October 26, 2017, 06:41:12 AM

1000 kişi sınırı varsa daha 988 kişi var telegram da. sanırım katılım devam ediyor hala.

Hadi ya demekki bi tarihe kadar 1000 kişi veya atıyorum 24.10.2017 son alımlar yapılacak demiş olabilirler. Katılan arkadaşlar umarım bir şeyler kazanabilir. Elleri boş dönmesin sonuçta 5 dakikada olsa katılmak verilen emek var. Bizde artık önümüzdeki airdroplara bakacağız.

s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
October 26, 2017, 06:44:53 AM

Hadi ya demekki bi tarihe kadar 1000 kişi veya atıyorum 24.10.2017 son alımlar yapılacak demiş olabilirler. Katılan arkadaşlar umarım bir şeyler kazanabilir. Elleri boş dönmesin sonuçta 5 dakikada olsa katılmak verilen emek var. Bizde artık önümüzdeki airdroplara bakacağız.

https://airdropalert.com/ bu siteden takip edebilirsiniz. en fazla 5 dk alır kontrol edip bilgileri doldurmak.

Kutup Ayisi
Full Member

View Profile
October 26, 2017, 06:49:39 AM

https://airdropalert.com/ bu siteden takip edebilirsiniz. en fazla 5 dk alır kontrol edip bilgileri doldurmak.
Hocam bu siteden "upcoming Airdrops" mi yoksa "active Airdrops" olanlara mı tıklayıp katılım yapacağız? Bunlara tıklayınca ufak bi sayfa açılıyor ordan website mi diyeceğiz?

Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: