Bitcoin Forum
March 19, 2024, 06:35:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 5621 times)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
October 23, 2017, 08:50:27 PM

Utrustla benzetemedim ben  Huh

Utrust biraz escrow islevi goren ticaret platformu, bu odeme sistemi ama digerlerinden daha mantikli en azindan sistem hali hazirda calisiyor

Evet Escrow platformuyla karsilastirilmasi yanlis olmus sonuçta bu bir mobil cuzdan / mobil odeme uygulamasi.

Baya efsane bir şeye benziyor harbi harbi, yani adamların gelecek vaadettiklerine dair bir şüphem yok. İmza kampanyalarıdna ki imza tasarımlarıda ayrıca çok fazla hoşuma gitti benim, bu tür imzaları kullanmak insanı mutlu hissettirir be.

Imza kampanyalarinda en fazla bes adet yerel basliga mesaj atabiliyorsunuz, gerisi Ingilizce olmali buna dikkat edin. Bizim forumdan bir arkadas STK için Youtube videosu hazirlamisti bulursam konunun içine atarim.
1710830157
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1710830157
Reply with quote  #2

1710830157
Report to moderator
1710830157
Hero Member
*

Ignore
1710830157
Reply with quote  #2

1710830157
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1710830157
Hero Member
*

Ignore
1710830157
Reply with quote  #2

1710830157
Report to moderator
Hawker
Legendary
*

Merit: 1001

View Profile
October 23, 2017, 08:51:42 PM

UTrust'tan sonra bunun imza kampanyasına katılmayı düşünüyorum konu dizaynı olsun imzalar olsun baya hoşuma gitti benim bu adamlar ancak ekip üyelerini tanıtmamışlar orası olmamış işte. Bunlarında güzel para toplayıp bountycilere güzel kazandıracağını düşünüyorum. Haftalık toplam kaç mesaj istiyorlar?
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
October 23, 2017, 08:55:43 PM

UTrust'tan sonra bunun imza kampanyasına katılmayı düşünüyorum konu dizaynı olsun imzalar olsun baya hoşuma gitti benim bu adamlar ancak ekip üyelerini tanıtmamışlar orası olmamış işte. Bunlarında güzel para toplayıp bountycilere güzel kazandıracağını düşünüyorum. Haftalık toplam kaç mesaj istiyorlar?

Ben girecektimde Eidoo'da vardi buna girdim. Hard cap ne abi öyle ya 300 k hard cap mi olur? cidden bu rakam çok yuksek
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 09:47:05 PM

Imza için haftada 10 mesaj max 5 local baslik kabul ediliyor kalani ingilizce olmali onun disinda sizinde soylediginiz gibi hard cap cok yuksek demekki kendilerine guveniyorlar.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 23, 2017, 11:03:44 PM

Bütün söyledikleriniz tamam ama şöyle bir gerçekte söz konusu bu tarz projeler çok sıklaştı, rakipleri çok, Stack'ın diğerlerinden farkı ne? Onlardan farklı olarak ne ortaya koyuyor.. Birçok yorumda ekibin eski Mastercard çalışanlarından oluştuğu söyleniyor tamam ama önemli olan tokenin piyasaya çıktıktan sonra desteklenmesi.. Umarım ekip projesinin arkasında durur.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 11:17:44 PM

Stack'ın rakiplerinden farkı şu an hali hazırda çalışıyor oluşu ve aynı zamanda plastik banka kartlarının yerine mobil uygulama üzerinden telefonunuz sayesinde cüzdanınızı pos cihazlarında kullanışınızdır. Stack'in likit havuzu (akışkan havuz anlamına gelir) STK Tokenlerin başka para birimlerine dönüştürülmesini sağlar. Peki nedir bu akışkan havuz?

Havuzun içerisinde tüm kriptopara birimleri tutulur ve siz havuzun içine STK gönderdiğinizde havuzdan başka bir kriptopara birimiyle ödeme yapabilirsiniz. Bu size akışkanlık sağlar yani STK tokenlerini Bitcoin kabul eden bir iş yerinde de, dolar kabul eden bir iş yerinde de kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Stack'ın en önemli özelliği ise deminde söylediğim gibi plastik kartlar yerine mobil cüzdan kullanımıdır. Proje hali hazırda çalıştığı için ve demo gösterimleri Youtube üzerinde çalıştırıldığı için büyük ilgi göstereleceğini düşünüyorum.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 23, 2017, 11:59:48 PM

İmzasını geçte olsa aldık bakalım hayırlısıyla umarım güzel paralar toplar da altlardan zaten yüzümüz gülmüyor buralardan para kazanırız.

ruru
Full Member

Activity: 139
Merit: 100

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 24, 2017, 07:08:09 AM

İmza kampanyasına katıldığımızda ETH adresini değiştirmememiz çok saçma olmuş bana kalırsa bunu yapmaları baya bir ilginç, adamın ether adresi hacklendi ki bu son zamanalrda çok fazla oluyor ne olacak o zaman?

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 10:22:19 AM

İmzasını geçte olsa aldık bakalım hayırlısıyla umarım güzel paralar toplar da altlardan zaten yüzümüz gülmüyor buralardan para kazanırız.

Insallah hocam fork muhabbeti bittikten sonra altcoinler yükselise geçecektir umarim duzgun bir yatirim alirlar sizde kazanirsiniz.

İmza kampanyasına katıldığımızda ETH adresini değiştirmememiz çok saçma olmuş bana kalırsa bunu yapmaları baya bir ilginç, adamın ether adresi hacklendi ki bu son zamanalrda çok fazla oluyor ne olacak o zaman?

Ödül kampanyasi konusunda bir takim sikintilar var bunun çalinan hesaplarin ethereum adresinin degistirilememesi için yapildigini dusunuyorum.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 24, 2017, 11:59:37 AM

Bu proje çok hoşuma gidiyor hem fikir olarak güzel hemde adamların websitesi ve imzadaki dizaynları acayip hoş, kart yerine mobil uygulama kullanılacak olmasının avantajlarıda var tabi kat için beklemeye gerek yok centradaki gibi, tüm pos cihazlarında kullanılabilecek mi, yoksa buna özel pos cihazları mı çıkacak o konu hakkında kesin bilgi var mı?

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 24, 2017, 12:11:16 PM

Bu proje çok hoşuma gidiyor hem fikir olarak güzel hemde adamların websitesi ve imzadaki dizaynları acayip hoş, kart yerine mobil uygulama kullanılacak olmasının avantajlarıda var tabi kat için beklemeye gerek yok centradaki gibi, tüm pos cihazlarında kullanılabilecek mi, yoksa buna özel pos cihazları mı çıkacak o konu hakkında kesin bilgi var mı?

Her pos cihazında kullanılacağını düşünmüyorum hocam.. Eğer sadece mobil için ödeme yapılabiliyorsa sadece ona yönelik pos cihazlarıyla ödeme yapılır.. Pek emin değilim yinede...

Arkadaslar bu arada 5 farklı başlık altında 10 mesaj istiyorlar.. İngilizce başlıklarına mı yazmamız gerek bunları?? Buralarda olmuyor mu? Anlayamadım ben pek...
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 12:37:26 PM

Her pos cihazında kullanılacağını düşünmüyorum hocam.. Eğer sadece mobil için ödeme yapılabiliyorsa sadece ona yönelik pos cihazlarıyla ödeme yapılır.. Pek emin değilim yinede...

Arkadaslar bu arada 5 farklı başlık altında 10 mesaj istiyorlar.. İngilizce başlıklarına mı yazmamız gerek bunları?? Buralarda olmuyor mu? Anlayamadım ben pek...

Mobil odeme yapilabilen her pos cihazinda kullaniliyor olmasi gerekiyor, mobil odeme derken telefonla odeme yapilabilen pos cihazlari, stack uygulamasi kullanilacak.

Mesajin en fazla 5 tanesi lokal basliklara atilabilir, kalani ingilizce olmali.
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 24, 2017, 06:44:32 PM

30 Ekim'de ön-satis basliyor, token satislarina degilde ön satisa katilmayi dusunuyorum eger soylendigi sekilde pos cihazlarinda likit havuz sayesinde ödeme yapilabilirse kriptoparalarin gercek hayatta kullanilisina sahit olacagiz
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 24, 2017, 07:42:55 PM

Proje iştah kabartıcı gerçektende, Türkçe çevirisi gayet başarılı elinize sağlık toplamayı düşündükleri yatırımın yarısını alırlarsa uçar resmen,
yatırım yapmayı düşündüğüm projeler arasında

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 07:46:18 PM

Hedeflenenin yarisini alirsa Allah'a sükür deyip yolumuza bakariz umarim yatirimcisina  zarar ettirmez önemli olan o.
LivsUA
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 24, 2017, 09:28:15 PM

Yani insan bu paraları görünce heyecanlanmıyor değil ayrıca herkes yazmış bende bayıldım dizayna harika olmuş, bu projenin destekçileri hazır mı?

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 09:37:56 PM

Yani insan bu paraları görünce heyecanlanmıyor değil ayrıca herkes yazmış bende bayıldım dizayna harika olmuş, bu projenin destekçileri hazır mı?

Proje destekçileri arasinda ethereum ekip üyesi ve Humaniq kuruculari var, destekçi anlaminda sikintiniz olmasin kadro gayet iyi.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 11:21:25 PM

Whitepaper çevirisi yaparken benim düşündüğüm ilk şey bu oldu, gerçekten kriptoparaları hayata geçirmek istiyorsak kriptopara okuyabilen pos cihazlarını beklemek yerine mobil cüzdanımız sayesinde her yerde ödeme yapabileceğimiz bir sistem oluşturmalıydık. Bu sistem Likit havuz sayesinde oluşturulmuş gözüküyor önümüzdeki günlerde çok iyi bir ico süreci gerçekleştirebiliriz, umarım yatırımcısına kazançlı olur.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 26, 2017, 03:36:18 AM
Last edit: October 29, 2017, 01:41:51 PM by Matthias9515

jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 26, 2017, 11:35:46 AM

Haftada 10 post 5'i local bölüme atılabiliyorsa baya iyiymiş, güzel bir kampanya olacağa benziyor elim boşa çıktığımda girmeyi düşünüyorum. Başarılı olacağa benziyor.

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: