Bitcoin Forum
April 16, 2024, 11:04:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Kopanie  (Read 4699 times)
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
November 14, 2017, 03:01:33 PM
 #41

No ciekawe to, to leci na CPU czy GPU ?

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
1713308658
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713308658

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713308658
Reply with quote  #2

1713308658
Report to moderator
1713308658
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713308658

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713308658
Reply with quote  #2

1713308658
Report to moderator
1713308658
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713308658

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713308658
Reply with quote  #2

1713308658
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713308658
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713308658

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713308658
Reply with quote  #2

1713308658
Report to moderator
1713308658
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713308658

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713308658
Reply with quote  #2

1713308658
Report to moderator
wojteks102
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 251



View Profile
November 14, 2017, 06:01:53 PM
 #42

Swoja drogą jest tu ktoś kto kopie BTG i jest w stanie powiedzieć jak mniej więcej wygląda opłacalność miningu?
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
November 15, 2017, 08:11:46 AM
 #43

Swoja drogą jest tu ktoś kto kopie BTG i jest w stanie powiedzieć jak mniej więcej wygląda opłacalność miningu?

Ja kopię w pierwszej dobie wyszło około 100 zł, teraz trochę mniej

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
wojteks102
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 251



View Profile
November 15, 2017, 11:20:01 AM
 #44

Swoja drogą jest tu ktoś kto kopie BTG i jest w stanie powiedzieć jak mniej więcej wygląda opłacalność miningu?

Ja kopię w pierwszej dobie wyszło około 100 zł, teraz trochę mniej
Po odliczeniu kosztów prądu profit wygląda jakoś sensownie czy marginalnie?
b95123
Member
**
Offline Offline

Activity: 76
Merit: 10


View Profile
November 15, 2017, 12:24:14 PM
 #45

Swoja drogą jest tu ktoś kto kopie BTG i jest w stanie powiedzieć jak mniej więcej wygląda opłacalność miningu?

Ja kopię w pierwszej dobie wyszło około 100 zł, teraz trochę mniej

Czego używasz do kopania, jaki średni hashrate?
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
November 16, 2017, 07:06:56 AM
 #46

Wygląda sensownie, koparka bierze 15 zł dziennie prądu, a przychód był 100 zł. Obecnie jest to około 65 zł na dobę. Kopie na Nvidii Gtx1050ti 1060 oraz rx470. Średni hash 3000 soli.

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
November 17, 2017, 07:36:57 AM
 #47

Teraz tylko czekać, aż Gold wejdzie na jakieś większe giełdy i można sprzedawać. Cena powinna pójść w górę Smiley

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
dodgrad
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1067
Merit: 501



View Profile
November 17, 2017, 10:51:14 PM
 #48

Teraz tylko czekać, aż Gold wejdzie na jakieś większe giełdy i można sprzedawać. Cena powinna pójść w górę Smiley

Gdzie na tą chwile mozna nabyc bitcoin golda? Czy lancuch w koncu wystartowal, i jest mozliwosc wydobycia gpu?

.
.7 BTC  WELCOME BONUS!..
███████████████████████████
██████████▀▀▄▄▄▄▄ ▄▀▀██████
█████████▄██████ ████ ▀████
██████▀▀ ▄▄▄▄ ▀▀███▀▄██ ███
████▀   ██████   ▀██████ ██
███ ▄▄▄████████▄▄▄ ██▄▄▄ ██
██ █████▀    ▀█████ ████ ██
██  ▀██        ███▀ ███ ███
██   ▄██▄    ▄██▄   █▀▄████
███ ▄████████████▄ ████████
████▄▀███▀▀▀▀███▀▄█████████
██████▄▄      ▄▄███████████
███████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████████████████████████████████
██████████▄█████▄█▄███▄█▄██████████▄██▀▀▀████████████████████████████████████████████████████
██████████████▀████▄████▀██████████████████████████▄█████▄██▄█████▄████▄████▄████▄████████
█████████████████▐█████▌███████████▄█████▀███▀▀████████▀▀▀▀█████▀▀▀██████▀▀███▀▀███████████
██████████████▄████▀████▄██████████████████▄▄▄▄▄███▄▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████
████████████████▀█▀███▀█▀██████████▀███████▀█████████▀█████▀██▀█████▀███████████████████████
██████████████████████████████▀▀▀████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████
████████▀▀  ▐█▌  ▀▀████████
██████▄     ▐█▌     ▄██████
████ ▀██▄▄███████▄▄██▀ ████
███    ██▀▀  ▄  ▀▀██    ███
██    ██   ▄███▄   ██    ██
████████  ███████  ████████
██    ██  ▀▀ █ ▀▀  ██    ██
███    ██▄▄ ▀▀▀ ▄▄██    ███
████ ▄██▀▀██████▀▀▀██▄ ████
██████▀     ▐█▌     ▀██████
████████▄▄  ▐█▌  ▄▄████████
███████████████████████████
.
.30+  ALTCOINS AVAILABLE..
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
November 18, 2017, 07:03:42 AM
 #49

Teraz tylko czekać, aż Gold wejdzie na jakieś większe giełdy i można sprzedawać. Cena powinna pójść w górę Smiley

Gdzie na tą chwile mozna nabyc bitcoin golda? Czy lancuch w koncu wystartowal, i jest mozliwosc wydobycia gpu?


Tak na GPU można kopać jest sporo pooli. Jeśli chodzi o giełdy to nawet BitBay wspiera golda. Więcej info: https://bitcoingold.org/

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
dawidt
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 54
Merit: 10


View Profile
November 19, 2017, 10:45:19 PM
 #50

Drodzy Forumowicze pozwolę sobie zadać może dość infantylne pytanie, z góry dziękuje za odpowiedzi.
posiadam kilkanaście komputerów klasy słabej ( dual core, czasem nawet quad, 2-4gb ram i działająca grafika, win 7), chciałbym za ich pomocą zacząć kopać. Wiem opłacalność żadna, już się naczytałem że koszty duże a zysk mały, ale chciałbym komputery w sposób konstruktywny wykorzystać. Kosztu prądu nie liczę (ryczałt), sprzęt też już mam co za tym idzie kosztów nie ponoszę.
Moje zasadnicze pytanie jest takie, co kopać i jak kopać ? dodam że szukam jakiego prostego rozwiązania wymagającego najlepiej szybkiej instalki oprogramowania na komputerach i niewielkiej konfiguracji.


Pozostaje ci kopanie XMR (monero) ale bardzo mały zysk. Ja bym zrobił inaczej na twoim miejscu. Do tych komputerów dokupił GPU i kopał na tym. Bazę już masz, wystarczy dołożyć karty graficzne i jechać. Zacznij od 1-2 GPU (lub więcej) w zależności od finansów. Zobaczysz, że zaraz będziesz chciał mieć ich więcej jak przyjdą zyski Smiley

Masz racje że będzie to najbardziej efektywne rozwiązanie, ale niechciałbym ponosić żadnych dodatkowych kosztów, więc dla dalszych rozważań musimy przyjąć założenie że działam na tym co jest.

to może sprzedaj wszystkie te "śmieciowe" komputery i za pieniądze z ich sprzedaży kup odpowiednie kartę/y graficzne? Wink
raiderosik
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 101



View Profile
November 20, 2017, 08:05:05 AM
 #51

Drodzy Forumowicze pozwolę sobie zadać może dość infantylne pytanie, z góry dziękuje za odpowiedzi.
posiadam kilkanaście komputerów klasy słabej ( dual core, czasem nawet quad, 2-4gb ram i działająca grafika, win 7), chciałbym za ich pomocą zacząć kopać. Wiem opłacalność żadna, już się naczytałem że koszty duże a zysk mały, ale chciałbym komputery w sposób konstruktywny wykorzystać. Kosztu prądu nie liczę (ryczałt), sprzęt też już mam co za tym idzie kosztów nie ponoszę.
Moje zasadnicze pytanie jest takie, co kopać i jak kopać ? dodam że szukam jakiego prostego rozwiązania wymagającego najlepiej szybkiej instalki oprogramowania na komputerach i niewielkiej konfiguracji.


Pozostaje ci kopanie XMR (monero) ale bardzo mały zysk. Ja bym zrobił inaczej na twoim miejscu. Do tych komputerów dokupił GPU i kopał na tym. Bazę już masz, wystarczy dołożyć karty graficzne i jechać. Zacznij od 1-2 GPU (lub więcej) w zależności od finansów. Zobaczysz, że zaraz będziesz chciał mieć ich więcej jak przyjdą zyski Smiley

Masz racje że będzie to najbardziej efektywne rozwiązanie, ale niechciałbym ponosić żadnych dodatkowych kosztów, więc dla dalszych rozważań musimy przyjąć założenie że działam na tym co jest.

Jeżeli grzanie komputerów wszystkich , pilnowanie i sprawdzanie i  zabawa daje ci frajte i liczysz na kilka złotych w miesiącu to możesz sie w ten sposób bawić. bo nie licz na to że zarobisz krocie na tym co masz, niestety

Crypto Nerd
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
November 20, 2017, 04:27:28 PM
 #52

Ja umoczylem 40k pln na miningu w 2015. Wyszedlbym na ogromny plus, gdybym do tego roku trzymal wykopane dark coiny (dash). Latwiej kupic fajnego coina i trzymac niz sie pier*olic z koparkami. Przez dobre 2 miesiace walczylem z energetyka o przylacze, a finalnie i tak wszystko **** strzelil. Jedyny plus koparek to egzotyczna temperatura w domu.
marta.z
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
November 21, 2017, 11:51:39 AM
 #53

Wszystko zależy jak patrzysz na kwestie kopania. jeżeli masz zamiar trzymać kasę w banku na 1% zysku rocznego to i tak bardziej oplaca sie kupic koparke do altów( kilka % miesiecznego zwrotu jest) i może nie są to kokosy, ale masz pewne i swoje;)

Też tak myślę. Zależy jaki zarobek nas satysfakcjonuje i jak bardzo nie boimy się ryzykować.  Fajnie mieć choćby i stałe dodatkowe "500+" , które dostajesz bez wysiłku. Jeden będzie zadowolony, drugi powie, że takie "grosze" nie są warte zachodu.
Tak całkowicie bez wysiłku to się chyba nie da.

oczywiście, całkowicie bez wysiłku się nie da, ale też zbyt duży w tym przypadku nie jest, główną robotę jednak robi komputer, nie my Smiley
cryptobeastpl
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
December 04, 2017, 03:27:50 PM
 #54

Panowie a co powiecie o ASIC x11  Antminer D3, czy ktoś tu kopie używajac tego? i jaki pool jest najbardziej opłacalny?. Dziękuje z góry za podpowiedź
raaf1
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 17
Merit: 0


View Profile
December 07, 2017, 07:04:55 PM
 #55

Witam.
Jakie waluty warto teraz kopać GPU?
protactinium91
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 10


View Profile
December 07, 2017, 09:35:44 PM
 #56

ze slabym kompem polecam crypto game (link w sygnaturze)
to jest gra w ktorej zdobywamy hashpower za ktory wykopujemy realne satoshi
oprocz tego mozna kopac na cpu - co daje i satoshi, i podbija hashpower w grze

New >>> BITCOIN mining Game <<< with real PROFIT! 100 Satoshi register bonus!
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
December 09, 2017, 07:33:22 AM
 #57

Witam.
Jakie waluty warto teraz kopać GPU?

Polecam cały czas etherum. Kurs ostatnio mocno wzrósł, a tym samym zarobki.

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
raaf1
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 17
Merit: 0


View Profile
December 09, 2017, 08:57:33 AM
 #58

Witam.
Jakie waluty warto teraz kopać GPU?

Polecam cały czas etherum. Kurs ostatnio mocno wzrósł, a tym samym zarobki.

Możesz polecić jakąś kopalnie?
Pszczelarz
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
December 09, 2017, 11:15:57 AM
 #59

Chciałbym tez kopać Smiley
8art33z
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 180
Merit: 103


Vault-Tec ⚡ Senior Engineer


View Profile WWW
December 10, 2017, 11:46:52 AM
 #60

Witam.
Jakie waluty warto teraz kopać GPU?

Polecam cały czas etherum. Kurs ostatnio mocno wzrósł, a tym samym zarobki.

Możesz polecić jakąś kopalnie?

Ja polecam ethermine.org ale poznańska zet technologies też jest ok 0 opłat Smiley

.:: LepszySerwis.pl - montaż i serwis komputerów, laptopów koparek kryptowalut ::.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!