Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:36:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: ücretsiz btc kazanma siteleri?  (Read 1963 times)
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 27, 2017, 12:47:14 PM

bedava peynir kahve kapanında olur arkadaşlar, pek bu sitelerle zaman harcamayın bence, attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmez , o vakiti forumda daha yararlı başlıklarda bilgi edinerek geçirin, emin olunki daha fazla geri dönüşü olacaktır.
1714019807
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714019807
Reply with quote  #2

1714019807
Report to moderator
1714019807
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714019807
Reply with quote  #2

1714019807
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 27, 2017, 01:37:24 PM

Bir noktada koinsevere katılıyorum.

harca kardeşim harca. ben ilk üye olduğumda 2014 yıllarında bana da harcama dediler. o zamanlar hiç para yatıracak durumda değildim. haftada 50 - 70 cent aralığında micro çekimler yapıp mutlu oluyordum. ref falan kasıyordum. şimdi cüzdanımın geçmişine baktığımda. $ olarak göterdiği yerde 5.88$ yazıyor. o zamanalr bu arkadaşları dinlemeyip kassaymışım mis gibi birikim yapmış olacaktım. şimdi sana 10 cent 20 cent bi anlama gelmiyor ama 2 sene sonra gelecek Smiley getirisi yıllar sonra oluyor.

ama bozdurma sakın. ₺ $ falan hikaye. biriktir baba biriktir. at exchange'e market payı en yüksek coinlerden al sakla. unut. Wink

Bazen güzel fırsatlar da çıkmıyor değil. Geçen bir shit coine denk geldim. CPU ile kazılıyormuş. Dedim mining günlerini yâd edeyim. Ofiste boşta bir makine vardı onu çalıştırdım. Akşamları yatarken de laptopu çalıştırdım. Aldığım attım exchange'e. Piyasa fiyatının %10 fazlasına satış yazdım. Gerçekleşen işlemleri tersine piyasa fiyatının %10 altın alış yazdım. Bir yandan bedava coin gelirken diğer taraftan onlar nemalandı. 1,5 ay falan sonra sıkıldım. Geri dönüp bakınca sıfırdan 1 BTC'ye yakın birikim olmuş.

İşte bu işin biteceği nokta da bu aslında. Zaten hacimsiz shit coin, daha fazla ilerleme şansı yok bu döngünün.

Uzun lafın kısası;

* Hiç bir şeyi küçük görmeyin.
* Ama baktınız gerçekten attığınız taş kuş ürkütmüyor, zaman kaybı da yaşamayın.
* Bileşik artışın gücünü yok saymayın.
sinanexchange
Member
**

Activity: 89
Merit: 10

View Profile
October 27, 2017, 01:44:30 PM

Benim tavsiyem, hiç para yatırmadan piyasaya yeni çıkan altcoinlerin hepsine bounty yani ödül programlarına katılmak, ingilizcesi olan bir üniversiteli bile rahatlıkla bu ingilizce-Türkçe çeviri , twitter facebook vs kampanyalarına paylaşım yaparak yani günde birkaç saat ilgilenerek bu altcoinlerden kazanabilir.

Bunları paraya çevirmek içinde etherdelta sitesini kullanıp rahatlıkla para kazanabilir.
integrap
Member
**

Activity: 182

View Profile
October 29, 2017, 06:05:12 PM

Damlaya damlaya göl olur mantığı ile girilebilir ama pek de getirisi olmaz. Ama gelen free bitcoinleri altcoinlere çevirerek şansınızı deneyebilirsiniz. Ortalıkta bir sürü scam siteleri var ama sağlam olanlar da var 4-5 senedir var olan.

xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
October 29, 2017, 07:44:02 PM

Bedava Bitcoin! konusunu aklıma getirdi Cheesy
Kimse kimseye ücretsiz bir şey vermez, zaman kaybetmenize değmez. Çıkın sokakta su satın daha çok para kazanırsınız bir saat içinde Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
YsfYlmz
Full Member

Activity: 175
Merit: 100

Why not!

View Profile
October 31, 2017, 05:15:05 PM

Kesinlikle zaman kaybından başka birşey değil size o bilmem kaç satoshi verenler size tıklattığı yada izlettiği reklamlardan efsane paralar kazanıyorlar o yüzden gerek yok forum da bounty ve imzalara takılın çok çok daha iyi
GeniusX
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 31, 2017, 05:20:54 PM

Bu hayatta satın alamayacağın tek şey zamandır. Sağlık bile iyi beslenme, iyi tedavi ile belirli ölçülerde satın alınabilmektedir. Hal böyleyken şuraya tıkla para kazan buraya dokun para kazan olayları yerine daha yeni filizlenen kripto dünyasına dair çok fazla okursan, çok fazla araştırma yaparsan hayal bile edemeyeceğin paraları 0 sermaye ile kazanabilirsin. 0 sermaye nasıl olacak diyenlere bu sektörün sadece trade - hodl dan ibaret olmadığını hatırlatmak isterim. O yüzden sen boşver bedava btc sitelerini, zamanını daha verimli şeylere harca..

kardeşim teşekkür ederim yazmama gerek kalmamış.
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
October 31, 2017, 05:56:40 PM

Bedava Bitcoin! konusunu aklıma getirdi Cheesy
Kimse kimseye ücretsiz bir şey vermez, zaman kaybetmenize değmez. Çıkın sokakta su satın daha çok para kazanırsınız bir saat içinde Cheesy

Aslında airdroplar biraz bu algıyı yıkıyor hocam bence ya direk bitcoin vermiyorlar ama bitcoin ederi olan altcoin dağıtan çok fazla airdrop var forumda anladığım kadarıyla tabi bir türlü denk gelemedim öyle bir airdrop ile.

HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 02, 2017, 09:40:34 PM

bedava peynir kahve kapanında olur arkadaşlar, pek bu sitelerle zaman harcamayın bence, attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmez , o vakiti forumda daha yararlı başlıklarda bilgi edinerek geçirin, emin olunki daha fazla geri dönüşü olacaktır.
Hocam yanlis yazsanda vermek istedigin mesaj güzel Grin bedava peynir fare kapaninda bulunuyor dedigin gibi vakit öldürmeye değmez.
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 02, 2017, 09:47:17 PM

Hocam yanlis yazsanda vermek istedigin mesaj güzel Grin bedava peynir fare kapaninda bulunuyor dedigin gibi vakit öldürmeye değmez.

Kahvemi limonata deseydin keşke
o.ogurlu
Member
**

Activity: 910
Merit: 12

View Profile WWW
November 03, 2017, 03:28:24 PM

kesinlikle hiç karlı birşey değil çoğunu denedim ve hesapladım en iyisinin sana kazandıracağı 5 lirayı geçmiyor ki boşuna vakit kaybın var
orkun
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
November 16, 2017, 03:05:34 PM
Last edit: November 16, 2017, 03:31:22 PM by orkun

BTC HEAT ile 8 core xeon ile mining yapıp kazandığım jetonlarla 2-3 saatte 18 dolar kazandım. Gerçekten de 0,03 bitcoin biriktiğinde bana bu parayı yatırırlar mı? Yatırırlarsa atıl durum kullanılmayan 2-3 workstation var. Bunlar browser mining açıp jeton toplayacağım.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
November 16, 2017, 06:28:05 PM

Ücretsiz btc kazanamazsınız fakat airdroplara katılarak gelen coinleri btcye çevibilirsiniz hem daha kısa süre tutar hem daha fazla geri dönüş alırsınız
sero5050
Member
**

Activity: 70

Bitcoin Ticaretcisi - Bitcoin Madenciliği

View Profile
November 19, 2017, 08:20:46 AM

Size Önerim Yeni Açılan Sitelere kaydolun çünki bu siteler ponzi olmadan önce ilk üyelerine ödemesini yapıyor ben şahsen bu denli sitelerden 0.025 civarı bir bitcoin kazandım fakat şuan hepsi ponzi
Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
November 20, 2017, 07:02:34 PM

Böyle şeylerin arka planında kocaman gerçekler sırıtır durur hep bize. Ama insan ya gelirse diye heves ediyor. İşte bu noktada karşı tarafta ki umut tacirlerinin ceplerine para koymuş oluyoruz. İnanma bence kimse karşılıksız bir iyilik yapmaz bu devirde. Emin olmadığın işe girmemelisin.
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 20, 2017, 10:27:23 PM

İşte aradığım şey bu benim de. Ama bulamıyorum Sad

h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 21, 2017, 12:15:13 PM

Sokağa çıkıp 1 lira dilensen inan daha fazla kazanırsın bu musluk sitelerinden.
Shcirocco
Member
**

Activity: 120
Merit: 11

View Profile
November 21, 2017, 04:00:31 PM

Bu hayatta satın alamayacağın tek şey zamandır. Sağlık bile iyi beslenme, iyi tedavi ile belirli ölçülerde satın alınabilmektedir. Hal böyleyken şuraya tıkla para kazan buraya dokun para kazan olayları yerine daha yeni filizlenen kripto dünyasına dair çok fazla okursan, çok fazla araştırma yaparsan hayal bile edemeyeceğin paraları 0 sermaye ile kazanabilirsin. 0 sermaye nasıl olacak diyenlere bu sektörün sadece trade - hodl dan ibaret olmadığını hatırlatmak isterim. O yüzden sen boşver bedava btc sitelerini, zamanını daha verimli şeylere harca..

Ne güzel de bi yorum olmuş.Tamemen katılmakla beraber.Bu kripto dünyaya girdiğim ilk 2 gün bu denilen bedava siteler faucetler falan filan girdim ve ben de kasmaya başladım 2 günlük süreçte yaklaşık 10-12 şer saat kastım 2 günün sonunda elime geçen 20k satoshiydi. Vay be dedim 2 günde aslında güzel geldi hiç harcamadan dedim.Sonra biraz okuyayım araştırayım bişeyleri dedim ve araştırmalarımın daha 1. Saatinde bir hiç (şuanki transaction fee ücretinin 1/5 i) için uğraştığımı anlayınca hemen kapadım o siteleri Smiley sildim hepsini hafızadan.
Ki arkadaşa katılarak trade ve hodl dışında bi çok imkan doğuyor en kötü ihtimalle okuyup araştırmak gelecekte birgün işine kesinlikle yarayacaktır 2 günde 20k satoshiden bin kat fazlasını okuyarak ve araştırarark rahatlıkla elde edebilirsin Smiley
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 22, 2017, 11:04:27 PM

Haftada  1 dolar kassan 1 yılda 52 doların olur Smiley 1 yıl daha beklesen 10x yapsa 520 dolar. 2 yıl bekleyip 520 dolar kazanç... Ölme eşeğim ölme.  Zevkine yapacaksan arada takıl can sıkıntısından faucet makıt ne ise işte ama onun yerine forumda ki fırsatlara bak. Çeşitli dump pump tahminleri yapılıyor onlara göz at. ufaktan da olsa her hafta bitcoin al at kenara.. 2 yıl sonra hayat standardın en az 3 kat değişir...
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 03:17:56 PM

Hayatımda hiç musluk sitelerinden para kazanabilmiş birini görmedim.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: