Bitcoin Forum
May 14, 2024, 11:18:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: XRP nin son durumu ne olur?  (Read 2062 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 01, 2017, 10:39:44 PM

Ripple artık çok büyük bir şirket ve dünya devleriyle iş yapmaya başladı öyle şahıslardan etkilenecek bir şey değil yani, uzun vadede kesinlikle artacaktır ama bu artışın boyutunu tahmin etmek zor.

coin adetine bakıp asla 2-3$ bile olamaz diyenler var bu söylemler ne kadar gerçekçi sizce ?
crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303
Merit: 250

View Profile
November 01, 2017, 11:33:56 PM

Bende Ripple'ın fiyatının zaten yeterince arttığını ve daha fazla artmayacağını düşünenenelrdenim ve bu knouda bir çok kimse gibi haklılık payımını olduğunu düşünüyorum. Marketcap'ı devasa seviyede ve alıcı yeterli değil.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 02, 2017, 07:08:25 AM

Ripple a o kadar çok değerlendiki bundan sonra değerleneceğini düşünmüyorum.Zaten uzun vadede de buna girmek çok saçma hiçbir zaman belli olmuyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
November 02, 2017, 09:59:27 AM

Ripple[XRP] Binance.com'da işlem görmeye başladı.
BTCHakan
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
November 02, 2017, 04:15:30 PM

Hocam ripple bu. Yükselir deriz düşer, düşer deriz yükselir. Ya yükseli ya da düşer deriz, yerinde sayar. Ripple işte.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 02, 2017, 04:26:43 PM

Ripplenin kısa vadede işi zor.Uzun vadede kazandırır gibi duruyor.Kısaca coini bitirdiler çöktü gitti.Toparlanması biraz zaman alır gibi duruyor.
golftalya
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
November 03, 2017, 08:38:15 AM

Bende Ripple'ın fiyatının zaten yeterince arttığını ve daha fazla artmayacağını düşünenenelrdenim ve bu knouda bir çok kimse gibi haklılık payımını olduğunu düşünüyorum. Marketcap'ı devasa seviyede ve alıcı yeterli değil.

bekleyin 5 8 yıl..yok hemen15 e katlasın kısa vade yatrımcıyım derseniz ..siz zaten kelleyi koltuğa almışsınız demektir.o zaman feryat figan yapmayın ben b durumu  daha öncee borsa  da da yaşamıştım.

en uygun noktadan çıkacak kısa vadeci yatırımcılar.yada zarar edip üzerine su içecek
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
November 03, 2017, 08:58:00 AM

Gece gene kafasını kaldırıp 4000 leri görmüş ama hemen gene tepesine vurmuşlar aynı seviyelere düşürmüşler. satmak için fırsat kollayan çok insan var gibi. Aynen benim gibi...
SheldonLeeCooper
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 09:03:22 AM

2 gün once 31 den almıştım 40 a satım talimatı vermiştim. Satmış. Güzel kar bıraktı.
buraktrn
Member
**

Activity: 75
Merit: 10

View Profile
November 03, 2017, 01:03:31 PM

4700 SAT iken almıştım ilk kez. ilk başlarda herşey güzel gidiyordu. 5500 SAT olmuştu hatta swell etkinliğinin ilk günün. sonra paraşütsüz çakıldı resmen. 3000'in altına indiğinden beri yüzünü görmek istemiyorum. resmen elimde kaldı. bu noktada zararına satmakta istemiyorum. yine 5000'leri görürse hemen elden çıkarcam. XRP'nin geleceği ile ilgili net bir bilgim yok. gerçi gördüğüm kadarıyla kimsenin yok. satın almadan önce bir çok yorum ve makale okumuştum. dönüp geriye baktığımda hepsi ters köşe olmuş. illaki doğru tahminde bulunanlar vardır ama ben denk gelmedim. özetle ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir coin.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 03, 2017, 02:23:09 PM

Güzel bi pump yedi ama devamı gelmedi . Suni olabilir dikkat etmek lazım

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
November 03, 2017, 04:05:39 PM

İlk başladığımda Coin Market Cap da üst sıralarda olduğu için almıştım. Çok şükür çıkabildim. Zararı göze aldım çıktım SYS aldım zararını kapattım SYS'ye geçerek. Bir daha asla bulaşmayacağım. Tecrübeli arkadaşlar bilir, benden daha yenilere ve tecrübe etmemişlere tavsiyem bulaşmayın bu coine. İşlem hacmi yüksek ama fiyat geçmişine bakınca ve geldiği son noktayı kıyaslayınca emekliliğine çok az kalmış gibi.
mypat3op
Full Member

Merit: 100

View Profile
November 03, 2017, 10:23:10 PM

Rippleden hiç zarar etmedim son bir yıldır yalnız dikkatlice takip etmek gerekiyor al sat için gün içinde bile fırsat veriyor çoğunlukla, bu kadar nasıl büyüdü bu  ripple,  arkası sağlam bence.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
November 12, 2017, 09:46:50 PM

Ripple son dönemlerde çok büyük şirketlerle ciddi anlaşmalar yapmaya başladı. O yüzden beklenti genel olarak çok yüksek ama ben pek al sat işlerinden çok kar edemedim. O yüzden uzak durduğum bir coin kendisi. Yatırım amaçlı al unut yaptığım bir miktar duruyor sadece.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
YsfYlmz (OP)
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
November 13, 2017, 07:34:24 AM

Ara sıra pump yiyor ama bazen de çok acayip terste bırakıyor çoğu ekibin elinde olduğu için heralde sağlam oynuyorlar yatırımcılara altı üstü yakalayıp kazananlar için Allah bereket versin
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
November 13, 2017, 09:04:54 AM

pump yer belki ama 1 sene sonra olursa sasirmayin derim. arada her coin pump yiyiyor xrp nin pump yemesi icin cok fazla neden suan icin yok. ani pump dump yiyen cop koinler gibi kisa surelik artislar market capi bu kadar buyuk bir coinde gormek beni korkutuyor acikcasi. ben hic bulasmadim bulasmayida dusunmuyor bu kadar cok alternatif varken Smiley
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
November 13, 2017, 09:19:57 AM

xrpden çok güzel kar elde ettim, uzun vadeli tutuyordum ama ondan vazgectim, maliyeti uygun bulursam alırım, kafamdaki yüzdelik artışa ulaşınca da satarım. Ben bundan başka bir işe yarayacağını düşünmüyorum.
SheldonLeeCooper
Full Member

View Profile
November 13, 2017, 09:20:14 AM

Ripple son günlerde yapılan etkinliklerden dolayı artış eğilimindeydi. Dalgalanmalar çok oldu ve al-sat yapanlar için güzel kar bıraktı.
exortis1
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 14, 2017, 06:18:30 AM

gimeyecegim coinlerin en başında geliyor, bunun ceosu zaten sahtekarın önde koşanı arkadaşlar. Gşrecek olanlarda dikkatli olsun tam bir pump coinidir kendisi spek haberlerle uçurup ele bırakırlar
dolaposi
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
November 14, 2017, 06:40:33 AM

xrp kısa vadede %10-20 kar gordmu satmk lzm tutulck koın degıl
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: