Bitcoin Forum
April 19, 2024, 04:25:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitexlive.com - Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası - Resmi Konu  (Read 5543 times)
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
April 28, 2018, 10:51:57 AM

Borsamıza eklememizi istediğiniz altcoinleri bizlere bildirebilirsiniz. Detaylı incelemenin ardından 24 saat içinde ekleyebiliriz.
Saygılarımızla,

Yeni coin eklemeden önce TL deposit işini çözseniz daha iyi olur gibi geliyor bana. Smiley
Bir heves girdim TL ile boost alacağım diye hevesim kursağımda kaldı.
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713543942
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713543942
Reply with quote  #2

1713543942
Report to moderator
Bitexlive Info
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 3

View Profile
April 28, 2018, 10:59:24 AM

Borsamıza eklememizi istediğiniz altcoinleri bizlere bildirebilirsiniz. Detaylı incelemenin ardından 24 saat içinde ekleyebiliriz.
Saygılarımızla,

Yeni coin eklemeden önce TL deposit işini çözseniz daha iyi olur gibi geliyor bana. Smiley
Bir heves girdim TL ile boost alacağım diye hevesim kursağımda kaldı.

Çok az bir zamanımız kaldı. Çok kısa süre içinde aktif olacaktır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz. Şimdilik usd ile alım satım yapabilirsiniz.

Saygılarımızla,
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
April 29, 2018, 06:06:43 AM

Bitexlive geliştiri ekibine not:
borsanıza bitcoin deposit etmek istiyorum ama otomasyonunuz bana müsade etmiyor Smiley

Cüzdanlar sayfasında bitcoin yatırmak için yatır butonuna basıyorum. generate new adress diyorum.
inatla bana çekim için zamanında kaydettiğim kendi bitcoin adresimi deposit yapmam için üretilmiş adres gibi gösteriyor.

Bunun çok acil düzeltilmesi lazım.

akabinde hesabım/çekim adresleri adımına gidip zamanında kaydettiğim bitcoin adresini sildim.

sonra hesaplar kısmına dönüp yeniden adres ürettirdim. bu sefer yeni adres üretti ama şimdi kıllanmış durumdayım.
bu adrese btc gönderirim ve hesaba yansımazsa kötü olur. sisteminizi kontrol edip son yok diyene kadar btc göndermeyeceğim.
Destek Bitexlive (OP)
Jr. Member
*

Activity: 147
Merit: 7

Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası

View Profile WWW
April 29, 2018, 01:19:10 PM

Bitexlive geliştiri ekibine not:
borsanıza bitcoin deposit etmek istiyorum ama otomasyonunuz bana müsade etmiyor Smiley

Cüzdanlar sayfasında bitcoin yatırmak için yatır butonuna basıyorum. generate new adress diyorum.
inatla bana çekim için zamanında kaydettiğim kendi bitcoin adresimi deposit yapmam için üretilmiş adres gibi gösteriyor.

Bunun çok acil düzeltilmesi lazım.

akabinde hesabım/çekim adresleri adımına gidip zamanında kaydettiğim bitcoin adresini sildim.

sonra hesaplar kısmına dönüp yeniden adres ürettirdim. bu sefer yeni adres üretti ama şimdi kıllanmış durumdayım.
bu adrese btc gönderirim ve hesaba yansımazsa kötü olur. sisteminizi kontrol edip son yok diyene kadar btc göndermeyeceğim.

Merhaba, geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz.
Problem giderilmiştir. Tekrar kontrol ediniz. Problem yaşamanız durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

★☆★ Bitexlive ★☆★ Türk Lirası ile » İşlemlerimiz » Başladı! » Kayıt Ol!
Bitexlive Info
Jr. Member
*

View Profile
May 03, 2018, 08:56:30 AM
Merited by Destek Bitexlive (3)

Yeni kampanyamıza start verdik. 1 Hazirana kadar %0.1 komisyon ! Tüm bitcoin ve altcoin sevenleri bekleriz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
Bitexlive Info
Jr. Member
*

View Profile
May 21, 2018, 02:36:57 PM

Referans kampanyamız tamamlanmıştır.
Kampanyaya katılan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
May 29, 2018, 07:27:34 AM

Bitex support uyuyor ama biz forum sakinleri uyumuyoruz.

Bitexlive dan gelen mail :

-------
Bitexlive Announcement - Duyuru

-EN

Dear users,

Bitexlive.com which we started in March continues to grow. Everyday we improve ourselves and clear our mistakes. The improvements from March to today and the newly added sub-coins are listed below. Thanks to your support, our crypto money market will keep growing. Negotiations with Coinmarketcap is on the process. It's not really easy to get on such a big platform. It's been a while. Please be patient with this.

Added features so far;

1. The infrastructure has been renewed. Node Js switched to WebSocket infrastructure.

2. Dark theme added to the system. You can use our stock market with your desired theme.

3. The candle was added to the graphics system.

4. The mail errors has been fixed.

5. Market section has been renewed. Wallet page has been renewed.

6. All mistakes in buying / selling transactions have been corrected.

7. User security has been increased. Infrastructure security increased.

Avaliable cryptos on the platform;

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Verge, Digibyte, BitoinCash, Doge, Dash, Zcash, Strat, Peercoin, Namecoin

Newly added cryptocurrencies;

We added a stock exchange to Bitcore, Crudecoin, Bostcoin, Bffcoin, Bitvier, CommunityGeneration, CryptoGlobalPay, Deepcoin, Examination, Folmcoin, Kredscoin, Nativeamericancoin, Paccoin, Peonycoin, Phore, Roicoin, Speedcash and Sucrecoin. We work every week to add a new coin.

New developments are ongoing.

Best Regards,
Bitexlive Team

-TR

Sayın kullanıcılarımız,

Mart ayında start verdiğimiz kripto para borsamız büyümeye devam ediyor. Her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve hatalarımızı gidermekteyiz. Mart ayından bugüne yapılan geliştirmeler ve yeni eklenen altcoinler altta listelenmiştir.  Sizlerinde desteği sayesinde kripto para borsamız çok yakında dahada büyüyecektir. Coinmarketcap ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Böyle büyük bir platformda yer almak gerçekten kolay değil. Çok az bir zaman kaldı. Lütfen bunun için sabredin.

Yapılan geliştirmeler,

1. Alt yapı yenilendi. Node Js, websocket altyapısına geçiş yapıldı.

2. Dark theme sisteme eklendi. Dilediğiniz tema ile borsamızı kullanabilirsiniz.

3. Mum grafik sisteme eklendi.

4. Mail hataları düzeltildi.

5. Market bölümü yenilendi. Wallet sayfası yenilendi.

6. Alış / Satış işlemlerindeki tüm hatalar düzeltildi.

7. Kullanıcı güvenliği arttırıldı. Altyapı güvenliği arttırıldı.

Mevcut kripto paralar,

Bitcoin, Litecoin, Ripple, Verge, Digibyte, BitoinCash, Doge, Dash, Zcash, Strat, Peercoin, Namecoin

Yeni eklenen kripto paralar,

Bitcore, Crudecoin, Bostcoin, Bffcoin, Bitvier, CommunityGeneration, CryptoGlobalPay, Deepcoin, Examination, Folmcoin, Kredscoin, Nativeamericancoin, Paccoin, Peonycoin, Phore, Roicoin, Speedcash ve Sucrecoin borsamıza eklendi. Her hafta yeni bir coin eklemek için çalışıyoruz.

Çok yakında yeni geliştirmeler ile karşınızda olacağız.

Saygılarımızla,

Bitexlive Ekibi
Bitexlive Info
Jr. Member
*

View Profile
May 29, 2018, 08:25:32 AM
Last edit: June 06, 2018, 02:31:37 PM by Bitexlive Info

Merhaba,
Kullanıcılarımıza mail gönderimini tamamladıktan sonra duyuruyu burada yayınlamayı düşünüyorduk ancak siz bizden hızlı davranmışsınız, Teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Bitexlive Ekibi
Bitexlive Info
Jr. Member
*

View Profile
June 06, 2018, 01:55:00 PM
Last edit: June 06, 2018, 02:07:56 PM by Bitexlive Info

Borsamız ile ilgili istek,görüş veya önerilerinizi,

İletişim sayfamızdan -> https://bitexlive.com/support
Twitter Hesabımızdan -> https://twitter.com/bitexlive
Telegram Grubumuzdan -> https://t.me/bitexliveofficial
veya mail adresimizden -> info@bitexlive.com
bizlere iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Takımı
Bitexlive Info
Jr. Member
*

View Profile
June 06, 2018, 02:07:30 PM

Duyuru !

Bitexlive hesabına BTC veya USD yatıran herkese koşulsuz şartsız 20 MUSD coin hediye edilecektir. MUSD hesabınıza anında yatırılacaktır.

Saygılarımızla,
Bitexlive Takımı

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
June 07, 2018, 08:15:44 PM

Duyuru !

Bitexlive hesabına BTC veya USD yatıran herkese koşulsuz şartsız 20 MUSD coin hediye edilecektir. MUSD hesabınıza anında yatırılacaktır.

Saygılarımızla,
Bitexlive Takımı

TUSIAD MUSIAD gibi BU da müslüman doları mı nedir? CMC de baktım bir şey göremedim...

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
mugt
Member
**

Activity: 183
Merit: 35

View Profile
June 08, 2018, 05:46:31 AM

sitenizde footer'da advcash,payeer,perfect money logoları var? ücretler kısmında herhangi bir bilgi yok. Süs olarak mı koydunuz? yoksa o sistemlerden yatırma/çekme yapabiliyor muyuz? işlem yapılabiliyorsa fee'leri limitleri neler? ve sitenizde bir yerlerde neden yazmıyor? illa kayıtmı olmalıyız?
Bitexlive Info
Jr. Member
*

View Profile
June 14, 2018, 11:38:33 PM

Duyuru !

Saygılarımızla,
Bitexlive Takımı

TUSIAD MUSIAD gibi BU da müslüman doları mı nedir? CMC de baktım bir şey göremedim...

Smiley Merhaba, Yok sahipleri yabancı bizden değiller. Onlar istediler kampanyayı. Paralarını duyurmak istiyorlar.

Saygılarımızla,
Bitexlive
Bitexlive Info
Jr. Member
*

View Profile
June 14, 2018, 11:41:39 PM

sitenizde footer'da advcash,payeer,perfect money logoları var? ücretler kısmında herhangi bir bilgi yok. Süs olarak mı koydunuz? yoksa o sistemlerden yatırma/çekme yapabiliyor muyuz? işlem yapılabiliyorsa fee'leri limitleri neler? ve sitenizde bir yerlerde neden yazmıyor? illa kayıtmı olmalıyız?

Merhaba, Bu logoların anlamı bu şirketler aracılığı ile borsamıza USD yatırabilirsiniz ve çekebilirsiniz. Ücretler sayfasında USD'nin karşısındaki ücretler bunları temsil ediyor. Kayıt olmadanda ücretler sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
June 15, 2018, 12:13:39 AM

Yanlış domain.
Yanlış arayüz.
Yanlış giriş stratejisi.
Yanlış teknoloji.
Yanlış ekip.
....
....

Bu ne biçim yorumdur. Neden? Neden? Neden? Neden diye sorarlar adama..
coinexpert.tr
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 2

Trade Better Trade Crypto

View Profile
June 15, 2018, 02:15:35 AM

hayırlısı olsun, orderbooklar maalesef boş, kullanım hissi bittrex i andırdı mı evet. birde merak ediyorum %100 Türk borsası mı?  ve yine merak ediyorum neden Donation var sitenizde amme hizmeti mi yapıyorsunuz? yapıyorsanız ben göremedim ...

.:: Best Trader ::.  - - -   .:: Best Analyzer::.
Bitexlive Info
Jr. Member
*

View Profile
June 17, 2018, 08:08:46 PM

hayırlısı olsun, orderbooklar maalesef boş, kullanım hissi bittrex i andırdı mı evet. birde merak ediyorum %100 Türk borsası mı?  ve yine merak ediyorum neden Donation var sitenizde amme hizmeti mi yapıyorsunuz? yapıyorsanız ben göremedim ...

1. Piyasada bu kadar rekabet varken bizim gibi yeni borsalarda bu tür problemler olabiliyor. Coin çeşitliliğimizin fazla olmasıda bu sorunu daha ön plana çıkarıyor. İnanıyoruzki zamanla tüm Coin paritelerinde işlemler emirler olacaktır.

2. Kullanımı bittrex'ide andırabilir poloniexide andırabilir ve diğer kaliteli borsalarıda andırabilir. Biz çok kullanılan borsaların iyi taraflarını referans alarak tasarladık. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok diye düşündük. Ama şuda bir gerçek görünüşü benzeyebilir ama arka planda devasa kodlama var. O kodlama sıfırdan inşaa edildi. İnsanlar bu konuda biraz ön yargılı oluyor. Bir sitenin temasının tamamını kullanabilirsiniz ama arkada çalışan kodlamasını kendiniz yazmanız gerekir. Bu borsadaki tema bölümü site kodlamasının sadece %1 diyebiliriz.

3. Donation sorunuza gelince özellikle bir sebebi yok. Kaldırabiliriz veya kalabilirde. Özellikle düşünüp yaptığımız birşey değil. Gerekirse kaldırılabilir.

#edit : 100% Türk borsasıyız.

Yorumlarınız için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Bitexlive Team
serkan7554
Member
**

Activity: 378
Merit: 21

English ↳ Turkish Translator ✓

View Profile
June 17, 2018, 10:59:12 PM

Yorumları okudum hiç şaşırmadım kedi ciğer misali yapılmış hep anlamadığım bir konu var neden Türk girişimlerine bu tarz bir yaklaşım var. Madem ki yapılan iş ile alakan üst düzey bilgilisin öneri sun ki gelişmeye faydan olsun. Orası böyle olmaz, şurası yanlış, gözünün üstünde neden kaşın var falan filan ... neymiş site teması satılıyormuş neden almıyorsunuz ? arkadaş adam bir tane kod gömse gözden kaçsa al başına belayı sonra kesin site sahipleri yaptı diye bağırırsınız hangi borsa sitesinin eksiği yok ki madem eleştiri yapmak istiyorsunuz güvenlik yönünden açık bulun bizde burada helal olsun bak adam sorun bulmuş bu siteden iş çıkmaz diyelim.

Elinize sağlık bence güzel olmuş ve geliştirmeye devam edeceğinizden şüphem yok.
Bitexlive Info
Jr. Member
*

View Profile
June 19, 2018, 12:34:10 AM

Yorumları okudum hiç şaşırmadım kedi ciğer misali yapılmış hep anlamadığım bir konu var neden Türk girişimlerine bu tarz bir yaklaşım var. Madem ki yapılan iş ile alakan üst düzey bilgilisin öneri sun ki gelişmeye faydan olsun. Orası böyle olmaz, şurası yanlış, gözünün üstünde neden kaşın var falan filan ... neymiş site teması satılıyormuş neden almıyorsunuz ? arkadaş adam bir tane kod gömse gözden kaçsa al başına belayı sonra kesin site sahipleri yaptı diye bağırırsınız hangi borsa sitesinin eksiği yok ki madem eleştiri yapmak istiyorsunuz güvenlik yönünden açık bulun bizde burada helal olsun bak adam sorun bulmuş bu siteden iş çıkmaz diyelim.

Elinize sağlık bence güzel olmuş ve geliştirmeye devam edeceğinizden şüphem yok.

Güzel yorumunuz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
hadikocum1
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
June 19, 2018, 12:52:50 AM

Geçerli olmuş dostum devam .. Smiley
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print