Bitcoin Forum
May 10, 2024, 01:40:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: İşini Bitcoin İçin Bırakan Türkler  (Read 1355 times)
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 18, 2017, 03:32:57 PM

Bugün twitterda bir kişi trade için işini bıraktığını paylaşmıştı, @coinkafasi galiba.

aynen bende ona rastlamistim eger benim elimde 50+btc olsaydi bende birakirdim dusunmeden trade ile devam ederdim hayatima.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715305252
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715305252
Reply with quote  #2

1715305252
Report to moderator
Haymac
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 18, 2017, 03:54:48 PM

Bugün twitterda bir kişi trade için işini bıraktığını paylaşmıştı, @coinkafasi galiba.

aynen bende ona rastlamistim eger benim elimde 50+btc olsaydi bende birakirdim dusunmeden trade ile devam ederdim hayatima.

Ah kankam ah bıraktı işi gücü adama bak ya Sad Tebrik ettim, burdanda ediyorum kendisini at kafasını Cheesy
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
October 18, 2017, 04:12:38 PM

değil 50, 10 BTC olsa elimde düşünmeden basardım istifayı. yavaştan sermaye çoğaltıyorum trade yapıyorum yakında işsizler kervanına katılacağım sanırım bende.hatta 5 BTC biriktirsem yine bırakacağım o derece diyeyim 100 bin lira para olduktan sonra onu işleterek aylık maaşımdan daha fazla kazanacağımı düşünüyorum. üstelik kafamda olan projeleri ve diğer işleride yapmak için kendime vakit ayırmış olacağım böylece.darısı bizler gibi düşünenlerin başına diyelim arkadaşı tebrik ediyorum
TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
October 19, 2017, 09:35:50 PM

bu işin sürekliliği olsa dedigin cok mantıklı yapılır.Fakat yüzde yüz olmayan bi şey için işi bırakmak cok düşündürür insanı.
BattleWings
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 19, 2017, 09:55:41 PM

Şahsen bu işe yeni saran ve pek bir bilgim olmamasına rağmen arkadaşlarımın anlattığı üzere . Sırf forum işinden bile günde 5 6 saat uğraşarak asgari ücretin üstü bir para kazanabileceğimi öğrendim . Bu açıdan düşük maaşlı işçilerin işlerini bıraktığını duymak pek şaşırtıcı gelmiyor açıkçası . Ama bunun hikayelerini okumak çok ilham verici olabilir . Bekliyoruz
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 10:04:20 PM

Cryptoya bağlanan rakam belli rakamın üzerindeyse işi bırakıp takip etmek daha fazla gelir getirir. 100.000 lirası olan bir adam ayda yüzde 2 kazansa(ki daha fazla kazanır) zaten maaşı çıkar.

Dediğiniz gibi olmuyor bu piyasa oynak bugün 100bin dolar yazan bi haftaya 60bin dolar olabiliyor  Wink sabit işi bırakmak farklı kanallara aktarmak için çok daha fazlası gerekiyor en azından milyon dolar.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 19, 2017, 10:11:48 PM

50-100 btcm olsaydı bırakabilirdim ama bu şartlarda zor.
Risotto
Full Member

View Profile
October 22, 2017, 10:04:21 PM

Ayda 1400 tlye çalışacağına 3 full member hesabın olsa adım atmadan maaşını alırsın imza kampanyalarından. Bunun tadına varan zaten neden asgari ücretle işe girsin ki
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
November 22, 2017, 09:05:47 AM

İşde çalıştıgından kazandıgı para diğerinden az ise bırakır ama az ise bırakacagını sanmıyorum çok kazanacak ki diger işi gözden çıkarsın hepimizin çok kazanması dileğiyle
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
November 22, 2017, 09:09:45 AM

Böyleleri var demek, tek hayal eden biz değiliz:) hepimiz başarabiliriz insallah.
engin978
Member
**

Activity: 140

The Future of Sports is Fan Controlled

View Profile
November 22, 2017, 10:07:24 AM

Crypto paralar daha yolun cok basinda bence, uzuun bir yol var onumuzde...
 Daha once 3-5 borsadan - forexten para kazanip isini birakan arkadaslarim oldu...
 %99`u batti diyebilirim...Hirs`a kapilmadan riski paylastirarak azaltmak en mantiklisi...
 Normal isi birakmak benim icin buyuk risk... Coluk-cocuk...
 Ama sabit geliri olan(kira vs) arkadaslara saygi duyarim...
 Lakin 50k-100k lira gibi paralar bence isi birakmaya yetecek paralar degil!!!

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 22, 2017, 12:39:30 PM

Arkadaşlar selamlar,

Eminim aranızda tıpkı benim gibi Bitcoin ve Blockchain teknolojisi için işini bırakıp kendi yolunu çizmeye çalışan girişimci+traderlar vardır.

Bu konuyla ilgili bir yazı hazırlıyoruz, elimizde birkaç hikaye de var, siz de kendi hikayenizi bu postun altına, veya bana mesaj olarak ya da mail ile info@kriptokoin.in adresine iletirseniz sizleri de yazımıza eklemek isteriz.

İlla kendi hikayeniz olmasına da gerek yok, bildiğiniz hikayeler varsa onları da iletebilirsiniz.

Bu yazı için epey hevesliyim, umarım geri dönüş alabilirim,

Tekrardan selamlar

İyi günler arkadaşım, ben işimi veya yolumu blockchain için değiştirmedim açıkcası, zaten yazılımcıyım ve kendimi bu alanda geliştirmeye adadım.
mavipapagan
Member
**

Activity: 111

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
December 16, 2017, 10:38:33 AM

Bitcoin icin isini birakanlar var. benim cevremde de var cok dogru bulmuyorum.evet biraz sabirla  ve takiple  dikkatli gidilirse iyi para kazanilabilir ama cok riskli   bir zamanlar Banker Kastelli vardi,insanlarin nasil bir hayal kirikligi yasadigini ve intiharlara kadar gittigini duymusunuzdur umarim Bitcoin  boyle olmaz, Bu isi yapanlar  bunu bir ek is olarak gorup, iyi para kazaninca da isinden ayrilip yolunu cizebilirler. nacizane fikrim bu.

colemankaan
Member
**

Activity: 116

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
December 16, 2017, 11:02:09 AM

Bitcoin icin devamli calisilan isi birakmak mantiklimi sorusu soruluyorsa iyi bir takipci, ve de sabirliysa elinde iyi bir sermayesi varsa,is birakilabilir  cok iyi de para kazanilabilir. yalniz cok ac gozluluk etmeden duracagi yeri iyi bilerek hareket etmek kosulu ile. Yoksa dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da olunur. iyi kazanclar.

karma580
Member
**

Merit: 14

View Profile
December 16, 2017, 07:17:24 PM

hepimizi üç  kuruş paraya 12 saat çalışan köleler yapmaya çalışıyorlar...üstüne karaktersiz dallamalar ile muhattap olma zorunluluğuda cabası..eğer modern köle değilsen yani evli ve çocuklu değilsen tabiki deneyebilirsin...ama insanların beynine evlenmelisin üremelisin diye bişey aşılamışlar...çoluk çocuk evde aç bekler e bu işlerinde tam garantisi yok...ama özgür bir insan isen dene

bende evli değilim çok şükür  Grin
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
December 16, 2017, 07:30:45 PM

Arkadaşlar selamlar,

Eminim aranızda tıpkı benim gibi Bitcoin ve Blockchain teknolojisi için işini bırakıp kendi yolunu çizmeye çalışan girişimci+traderlar vardır.

Bu konuyla ilgili bir yazı hazırlıyoruz, elimizde birkaç hikaye de var, siz de kendi hikayenizi bu postun altına, veya bana mesaj olarak ya da mail ile info@kriptokoin.in adresine iletirseniz sizleri de yazımıza eklemek isteriz.

İlla kendi hikayeniz olmasına da gerek yok, bildiğiniz hikayeler varsa onları da iletebilirsiniz.

Bu yazı için epey hevesliyim, umarım geri dönüş alabilirim,

Tekrardan selamlar

Bence bu sektörde gelişen projeler var örnek olarak digilira ve akche gibi bunlarla ilgili haber yapsanız daha iyi olur ...
Mali.sak
Member
**

View Profile
December 17, 2017, 04:05:53 PM

Bırakılabilir aslında ama bitcoin şimdiden sonra büyük paraları biraz zor kazandırır bence yani işi bıraktıracak kadar kazandırmaz en azından.
huskar99
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
December 17, 2017, 08:15:02 PM

Güzel bir konu olmuş bakalım ne hikayeler cıkıcak Smiley
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
December 17, 2017, 08:18:26 PM

İnanır mısınız şuan hiçbir işte çalışmıyorum ve sadece crypto paralarla ilgileniyorum. Altcoin trade yapıyorum. Sermayem şimdilik çok az. Yatırım yaptığım alt coinler ilerde değerlenirse benim de bir başarı hikayem olacak. Şuan için beklemedeyim. Sabrın sonu selâmettir.

Saygılar ⚘

Gerçekten bu tarz hikayeler ortaya çıktıkça insanlar heveslenip işi gücü bırakıp alım satım hodl ile uğraşmaya çalışıyor ama devri geçti bana kalırsa. Kazanmak için paraya ihtiyaç var bu sektörde ve kimin çok parası varsa ve analiz yeteneği tecrübesi kimin fazlaysa biraz da şansın yardımıyla o kazanıyor. Smiley
Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
December 17, 2017, 08:42:17 PM

keşke 100 bitcoinimiz olsaydı da bıraksaydık Cheesy değil mi ne güzel olurdu. az mı dedim acaba .

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: