Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:01:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitexlive.com - Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası - Resmi Konu  (Read 5543 times)
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
March 23, 2018, 09:01:28 AM

1 Nisan'da sona erecek olan %0 komisyon kampanyamızdan yararlanmak için web sitemize bekleriz...
Açık emir yokki al sat yapılsın. ether/btc de günlük hacimi geçtim haftalık hacim bile 1 ether falan.
Diğer konunuzda ve burada birçok eleştiri yapılmış ama hep savunmaya geçmişsiniz bence ya insanların eleştirilerini dikkate alın yada dükkanı kapatın. Zaten şuan açık durmasını gerektirecek bir al sat olayıda yok.
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

Activity: 147
Merit: 7

Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası

View Profile WWW
March 23, 2018, 12:09:10 PM
Merited by Bitexlive Info (1)

Merhaba,
tüm mesajları dikkate alıyoruz ve hepsi için çözümler üretiyoruz. Savunma veya bahane üretmekten her zaman kaçınmışızdır. İyi veya kötü her türlü eleştirinizi dikkate alıyoruz. Borsamızı Pazartesi günü aktif ettik. Bugün 4. günümüz. Sizin gibi değerli kullanıcılarımız gelir emir açarlar ise hacimde olacaktır açık emirlerde.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

1 Nisan'da sona erecek olan %0 komisyon kampanyamızdan yararlanmak için web sitemize bekleriz...
Açık emir yokki al sat yapılsın. ether/btc de günlük hacimi geçtim haftalık hacim bile 1 ether falan.
Diğer konunuzda ve burada birçok eleştiri yapılmış ama hep savunmaya geçmişsiniz bence ya insanların eleştirilerini dikkate alın yada dükkanı kapatın. Zaten şuan açık durmasını gerektirecek bir al sat olayıda yok.

★☆★ Bitexlive ★☆★ Türk Lirası ile » İşlemlerimiz » Başladı! » Kayıt Ol!
ahm_frt
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 23, 2018, 12:57:20 PM

Arkadaşlar bazen çok acımasız oluyorsunuz. Şu bitcoin piyasasın da o kadar dandik, kullanışsız borsalar var ki, o halde milyonlar kazanıyorlar ve kimse temasına, rengine laf söylemiyor. Tabi ki herkes fikrini söyleyecek ama, birazda iyi taraflarına bakın.  Yabancı şirketlere dünyanın paralarını yatırıyoruz, bir gün kapatsa hakkınızı arayacağınız bir muhattap bile bulamazsınız. burada bir türk borsa sitesi kurulmuş ,emek verilmiş yayına girmiş biraz emeğe saygı olsun. Bende baktım siteye evet tema çok ooooo dedirtmiyor ama gayet kullanışlı geldi. Borsa sahipleri kimlik bilgilerini girmiş, her şeyleri açık ortada. en ufak bir şeyde dava açabilirsiniz hakkınızı arayabilirsiniz. Yabancı şirketler gibi kara kutu değil. Şimdi onlar batmaz diyenler olacaktır. Bunu kim bilebilir. Yerli, milli platformlara destek olalım, elin maykı,conisi kazanacağına benim milletimden biri kazansın.

Son olarak sitede hiç hacim yok demişsin. Kimse girmez alış satış açmazsa hacim nasıl olacak. Herkes birbirini bekliyor anladığım kadarıyla.
bu sözlerim sadece bu borsa için değil tüm yerli borsalar için geçerlidir.

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 23, 2018, 08:55:12 PM

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
Bitexlive Ekibi

Arkadaşlar bazen çok acımasız oluyorsunuz. Şu bitcoin piyasasın da o kadar dandik, kullanışsız borsalar var ki, o halde milyonlar kazanıyorlar ve kimse temasına, rengine laf söylemiyor. Tabi ki herkes fikrini söyleyecek ama, birazda iyi taraflarına bakın.  Yabancı şirketlere dünyanın paralarını yatırıyoruz, bir gün kapatsa hakkınızı arayacağınız bir muhattap bile bulamazsınız. burada bir türk borsa sitesi kurulmuş ,emek verilmiş yayına girmiş biraz emeğe saygı olsun. Bende baktım siteye evet tema çok ooooo dedirtmiyor ama gayet kullanışlı geldi. Borsa sahipleri kimlik bilgilerini girmiş, her şeyleri açık ortada. en ufak bir şeyde dava açabilirsiniz hakkınızı arayabilirsiniz. Yabancı şirketler gibi kara kutu değil. Şimdi onlar batmaz diyenler olacaktır. Bunu kim bilebilir. Yerli, milli platformlara destek olalım, elin maykı,conisi kazanacağına benim milletimden biri kazansın.

Son olarak sitede hiç hacim yok demişsin. Kimse girmez alış satış açmazsa hacim nasıl olacak. Herkes birbirini bekliyor anladığım kadarıyla.
bu sözlerim sadece bu borsa için değil tüm yerli borsalar için geçerlidir.

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
March 26, 2018, 08:56:06 PM

Dana önce grafik konusunda yorum yazmıştım ama galiba gözden kaçırdınız. Farklı tarayıcılar ile denedim ama grafik göremedim. Exchange bölümünde grafik mevcut mu yoksa ben de mi sorun var?
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 27, 2018, 05:15:50 AM

Tekrar Merhaba,
Şuan grafik mevcut değil. Ekip arkadaşlarımız hazırlıyorlar. Çok yakında eklenecektir. Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

Dana önce grafik konusunda yorum yazmıştım ama galiba gözden kaçırdınız. Farklı tarayıcılar ile denedim ama grafik göremedim. Exchange bölümünde grafik mevcut mu yoksa ben de mi sorun var?

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 27, 2018, 11:37:20 AM

Merhabalar,
Yeni kampanyamız 1 Nisan saat 00:00 itibariyle başlayacaktır. Her 3 BTC işlem hacmine ulaşan üyelerimize 0.001 BTC hesaplarına iade edilecektir.  Komisyon oranımız %0.15 olacaktır. Sizlerin daha düşün ücretlerle işlem yapmanızı sağlamak tek gayemiz. Ayrıca her 30.000 $ lık işlem hacmine ulaşan üyelerimize 20$ hesaplarına iade ediyoruz. İade işlemleri her ayın 15'inde ve her ayın 30'unda yapılacaktır.
Detaylar için lütfen tıklayın. https://bitexlive.com/news.

*Yurt dışından yoğun bir şekilde web sitemize ziyaret gerçekleşmektedir. Ancak çok fazla açık satış emri veya alış emri bulunmadığı için geri çıkmaktadırlar. Bu konuda sizlerin desteklerini bekliyoruz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 29, 2018, 06:52:24 AM
Last edit: March 29, 2018, 03:22:44 PM by Destek Bitexlive

Merhaba, Kazanç vaat ettiğini düşündüğümüz Speedcash borsamıza eklenmiştir. Alış/satış yapabilirsiniz.

https://bitexlive.com/exchange/BTC-SCS

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi.

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 01, 2018, 01:27:02 AM
Last edit: September 10, 2018, 11:54:05 AM by Destek Bitexlive

Borsamıza Straks,Unify, Bitcore ve FolmCoin eklenmiştir. Al/Sat yapabilirsiniz.
Tüm kripto para severleri bekleriz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 19, 2018, 09:41:54 PM

Borsamıza grafik eklenmiştir.
Dark tema eklenmiştir.
Kısa zaman içinde TL ile işlem yapmaya başlayacagız.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 20, 2018, 07:24:27 AM

İşlem komisyon oranımız %0.15 olarak sabitlenmiştir.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
unfiy ın eklenmesi gerçekten güzel, eliniz değmişken  boost da ekleseniz şenlense piyasalar Smiley
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
April 20, 2018, 10:04:55 AM

Sitenizi inceleme fırsatım oldu ve beğendiğimi söyleyebilirim. Altcoin çeşitliliği olması beni cezbetti. Üye oldum.

İlk gözlemlerime dayanarak e mail doğrulama mailinizin biraz geliştirilmesini ve siteniz üzerinde yer alan destek panelindeki yazıların biraz daha görünür olması gerektiği kanaatindeyim.
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 20, 2018, 10:14:01 AM

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
unfiy ın eklenmesi gerçekten güzel, eliniz değmişken  boost da ekleseniz şenlense piyasalar Smiley

Ekip arkadaşlarıma ilettim. Üzerinde gerekli çalışmayı yapacaklar.
Teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 20, 2018, 10:14:50 AM

Sitenizi inceleme fırsatım oldu ve beğendiğimi söyleyebilirim. Altcoin çeşitliliği olması beni cezbetti. Üye oldum.

İlk gözlemlerime dayanarak e mail doğrulama mailinizin biraz geliştirilmesini ve siteniz üzerinde yer alan destek panelindeki yazıların biraz daha görünür olması gerektiği kanaatindeyim.

Geri bildirimiz için teşekkür edeiz. Gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 21, 2018, 09:06:10 AM

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

Merhaba ,
Boost Coin borsamıza eklenmiştir. Alış ve satış yapabilirsiniz.
Desteklerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 21, 2018, 06:51:49 PM
Last edit: April 21, 2018, 08:07:08 PM by mhanbostanci
Merited by huzurkan (1)

Selamlar,
üye oldum ve incelemeye başladım. Bu posta gördüklerimi ve önerilerimi paylaşacağım

1. Destek kısmında bu CSS leri biraz düzenleseniz ve daha okunaklı olsa :

beyaz üzerine açık gri. yani yazıktır günahtır. kullanıcıya eziyet etmeyin.

2. Hesabım sayfasında, Kullanıcı aktiviteleri kısmında geldiğim IP adresi yanlış.

bu IP adreslerine whois ile baktığımda cloudflare IP leri olduğunu görüyorum.
Cloud flare de yaptığınız ayar bastion mode da çalışıyor bundan dolayı ziyaretçi istatistikleri saçma sapan tutuluyor an itibariyle.
bunu düzeltmeniz lazım. Bir Atak durumunda kimin hangi IP den geldiğini bilemezsiniz. Kullanıcılarınız da kıllanır ne oluyor lan ben hep aynı IP den gelmiyorum ki der.

3. Cüzdan listesi gavur evladı mı?
Bakın bu ekranda sağda marketler kısmında filtre var sağ üstte oraya boo yazdım direk ilgili coin çıktı ortaya.
e aynı fonksiyonu soldaki sütunda wallet listesinde de yapsanıza Smiley
yeni yeni coinler eklendikçe bu liste daha da uzayacak.

4. Kullanıcıların mal olduğunu unutmayın!

Ben mal bir kullanıcıyım. Bilgisayarımda borsa ekranı açıkken kahve almaya masamdan kalktım.
Bana gıcık aynı odadaki arkadaşım oturdu hesabıma tıkladı parola değiştirme ekranına geldi.

ooo ne güzel mevcut parola otomatik yazılı geliyor Smiley yeni bir parola yazdı kaydetti. sonrada çıkış yaptı ben kaldım mal gibi.
bir zahmet parolasını değiştirecek kullanıcı mevcut parolasını bir daha elle yazsın.

5. Çekim adresi ekleme ekranı
tamam güzel ama ne bileyim bir banka listesi olaydı. iban kontrol fonksiyonu eklemiş olsaydınız.
birde OP da TL yatırma diyorsunuz ama daha hazır değil galiba.

6. Sizi olduğu gibi kabul ediyoruz ama gelişmeye açık olmanızı isteriz.
Evet nereden bahsettiğimi anladınız hemen değil mi? Kullanım Koşulları Madde 6.2
uzun zamandır bu kadar güzel ve hukuki bir dille "benim adım Hıdır elimden gelen budur" yazısı görmemiştim.
Evet özellikle abonelik sözleşmeleri genellikle tek taraflıdır. Ama bu yaklaşım doğru değil.
Sizlere tavsiyem bu sözleşmeyi  Bilişim hukuku konusunda bir uzman avukata ve sözleşme hukuku konusunda uzman bir avukata gösterip danışmanlık hizmeti almanızı öneririm.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
April 22, 2018, 08:25:47 PM

Bitex için Twitterde Scam iddiası

Arkadaşlar tam twitterde konusulanları gördüm burayada konu açıcaktım bu başlıkla karşılaştım. Simdi twitterde su sekilde bazı bulgular var.

1- https://twitter.com/kriptoburak/status/987467565642518528
Burdaki arkadaş şundan bahsediyor "Yeni ortaya çıkan "http://Bitex.com.tr " @bitexcomtr borsası hakkında, hiçte hoş olmayan bulgulara ulaştık.
Dijital Yazilim Teknoloji A.Ş. firması, "Marsel Kozak" isimli bir şahısa ait. Şirketin resmi adresi, cuzi miktarlar ile kiralanan "sanal ofis" adresidir."

2- https://twitter.com/tokatgibi/status/987628009766076416

Kurucunuz ve borsanin sahibi olan Marsel Kozak'in kim oldugunu merak ediyoruz. Insanlarin neye dayanarak, hangi guvence ile bu borsaya para yatirmasi gerektigini arastiriyoruz. Bunlari sorusturmak sucsa : istediginiz yasal islemi baslatabilirsiniz hakkimda.

3- https://twitter.com/tokatgibi/status/987557952763576321
Sizden Marsel Kozak ile konuşmanızı ve iddalara herkes adına açıklama yapmasını, geçmişini bizimle paylaşmasını ve şüphelerin ortadan kalkmasını rica ediyoruz. Herkes rahat eder ve sonrasında herşey düzgünse biz be birçok kişi reklamını da yapar gönül rahatlığı ile. @emel9434

4- https://twitter.com/tokatgibi/status/987538738241720320
❌LUTFEN DIKKAT❌
@bitexcomtr hakkında ilginç bulgular var❗️Şirket yetkisi Marsel Kozak kimdir, bilinmiyor? Şirketin resmî adres Burdur, sitesinde İstanbul’da sanal ofis. Sahibini tanımamız, görmemiz, gerekiyor. İddaların asılsız olduğu anlaşılmadan KESINLİKLE UZAK DURUN📌

Şimdilik bu kadar twitter faslı yeter şimdide Rhego nun bulgularına gelcez şimdi bu mesajı okuyan tüm arkadaşlar lan mal orası bitex.com.tr Burası Bitexlive.com yanlış yerdesin dediğini duyar gibiyim o zaman buyrun.

Twitterde yapılan ithamlara cevap verilmemiş. Ayrıyetten ilk şirketi kapatıp 2. sini açmışlar gibi görünüyor. Borsayı kullanmak isteyenler dikkat etsinler arkadaşlar.
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
April 23, 2018, 08:58:46 AM

Bitex için Twitterde Scam iddiası

Arkadaşlar tam twitterde konusulanları gördüm burayada konu açıcaktım bu başlıkla karşılaştım. Simdi twitterde su sekilde bazı bulgular var.

1- https://twitter.com/kriptoburak/status/987467565642518528
Burdaki arkadaş şundan bahsediyor "Yeni ortaya çıkan "http://Bitex.com.tr " @bitexcomtr borsası hakkında, hiçte hoş olmayan bulgulara ulaştık.
Dijital Yazilim Teknoloji A.Ş. firması, "Marsel Kozak" isimli bir şahısa ait. Şirketin resmi adresi, cuzi miktarlar ile kiralanan "sanal ofis" adresidir."

2- https://twitter.com/tokatgibi/status/987628009766076416

Kurucunuz ve borsanin sahibi olan Marsel Kozak'in kim oldugunu merak ediyoruz. Insanlarin neye dayanarak, hangi guvence ile bu borsaya para yatirmasi gerektigini arastiriyoruz. Bunlari sorusturmak sucsa : istediginiz yasal islemi baslatabilirsiniz hakkimda.

3- https://twitter.com/tokatgibi/status/987557952763576321
Sizden Marsel Kozak ile konuşmanızı ve iddalara herkes adına açıklama yapmasını, geçmişini bizimle paylaşmasını ve şüphelerin ortadan kalkmasını rica ediyoruz. Herkes rahat eder ve sonrasında herşey düzgünse biz be birçok kişi reklamını da yapar gönül rahatlığı ile. @emel9434

4- https://twitter.com/tokatgibi/status/987538738241720320
❌LUTFEN DIKKAT❌
@bitexcomtr hakkında ilginç bulgular var❗️Şirket yetkisi Marsel Kozak kimdir, bilinmiyor? Şirketin resmî adres Burdur, sitesinde İstanbul’da sanal ofis. Sahibini tanımamız, görmemiz, gerekiyor. İddaların asılsız olduğu anlaşılmadan KESINLİKLE UZAK DURUN📌

Şimdilik bu kadar twitter faslı yeter şimdide Rhego nun bulgularına gelcez şimdi bu mesajı okuyan tüm arkadaşlar lan mal orası bitex.com.tr Burası Bitexlive.com yanlış yerdesin dediğini duyar gibiyim o zaman buyrun.

Twitterde yapılan ithamlara cevap verilmemiş. Ayrıyetten ilk şirketi kapatıp 2. sini açmışlar gibi görünüyor. Borsayı kullanmak isteyenler dikkat etsinler arkadaşlar.

Spam yaptığının farkında mısın? Bu mesajınla zaten bir konu açmışsın aynı şeyi forumun iki farklı yerinde(şimdiye kadar iki yerde gördüm). Bahsedilen iki firmanın aynı kişilerin olduğundan ne kadar eminsin?

Bak bende senin konuna bir mesaj bıraktım. Burdan görebilirsin. https://bitcointalk.org/index.php?topic=3371973.msg35374781#msg35374781

Böyle yaparak @Rhego hesabının kalitesini düşürdüğünün farkında mısın ?
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
April 23, 2018, 05:48:33 PM
Last edit: April 24, 2018, 08:24:29 AM by Destek Bitexlive

Sayın Bostancı Merhaba,

Bizi inceleyip geri bildirimde bulunduğunuz için çok teşekkür ederiz.
Altta madde madde bildirimlerinizi cevapladık. Teşekkür ederiz.

Selamlar,
üye oldum ve incelemeye başladım. Bu posta gördüklerimi ve önerilerimi paylaşacağım

1. Destek kısmında bu CSS leri biraz düzenleseniz ve daha okunaklı olsa :

beyaz üzerine açık gri. yani yazıktır günahtır. kullanıcıya eziyet etmeyin.

DÜZENLENDİ

2. Hesabım sayfasında, Kullanıcı aktiviteleri kısmında geldiğim IP adresi yanlış.

bu IP adreslerine whois ile baktığımda cloudflare IP leri olduğunu görüyorum.
Cloud flare de yaptığınız ayar bastion mode da çalışıyor bundan dolayı ziyaretçi istatistikleri saçma sapan tutuluyor an itibariyle.
bunu düzeltmeniz lazım. Bir Atak durumunda kimin hangi IP den geldiğini bilemezsiniz. Kullanıcılarınız da kıllanır ne oluyor lan ben hep aynı IP den gelmiyorum ki der.

DÜZENLENDİ

3. Cüzdan listesi gavur evladı mı?
Bakın bu ekranda sağda marketler kısmında filtre var sağ üstte oraya boo yazdım direk ilgili coin çıktı ortaya.
e aynı fonksiyonu soldaki sütunda wallet listesinde de yapsanıza Smiley
yeni yeni coinler eklendikçe bu liste daha da uzayacak.

Yazılımcı arkadaşımıza ilettim. Kısa zaman içinde çözülecektir.

4. Kullanıcıların mal olduğunu unutmayın!

Ben mal bir kullanıcıyım. Bilgisayarımda borsa ekranı açıkken kahve almaya masamdan kalktım.
Bana gıcık aynı odadaki arkadaşım oturdu hesabıma tıkladı parola değiştirme ekranına geldi.
ooo ne güzel mevcut parola otomatik yazılı geliyor Smiley yeni bir parola yazdı kaydetti. sonrada çıkış yaptı ben kaldım mal gibi.
bir zahmet parolasını değiştirecek kullanıcı mevcut parolasını bir daha elle yazsın.

DÜZENLENDİ

5. Çekim adresi ekleme ekranı
tamam güzel ama ne bileyim bir banka listesi olaydı. iban kontrol fonksiyonu eklemiş olsaydınız.
birde OP da TL yatırma diyorsunuz ama daha hazır değil galiba.

Şirket çalışmaları ve banka anlaşmaları devam ettiği için TL ile işlem aktif değildir. Bu nedenle TL ile ilgili bölümler hazırlanacaktır. Tamamlanacaktır.

6. Sizi olduğu gibi kabul ediyoruz ama gelişmeye açık olmanızı isteriz.
Evet nereden bahsettiğimi anladınız hemen değil mi? Kullanım Koşulları Madde 6.2
uzun zamandır bu kadar güzel ve hukuki bir dille "benim adım Hıdır elimden gelen budur" yazısı görmemiştim.
Evet özellikle abonelik sözleşmeleri genellikle tek taraflıdır. Ama bu yaklaşım doğru değil.
Sizlere tavsiyem bu sözleşmeyi  Bilişim hukuku konusunda bir uzman avukata ve sözleşme hukuku konusunda uzman bir avukata gösterip danışmanlık hizmeti almanızı öneririm.

Efendim biz her zaman gelişmeye açığız ve açık olacağız. Borsamızı hizmetinize sunduk. Eksiklerimiz var ve her zaman olacak. Bunları sizlerin geri bildirimleri sayesinde geliştireceğiz. Bir binance, bir Bitstamp,bittrex değiliz. Olmak için elimizden geleni yapacağız. Zamanla sizlerin geri bildirimleri bizim araştırmalarımız ile hepsi hazır hale gelecektir. Bu dev borsalar ilk açıldıklarında bu halde değillerdi, zamanla geri bildirimler şikayetler sayesinde kendilerini yenilediler geliştirdiler. Şimdi bile bir çok şikayet, hata geri bildirimleri almaktalar. Bizlerde üstümüze düşen görevleri yapacağız. Sizlere çok iyi exchange hizmeti vereceğiz. Bundan emin olabilirsiniz. Sizlerden tek ricamız bizlere destek vermeniz ve bu geri bildirimlere devam etmeniz. Sizler bizlere geri bildirim gönderdikçe bizlerde kendimizi daha iyi geliştirebiliriz.
Çok teşekkürler. Saygılarımızla,
Bitexlive Team

Bitexlive Info
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 3

View Profile
April 28, 2018, 10:43:46 AM

Borsamıza eklememizi istediğiniz altcoinleri bizlere bildirebilirsiniz. Detaylı incelemenin ardından 24 saat içinde ekleyebiliriz.
Saygılarımızla,
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: