Bitcoin Forum
April 24, 2024, 09:18:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: 50 ve uzeri elden bitcoin alınır  (Read 3074 times)
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 11:56:36 PM

Bakan oğlu değilim.
ne öneriyorunuz?

Bakan oğlusun diyen olmadı örnek verdik. Sana ne önerisi vereceğiz boş yapmaya gelmişsin elden 50 btc alacakmış bak dalgana.
1713993513
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713993513
Reply with quote  #2

1713993513
Report to moderator
1713993513
Hero Member
*

Ignore
1713993513
Reply with quote  #2

1713993513
Report to moderator
1713993513
Hero Member
*

Ignore
1713993513
Reply with quote  #2

1713993513
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713993513
Hero Member
*

Ignore
1713993513
Reply with quote  #2

1713993513
Report to moderator
mustangy
Full Member

Activity: 330
Merit: 109

View Profile
October 20, 2017, 12:33:10 AM

bir ekmek icin de adam kesiliyor antalyada cinayet islendi dogru ama ticarette ne paralar kocaman cekler ucusuyor. milllet gaza geldi.
local bitcoine girin bakin, ornek adam  minumum $500  yazmis islem sayisi 1000+ bu ne demek en az adam 500 000 usd lik islem yapmis.
kendim $2500.00 iken 20 btc yi connecticut ta bu tur bir saticidan aldim. ikinci deste 100 lugu yemin ederim sadece kontrol etti saymadi. ben inat ettim say say diye adam herhalde starbuksta cokta dikkat cekmemek icin sadece kontrol etti.
elemanin 1000+ islemi var 50 000 kadar islem yaparim yazmis.
10 tl ye adam kesen var ama emin olun bazen sokakta yaninizda kagit posette 100 bin le gecende var. abartmayin

always have antminers and psu for sale please dm
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 20, 2017, 05:10:58 AM

60 btc satıyorum elden , parayı çek yalovaya gel , çınarcık var bizim burda , çok güzel ormanlık var , al nakiti gel alışverişi halledelim , bi de kazma kürek getirirsen süper olur .

(temiz hava almak babında ormanda alışveriş yapmak istiyorum yanlış anlaşılmasın , hem böylesi bir maddiyat işin içindeyken ilkel güdülerimize yakın olacağımız bi ortamda bulunmak ; kapitalizme bi çeşit baş kaldırı falan da olur ((kazma kürek kesin getir)) )

sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
October 20, 2017, 06:09:15 AM

Kardeş sen uğraşma adresi ver biz böbrekle bi gazete kağıdına sarar göndeririz Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
mustangy
Full Member

View Profile
October 20, 2017, 02:16:16 PM

gayet rahat bankada bulusup cantayi tak masaya koyarsin ama guvenmek lazim o kadar paraya maliyeci olabilir alici.
new york ta al sat yasak ama connecticuta surup $125k sattim hicte sorun olmadi yer starbucksti.
forum donanim haber amq.
alici arkadas nakit tasimak yasak olmasa atla gel dicem ama o para cantada siktinti olur Smiley
madem alici ya satici degilsin yolda gostermiyorusn ne diye laf kalabiligi yaplirki anlamaiyorum zaman cok iste

sen git tak diye masaya koy parayı burası Türkiye 1 Bitcoin için bile canını hiçe sayacak insan var bu ülkede 1.000.000 TL elden alışveriş yapmak ne demek hemde newbie bir  üye ile adamın ilk mesajı 1.000.000 TL'nin üstünde bitcoin almak istiyorum çok istiyorsan git sat adama sen
aklı başında olan kimse zaten bu kadar çok yüksek bir rakam elden alışverişi yapmaz

ben burda guveni kastettim. tabi harlem kuytu sokak gece yarisi degil. manhattan midtown ve bir banka cogu banka zaten yasal police bulundurur mesai satlerinde galiba parasi neyse oduyorlar.
evet sakat burdada ama oyle kalesli adamlar geldi degil birda hopaaaa irs ve DEA var durg enforcement agent ne sattin ne aoldin uyusturcumu. kendini aklarsin ama parayi unut 350 mahkeme 30 ayri avukat ve 20 yil sonra belki alirsin. yillik %0.002 ile oda.
ama yinede baktin reviewleri iyi alcinin yada taniyorsun sakat degil git takasini yap hic bir sey olmaz.
hayat = risk = btc = king
internetten sonra gorecesiniz btc batsada blockchain parasi artik yeni yuzyilin abd dolari. simdi amerika dusunsun Smiley
ya iyi yazıyorsun ama boş yazıyorsun Smiley kim sana güvenip bitcoin'ini alıp karşına gelsin? Geçen bir ürün sattım 65 bin tl ye adamın kimliğinin resmini bile çektim yanımada kardeşimi aldım giderken starbucksta buluştuk para alışverişini öyle yaptık buna rağmen herifi oraya gelmeden 1000 kez araştırdım kimdir nedir diye.
Sen diyorsunki 50 bitcoin alıp gelin elden alışveriş yapalım hehehehehhe

TR de borsalarda hiç bir sıkıntı yok izinide kimse sormaz takip etmez günlük hacimde 5000 btc ye yakın hepsinde tane tane al ne almak istiyorsun en azından ortada dolandırılma olmaz kimsenin canı yanmaz.

bu forumdaki newbie lerinde tadı başka Smiley dün üye olup geliyorlar sonra ben bunu 20 senedir biliyom yaaaa diye hikaye okuyorlar he he aynen öyle hadi canım başka yere

TİCARET HER ŞEKİLDE YAPILIR. betfair YAPMAYI BİLMEYEN YADA ÖĞREMEK İSTEYEN VARSA DERS VERİLİR.

FAKAT BUKADAR (SİZE GÖRE) BÜYÜK İŞLE YAPMAYANLAR ŞÖYLE OLSA BÖYLE OLSA DİYE BİLMEDİĞİN MEVZU HAKKINDS YORUM YAPMASIN. HELE HEL ÖNLEM MİŞ GÜVENLİK MİŞ KONUŞMASIN.

1.000.000 TL KÜÇÜK BİR SIRT ÇANTASI AYAKABI KUTUSU BOYUTLARINDA DIR. BİŞEY OLMAZ ÜZERİBİZDE BİLE TAŞIRSINIZ....

BOŞ BOŞ KONUŞAYIN YAPMAK İSTYEN VARSA TEK BAŞIMA NEREYE İSTERSENİZ GELİRİM HODRİ MEYDAN. TİCRET BU HIRSIZLIK YADA ADAM KALDIRMAK DEĞİL... İYİ DÜŞÜNÜN....
tamam jr sakin ol Smiley hayatında maks 1 btc transfer yapmış gelmiş burada sırt çantasında milyon tl taşımaktan bahsediyor.Birde caps lock açık kalmış onu kapat istersen
ota boka uc bes yorum girip member yazan 0.000000001 satosciler kalkip baskasina junior haydi yallah cekiyor masallah. bitcoin decentralazition ne demek etiklerini biraz oku once yallah buralar arabia benim demeden once sen bitcoin white paper iyice oku sonra gel.
not local bitcoin acin girin new york new jersey ve connecticut ta tonla 50 bin usd kabul eden var CASH.
Ikinci gorusmede o satici sana ne teklif eder dusun. Hayatta en buyuk parasi babasindan aldigi simit parasi olan gelmis forumdan adam kovuyorlar birde cok boyle bilgi yerine onu bunu  asagilayan var. Eksici de da ayri ekibide eli kulaginda gelir simdi.

ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
October 22, 2017, 10:07:01 AM

Bu konu hala güncel mi , bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış gerçekten Cheesy

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Darkmen
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
October 22, 2017, 12:36:21 PM

Neden uzatıyorsunuz tamam gel vereyim dersiniz bulaşma yerini sorarsınız sonra jandarmayı ararsınız derdi neyse polis jandarma öğrenir parayı nereden bulmuş kara para mı uyuşturucu parası mı terörist mi, gaspçı mı arayın polisi durumu anlatın böylelerine pabuç bırakmayın.
lazcemal
Member
**

Activity: 126

View Profile
October 22, 2017, 12:53:16 PM

gayet rahat bankada bulusup cantayi tak masaya koyarsin ama guvenmek lazim o kadar paraya maliyeci olabilir alici.
new york ta al sat yasak ama connecticuta surup $125k sattim hicte sorun olmadi yer starbucksti.
forum donanim haber amq.
alici arkadas nakit tasimak yasak olmasa atla gel dicem ama o para cantada siktinti olur Smiley
madem alici ya satici degilsin yolda gostermiyorusn ne diye laf kalabiligi yaplirki anlamaiyorum zaman cok iste

sen git tak diye masaya koy parayı burası Türkiye 1 Bitcoin için bile canını hiçe sayacak insan var bu ülkede 1.000.000 TL elden alışveriş yapmak ne demek hemde newbie bir  üye ile adamın ilk mesajı 1.000.000 TL'nin üstünde bitcoin almak istiyorum çok istiyorsan git sat adama sen
aklı başında olan kimse zaten bu kadar çok yüksek bir rakam elden alışverişi yapmaz

ben burda guveni kastettim. tabi harlem kuytu sokak gece yarisi degil. manhattan midtown ve bir banka cogu banka zaten yasal police bulundurur mesai satlerinde galiba parasi neyse oduyorlar.
evet sakat burdada ama oyle kalesli adamlar geldi degil birda hopaaaa irs ve DEA var durg enforcement agent ne sattin ne aoldin uyusturcumu. kendini aklarsin ama parayi unut 350 mahkeme 30 ayri avukat ve 20 yil sonra belki alirsin. yillik %0.002 ile oda.
ama yinede baktin reviewleri iyi alcinin yada taniyorsun sakat degil git takasini yap hic bir sey olmaz.
hayat = risk = btc = king
internetten sonra gorecesiniz btc batsada blockchain parasi artik yeni yuzyilin abd dolari. simdi amerika dusunsun Smiley
ya iyi yazıyorsun ama boş yazıyorsun Smiley kim sana güvenip bitcoin'ini alıp karşına gelsin? Geçen bir ürün sattım 65 bin tl ye adamın kimliğinin resmini bile çektim yanımada kardeşimi aldım giderken starbucksta buluştuk para alışverişini öyle yaptık buna rağmen herifi oraya gelmeden 1000 kez araştırdım kimdir nedir diye.
Sen diyorsunki 50 bitcoin alıp gelin elden alışveriş yapalım hehehehehhe

TR de borsalarda hiç bir sıkıntı yok izinide kimse sormaz takip etmez günlük hacimde 5000 btc ye yakın hepsinde tane tane al ne almak istiyorsun en azından ortada dolandırılma olmaz kimsenin canı yanmaz.

bu forumdaki newbie lerinde tadı başka Smiley dün üye olup geliyorlar sonra ben bunu 20 senedir biliyom yaaaa diye hikaye okuyorlar he he aynen öyle hadi canım başka yere

TİCARET HER ŞEKİLDE YAPILIR. betfair YAPMAYI BİLMEYEN YADA ÖĞREMEK İSTEYEN VARSA DERS VERİLİR.

FAKAT BUKADAR (SİZE GÖRE) BÜYÜK İŞLE YAPMAYANLAR ŞÖYLE OLSA BÖYLE OLSA DİYE BİLMEDİĞİN MEVZU HAKKINDS YORUM YAPMASIN. HELE HEL ÖNLEM MİŞ GÜVENLİK MİŞ KONUŞMASIN.

1.000.000 TL KÜÇÜK BİR SIRT ÇANTASI AYAKABI KUTUSU BOYUTLARINDA DIR. BİŞEY OLMAZ ÜZERİBİZDE BİLE TAŞIRSINIZ....

BOŞ BOŞ KONUŞAYIN YAPMAK İSTYEN VARSA TEK BAŞIMA NEREYE İSTERSENİZ GELİRİM HODRİ MEYDAN. TİCRET BU HIRSIZLIK YADA ADAM KALDIRMAK DEĞİL... İYİ DÜŞÜNÜN....
tamam jr sakin ol Smiley hayatında maks 1 btc transfer yapmış gelmiş burada sırt çantasında milyon tl taşımaktan bahsediyor.Birde caps lock açık kalmış onu kapat istersen
ota boka uc bes yorum girip member yazan 0.000000001 satosciler kalkip baskasina junior haydi yallah cekiyor masallah. bitcoin decentralazition ne demek etiklerini biraz oku once yallah buralar arabia benim demeden once sen bitcoin white paper iyice oku sonra gel.
not local bitcoin acin girin new york new jersey ve connecticut ta tonla 50 bin usd kabul eden var CASH.
Ikinci gorusmede o satici sana ne teklif eder dusun. Hayatta en buyuk parasi babasindan aldigi simit parasi olan gelmis forumdan adam kovuyorlar birde cok boyle bilgi yerine onu bunu  asagilayan var. Eksici de da ayri ekibide eli kulaginda gelir simdi.

uşağım bu aç köpekler burda imza kampanyası kovalıyor sen ne bakıyosun bunlara.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
October 22, 2017, 06:39:54 PM

Fiyat uyarsa size halledebiliriz pm ile iletişime geçebilirsiniz
ytkingo
Member
**

Activity: 68

View Profile
October 23, 2017, 01:40:51 AM

Adam iyi dalgasini gecmis  Smiley
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 04:19:37 PM

50 tldir o 50 btc olsa duramazsın
rtyu123
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 08:39:05 PM

Konu belli ki troll konusu. Gören de gelip post kasmış gördüğüm kadarıyla. Buna ben de dahilim.
mustangy
Full Member

View Profile
October 30, 2017, 11:23:48 PM

milet tam issiz gucsuz bizde laf anlatiyoruz
trolling 101 olmus aga

silenticx
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 11, 2018, 04:53:10 PM

yeni dolandırıcılık yöntemlerinden biri de bu oldu artık.
bitcoin elden alınır satılır...
inanmayın bence.
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
February 11, 2018, 05:19:18 PM

Borsalardan almanız en mantıklısı . O kadar para çoğu kişiyi bozar .
hlk251
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
February 11, 2018, 07:15:30 PM

mantıksız bir teklif olmuş ama aklıma daha başka fikirler getirmedi değil Smiley
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
February 11, 2018, 08:29:06 PM

o paraya kimse elden satış yapmaz. can güvenliği yok bi kere adamın. haberlerde görüyoruz sürekli yapılan gaspları. kimse o riski almaz.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: