Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:52:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: Ethereum’dan “Bizans” Sonrası Rekor Hız  (Read 1437 times)
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
October 20, 2017, 06:15:57 PM

Ethereum “Bizans” güncellemesini yapalı henüz birkaç gün oldu. Çoğu kullanıcı hard fork ile ilgili pozitif geri bildirimler veriyor. Bunun yanı sıra 17 Ekim’de Ethereum ağı 505.611 işleme ulaşarak günlük rekoru 5000 işlemle geliştirdi.

https://kriptokoin.in/ethereumdan-bizans-sonrasi-rekor-hiz/

In Buterin we trust!

You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
October 20, 2017, 06:17:03 PM

aynen öyle aşırı hızlandı.

1 fee ödediğim işlem 2 dakika bekletiyor sadece.
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 20, 2017, 06:44:02 PM

bitcoindeki artıştan dolayı tam olarak sükse yapmadı bu olay. tam detayları nedir? hız arttı , ücretler arttı/azaldı mı yoksa aynı mı? fiyata olumlu etkiside olmadı bu olayın.

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
October 20, 2017, 07:00:58 PM

bitcoindeki artıştan dolayı tam olarak sükse yapmadı bu olay. tam detayları nedir? hız arttı , ücretler arttı/azaldı mı yoksa aynı mı? fiyata olumlu etkiside olmadı bu olayın.

Fork ile ilgili detaylı bilgi için;
https://blog.ethereum.org/2017/10/12/byzantium-hf-announcement/

Konu ile ilgili bir takım bilgiler ve linkler için;
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2261359.msg23181128#msg23181128
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
October 20, 2017, 07:59:58 PM

Dün para transferi yaptım 3 saniyede geçti. Şaşırdım para gitti mi diye.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 20, 2017, 08:04:15 PM

evet bende cok bariz hizlandigini goruyorum blockchainin. artik etherdeltada uzun sure takilmayiz diye seviniyorum su an. umarim yanilmiyorumdur.
Coffee06
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 08:12:13 PM

Güncelleme gayet başarılı olmuş. Şu an için gönderimler gayet hızlı umarım he böyle kalır böyle de kalmasın attığımız an geçsin hiç bekletmesin umarım bir sonraki güncellemede o da olur ama hemen yapmasınlar bi piyasayı salsınlar artık fork fork fork valla bittik tükendik yahu!  Undecided
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 20, 2017, 08:12:46 PM

Aynen hızı çok hızlandı şu fork muhabetti olmasaydı fiyatı çok daha fazla artabilirdi.Ters zamana rastladı sadece. Şu fork olayı geçsin daha da artacaktır.

Coffee06
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 08:17:31 PM

Aynen hızı çok hızlandı şu fork muhabetti olmasaydı fiyatı çok daha fazla artabilirdi.Ters zamana rastladı sadece. Şu fork olayı geçsin daha da artacaktır.
Hocam hiç sorma canıma tak ettirdi fork muhabbeti. Şimdi çıksam alt coinlerden dünya zarardayım çıkmadan btc alsam dursa desem para yok kafayı yedirtecek bana çıkmak hiç istemiyorum ama btg'den mahrum kalıcam ücretsiz olarak acaba alt coinlerden çıksam btc alsam gelecek olan btg zararımı karşılar mı? Bu soruma yanıt bulsam çıkacağım direk ama çok kararsız kaldım.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 20, 2017, 08:23:24 PM

Valla çok güzel oldu . 20 Gwei ile 30 saniyede gidiyor ödemeler . Muazzam oldu . İyikide oldu . Erc20 tokenlere yaradı bu .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
October 20, 2017, 08:56:08 PM

Ethereum ekibi çalışkan hiç boş durmuyor sürekli ileri adımlar geliyor, işlem yapan arkadaşlar gibi ben de hıza şaşırdım süper olmuş,  şu an fiyat yansımadı ama şu Bitcoin Gold ve Fork muhabbetleri yüzünden, ETH  fiyatı en kısa zamanda yerini bulacaktır, en az 600 dolar yıl sonuna bence olur.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
October 20, 2017, 08:58:19 PM

İyi oldu böyle.. işlemler su gibi akıyor. Etherdelta bile uçuşa geçti.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
October 20, 2017, 09:07:27 PM

Ay birde fiyata yansisa. Kendini kitledi 300-330 arası kop gel 1.000 lere artık. Şu gold muhabbeti geçsin sene sonuna doğru bi 2x yapar diye düşünüyorum.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
October 20, 2017, 09:10:03 PM

Ay birde fiyata yansisa. Kendini kitledi 300-330 arası kop gel 1.000 lere artık. Şu gold muhabbeti geçsin sene sonuna doğru bi 2x yapar diye düşünüyorum.

bende 2x yapacağını düşünüyorum sene sonuna en az 1000-1500 bandında olmalı buterin çalışıyor valla helal olsun posa geçerlerse asıl uçuşu bekliyorum
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 20, 2017, 09:12:18 PM

Eth şuan yükseleceği en garanti asset. Altlar için çekinceniz varsa eth'nin kısa vadede 80 bandını aşacağını düşünüyorum. BTCgold dağıtılır dağıtılmaz girilir en az kemiksiz %30 gelir. Kaçırmamak lazım.
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
October 20, 2017, 09:14:04 PM

Hız açısından gerçekten çok fark ediyor. Önceden kimi zaman çileden çıkarıyordu beni bir de fiyata yansısa kısa süre içinde süper olacak.
designersinan
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 1

View Profile WWW
October 20, 2017, 10:17:33 PM

bu zorluk seviyeleri için ethereum un 400 civarı olması gerekiyor...bu şekilde giderse madenciliği bitirir...

STASH: EASY INSTANT PRIVATE
PRE-SALE 24/09/2017
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
October 20, 2017, 10:38:42 PM

Etherdelta da çok farkettirdi. Eskiden hızı sürünüyordu şimdi çok iyi .

stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
October 21, 2017, 05:54:30 AM

Sabah bi transfer yaptım, böyle bir performans beklemiyordum. Fork, mork bitse de artık yolumuza baksak. Ethereum büyük bir teknolojiye sahip, hakettiği yerde değil
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 21, 2017, 06:15:09 AM

Şu sıralar eth pusuda bekliyor. Bizde adet çoğaltmaya çalışıyoruz. Forktan sonra herkes ümitli eth farklı yerlerde olacak.
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: