Bitcoin Forum
April 20, 2024, 02:31:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin fork 24/10/2017  (Read 688 times)
pedjo99 (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 107



View Profile
October 23, 2017, 08:12:09 PM
 #1

Kako se pripremate na sutrašnji najavljeni fork ? Da li uopce vjerujete da bi novi Bitcoin gold mogao imati ikakvu vrijednost nakon forka? Neki exchangeovi su najavili da će se na njima moći trgovati sa btc-goldom. Zanimaju me vaša mišljenja oko toga, da li cete prebacivati neke svoje alt coine u btce, pa probati pokupiti nešto btc-golda itd..

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713580275
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713580275

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713580275
Reply with quote  #2

1713580275
Report to moderator
1713580275
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713580275

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713580275
Reply with quote  #2

1713580275
Report to moderator
1713580275
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713580275

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713580275
Reply with quote  #2

1713580275
Report to moderator
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
October 23, 2017, 08:40:04 PM
 #2

Kako se pripremate na sutrašnji najavljeni fork ? Da li uopce vjerujete da bi novi Bitcoin gold mogao imati ikakvu vrijednost nakon forka? Neki exchangeovi su najavili da će se na njima moći trgovati sa btc-goldom. Zanimaju me vaša mišljenja oko toga, da li cete prebacivati neke svoje alt coine u btce, pa probati pokupiti nešto btc-golda itd..

Ja sam danas svoj BTC s NiceHasha prebacio u jedan privatni wallet koji je explicite najavio da neće podržati BTC-gold (toliko koliko vjerujem u taj fork). Ali ako se pokaže da će imati neku vrijednost uvijek ću moći do tih BTC-Golda exportom adrese u neki wallet koji ga podržava.
Koliko čitam po netu kritike su jako loše na organizaciju i priču koja stoji iza toga, kažu da nisu uvjerljivi s argumentima zašto to rade, pogotovo to tvrde za predprodaju tokena gdje se nudi za 1BTC=10BTC-golda.
suncokreten
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 23, 2017, 11:13:57 PM
 #3

Bolje prodaj sad dok je BTC visoko i utrpaj u altove, oni će se dić za 30-ak posto, nakon toga vrati u BTC po 4k nakon sell off-a, zaradit ćeš više nego sa BTG u svakom slučaju.
KriptoCoder
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 17


View Profile
October 24, 2017, 05:05:02 AM
 #4

Jos uvek nemam neki znacajan iznos u BTC coinima pa da mogu da iskoristim ovaj fork kao sto to drugi mogu. Moje coine sam prebacio u Jaxx wallet jer kod njega imam pristup privatnom kljucu. Mislim da Jaxx jos uvek nije izasao sa saopstenjem da li ce podrzati BTC Gold. U svakom slucaju sa privatnim kljucem cu moci doci do njih. Moj plan je da pokusam prodati BTC Gold i da ga pretvorim u neku Alt valutu. Napominjem da iznos koji ja imam je zaista minimalan i svaka losa procena me ne bi znacajno pogodila. U svakom slucaju prvih par dana nista necu raditi. 

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord   ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 24, 2017, 05:57:13 AM
 #5

Desava se ono sto su iskusni najavili pre forka. Bitkoin ce posle forka krenuti u pad jer ce se svi polako poceti
vracati u altove. Evo upravo se to i desava, a ja samo zalim sto nisam slusao.

pedjo99 (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 107



View Profile
October 24, 2017, 08:41:35 AM
 #6

Ja sam dio iz altcoina prebacio u btc, u nadi da cu dobiti odredenu sumu btc golda. Na bittrexu sam, ali nisu mi dodali btc gold jos u wallet. Najavljivali su da ce omoguciti da dobis 1:1 btc golda, ali da se nece moci joa trgovati sa njim. E sad neznam, kazem, meni nisu niti dodali jos u wallet, neznam kako je kod drugih usera

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
October 24, 2017, 08:59:54 AM
 #7

Kad je Segwit2x fork?
Noctifer
Member
**
Offline Offline

Activity: 90
Merit: 10


View Profile
October 24, 2017, 09:38:35 AM
 #8

Kad je Segwit2x fork?

The Bitcoin Segwit2x fork will take place when block #494,784 is mined. This is projected to happen on November 16.
pedjo99 (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 107



View Profile
October 24, 2017, 09:50:50 AM
 #9

Na coinmarketcapu je cak vec dodan, a koliko vidim na hitBtcu se vec i trguje sa njim. Neznam koliko je pametno se upuštati u trgovanje sa njim.
https://coinmarketcap.com/currencies/segwit2x/#markets

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
October 24, 2017, 10:09:54 AM
 #10

Jel leglo ikom išta na btc? Meni ni na jednoj berzi ništa, možda dele tek sutra ili oko ponoći? Smo d ne obore sada btc do dna? :-D

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
pedjo99 (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 107



View Profile
October 24, 2017, 11:17:36 AM
 #11

Darkslix- meni takoder nije na bittrex. No nemoj se zamarati s time. Zasad je gold na jednom exchangeu ili dva, nisam zapamtio, i sigurno ce mu vrijednost past, kada i ako ga bitrex npr doda za trgovanja, tada ce se opet desit pump, što nije lose

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
coinbirds
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 104



View Profile
October 24, 2017, 12:37:40 PM
 #12

Svi odbrojavaju za taj dolazeći BTC HardFork.
Kao da će da bude smak sveta. Ovih danas se videlo kako napumpavaju BTC.
Altovi su bili u stalnom padu, čak poneki su i upolovili svoj kapital  iako imaju dobar projekat i kontinuiran rast.
Posle HardForka verovatno ti altovi će krenuti opet u uspon.
Ali ceo crypto svet je jedan matrix i neznamo nikada šta se u njemu meša.
pavlem
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
October 24, 2017, 02:38:46 PM
 #13

Bittrex jos nista
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
October 24, 2017, 06:22:33 PM
 #14

Ima nekih informacija o hard forku? Dobijo je neko nesto ili corak?
Prosli je bas bio lep, a ovi se nesto i nisu trudili kako vidim  Sad

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
KriptoCoder
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 17


View Profile
October 24, 2017, 06:35:58 PM
 #15

Negde sam procitao da bi fork mogao da se dogodi oko ponoci ali da ga mnogi servisi/novcanici u pocetku nece podrzati.
Upavo sam dobio poruku od Cryptopay servisa da oni ne planiraju da ga podrze i da trenutno ni ne razmislaju o tome. Kako navode najveca prepreka zasto nece da ga podrze je zabrinutost oko sigurnosti.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord   ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
the.vlado
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 271
Merit: 101


View Profile
October 24, 2017, 09:04:45 PM
 #16

Jeste, svi kazu da je BTG lose organizovan. Ali ako svi usmere svoje GPU ka tom coin-u jos se mozemo i iznenaditi.
Ja nisam u stanju da predvidim sta ce se desiti sa BTG.
Ovo je kripto svet i svasta je moguce.

Ja sam svoje BTC zalihe prebacio u alts i sada cekam da BTC padne i da na tome profitiram.

Srecno nam svima bilo! Wink

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project  ☞ Best privacy crypto-market! █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ───────────────── WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June][Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ Windows  |  macOS  |  Linux
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 24, 2017, 09:19:39 PM
 #17

Po do sada vidjenom ovaj btc gold je cist promasaj i pokusaj da se na brzaka uzme neka lova.
Al izgleda bas i nece imati neki uspeh u tome. Dosta su gluposti napravili da bi im neko verovao.

castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
October 24, 2017, 10:24:21 PM
 #18

Jel neko koristio mozda Mycelium wallet u toku hard fork-a kad se desio... Jel ste ispeli sa tog wallet-a da prebacite BTG ?
CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
October 25, 2017, 05:17:28 AM
 #19

Nisam bio u kriptosvetu kada se za picu moglo kupiti nekoliko BTC
A nemam ni sada
BobBoulder
Member
**
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 16


View Profile
October 25, 2017, 07:00:39 AM
 #20

Sada sam proverio BTG chart i izglada da je brzo poceo da gubi vredost. Koliko vidim inicijalna vrednost mu je bila preko $500.
Ja jos uvek nisam pronasao nacin kako da iskoristim svoje BTG posto Jaxx wallet ne daje nikakve instrukcije. Imam private key ali ne bi hteo da eksperimentisem.
Video sam da se na forumu vec prica o nekim laznim walletima koji se vec poturaju i koji su zapravo virusi. Nemojte po svaku cenu neproverene wallete da preuzimate sa neta.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!