Bitcoin Forum
July 04, 2024, 11:33:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex hesabı dondurdu.  (Read 8523 times)
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 05, 2017, 07:02:25 PM

Nefret ettim Bittrex 'den nefret, bir anda hesap onaylaması istedi. Limitleri sıfıra çekti.
Hesap onaylatmak için Ehliyet ve selfi çekip gönderdim ve bunu web kamerası ile yaptım.
Yav Basic olanı da yaptım adres ve isim soy isim onaylatma olayını oturduğum adresi mi BİLMİYORUM ARKADAŞ !?
Herşey doğru ve gönderdiğim evraklarda ki KİŞİ BENİM BEN, BAŞKA KİMSE DEĞİL BENİM İŞTE !
Çok bir coin de yok ha 0.48 ETH var ya topu topu 140$ ha bu hesap onaylanacak onu da biliyorum ama BİR DAHA BİTTREX 'DE BİRŞEY TUTARSAM !!!!
Bitfinex te cüzdan açtım hoş orası da şuanda onaylama istemedi, belki de onaylamak yapmak gerekiyordur ama onuda nereden yapıyorsun çözemedim daha.
Ticket açtım 4 gün oldu dönüş yapan yok insanları bu hale soktular !
En azından benim gibi olan arkadaşların hesaplarının açılmış olması bir nevi umut oldu bana da ama yazık be !

Hocam bıttrex götu başı oynattı bıkere guvenlk açıkları çook guvensızz bı yer bıtfınex borsaların en ıyısı suan hesap onayı ıstıyorlar atıp 1 gunde genelde onaylıyorlar bıtrexxden bende nefret edıyorum
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 05, 2017, 07:33:11 PM

Ben de bir sorun yoktu ama biraz kıllandım acaba enchanted onay mı yapsam ileride sorun çıkmasın. Sanırım sorun yaşayan arkadaşların hesapları yavaş yavaş onaylanıyor yoğunluktan gecikme oldu heralde.

Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 05, 2017, 10:13:03 PM

Bendeki basit onaylama yapilmis vaziyette ama arada giris yaptiktan sonra gelismis onaylama yapayim diye beni o sayfaya yonlendiriyor. Simdilik bir sorun cikmadi.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 05, 2017, 11:01:43 PM

Bende de aynı sorun oldu ama bu işlemi yapmaktan vazgeçtim.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 06, 2017, 06:48:11 PM

Az cok para koyacaksanız onaylayın derım arkadaslar, sonra pat dıye hesabı kapatıyorlar gecen oldugu gıbı. Arada bır fake hesapları onlemek ıcın mı yapıyorlar emın degılım ama oyle kafasına gore kapatması can sıkıcı oluyor.
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
November 07, 2017, 08:38:27 AM

Az cok para koyacaksanız onaylayın derım arkadaslar, sonra pat dıye hesabı kapatıyorlar gecen oldugu gıbı. Arada bır fake hesapları onlemek ıcın mı yapıyorlar emın degılım ama oyle kafasına gore kapatması can sıkıcı oluyor.
Belki de doğru söylüyorsun hocam yalnız adamlara Pasaport, kimlik, ehliyet, selfie ne varsa gönderdim destek bildirimi ile ve 5 gün oldu halen bekliyorum.
Umarım hesabı onaylarda bende çevremdeki insanlara rezil olmam çünkü bana güvenerek bu işe para yatırdılar ve parayı çekemiyorum.
Borsayı değiştirdim ve bitfinex 'e geçtim oranın cüzdanına yükleniyorum şimdi, burada ki hesap eğer onaylanırsa ilk işim oraya aktarmak olacak.
Benzer bir durumuda ben yaşadım.Bir arkadaşa aracılık edip bitrexte hesap açıp birşeyler aldık sonra hesap doğrulaması çıkardılar.Güç bela hesabı onaylattıktan sonra çekebildiklerimizi walletlara çektik.Zor bir durum, kolay gelsin
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 07, 2017, 09:08:03 AM

uzun zamandır üyeydim bittrex'e bu zamana kadar doğrulama istememişti , sabah uyandım açtım hesabını yükselt belgelerini gönder ibaresini aldım. çok büyük bir rakam yok ama artık göndereceğim. büyük ihtimal çekime izin vermeyecek evrakları göndermeden.
neosante
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
November 07, 2017, 01:11:40 PM

Bittex de kimlik doğrulama konusunda bir çok kişinin sıkıntısı olduğu için gibi benim de ciddi bir sorun başıma geldi. Bir çok kez kimliğimi farklı açılardan farklı kimlik (ehliyet, nüfüs cüzdanı, pasaport ) görüntülerini yüklememe rağmen kabul etmedi ve sistem kendini kilitledi.
Bu sebepten dolayı kimlik bilgilerinin manuel olarak girilmesi gerektiğini ve Support bölümü ile iletişime geçilmesini belirttiler. ticket oluşturup gerekli dökümanları paylaştım fakat 6 gün geçti maalesef bir gelişme olmadı. yaklaşık 1500 USD değerinde bir yatırımım var ama ufak bir meblağ bile transfer edemiyorum. Bu sorunun çözümü genelde ne kadar sürüyor? Umarım sizin de yakın zamanda acılır. Bir gelişme olursa buradan paylaşırsanız sevinirim. ben de bir gelişme olması durumunda buradan ileteceğim.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 07, 2017, 10:52:32 PM

Kökten hesabı kapatıyorsa sıkıntı kullanmadığım bir hesabım var uzun zamandır. Şimdilik işim olmadığı için onaylamaya gerek duymadım

PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
November 08, 2017, 12:06:23 AM

Bu vize yasağı olayından sonra bittrex malum  amerikan borsası, özellikle türk kullanıcılara sıkıntı çıkarmaya başladı.
Dün benden de onay istiyordu, Allahtan fazla birşey yoktu ama tamamını çektim bittrex ten.
Önceden poloniex vardı, şimdi bittrex te saçmalamaya başladı.
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
November 08, 2017, 12:48:17 AM

Poloniex den sonra korkup buraya geçtim burasıda böyle sıkıntılar çıkarıyor. hesabımın onaylaması için neredeyse 20 gün uğraştım sonrasında onaylı hesabımı işlem hacminden dolayı tekrar onaysız hala getirdiler 10 gün kadar tekrar uğraştım. Benim hesabımı henüz dondurmamış aktif olarak kullanıyorum ama artık bu borsaya yatırım yapmayı düşünmüyorum.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 08, 2017, 11:13:54 AM

eski hesabımda bakiyem olmadığı için yeni hesap açıp onaylamamı 15 dakika içinde gerçekleştirdim.Ehliyet önce bir yüzünü tarıyoruz sonra diğerini sonra bir profil resmi istiyor sadece profil kimliğe gerek yok.Bunları gönderdim 15 dakika sonra 100 btc günlük çekim hesabı onaylandı.Sırada Polo var onunla uğraşıyorum onaylatmak için o biraz sıkıntılı.Şu ortamda arkadaşlar hesaplarınızı onaylatın her ihtimale karşı hesap kapandığında uğraşmamak için.Borsaların ne yapacağı hiç belli olmuyor.
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
November 09, 2017, 07:17:14 AM

eski hesabımda bakiyem olmadığı için yeni hesap açıp onaylamamı 15 dakika içinde gerçekleştirdim.Ehliyet önce bir yüzünü tarıyoruz sonra diğerini sonra bir profil resmi istiyor sadece profil kimliğe gerek yok.Bunları gönderdim 15 dakika sonra 100 btc günlük çekim hesabı onaylandı.Sırada Polo var onunla uğraşıyorum onaylatmak için o biraz sıkıntılı.Şu ortamda arkadaşlar hesaplarınızı onaylatın her ihtimale karşı hesap kapandığında uğraşmamak için.Borsaların ne yapacağı hiç belli olmuyor.
Biz bunu neden bu kadar kolay başaramadık onu gerçekten çözümleyemedim. 8 'inci gün bugün yalnız hiç bir ses soluk yok.
Halen bekliyoruz, 18 gündür bekleyen arkadaşlarda var.  Angry
Adamların bir telefon numarası falan yok, gözümü karartıp arayayım. Sadece mail ve destek talep sistemleri mevcut kaldı ki onları da kaile alan yok.

Umutsuz olmayın hocam.Benim iki hesabım vardı, birisini arkadaşın dediği gibi hemen 10-15 dakikada enhanced yaptılar.İkinci hesabım biraz uzun sürdü, 15 gün kadar uğraştım.Gönderdikleri mailleri meramınızı anlatacak şekilde cevaplayın.Benim ingilizcem çok iyi olmadığı halde bir akşam açtığım ticket a gönderdikleri mailleri cevaplayıp birkaç saatte hallettim.
neosante
Newbie
*

View Profile
November 09, 2017, 06:32:47 PM

ben dokuz gündür bekliyorum. withdraw limitim 0BTC. içerinde 1600 usd değerince coin var. bekliyorum ben de umarım ço uzun sürmez.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 09, 2017, 06:54:53 PM

Merhabalar.

Sıradan birisi,bir abim. Ne al-sat yapar ne de başka bir şey. 5 kartlı rigiyle madencilik yapan bir hesaptan bittrex ne istiyor olabilir. 3 gün önce 1 eth yi btcye çevirip satmak istedik. Hiç bir şekilde transfere izin vermiyor. Hepi topu 0.05-0.1 btc var yok. Evrak istiyor,kimlik ve fotoğraf yollandı ama kabul görmedi. Şimdi de tekrardan evrak gönderimide yapılmıyor. Upload bölümü yok. Ne yapmamız lazım? Bir fikri olan var mı acaba?

Çok teşekkürler.

telefon doğrualama yada adres doğrulama yaptınızmı. eğer tel doğrulama yaparsanız günlük 3 btc lik çekim hakkınız var. ben bi arkadaşıma yapmıştım.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 09, 2017, 07:17:20 PM

Bittrex'in içerde parası olan arkadaşların hesaplarını dondurup, üstüne bir de 10-15 gün bekletmesi çok saçma geliyor. Belki o adam işlem yapmak istiyor, belki acil paraya ihtiyacı olacak, garip. Böyle bir uygulama yapacaksanız, en geç 1 gün içinde de bence onaylanması gerekir.
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
November 09, 2017, 07:40:27 PM

Bu dondurma işlemi yapılması bir yönden iyi çalınırsa falan iyi de ama adam kendi girdiğinde çalınmadığı takdirde yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ihtiyacı olur paraya çekmesi lazım olur o yüzden de saçma bence

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 09, 2017, 07:48:00 PM

Bu coin işlerinin de sakat yönü bu. Bir anda zengin de olabilirsin ya da bir bakmışsın paranın yerinde yeller esiyor. Böyle bir durumda başvuracağın yetkili bir yer de yok. Bu nedenle hep sınırlı bir miktar yatırım yapabiliyoruz.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 09, 2017, 08:11:50 PM

Support kısmından mesaj atmanız gerekiyor, tabii çözerse bittrex, aynı sorun bende de var evraklarım onaylanmıştı, tekrar kimlik selfie istedi, support kısmından yolladım bende, dediğiniz gibi upload kısmını kaldırıyorlar, hala uyarı duruyor, bittrex neden böyle yapıyor garip

neosante
Newbie
*

View Profile
November 11, 2017, 09:38:06 PM

bugün 10 gün oldu halen kimlik bilgi doğrulaması bekliyorum. withdraw halen 0. hesabında bir gelişme olan oldu mu yakın zamanda?
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: