Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:11:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ile SATILIK Ev  (Read 1529 times)
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
November 07, 2017, 04:16:16 AM

Vay be Bitcoin ile ev satışı iyi fikirmiş. Fakat bu satış nasıl tamamlanabilir? Evi satan arkadaş  sonradan ben evi verdim bana para vermedi şeklinde dava açıp problem çıkarma ihtimali var! Nasıl ispat edeceksin BTC ile aldığını riskli geldi bana.
1715566311
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715566311
Reply with quote  #2

1715566311
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
alimnts (OP)
Member
**

Activity: 116
Merit: 13

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 07, 2017, 05:49:08 AM

Vay be Bitcoin ile ev satışı iyi fikirmiş. Fakat bu satış nasıl tamamlanabilir? Evi satan arkadaş  sonradan ben evi verdim bana para vermedi şeklinde dava açıp problem çıkarma ihtimali var! Nasıl ispat edeceksin BTC ile aldığını riskli geldi bana.

Hocam hiç ev alış satışı yapmadığınız belli tapuda soruyorlar evin parasını alıp almadığını kamera karşısında bankadan aldım veya elden aldım diyosun olay bu noktada bitiyo elden aldım diyeceğim olay bitecek.

I have a dream I live to make it come true

my metamask adress: 0xE4B6C4d1a5603Ff0bebEeF37BEAAec5D263A74d0
drogbacrash1
Member
**

Activity: 392

View Profile
November 07, 2017, 08:53:31 AM

Hayırlı satışlar. keşke sahibinden ilanında da belirtseydin güzel bir gündem yakalamış olurdun. Umarım bu tür satışlar ülkemizde gitgide yaygınlaşır.
alimnts (OP)
Member
**

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 07, 2017, 09:18:21 AM

Hayırlı satışlar. keşke sahibinden ilanında da belirtseydin güzel bir gündem yakalamış olurdun. Umarım bu tür satışlar ülkemizde gitgide yaygınlaşır.

İlk ilan düzenlemede ekleyeceğim aklımda

Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
November 07, 2017, 06:36:54 PM

Hocam hiç ev alış satışı yapmadığınız belli tapuda soruyorlar evin parasını alıp almadığını kamera karşısında bankadan aldım veya elden aldım diyosun olay bu noktada bitiyo elden aldım diyeceğim olay bitecek.

Ben de böyle bir alışverişi araba üzerinden düşünüyorum Noter'de de kamera mı kullanacağız. Geçen bi BMW ilanı gördüm Bitcoin Ethereum vs. olur diyordu. Aslında süper olur böyle bişey de ticareti resmileştirmede sorun olur.
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
November 07, 2017, 06:41:25 PM

Bir yerde okumuştum Porsche Cayman arabayı 300 btc ile satmışlardı sanırım Texas'da. Ev neden olmasın Smiley
alimnts (OP)
Member
**

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 08, 2017, 01:20:07 PM

Vay be Bitcoin ile ev satışı iyi fikirmiş. Fakat bu satış nasıl tamamlanabilir? Evi satan arkadaş  sonradan ben evi verdim bana para vermedi şeklinde dava açıp problem çıkarma ihtimali var! Nasıl ispat edeceksin BTC ile aldığını riskli geldi bana.

Ben de böyle bir alışverişi araba üzerinden düşünüyorum Noter'de de kamera mı kullanacağız. Geçen bi BMW ilanı gördüm Bitcoin Ethereum vs. olur diyordu. Aslında süper olur böyle bişey de ticareti resmileştirmede sorun olur.

Resmileştirme kısmında neden sorun olsun elden para aldığında bir dekont veriliyormu hayır, sende elden aldım diyeceksin hatta transferi direk noterde bile yapabilirsin qr kod ile arkadaş direk senin cüzdanına aktarır bu kadar.

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 09, 2017, 06:10:27 AM

Bitcoin ile satış işlemi çok iyi olmuş gerçekten tebrik ediyorum sizi. Hayırlı satışlar.
alimnts (OP)
Member
**

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 09, 2017, 06:11:51 AM

Bitcoin ile satış işlemi çok iyi olmuş gerçekten tebrik ediyorum sizi. Hayırlı satışlar.

Teşekkürler saolun

komodosevket
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
November 09, 2017, 08:35:43 AM

arkadaşım evi sattığında bilgilendirirsen sevinirim. yeni bir satış yönteminin öncülerinden olabilirsin tabi ki türkiyeede
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
November 09, 2017, 08:43:43 AM

Bir yerde okumuştum Porsche Cayman arabayı 300 btc ile satmışlardı sanırım Texas'da. Ev neden olmasın Smiley

ben bir porsche cayman arabaya 300 btc verenin beynini sikeyim, neredeyse 2.1 milyon dolar ediyor. onun yerine bozdurup alsaymış en güzeli.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
alimnts (OP)
Member
**

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 09, 2017, 08:49:03 AM

arkadaşım evi sattığında bilgilendirirsen sevinirim. yeni bir satış yönteminin öncülerinden olabilirsin tabi ki türkiyeede

Konunun altına detayları yazacağım inş.

c-none
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 09, 2017, 08:56:19 AM

Good job bro.

Böyle şeyler görünce aklıma 20.000 BTC'ye 2 pizza yiyen adamın hikayesi geliyor.
Şimdi olsa ölene kadar pizza yer, kendi global pizza markasını oluştururdu Cheesy
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 09, 2017, 09:51:57 AM

Bekleyeceğinize evi indirimli satıp parayı bitcoine yatırın Smiley Değer kazanınca zarar etmiş olmazsınız Smiley
Hayırlı satışlar.
alimnts (OP)
Member
**

Sürekli araştırmacı

View Profile
November 09, 2017, 04:58:59 PM

Bekleyeceğinize evi indirimli satıp parayı bitcoine yatırın Smiley Değer kazanınca zarar etmiş olmazsınız Smiley
Hayırlı satışlar.

Satar satmaz başka bir bölgeden ev alacağım için daha dip fiyata satamıyorum hocam

jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
November 10, 2017, 08:51:28 AM

ben bir porsche cayman arabaya 300 btc verenin beynini sikeyim, neredeyse 2.1 milyon dolar ediyor. onun yerine bozdurup alsaymış en güzeli.
Şuanki değerine bakmamak lazım hocam. Ne zaman satıldığı da önemli. Belki şuanki fiyatının yarısından azdı satıldığı zaman btc değeri. Evet zamanında bitcoin ile pizza satın alma olayı var ona bakarsak.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
November 13, 2017, 03:12:38 PM

Hayırlı satışlar hocam tebrik ediyorum sizi. Sattığınız zaman bunu yaymalısınız bence. Büyük bir reklam olabilir yeteri sayıda kişiye ulaşırsa. Hem iyi bir öncü olursunuz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: