Bitcoin Forum
June 15, 2024, 10:54:35 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Quantstamp - İlk Merkezi Olmayan Akıllı Sözleşme Güvenlik Platformu  (Read 1855 times)
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
October 25, 2017, 11:34:21 AM

Bence yapılan fikir zor, ama imkansız değil ve günümüz kripto para piyasası için oldukça gerekli bir ihtiyaç. Takip edenler olduysa geçenlerde bir ico'da contract adresi çalındı ve yatırımlar çöp oldu. Bunların önüne geçebilecek güzel bir fikir.
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 01:23:21 PM

Altcoin konularına yeni yeni ilgi duymaya başladım. Bu proje iş yapar gibi geliyor bana. Telegramdan takip ediyorum ama o kadar çok kişi varki çok fazla geyik muhabbeti de var.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
ardaclown
Jr. Member
*

Activity: 48
Merit: 1

17 y/o coder

View Profile WWW
October 28, 2017, 08:01:41 PM

Çoğu başvuran kişiyi almadan bırakırlarsa zaten ICO'nun neresi kalır orası ayrı bir mesele bu yüzden ufak yaptığınız şeyler yeterli olacaktır bence. Bu yüzden bi reddit yazısı yazıp yolladım bakalım.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■       SKYNET.co       ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
October 28, 2017, 08:25:42 PM

Bu projeye güven baya yüksek. Bountyye yenilirsem katılmak isterim. Baya güzel kazandırır gibi.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 29, 2017, 07:35:51 AM

proje guzel ve kullanilabilirligi var. neye gore gerceklestirmek zor deniliyor anlamadim bazilari tam anlamadan yorum yapiyor bence. adamlar whitelist yapiyorlar ve bounty tarzi blog yazi reklam twitt atanlara bonuslu giris vercekler fakat bonussuz girmek yuksek maliyet anlamina geliyor. suan iyi projeler para toplayamiyor artik bakalim bunlar ne toplayacak
Elturko
Full Member

Activity: 140

View Profile
October 29, 2017, 07:11:50 PM

Proje hakkında olumlu konuşan baya bir kişi var, ben ümitliyim takipte kalacağım

Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 08:51:26 PM

KYC süreci başladı gibi birşeyler okudum. Tier 1-2-3'den katılacak kişilerin listesi gibi bir şey var mı yoksa mail gibi bir yolla mı ulaşılacak bize ?

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
October 30, 2017, 09:08:17 PM

KYC süreci başladı gibi birşeyler okudum. Tier 1-2-3'den katılacak kişilerin listesi gibi bir şey var mı yoksa mail gibi bir yolla mı ulaşılacak bize ?

Mail yoluyla bildirileceği konuşuluyordu telegramda. İlk ekipte olmayabilirsiniz bende geç katılanlardanım, henüz bana bir bilgi gelmedi katılım sürecimle alakalı.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
kellendil (OP)
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
October 30, 2017, 09:16:31 PM

Merhaba arkadaşlar bonuslar konusunda aklında soru işareti olan bazı kişiler olduğunu gördüm. Projenin toplamda toplamayı düşündüğü yatırım 30 milyon dollar. Bunun 11 milyon dolarlık kısmındaki alıcılara bonus imkanı sunulacak, 19 milyon dolarlık kısmındaki alıcılar belirlenen ico fiyatından yatırım yapabilecek.
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
October 31, 2017, 04:41:27 PM

Merhaba arkadaşlar bonuslar konusunda aklında soru işareti olan bazı kişiler olduğunu gördüm. Projenin toplamda toplamayı düşündüğü yatırım 30 milyon dollar. Bunun 11 milyon dolarlık kısmındaki alıcılara bonus imkanı sunulacak, 19 milyon dolarlık kısmındaki alıcılar belirlenen ico fiyatından yatırım yapabilecek.

Hocam teşekkürler cevap için. Peki ICO tarihiyle ilgili yeni bir bilgi var mı ? Bu yılın son çeyreği deniliyordu 2 ay kaldı yıl bitimine

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
October 31, 2017, 04:52:13 PM

Hocam teşekkürler cevap için. Peki ICO tarihiyle ilgili yeni bir bilgi var mı ? Bu yılın son çeyreği deniliyordu 2 ay kaldı yıl bitimine

Ico zamanı henüz netleşmedi. Bir yada iki hafta içinde netleştirileceğini düşünüyorum. Tarih netleştirildiği gibi buradan sizinle paylaşayacağım.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 03, 2017, 02:58:05 AM

kyc için mail gelmiş , bugün son gün gördüğüm kadarıyla , geç gördüm

herkese geldi mi ? yoksa mutlu mu olalım tier1deyiz diye ?

Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 03, 2017, 08:21:17 AM

bunlarin yaptigi ico modeli ilgincmis. tokenlarini satmak icin insanlari yalvartmaya basladilar. baslarim ben boyle ise. cildirmis bir comunity olusturdular. ico sonrasi bu yatirimci profili bu projeye sahip cikamaz bence. icodan sonra fiyati dusururler. ordan alim yapariz artik.
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
November 04, 2017, 02:33:09 PM

kyc için mail gelmiş , bugün son gün gördüğüm kadarıyla , geç gördüm

herkese geldi mi ? yoksa mutlu mu olalım tier1deyiz diye ?

KYC ile ilgili mailler gönderildi katılımcılara ama bildiğim kadarıyla bu tier 1'de olduğunuzu göstermeyebilir. Ekip kendi belirliyor ekip üyelerinden biriyle temasa geçmediysen tier1 konusunda olmayabilirsin.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
November 04, 2017, 04:30:13 PM

arkadaşlar biraz abartıyorsunuz bence. yılın projesi diye nitelemenizin sebebi telegramdaki katılımcı sayısı ise kusura bakmayın ama yanılıyorsunuz. an itibariyle farklı bir projenin bounty telegram kanalında 5000 kullanıcının kayıtlı olduğunu gördüm ve kanal bayağı suskun. demek ki telegramda da bot kullanıcılar oluşturulabiliyor. o sayılara aldanmayın.
öte taraftan bu whitelist olayını abarttıkları için aşırı derecede reklam yapılmış oldu. projenin geleceğini araştırırsanız daha iyi olur. evet ciddi yatırım alabilirler bu reklamdan ötürü ama proje ne kadar ilerler, ne kadar büyür , ne kadar kazandırır, orası tartışılır. stox icosunu izlediyseniz ve şuanki durumunu biliyorsanız ne demek istediğimi anlamışsınızdır. paranızı bir yerlere aktarırken iki defa düşünün. söylentilerle hareket ederseniz sonra üzülebilirsiniz. uyarmış olayım

yılın projesi olarak görüyorum evet fakat bunun sebebi tabi ki telegram grubu katilimcilari değil. team üyelerini araştirin girin bak.  canada ulusal güvenlikten tutun da yazilimcilarina bilgisayar mühendislerine apple'dan tutunda facebook ta emek veren insanlara üniversite profesorlerine vs bi dünya team member  ve advisor var adamlar sağlam linkedin'de her birini araştirdim baktim boş adam yok. bu arada stox ile ilgili ne oldu ki ? ico sürecinde   girdim  sonrasında kazandim da.  yeterli miktar kar alıp ayrılmak gerekli bazi projelerden yada uzun soluklu beklemek gerek. söylentiler hype  oluşturur bir proje  için de  hype olmazsa kimse kusura bakmasin da proje istediği kadar iş yapsin kimse bişi kazanamaz.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

beatecoin
Full Member

View Profile
November 04, 2017, 06:31:34 PM

Forumdaki bazı ICO'lardan zarar görmüş kişiler girip bütün projeleri kötüleme amacında gibi geliyor bana. Icolara düşman olmayın hatalarınızdan ders çıkarın ve bir daha tekrarlamayın. Bu proje para kazandıracak bence.
kysersoze26
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 12:47:52 PM

Pre sale sıralamaları belli olmuş sanırım. Telegramda çok aktif bir konuşma geçti bütün gün Smiley
beatecoin
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 04:00:56 PM

Evet presale için kayıt yaptıran kişiler internet sitesinden şuan ulaşabiliyor hangi tier'den katılmaya hak kazandığı bilgilerine. Ön satış 2 gün içinde tamamlanacak daha sonra public sale başlayacak.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
November 08, 2017, 04:09:16 PM

Pre sale sıralamaları belli olmuş sanırım. Telegramda çok aktif bir konuşma geçti bütün gün Smiley

Aynen dün telegram kanalı baya canlıydı. Kayıt olan kişilerin çoğunda bir isyan havası vardı ama ekibe de hak vermek lazım. Tabii ki herkes Tier 1'den girmek ister ama Tier 1 için ayırdıkları yatırım sadece 3 milyon dolar.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
kellendil (OP)
Hero Member

View Profile
November 08, 2017, 06:23:34 PM

Evet bazı arkadaşların da söylediği gibi pre sale başladı. Proje ekibinin uygun gördüğü bonusa göre yatırımlar yapılabilecek 2 gün içerisinde.

Her tierden belli miktarda yatırım hakkı kazandıysanız. Yatırdığınız tutarın önce en düşük tier'den başlayarak bonuslandırılacağını unutmayın.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: