Bitcoin Forum
April 25, 2024, 06:08:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Sizce gelecekte BTC'den daha fazla kullanılacak coin hangisi?  (Read 2332 times)
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
October 23, 2017, 01:55:39 PM

Sadece ethereum diyebilirim, smart contractlar çok fazla şey vaad ediyor ve çoğu insan bu teknolojinin sağlayacağı imkanlardan bihaber. İleride ethereumda güzel şeyler olacak, ekip de güzel çalışıyor. Oyum ethereumdan yana
1714025304
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714025304
Reply with quote  #2

1714025304
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
October 23, 2017, 01:56:30 PM

Ben bitcoinden daha çok kullanılacak bir coin olacağına inanmıyorum.Çok zor değil bitcoinede ilerde gelecek güncellemeler ile fee'ler düşebilir,işlem hızları artabilir.Segwit bence insanları adapte etmek içindi gelecek güncellemeler için Smiley

Onu takip edecek coinler bence ilk başta Eth olur sonrasında ise Monero olur.(Tabi moneronun büyük adımlar atması gerekiyor yoksa onun yerine Dash diyebilirim)

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
October 24, 2017, 08:50:27 PM

Fiyat olarak en değerlisi hangisi olur onu bilemem Smiley ama İOTA kullanımının çok fazla olacağını söylemekten çekinmem.Neden diye sorarsanız araştırmanızı öneririm Smiley

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
October 24, 2017, 09:26:33 PM

Ether şu hızlı gönderme olayını yaptı ya, tüm piyasa bunu istemiyor muydu? Diğer özelliklerini de eklersek ben daha çok kullanılması için engel göremiyorum.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 24, 2017, 09:29:12 PM

Mevcut şartlarda ethereum gözüküyor ama o coinin daha henüz geldiğini düşünmüyorum zamanı gelince öyle bir yazılım teknoloji gelecek ki patlama yapacaktır.
Alanay
Full Member

Activity: 161

View Profile
October 24, 2017, 09:36:32 PM

Yani aklıma ilk başta ethereum geliyor fakat gelecek derken kaç yıl sonra kesin konuşmak çok yanlış olur kim bilir yeni teknolojiler çıkar ve 1.liği onlar alır

brainpans
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
October 25, 2017, 07:49:14 AM

Yarın öbür gün ne olur belli olmaz ama LTC , NEO ve ETH olabilirliği yüksek. XRP ise ilerde çatışmaların kurbanı olacaktır.

lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
October 25, 2017, 07:52:17 AM

en fazla hangisi kullanılacak kestirmek biraz zor ama waves'in ilerde zenginleşecek platformunun dünya üzerinde yaygınlaşacağını düşünüyorum..
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
October 25, 2017, 08:14:33 AM

waves digibyte eth

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
santinotr
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

View Profile
October 25, 2017, 08:39:04 AM

Waves yazanları hayretle karşılıyorum gerçekten bu foruma az biraz okuyan aklı başında bir adamın Waves'den nefret etmemesi elde değil, artık kusacak seviyeye getiriyorlar insanı. Sorunun cevabı ülkelerin ve şirketlerin kripto dünyasına olan ilgisi ile ortaya çıkaracağı coinler diyebiliriz. Bugün amerikan hükümeti destekli, tüm exchange bürolarında dolar ile takası mümkün olan bir coin çıktığını düşünün. Şu anki şartlarda ise proje/yaygınlık/ekip kalitesi anlamında Ethereum , sayı itibari ve nitelik anlamında ise XRP'nin buna en yakın adaylar olduğunu söyleyebiliriz. İyi kötü biz de Strat , Waves falan alıp satıyoruz da bu başlığa Waves yazacak kafada olan insanlar bu piyasadan gerçekten para kazanabiliyor mu şaşıyorum Smiley
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
October 25, 2017, 08:51:00 AM

Btc'den fazla kullanılır mı bilmiyorum ama şu medikal marijuhuana (ağrı kesici legal uyuşturucu) coinlerine (dopecoin hempcoin cannabis) talebin artacağını düşünüyorum. Amerikan film ve dizilerinde çok görüyorum bu tür satış yapılan mekanları...Bize uç gibi görünüyor ama oralarda hayatın sıradan bir parçası bu tür şeyler.. Ya da Frank Gallagher izlemeyi acilen bırakmam lazım 😀😎
Böyle Micro çözümler sunan coinlere ilgi artar tahminim...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 25, 2017, 08:57:14 AM

iki ile sınırlamayalım bence de Smiley eth ve waves derim ancak zec ,dash,ltc gibi projelere de haksızlık etmiş oluruz.
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
October 25, 2017, 11:13:55 AM

Waves yazanları hayretle karşılıyorum gerçekten bu foruma az biraz okuyan aklı başında bir adamın Waves'den nefret etmemesi elde değil, artık kusacak seviyeye getiriyorlar insanı. Sorunun cevabı ülkelerin ve şirketlerin kripto dünyasına olan ilgisi ile ortaya çıkaracağı coinler diyebiliriz. Bugün amerikan hükümeti destekli, tüm exchange bürolarında dolar ile takası mümkün olan bir coin çıktığını düşünün. Şu anki şartlarda ise proje/yaygınlık/ekip kalitesi anlamında Ethereum , sayı itibari ve nitelik anlamında ise XRP'nin buna en yakın adaylar olduğunu söyleyebiliriz. İyi kötü biz de Strat , Waves falan alıp satıyoruz da bu başlığa Waves yazacak kafada olan insanlar bu piyasadan gerçekten para kazanabiliyor mu şaşıyorum Smiley

bu başlığa waves yazacak kafada olan insanları hayretle karşılamışsın ama bil ki o insanlar da sizin sebeplerini söylemeden düpedüz hayretle karşılamanızı hayretle karşılıyor Smiley
pomknos
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
October 25, 2017, 12:15:15 PM

bu başlığa waves yazacak kafada olan insanları hayretle karşılamışsın ama bil ki o insanlar da sizin sebeplerini söylemeden düpedüz hayretle karşılamanızı hayretle karşılıyor Smiley

Kesinlikle öyle. Bazı altcoinlerin projesi gerçekten çok iyiyken, forumda kötülendiğini görüyorum.

Benim gibi bu işe girip, ilk işi Waves almak olan biri için ne iyi diyen iyi demesinin sebebini anlatıyor, ne kötü diyen neden kötü dediğini. Keşke herkes bilgi vermek ve öğretmek amacında olsa.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 25, 2017, 12:24:52 PM

1. Ethereum, 2. xrp, 3. doge, 4. ltc 5. zec
Yazdığım sıralama öylesine değil inandığım için bu şekilde.
Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
October 25, 2017, 12:29:51 PM

Ethereum bitcoinden sonra ilk sırada gelir. Kontratlar ve yeni çıkan tüm tokenler ether bazlı üretiliyor, buda ethereumun devamlılığını sağlıyor. Onun dışında waves merkezsiz olması ve yeni token üretiminin kolaylığı sayesinde ilerde en çok kullanılcak iki coin bana göre bunlardır.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 25, 2017, 01:01:48 PM

Projelerin gördüğü ilgi ve fiyat açısından değerlendirmeyin. Ether olur ama waves'de iyi diyen arkadaşlar var. BTC'nin yerini alt-coinlerden alabilecek tek proje ethereum. Ama btc'nin çatallanan versiyonları da yerini alabilir bunları da bir yere koymak lazım.
facelessboy
Member
**

Activity: 83

View Profile
October 25, 2017, 01:07:13 PM

Kesinlikle ethereum ve waves olduğunu düşünüyorum, btc nin bu kadar değerli olmasının nedeni artık markalaşmış bir coin olması ama hız ve fee bakımından eth nin çok daha arkasında
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
October 25, 2017, 01:33:34 PM

ETH konusunda herkes hem fikir fakat yancısı nedir derseniz proje bazlı XRP. fakat XRP herkesin canını o kadar yaktı ki kimse sıcak bakamıyor artık, waves sanırım ETH nin yanında yer alacak.
pomknos
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
October 25, 2017, 01:38:23 PM

ETH konusunda herkes hem fikir fakat yancısı nedir derseniz proje bazlı XRP. fakat XRP herkesin canını o kadar yaktı ki kimse sıcak bakamıyor artık, waves sanırım ETH nin yanında yer alacak.

XRP ne yaptı ki hocam?  Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: