Bitcoin Forum
July 02, 2024, 11:57:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex BTG Açıklaması  (Read 1926 times)
ToeX
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
October 23, 2017, 04:38:46 AM

Bittrex saat kaçta snapshot alıcak ben anlayamadım
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
October 23, 2017, 04:45:24 AM

alış için emir verdiğimiz fakat istediğimiz altcoin o fiyata gelmediği için alış yapamadığımız durumlarda, order'da bekleyen btclere de bitgold verilir değil mi?

ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
October 23, 2017, 06:00:01 AM

oh be bu haberi bekiyordum şimdi yükselsin fork sonrası altlar banko yükselecek ilk olan waves unutmayın tekrar 150-160 lara gidiyoruz haberiniz olsun fork sonrası

Hadi inşallah! Ah 200'ü görsek  Cheesy
bence bu bitcoin gold da sağ gösterdiler ve sol vuracaklar. tüm btcye geçenler havasını alacaklar. 20$dan fazlasına çıkamayacağına inanıyorum. bitcoinde eski seviyesi olan 5000 dolara geri gelecek. tahminim bu.

öyle bişi mümkün değil bir öncekinde bcc ciktiginda 700-800 dolar civarlarindaydi sanirim. ve btc'nin de o zamanki seviyesinden ciktiği nokta belli. şimdi ama cok daha farkli bi sahne var daha fazla volume ve artik bitcoin'e karşi insanların tutumuda daha ciddi. bir önceki forkta bilenler yine biliyordu ama artik herkes bi şekilde ilgi gösteriyor bitcoin'e televizyonlara radyolara tesisatçi amcalara kadar herkesin haberi var. dün yalovada gördüm de tesisatçi amca  " bitcoin accepted here" diye sticker yapiştirmiş hesabını sen yap artik. minimum yine 500-600 seviyelerinde olacaktir. 20 dolara kimse bu kadar uğraşmaz.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 23, 2017, 06:13:34 AM

Bitcoin Gold verecek exchangeler

1. HITBTC
2. BitStar
3. Beatcoin
4. Yobit
5. Bittrex

işleme açıldıktan sonra dar hacimde fiyat dalgalanması yüksek olur.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 23, 2017, 06:22:31 AM

yapmayın beyler ne kadar iyimsersiniz ben hiç umutlu değilim, %300 duşmuş altlar bunları toparlanmadan bir fork muhabbeti bitcoin silver falan getirirler komple yine çöker
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
October 23, 2017, 06:41:39 AM

oh be bu haberi bekiyordum şimdi yükselsin fork sonrası altlar banko yükselecek ilk olan waves unutmayın tekrar 150-160 lara gidiyoruz haberiniz olsun fork sonrası

Hadi inşallah! Ah 200'ü görsek  Cheesy
bence bu bitcoin gold da sağ gösterdiler ve sol vuracaklar. tüm btcye geçenler havasını alacaklar. 20$dan fazlasına çıkamayacağına inanıyorum. bitcoinde eski seviyesi olan 5000 dolara geri gelecek. tahminim bu.

öyle bişi mümkün değil bir öncekinde bcc ciktiginda 700-800 dolar civarlarindaydi sanirim. ve btc'nin de o zamanki seviyesinden ciktiği nokta belli. şimdi ama cok daha farkli bi sahne var daha fazla volume ve artik bitcoin'e karşi insanların tutumuda daha ciddi. bir önceki forkta bilenler yine biliyordu ama artik herkes bi şekilde ilgi gösteriyor bitcoin'e televizyonlara radyolara tesisatçi amcalara kadar herkesin haberi var. dün yalovada gördüm de tesisatçi amca  " bitcoin accepted here" diye sticker yapiştirmiş hesabını sen yap artik. minimum yine 500-600 seviyelerinde olacaktir. 20 dolara kimse bu kadar uğraşmaz.

dikkat edilmesi gereken bir konuda şu bch de millet genelde usdt geçmişti btc bekleyen çok çok fazla değildi ama şimdi kimse usdt beklemiyor herkez btc buda hacmi artıracak ve satıcı sayısı oldukça fazla olucak buda benim gözümde bch yakınan gelemeyecek bir fiyat olacağı düşüncem var. tabi tahmin benimkisi
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
October 23, 2017, 08:45:10 AM

bu açıklama iyi olmuş.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 09:51:46 AM

oh sonunda altlar biraz rahatlasa ya aslında dolar bazında çok düşmedi bence altlar , 25 ekimden sonra uçarlar gene, waves uçar falan diyorsunuz da en baba 5 6 dolara çıkar gene birşey beklemeyin çok fazla ethereum a odaklanın siz

ArmaDildo
Full Member

View Profile
October 23, 2017, 09:52:46 AM

alış için emir verdiğimiz fakat istediğimiz altcoin o fiyata gelmediği için alış yapamadığımız durumlarda, order'da bekleyen btclere de bitgold verilir değil mi?

Verilir diye tahmin ediyorum senin emirlerine bakmazlar cüzdanda kaç btc varsa o kadar bitcoingold gelir, o yüzden merak etmene gerek yok dostum

f1rstalex
Full Member

Activity: 280
Merit: 109

View Profile
October 23, 2017, 09:53:08 AM

Thanks for that information, now I will know where will trading BTG
ArmaDildo
Full Member

View Profile
October 23, 2017, 09:54:36 AM

yapmayın beyler ne kadar iyimsersiniz ben hiç umutlu değilim, %300 duşmuş altlar bunları toparlanmadan bir fork muhabbeti bitcoin silver falan getirirler komple yine çöker

hocam o allahın emri zaten bitcoin biraz düştümü basıyorlar segwiti, 3 4 ayda 2 tane bitcoin türevi çıkarttılar 2018'de 3 4 tane görürüz gibime geliyor

YsfYlmz
Full Member

Activity: 175

Why not!

View Profile
October 23, 2017, 10:02:02 AM

Bitcoin Cash gibi bir durum söz konusu olduğu için çokta ilgimi çekmiyor altlara yatırım yapmak daha mantıklı BtcGold alıcam diye zararına satışlar yapmayın
pancho2036
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 10:17:06 AM

Koinim'den BTC gönderecektim ancak Bitttrex 24 saatliğine BTC transferini kapatmış. Peki şu anda exchange işlemi yapılabiliyor mu? LTC gönderip, oradan BTC'ye çevirebilirim en azından. Koinim'den hala bir açıklama gelmedi, sanırım BTG vermeyecekler, orada bekletmeye gerek yok. Bittrex'e aktarıp BTC veya altcoinlere gireceğim.
ToeX
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
October 23, 2017, 10:20:12 AM

Koinim'den BTC gönderecektim ancak Bitttrex 24 saatliğine BTC transferini kapatmış. Peki şu anda exchange işlemi yapılabiliyor mu? LTC gönderip, oradan BTC'ye çevirebilirim en azından. Koinim'den hala bir açıklama gelmedi, sanırım BTG vermeyecekler, orada bekletmeye gerek yok. Bittrex'e aktarıp BTC veya altcoinlere gireceğim.

Yapabilirsin hocam zaten ltc daha uyguna gidiyo btc ye verilirmi o fee ler Smiley
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 23, 2017, 10:26:39 AM

Ya şu lanet dönem geçsin rahatlayacağız diyorum , ama  bu abiler gene fork olayıyla piyasanın anasını ağlatacaklardır ileriki aylarda . Kaçıncı oldu bu yeter ya .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
October 23, 2017, 01:07:55 PM

oh sonunda altlar biraz rahatlasa ya aslında dolar bazında çok düşmedi bence altlar , 25 ekimden sonra uçarlar gene, waves uçar falan diyorsunuz da en baba 5 6 dolara çıkar gene birşey beklemeyin çok fazla ethereum a odaklanın siz

Bana yeter! 7 dolar olduğu an bozacağım. Yeter ki 130 üzerine çıksın.  Cheesy
igny16
Full Member

Activity: 179

Augmented Reality World Discovered

View Profile WWW
October 23, 2017, 01:59:27 PM

şuan btc alsak bizede verirlermi acaba

Telegram
  Ann Thread
     Whitepaper        ▲◎▲◎◎▲   CARGO COIN  ◎▲▲◎▲◎
Revolutionising the Global Trade and Transport
          Twitter
    Facebook
  Website
cbIpok
Sr. Member

Merit: 250

View Profile WWW
October 23, 2017, 02:15:58 PM

İyi oldu bu haber umarım 25'inden sonra çok bekeltmeden bir önce dağıtmaya başlarlar da bizde satıp kurtuluruz bir an önce. Bundan kurtulamayacğaız yoksa.
vezirrr (OP)
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 23, 2017, 03:03:11 PM

Ben altlara çoktan geçtim BTG ile işim yok çok şükür altları bekliyorum sadece  Smiley Bekleyen arkadaşlar umarım BTG'nin fiyatı istediğiniz gibi olur. Forktan sonra altarın tavan yapacağından hiç şüphem yok. Bakalım en iyi karı hangisi getirecek.

Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 23, 2017, 03:05:03 PM

Hala bu coinin neden bu kadar yaygara çıkardığını anlamadım. Bitoicn Cash yanlış hatırlamıyorsam bu kadar tutmamıştı.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: