Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:35:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bilgisayar başında uzun vakit geçirenler için Edit 2 : Uzak durun bu firmadan  (Read 1293 times)
CLS63 (OP)
Legendary
*

Activity: 1722
Merit: 1630

View Profile
October 13, 2017, 02:10:50 PM
Last edit: October 23, 2017, 01:27:07 PM by CLS63

Bilgisayar başında çok vakit geçiriyorum o yüzden rahat bir koltuk almayı düşünüyorum aklımda bu iki model var Aerocool ac120 ve DXRacer drift serisinden DX-OH-DF73-NG-1 oyuncu koltuğu ikisini de test edemedim ne derece iyiler bilmiyorum hangisini önerirsiniz bunlar dışında rahat başka koltuk önerileriniz var mı?

Edit: Hepinize önerileriniz için teşekkür ederim DXRacer Drifting serisinden DX-OH-DF73-NG-1  modelini aldım ürün geldiğinde ürün hakkındaki yorumumu burada paylaşırım yeni alacak olan arkadaşlar fikir edinmiş olur

Edit 2 : DXRacer koltuklarının Türkiye'de tek satıcısı Adore mobilya bildiğiniz üzere bende ürünü 15.10.2017 Tarihinde Adoremobilya.com dan aldım  ürünü 16.10.2017 Dünyanın en dandik kargo firmasına teslim etmişler  teslim ettikleri şube Ankara Etimesgut MNG kargo merkez şube ürün pazartesiden cuma gününe kadar etimesgut şubesinde durdu hiç transfer edilmedi Bende iki üç kere mng kargo müşteri hizmetlerine bunu söyledim bana aciliyet bildirildi filan dediler aradan hafta sonu geçti bugün tam 1 hafta oldu hala Ankara Etimesgut merkez şubede kargo duruyordu hiç transfer edilmedi bunu hem adore mobilyaya hemde mng kargoya söyledim 1 saat sonra bana mesaj geldi ürün istanbulda ki teslim edilecek mng kargoya ulaştı diye bende o kargo şubesine gittim ürünü almak için bana ürün kaybolmuş dedi evet yanlış okumadınız koskoca koltuğu salak herifler kaybetmişler bunu adore mobilyaya söyledim söyledim bana ürünün parasını iade edebileceklerini söylediler bende ürünü bana yeniden gönderin dedim ne kadar sürede gelir dedim bana söylediği şey ürün 15 günde Ankara'dan İstanbul'a gelir dedi yanlış okumadınız tam 15 günde gelirmiş ulan Çin'den ürünü alsan daha hızlı gelir ayrıyetten bu DXRacer koltukları adore mobilya kendisi Türkiye de fabrikasında üretiyormuş yani koltukları muhtemelen dandiktir bunun üzerine para iadesi istedim bakalım artıkın kaç haftaya paramı geri iade ederler aman Beyler sakın ama sakın bu iki firmaya bulaşmayın aldığıma bin pişman oldum 1 haftadır boşu boşuna bekledik ki daha da parayı iade etmeleri için bekleyecem uzak durun pişman olursunuz

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
1714048507
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714048507
Reply with quote  #2

1714048507
Report to moderator
1714048507
Hero Member
*

Ignore
1714048507
Reply with quote  #2

1714048507
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714048507
Hero Member
*

Ignore
1714048507
Reply with quote  #2

1714048507
Report to moderator
1714048507
Hero Member
*

Ignore
1714048507
Reply with quote  #2

1714048507
Report to moderator
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 13, 2017, 04:04:58 PM

Valla kardeş totonu 1000 Liralık koltuğa koyunca rahat ederim diyorsan al. Şahsen ben 1000 Liralık koltukta oturmazdım. Al işte 200 yada 300'e bir koltuk otur. 1000 TL çok fazla. Lakin illa da alacağım diyorsan bunu al : http://www.teknobiyotik.com/aerocool-ac120-profesyonel-oyuncu-koltugu-siyah.html bu model daha şık ve ergonomik gözüküyor.

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 14, 2017, 01:40:47 AM
Last edit: October 14, 2017, 01:53:03 AM by pitipawn

Valla kardeş totonu 1000 Liralık koltuğa koyunca rahat ederim diyorsan al. Şahsen ben 1000 Liralık koltukta oturmazdım. Al işte 200 yada 300'e bir koltuk otur. 1000 TL çok fazla. Lakin illa da alacağım diyorsan bunu al : http://www.teknobiyotik.com/aerocool-ac120-profesyonel-oyuncu-koltugu-siyah.html bu model daha şık ve ergonomik gözüküyor.

full masa başı mesaisi düşünelim.

7-8 saat oturacaksın günde diyelim .

eğer 200 300 liralık bi koltuk alırsan ; 2 sene sonra götü bi eline  , beli diğer eline alır hastahane hastahane gezersin.

olay pek götü koyduğun koltuğun pahalı olması değil yani , arkadaşın da (huağğğ 1000 tllik koltuğa götümü koyacaaam) kafasında olduğunu sanmıyorum .

sen 7-8 saatlik masa başı bi işte çalışmaya başla , 200-300 liraya koltuğu da al kendine , artık fıtık ameliyatından sonra da -1000 liralık koltuğa oturmam- dersin.

keyfinden 1000 liraya koltuk aramıyo millet . varsa 200 300 liraya sağlık anlamında gerekli ergonomiyi sağlayacak koltuk ; hemen alalım .

senin 'koltuk' dediğin şey sırt demek ,omurga demek ,bel demek ,kalça demek ; bildiğin gövden amına koyyım . rastgele ne sikim olduğu belli olmayan bi koltukta günlük 7-8 saat geçirmek yerine hacı , bi inşaatın üçüncü katından atlayabilirsin direkt .

sinemada muhasebeci figürü neden hep kambur durur sence hacı ?

@CLS63 hocam aynı durumdayım . dxracerlara bakıyorum da ; daha az janjanlı bişey , böyle biraz daha 'oturaklı' bişey arıyorum . koltuktan bahsederken de 'oturaklı' sıfatı işi baya saçma boyutlara taşıyo ahah.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
October 14, 2017, 02:17:27 AM

https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/bellona-aston-tv-koltugu-renk-secenekleri-303761820?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch

şuna benzer bir koltuk almıştım ama tv izlemeyince âtıl duruyordu, büro mobilyası tarzı koltuğu balkona salladım bunu da çektim pc'nin önüne, hem film izliyorum hem markete bakıyorum, çok rahat oluyorlar kendileri Wink Cheesy

ilerde bunun masajlısını almayı düşünüyorum

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
kulis0
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
October 14, 2017, 05:37:32 AM

kanka en iyisi tek kişilik koltuklar yokmu onlar oluyo bence arkayada bi yastık leptobunuda al kucagına tamam Cheesy

CLS63 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 14, 2017, 05:41:22 AM

bilgisiyar başında fazla vakit geçirdiğim için koltuk benim için çok önemli ilerde sağlıksal problemler yaşamak istemem. İnternet'te çoğu kişi DXRacer ve Aerocool ac120 modelini çok övmüş çok rahat çok iyi diye bende o modellerden bir tanesini almayı düşünüyorum eğer o tarz rahatlıkta önerebileceğin daha uygun bir model varsa onuda alabilirim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
October 14, 2017, 09:25:57 AM

Amazon üzerinden dxracer benzeri modeller getirtmenizi öneririm. Bir dönem herkes öyle alıyordu, türkiye fiyatlarına göre çok daha uyguna geliyor ve oldukça kaliteli ürünler satıyorlar (:

nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
October 14, 2017, 12:38:57 PM

DXRacer en guzeli tum profesyonel oyuncular onu kullaniyor butun turnuvalarda gorebilirsiniz genelde sponsor oluyorlar zaten
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 14, 2017, 01:34:46 PM

çok yarışçı tipi vs koltukları önermem, görsellik için ortopediden kısıyorlar..
kripton766
Member
**

Activity: 82
Merit: 13

View Profile
October 14, 2017, 01:58:46 PM

Koltuk ne kadar iyi olursa olsun işin sonu kıl dönmesine varıyor arkadaşlar  Grin
Fazla oturmak iyi değil, arada bir kalkıp hareket etmekte ciddi fayda var. Kendimden biliyorum yani  Grin
CLS63 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 14, 2017, 06:43:12 PM

Amazon üzerinden dxracer benzeri modeller getirtmenizi öneririm. Bir dönem herkes öyle alıyordu, türkiye fiyatlarına göre çok daha uyguna geliyor ve oldukça kaliteli ürünler satıyorlar (:

amazondan baktım DXRacer ve diğer birçk modeli ama baktığım tüm modellerde Türkiye'ye gönderilmiyordu Türkiye'ye gönderilen tek bir koltuk gördüm onunda kargo ücreti 170 dolar

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
AysunYaman
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 10:47:36 AM

DXRacer'ı tek geçerim almanı da kesinlikle ve kıskanarak öneririm Smiley Biz hala anneannemizden kalma eski sarımtrak antika koltukta arayalım huzuru. Rahat mı ? kesinlikle ama bi DXRacer değil yani ^^
moba65
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 2

View Profile
October 15, 2017, 12:11:17 PM

DXRacer en guzeli tum profesyonel oyuncular onu kullaniyor butun turnuvalarda gorebilirsiniz genelde sponsor oluyorlar zaten

aynen bendede var gayet rahat ve konforlu
tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
October 15, 2017, 12:27:38 PM

banada lazım artık ya valla fıtık olucam bu gidişle ucuz guzel birsey bulabilrsem almayı dusunuyrm
karabiber
Hero Member

Activity: 1344
Merit: 637

View Profile
October 15, 2017, 01:03:45 PM

bu koltuklari internetten alinca parca parca mi geliyor kurulumu kolay mi?
yanlis monte etmeyelim sonra Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
October 15, 2017, 01:05:43 PM

amazondan baktım DXRacer ve diğer birçk modeli ama baktığım tüm modellerde Türkiye'ye gönderilmiyordu Türkiye'ye gönderilen tek bir koltuk gördüm onunda kargo ücreti 170 dolar

Satıcı amazon ise, amazon.de üzerinden 49 euro üzeri bütün siparişler ücretsiz kargo olmalı.
Eğer son dönemde durum değişmediyse dediğim gibi sipariş verme imkanınız mevcut

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 15, 2017, 04:14:42 PM

Ofis koltuğu kullanıyorum geçen ay bu koltuğun amortisörü bozulmuştu değiştirmek gerekiyormuş hiç uğraşmadım sabitledim orta boyutta bıraktım kullanıyorum ayarla falan uğraşmama gerek kalmadı. Birkaç gün önce ise tesadüfen koltuğun ayaklarında damlacıklar gördüm yağmıdır nedir anlamadım iki üç damla damlıyor sabahları baktığımda damlacıkalr görüyorum incelemeye hiç fırsatımda olmadı bir yerinden geliyor ama bilen vardır belki.
CLS63 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 15, 2017, 05:20:54 PM

Satıcı amazon ise, amazon.de üzerinden 49 euro üzeri bütün siparişler ücretsiz kargo olmalı.
Eğer son dönemde durum değişmediyse dediğim gibi sipariş verme imkanınız mevcut

amazon.com yani usa den 10 dan fazla modele baktım bazılarının satıcısı amazon bazılarının ki değil dediğim gibi hiçbirinde gönderim yapmıyorlardı sadece 1 modelde tek gönderim vardı onunda kargo ücreti çok yüksek göndermemelerinin sebebi çok ağır bir ürün olduğundan dolayıdır tahminen 20 kilonun üzerindedir . Amazon.de yani Almanya da baktığımda ise gine birçok model gönderilmiyor sebebi muhtemelen ürünün aşırı ağır olmasıdır. Bunun dışında DXRacer avrupa ve amerika kendi satış sitesine baktım ikiside Türkiye'ye göndermiyor yani sadece Türkiye'den almak lazım

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
CLS63 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 15, 2017, 08:05:43 PM

Yakın zamanda bende almayı düşünüyorum. Çok rahat koltuklarmış 1000 tl falan umrumda değil artık alayım kendime rahat bi koltuk gerisi öenmli değil.

bende şimdi adorenin internet sitesinden DXracer drifting serisinden DX-OH-DF73-NG-1 modelini aldım 1370 TL fiyatı formula serisi biraz daha ucuz ama bu daha rahatmış umarım youtubede videolarda övdükleri kadar rahattır  Smiley
ürün geldiği zaman parasını hakedip etmediğini yazarım sizin de aklınızda bir fikir oluşur  Smiley

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
CLS63 (OP)
Legendary
*

View Profile
October 15, 2017, 08:07:16 PM

bu koltuklari internetten alinca parca parca mi geliyor kurulumu kolay mi?
yanlis monte etmeyelim sonra Grin

parça parça geliyor internette kurulum videoları mevcut çok zor olacağını tahmin etmiyorum

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x