Bitcoin Forum
April 24, 2024, 11:27:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 5626 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 16, 2017, 11:21:53 AM

Yorumlar çok güzel ama şunuda unutmamak lazım kripto paralara şu an bebek daha emekliyorlar, ileride tüm bankalar ve ülkeler bu işin içine girecekler.Blockchain sadece hayallerle sınırlı bir teknoloji, bizler şanslı kesimiz henüz erken bir kısımda haberimiz oldu. Mesela ethereum'u 16 dolardan aldığımı bılıyorum su an 340 dolar ama 5 yıl sonra belkı 3000 dolar olacaktır. Biz erken yatırımcılarız arkadaşlar
1714001260
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714001260
Reply with quote  #2

1714001260
Report to moderator
1714001260
Hero Member
*

Ignore
1714001260
Reply with quote  #2

1714001260
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714001260
Hero Member
*

Ignore
1714001260
Reply with quote  #2

1714001260
Report to moderator
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
October 16, 2017, 12:57:20 PM

Yorumlar çok güzel ama şunuda unutmamak lazım kripto paralara şu an bebek daha emekliyorlar, ileride tüm bankalar ve ülkeler bu işin içine girecekler.Blockchain sadece hayallerle sınırlı bir teknoloji, bizler şanslı kesimiz henüz erken bir kısımda haberimiz oldu. Mesela ethereum'u 16 dolardan aldığımı bılıyorum su an 340 dolar ama 5 yıl sonra belkı 3000 dolar olacaktır. Biz erken yatırımcılarız arkadaşlar

Piyalarda bunun için kullanılan terim melek yatırımcı olarak geçiyor . Umarım dedikleriniz gibi olur herşey.

"Melek Yatırımcı, yolun başında olan yüksek ve hızlı büyüme potansiyeline sahip bir iş fırsatına sahip şirketlere (start-up) yatırım yapan işletmelerin büyümeleri veya gelişmeleri için sermaye sağlayan kişidir."
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 16, 2017, 06:16:48 PM

Proje güzel yatırım alır ama uygulamada kullanılırmı o belli değil, tarihin tozlu raplarında yerini alacak gibi duruyor. Ben bankaların sanal paraları kabul edeceğini düşünmüyorum.

Proje tutarmı tutmaz mı bilmiyorum hocam ama ozaman sizin görüşünüz kart projelerininde tutmayacağı yönünde ozaman. Doğrumudur ?

Tutmaktak kasıt kullanılması demek istiyorum, siz gerçekten yakın gelecekte (2 yıl diyelim) bu tenx,monaco,centra ve turevlerinin kalkıp mesela ing bankın pos cihazından geçirilip online walletimize bağlanıp ordan ing deki satıcının hesabına kriptoyu o anki kurdan bozarak fiat yapacagına ve transfer edecegine inanıyormusunuz. Ben inanmıyorum en azından dedigim gibi yakın bir gelecekte

Ben şahsen inanıyorum. 1-2 yıl içerisinde neler olup bitmez ki.. Bakın daha bugün xlm IBM gibi büyük bir firmayla anlaşmaları oldu.. Blockchaine bu kadar ilgi artarken bankaların kayıtsız kalacaklarını hiç mi hiç düşünmüyorum ben...
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
October 21, 2017, 01:07:15 AM

Tokenmarket ve bounty yöneticileri tarafıma .psd dosyalarını iletmediği için paintten çeviri yapmak zorunda kaldım. Bundan dolayı yarı ingilizce / yarı türkçe yazıları göz ardı edin. Detaylı bilgi istiyorsanız hazırladığım Türkçe whitepaperin linki konu içerisinde mevcut.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 21, 2017, 03:42:00 AM

simdi moda odeme pos kart projeleri sanirim mantar gibi bitmeye basladilar. gecmiste guzel paralar toplandi ama bu zamanda biraz zor topluyorlar. bu da digerleri arasindan siyrilabilirse belki birseyler olur. tesekkurler ceviri icin
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 21, 2017, 08:17:33 AM

Proje güzel yatırım alır ama uygulamada kullanılırmı o belli değil, tarihin tozlu raplarında yerini alacak gibi duruyor. Ben bankaların sanal paraları kabul edeceğini düşünmüyorum.

Proje tutarmı tutmaz mı bilmiyorum hocam ama ozaman sizin görüşünüz kart projelerininde tutmayacağı yönünde ozaman. Doğrumudur ?

Tutmaktak kasıt kullanılması demek istiyorum, siz gerçekten yakın gelecekte (2 yıl diyelim) bu tenx,monaco,centra ve turevlerinin kalkıp mesela ing bankın pos cihazından geçirilip online walletimize bağlanıp ordan ing deki satıcının hesabına kriptoyu o anki kurdan bozarak fiat yapacagına ve transfer edecegine inanıyormusunuz. Ben inanmıyorum en azından dedigim gibi yakın bir gelecekte

Ben şahsen inanıyorum. 1-2 yıl içerisinde neler olup bitmez ki.. Bakın daha bugün xlm IBM gibi büyük bir firmayla anlaşmaları oldu.. Blockchaine bu kadar ilgi artarken bankaların kayıtsız kalacaklarını hiç mi hiç düşünmüyorum ben...

Gerçekten ben buna inanmıyorum hocam, projenin videosu falan güzel çok iyi ama bir çok ülke bu kriptoyu resmi olarak tanımayacaktır
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 01:15:55 PM

Özellikle belirttigim gibi bir havuz var ve neyle ödeme yapilmasi isteniyorsa o havuzdan ödeme yapiliyor ve karsiliginda STK Tokenleriniz aliniyor. Bu mümkün.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 11:25:13 PM

jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
October 23, 2017, 08:17:21 PM

Konu tasarımı gördüğüm kadarıyla baya başarılı hazırlanılmış, tasarımcılarının baya tecrübeli bir arkadaş olduğunu düşünüyorum ben. Proje genel olarak Monetha ve UTrust gibi bir yapıya sahip gördüğüm kadarıyla ancak projenin web sitesinde ekip üyelerine dair bir şey göremedim, ekip üyelerinin kimlerden oluştuğunu nereden görebiliriz?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:19:32 PM

Konu tasarımı gördüğüm kadarıyla baya başarılı hazırlanılmış, tasarımcılarının baya tecrübeli bir arkadaş olduğunu düşünüyorum ben. Proje genel olarak Monetha ve UTrust gibi bir yapıya sahip gördüğüm kadarıyla ancak projenin web sitesinde ekip üyelerine dair bir şey göremedim, ekip üyelerinin kimlerden oluştuğunu nereden görebiliriz?

Evet fakat diger ödeme sistemlerinden farkli olarak kritopara ve fiat döviz havuzu olusturulmus. Bu havuzda STK tokenleri otomatik olarak diger kriptopara veya doviz birimine donusturulup mastercard destekli her yerde ödeme yapilabiliyor. Takim üyelerini websitesinde bulabilirsin: https://stktoken.com
andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 23, 2017, 08:22:42 PM

Ödemeler için ortaya çıkarılan kriptoparaların başarılı olup, para topladıklarını düşünüyorum ancak iş yatırımcısına para kazandırmaya geldiği zaman aynı şeyi göremiyoruz, yatırımcı bir türlü para kazanamıyor ancak ben bu projeden umutluyum açıkçası imzasına da katılmayı düşünüyorum. Borsa için bir vaadleri var mı?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:24:40 PM

Ödemeler için ortaya çıkarılan kriptoparaların başarılı olup, para topladıklarını düşünüyorum ancak iş yatırımcısına para kazandırmaya geldiği zaman aynı şeyi göremiyoruz, yatırımcı bir türlü para kazanamıyor ancak ben bu projeden umutluyum açıkçası imzasına da katılmayı düşünüyorum. Borsa için bir vaadleri var mı?

Bittrex ve yaninda bir buyuk borsa daha olmak üzere hedefleri var, yatirimcisina kazandirir ya da kazandirmaz orasini bilemeyecegim. Odul kampanyasi satilan tokenlerin %1'i dolayisiyla katilimcilarina yuksek miktarda para kazandirabilir (eger yuksek yatirim toplarsa)
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 23, 2017, 08:25:59 PM

Bu tarz projeler arasında para toplamayan proje çok az benim gördüğüm kadarıyla, en kötü sağlam bir ekip kurulursa 5-10 milyon dolar yine her halükarda toplanıyor. İmza da da güzel ödül var verdikleri sözü yerine getirirlerse başarılı olacakları şüphe götürmez, sorumuz olursa size sorsak siz kendilerine iletir misiniz?

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:29:03 PM

Ödül miktari saglam, Türkçe teknik sayfa hazir. Her türlü katilmanizi tavsiye ederim, cebinizden bir sey çikmiyor sonuçta.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
October 23, 2017, 08:30:21 PM

Global ödemeler için bu şekilde bir yapı sunmaları güzel de acaba imzacı, bountyci ne kazanır bilemiyorum bunalrda diğerleri gibi yan çizmesin ödüllere. Ekipte ortalıkta yok gibi ama bilemiyorum. Yatırım toplarlarlar mutlak.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:33:08 PM

Ödüllerde sikinti olmaz, ekip kaçip gidecek tiplerden degil. Her turlu is yapar proje zaten demosu hazir, Youtube videolarinda telefon uygulamasini pos cihazinda calistirabildiklerini gozukuyor
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 23, 2017, 08:35:49 PM

Ödüllerde sikinti olmaz, ekip kaçip gidecek tiplerden degil. Her turlu is yapar proje zaten demosu hazir, Youtube videolarinda telefon uygulamasini pos cihazinda calistirabildiklerini gozukuyor

valla öyle bir şey yapabilirlerse efsane olur çünkü çok fazla adam tarafından reel hayata enjekte olabilecek projeler takip ediliyor, takibe aldım bakalım ne olacak
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:40:53 PM

valla öyle bir şey yapabilirlerse efsane olur çünkü çok fazla adam tarafından reel hayata enjekte olabilecek projeler takip ediliyor, takibe aldım bakalım ne olacak

Liquidity Pool denilen bir havuzda Japon Yen'inden tutun Sterlin'e kadar her türlü dovize çevirim yapilabilecek, cüzdan olarak STACK Mobil Uygulamasi kullanilacak, uygulama iOS ve Android üzerinde yayinlanacak. BTC ile odeme isteyen yerde de ETH ile isteyende de STK tokenleri ile odeme yapilabilir.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 23, 2017, 08:42:59 PM

Utrustla benzetemedim ben  Huh

Utrust biraz escrow islevi goren ticaret platformu, bu odeme sistemi ama digerlerinden daha mantikli en azindan sistem hali hazirda calisiyor
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 23, 2017, 08:47:01 PM

Baya efsane bir şeye benziyor harbi harbi, yani adamların gelecek vaadettiklerine dair bir şüphem yok. İmza kampanyalarıdna ki imza tasarımlarıda ayrıca çok fazla hoşuma gitti benim, bu tür imzaları kullanmak insanı mutlu hissettirir be.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀