Bitcoin Forum
April 25, 2024, 11:46:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 5626 times)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 15, 2017, 08:26:14 AM

1714045582
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714045582
Reply with quote  #2

1714045582
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714045582
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714045582
Reply with quote  #2

1714045582
Report to moderator
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 15, 2017, 08:44:41 AM

Arkadaslar imzayı kaldırabiliyor muyuz suan Huh Son hafta da dağıtıldı sanırım..

Hayır öyle bir şey yapmıyorsun ico 10 Aralık'a kadar devam edecek gibi.

Stack vermicekler ama sanırım daha dimi.. Çünkü listede 9 kasımdan sonrası yok... O yüzden bittimi bitmedi mi emin değilim..

Stake sayımları kampanya sonuna kadar devam edecek, imzanızı taşıyın ve haftalık mesajlarınızı tamamlayın.

Tamamdır hocam saol.. Bu arada bunun pre ico ya giren oldu mu? Ben 3-5 ether atabilrdim ama belirli bir limit varmış sanırım kaldı o yüzden...
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 15, 2017, 08:52:37 AM

Arkadaslar imzayı kaldırabiliyor muyuz suan Huh Son hafta da dağıtıldı sanırım..

Hayır öyle bir şey yapmıyorsun ico 10 Aralık'a kadar devam edecek gibi.

Stack vermicekler ama sanırım daha dimi.. Çünkü listede 9 kasımdan sonrası yok... O yüzden bittimi bitmedi mi emin değilim..

Stake sayımları kampanya sonuna kadar devam edecek, imzanızı taşıyın ve haftalık mesajlarınızı tamamlayın.

Tamamdır hocam saol.. Bu arada bunun pre ico ya giren oldu mu? Ben 3-5 ether atabilrdim ama belirli bir limit varmış sanırım kaldı o yüzden...

Maalesef minimum yatırım tutarı 80 Ethereum ve Telegram grubunda bu sınırın düşürülmeyeceği grup oluşturularak token satın almanız gerektiği söyleniyor. Eğer cidden almak isteyen varsa grup oluşturabilirim, ben Stack'in tutacağını düşünüyorum sonuçta birçok kriptopara kartı çıkarıldı fakat mobil ödemeli pos cihazlarına entegre edilebilmiş tek proje bu.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
November 15, 2017, 08:55:53 AM

Gerçekten çok iyi bir proje hatta şu ana kadar geliştirilmiş bütün kart projelerini tarihe gömebilir gibi gözüküyor. Birincisi dünyanın her yerinde otuz farklı para birimiyle ödeme yapabiliyorsun ve o iş yerinin kriptoparaları kabul etmesine gerek bile duyulmuyor.. Sadece akışkan havuz sayesinde STK'larınız havuza ekleniyor ve havuz içerisindeki dolar/euro karşıdaki kişiye ödeniyor. Kriptoparalar ilk defa gerçek hayata bu kadar entegre edilebilmişti.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 15, 2017, 09:18:08 AM

Gerçekten çok iyi bir proje hatta şu ana kadar geliştirilmiş bütün kart projelerini tarihe gömebilir gibi gözüküyor. Birincisi dünyanın her yerinde otuz farklı para birimiyle ödeme yapabiliyorsun ve o iş yerinin kriptoparaları kabul etmesine gerek bile duyulmuyor.. Sadece akışkan havuz sayesinde STK'larınız havuza ekleniyor ve havuz içerisindeki dolar/euro karşıdaki kişiye ödeniyor. Kriptoparalar ilk defa gerçek hayata bu kadar entegre edilebilmişti.

Evet, mobil cüzdanın yanında birde kart oluşturabilirler proje tadından yenmez. O halde ne TenX'in varlığından ne de Centra'nın varlığından bahsetmeyiz, Stack o projelerden bir adım daha önde gözüküyor. Eğer iddia ettiklerini başarırlarsa Stack son kripto cüzdan / banka / ödeme projesi olabilir.
muslol67
Hero Member

View Profile
November 15, 2017, 10:40:04 AM

Evet, mobil cüzdanın yanında birde kart oluşturabilirler proje tadından yenmez. O halde ne TenX'in varlığından ne de Centra'nın varlığından bahsetmeyiz, Stack o projelerden bir adım daha önde gözüküyor. Eğer iddia ettiklerini başarırlarsa Stack son kripto cüzdan / banka / ödeme projesi olabilir.

Hocam bu dediğiniz telefonla ödeme yöntemi centrada kullanılıcak.. Nfc denen birsey.. Onu da entegre edicek herifler.. Hergün takip ediyorum slack kanalını. Tenx monaco gibi projelerden çok önde.. Adamlar exchange ve marketplace açıcaklar.. Suanda halihazırda banka ile anlaşmaları da var.. Suan amerikada ofisleri bulunuyor ve orada kanunların ne kadar sıkı denetlendiğini herkes bilir. Adamlar zoru başarıp bütün dünyada kart ve mobil uygulamasını kullandırıcaklar.. Yani stk nın daha üstüne koyması gerektiği birçok şey var.. Rakip çok rekabet de ona göre işte ^^
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 15, 2017, 10:55:28 AM

Hocam bu dediğiniz telefonla ödeme yöntemi centrada kullanılıcak.. Nfc denen birsey.. Onu da entegre edicek herifler.. Hergün takip ediyorum slack kanalını. Tenx monaco gibi projelerden çok önde.. Adamlar exchange ve marketplace açıcaklar.. Suanda halihazırda banka ile anlaşmaları da var.. Suan amerikada ofisleri bulunuyor ve orada kanunların ne kadar sıkı denetlendiğini herkes bilir. Adamlar zoru başarıp bütün dünyada kart ve mobil uygulamasını kullandırıcaklar.. Yani stk nın daha üstüne koyması gerektiği birçok şey var.. Rakip çok rekabet de ona göre işte ^^

ERC20'leri birbiriyle karşilastirmayi pek sevmiyorum. Centra en başindan beri Kraken'e girecegini soyleyerek yalan söyleyen bir proje ayrica ödülleride dagitmadilar, sanirim son haftadalar. Stack bundan dolayi daha güven verici (benim için)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 15, 2017, 11:48:09 AM

Takip ettigim bir proje olan TokenDesk(ileride icolarda adini çok duyacaksiniz), STK Token ile konuşuyor. TokenDesk platformunun amaci katilimcilarina indirim sağlamakti, TokenDesk platformu üzerinden STK'ya yüksek miktarda yatirim olacağini düşünüyorum. Platform çalismaya basladiktan sonra iletişime geçilen ilk proje STK oldu. Gintaras Tokendesk  kurucusu, Tomas ise iletişim sorumlusu kişi

muslol67
Hero Member

View Profile
November 15, 2017, 11:52:45 AM

ERC20'leri birbiriyle karşilastirmayi pek sevmiyorum. Centra en başindan beri Kraken'e girecegini soyleyerek yalan söyleyen bir proje ayrica ödülleride dagitmadilar, sanirim son haftadalar. Stack bundan dolayi daha güven verici (benim için)

Hocam o krakenden kaynaklanan bir sorun.. Adamların altyapısı suan daha fazla kaldıramıyor.. Tenx de gireceğini belirtmişti ama onu da almadılar veya alamadılar.. Suan amerikada çoğu eyalette kullanılabilecek kartlar.. Özellikle amerikada bu tarz kripto harcamaların kolay olmadığını belirtmek isterim.. Birsürü prosedürler var.. Bunlar ilki gerçekleştiricekler..
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 15, 2017, 11:56:42 AM

Hocam o krakenden kaynaklanan bir sorun.. Adamların altyapısı suan daha fazla kaldıramıyor.. Tenx de gireceğini belirtmişti ama onu da almadılar veya alamadılar.. Suan amerikada çoğu eyalette kullanılabilecek kartlar.. Özellikle amerikada bu tarz kripto harcamaların kolay olmadığını belirtmek isterim.. Birsürü prosedürler var.. Bunlar ilki gerçekleştiricekler..

Hayir, Kraken'den kaynakli bir sorun değil asil sorun ekibin yalan söylemesiydi çünkü Kraken'le anlaşmadilar. Kraken az seçen ve öz seçen bir borsa, ortada anlaşma yokken tarih verildi. Bu konu Stack'e ait olduğu için daha fazla Centra'dan bahsedemeyeceğim ama yukarida bahsettigim TokenDesk platformu ile anlaşma sağlanirsa önümüzdeki dönemde gümbür gümbür gelen Stack projesi ile karşi karşiya kalacağiz.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532

Presale Starting May 1st

View Profile
November 18, 2017, 05:41:25 PM

ICO ya yatırım yapmak istiyorum ama en azından Pre' de ne kadar para yatırıldığını nereden öğrenen bilirim.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 19, 2017, 02:14:10 PM

Pre-sale 20 Aralık'a kadar devam edecek olup minimum yatırım miktarı 85 Ethereum olarak belirlendi, ön-satışta alınan yatırım miktarı token satışlarının başladığı tarihten itibaren yayınlanacaktır.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 19, 2017, 06:29:39 PM

Ödeme sistemleri her zaman talep görüyor. Ön satış rakamlarını görünce ilgiyi daha net görebiliriz. Bulunduğum imza bittiği zaman imzasına girmeyi düşünüyorum.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
November 19, 2017, 07:27:57 PM

Bende imzasına katıldım, ilk imza kampanyam. Türk forumunda başarılı olacağına inanç tam gibi bakalım inşallah güzel bir kazanç sağlar hepimize.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 19, 2017, 08:58:47 PM

Bende imzasına katıldım, ilk imza kampanyam. Türk forumunda başarılı olacağına inanç tam gibi bakalım inşallah güzel bir kazanç sağlar hepimize.

Lokal bölümlere sadece beş adet mesajin kabul edildiğinin farkindasin değil mi? İngilizce mesaj atmayi unutup pay alamayan kişi sayisi çok fazla.
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746

View Profile
November 24, 2017, 04:44:17 PM

Lokal bölümlere sadece beş adet mesajin kabul edildiğinin farkindasin değil mi? İngilizce mesaj atmayi unutup pay alamayan kişi sayisi çok fazla.

O arkadaşı bilmemde ben zaten genel olarak İngilizce konuştuğum için daha iyi oldu. İngilizce bilmeyenler kampanyaya girmediği için kişi sayısı az, bu arada ön-satışta toplanan yatırımı görememek kadar kötü bir şey yok umarım iyi bir yatırım alınmıştır.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
November 24, 2017, 09:20:35 PM

O arkadaşı bilmemde ben zaten genel olarak İngilizce konuştuğum için daha iyi oldu. İngilizce bilmeyenler kampanyaya girmediği için kişi sayısı az, bu arada ön-satışta toplanan yatırımı görememek kadar kötü bir şey yok umarım iyi bir yatırım alınmıştır.

Proje yöneticilerinin çok samimi olduğunu düşünüyorum, Stack'ın paylaştığı videoları beğeniyorum ayrıca likit havuz fikri bana mantıklı geldi diğer kart projelerinden bir adım daha önde..
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 25, 2017, 04:52:23 PM

Ön satışla ilgili yatırımları takip edemiyoruz sanırım. Şeffaf olmamaları can sıkıcı bir durum. Göster ne kadar topladığını insanlar da ona göre matematiğini yapsın.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
November 25, 2017, 08:18:19 PM

Soz zamanlarda bu moda oldu askında STK beğendiğim bir proje ve yatırım yapmayı düşünüyordum ama bu şekilde yaklaşım sergilemeleri beni soğuttu aynı şekilde ins içinde bir bütçe ayırmıştım ama artık ICO yu bekleyeceğim
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
November 26, 2017, 09:06:53 AM

Toplanan yatırımı göstermemeleri normal değil gibi geliyor. Son zamanlarda moda oldu bu . İnsan süpheleniyor böyle olunca.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: