Bitcoin Forum
October 05, 2022, 12:07:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 23.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 🚀🔥[ANN] HOQU.io🔥🚀 - Satış Ortaklığı İçin En İyi Servis | Ön Satış 30 Ekim  (Read 368 times)
Bonzai (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 250


Presale Starts on 30th of November


View Profile
October 25, 2017, 02:02:01 PM
 #1HOQU Topluluğuna Katılın

                                        


Local threads

Başlıca Özellikler
Token: HQx
Toplam Oluşturulacak Token: 888,888,000 HQx
Satışa Sunulacak Token: 65% or 577,777,200 HQx:
   - Özel satış için 4% ya da 23,111,088 HQx;
   - Ön satış için 6% ya da 34,666,632 HQx;
   - Herkese Açık Satış İçin 90% ya da 519,999,480 HQx.
Kabul Edilen Kripto Para Birimi: Ethereum (ETH)
Token Çıkış Tarihi: henüz ilan edilmedi, şu anda borsalarla ön görüşmeleri sürdürüyoruz


Ön Satış

Ekim 30, 2017 —Kasım 20, 2017

Ayrılan Token: 34,666,632 HQx
Hard cap: 4,952 ETH
Ön Satış Fiyatı: 1 ETH = 7,000 HQx (bonusla birlikte)
Asgari Alım Miktarı: 50 ETH
Azami Alım Miktarı: Sınır yok
Bonuslar: 40% bonus


Ana Satış

Kasım 27, 2017 - Aralık 26, 2017

Ayrılan Token: 519,999,480 HQx
Hard cap: 97,421 ETH
Satış Fiyatı: 1 HQx = 0,0002 ETH ya da 1 ETH = 5,000 HQx
Azami Alım Miktarı: Yok


Nasıl Katılırım

Resmi websitemize HOQU.io gidin ve haber bültenimize abone olun!


Hoqu Nedir

HOQU — performans pazarlama modeli ve blok zincir teknolojisini bir araya getiren merkezi olmayan bir ortaklık platformudur. Amaç bağlı kuruluş programlarından bağlı kuruluş ağlarına ve ilgili ürünlere kadar blokchain tabanlı CPA hizmetlerini başlatmak için merkezi olmayan bir eko-sistem yaratmaktır. Tüccarları, şebekeleri ve bağlı kuruluşları bir araya getirerek, HOQU tüm piyasa oyuncularının maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir ve yeni şeffaflık ve performans standartları belirleyebilir.

Piyasaya bakış

2010-2016'da, çevrimiçi reklamcılık küresel pazar olarak yılda % 15-22 arttı. Statista, Magna ve eMarketer'e göre, pazar 2017'de 227 milyar doları aşacak ve 2020'ye kadar 335 milyar doları aşacak. İnternet reklamcılığının küresel pazarda önümüzdeki 5 yıl boyunca % 36'dan %50'ye çıkması bekleniyor. Satış ortaklığı şu anda pazar payı ve büyüme açısından büyük bir çevrimiçi reklamcılık modeli. Satış ortağı pazarlaması, ölçülebilir gerçek sonuca odaklanır ve yalnızca hedef işlemler için ödeme sağlar. Her oyuncu için oldukça umutlu olmasına rağmen, pazar büyümesini zayıflatan bazı zorluklarla karşı karşıya:

 • ● Mevcut pazar araçları, tüccarların ve bağlı kuruluş ağlarının kandırılma problemini çözmede başarısız kalıyor. Bu, boşa harcanmış reklam bütçelerine yol açar. Videology ve The & Partnership'e göre, hedef aksiyonları artırmak için bot kullanan sahtekâr üyelerin verdirdiği kayıplar sırasıyla 2015 ve 2016'da 6,3 milyar dolar ve 7,3 milyar dolardı. Bu sahtecilikten kaynaklanan tüccar kayıplarının 2017'de 16.4 milyar dolara ulaşabileceği öngörülüyor. 2017'de sahtekarlıkla ilgili ticari kayıpların 16.4 milyar dolara ulaşması bekleniyor.
 • ● Kendi bağlı kuruluşlarına sahip binlerce bağlı ağ olduğu halde yine de onlarla bütünleşmek çok zaman alıyor. Bu tür ağlardan birinin parçası olmak uzun entegrasyon gerektiriyor.
 • ● Bugün, tüccarlar saçma bir şekilde yüksek işlem ücretleri ve komisyoncu ücretleri ödemek zorundalar. Örneğin, bağlı kuruluşlar ve tüccarlar, reklamcılık bütçesinin % 3-5'ini ödeme sistemleri, % 15-25'ini PA ve CPA ağları, % 5-15'i reklamcılık platformları ve hizmetlerine tahsis etmektedir.
 • ● Bağlı kuruluşlara ödeme yapmak için, merkezi bağlı kuruluş ağlarının birkaç gün ila 2-3 ay zamana ihtiyacı vardır.

HOQU’nun Avantajları

HOQU bu pazarın sorunlarını çözebilir

 • Her aşamada büyük maliyet düşürme. HOQU'un kendi kripto para birimi, finansal kurumlar ve ödeme hizmetleri tarafından tahsil edilen işlem maliyetlerini ve ücretleri azaltmaya olanak tanıyacak. HOQU'ta tüccarlar kendi ortaklık programlarını başlatabilir ve bağlı kuruluşlarla doğrudan çalışabilir ve reklam maliyetlerini % 44 oranında azaltabilir.
 • Merkezi takip platformlarının aksine, merkezsiz platformumuzu kullanmak için sabit aylık ücretlerimiz yoktur. Blockchain çözümleri, kullanıcı veri depolama maliyetlerini azaltmaya olanak tanıyacaktır. Harici platformlarda saklanan kullanıcı verileriyle, HOQU bağlı kuruluşlar ve tüccarlar için daha düşük ücretler sunabilecektir. Tüccarlar yalnızca işlem tutarının % 0,5'ini ödeyeceklerdir. İlave oalrak, HOQU modülleri bağımsız olarak çalışmaktadır. Bir modül başarısız olduğunda veya saldırıya uğradığında, diğer modüller düzgün çalışmaya devam edecektir. Bu, tüm platform katılımcıları için yüksek düzeyde güvenlik sağlayacaktır.
 • Bağlı kuruluşların ödeme alma sürelerinin azaltılması. Akıllı sözleşme, bir örneğin ödeme almaya uygun olup olmadığını otomatik olarak kontrol ederek, bağlı şirketlere anında ödeme alma imkanı sağlar.
 • Anti Hile Koruması. HOQU, kullanıcı tanımlama için Civic Blockchain platformunu kullanmaktadır. Civic, diğer blok zincir çözümleriyle bütünleşir ve uzaktan tanımlama problemini çözer. Akıllı sözleşmeler, itibar izleme sistemi ve CPA modeli dolandırıcılığa yer bırakmaz. Akıllı sözleşmeler, tüccarlar, bağlı şirketler ve kuruluş ağları arasında şeffaf ve bütünleyici anlaşmalar sağlar.
 • Kendi yazılım çözümlerinizi yaratmanıza gerek yok. HOQU, kullanıcıların kendi ortaklık programlarını ve CPA ağlarını ücretsiz olarak başlatmalarını sağlayan yeni bir platformudur.
 • Yüzlerce bağlı kuruluş ağıyla birleştirilmeye gerek yok. HOQU tamamen merkezsizleştirilmiş bir platform. Yani bir tüccarın HOQU platformundaki tüm CPA ağlarına ve bağlı kuruluşlara erişebilmesi için yalnızca bir uygulama kurması yeterlidir.
 • Pazarlamanın Geleceği. Blockchain teknolojisine geçen endüstrilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Müşterileri bu endüstrilere çekmek için HOQU'ı kullanmak, performans pazarlamacılığına ideal bir örnektir. Örneğin, HOQU, yatırımcı arayan bir tüccarın Token satış işlemini başlatması için mükemmel bir yer olacaktır. HOQU ile şirketler, binlerce yatırımcıyı hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilecektir. Tüccarlar şirketlerin paralarının her kuruşunu % 1 ila% 4 arasında değişen maliyetlerle akıllıca harcayacaktır.

Bağlı ağlar için, ekonomik, teknolojik olarak üstün bir altyapı sunuyoruz. HOQU, bağlı ağların blok zinciri ve akıllı sözleşmeleri kullanacakları tek platform olacaktır.

Alıcılar İçin Faydaları
 • Reklam bütçesinden %44 daha düşük maliyet
 • Blockchain çözümleri dolandırıcılık için hemen hemen hiç yer bırakmaz
 • Tam destek sağlamak için birden çok CPA ağına entegre olmanıza gerek yok
 • Tüccar, HOQU platformunda herhangi bir kayıtlı ağ ve hizmetle çalışabilir
 • Tüm veriler, ağların sayısına bakılmaksızın tek bir kişisel hesapta toplanır

Bağlı kuruluşlar ve CPA ağları için faydaları
Ortaklar İçin
 • Açık ticaret kaidesi
 • Açık ve şeffaf akıllı sözleşme işlemleri
 • CPS (Maliyet-başına-Satış) modeli kullanılabilir
 • Hızlı Ödeme

CPA Ağları İçin
 • Kolay kullanım, verilen ücretsiz kullanım ve çok sayıda tüccar ve bağlı şirket havuzu
 • Adil itibar sıralaması
 • Adil rekabet
Bounty Kampanyası


Bounty miktarı:17 777 760 HQx (1 HQX = 0.0002 ETH)
Bounty allocation:
39% (6 933 326 HQx) İmza & Avatar Kampanyası
26% (4 622 218 HQx) İçerik Oluşturma
20% (3 555 552 HQx) Sosyal medya, incl.:

 • Twitter
 • Facebook
 • Medium
 • Telegram
 • YouTube
 • Reddit
 • Instagram
 • WeChat
15% (2 666 664 HQx) Çeviri ve denetleme


White Paper

White Paper Ekim ayında hazır olacaktır.
Sunumumuza buradan bakabilirsiniz.

Bize katılın

                                        


Biz Kimiz
HOQU ekibi, çeşitli ticaret projeleri, e-ticaret, dijital ekonomi, çevrimiçi reklamcılık, satış ortaklığı pazarlaması ve ödeme sistemleri konularında kapsamlı tecrübeye sahiptir.

Alexey Shmonov — CEO of HOQU, girişimci, çevrimiçi reklamcılık uzmanı. Rusya'nın ilk satış ağı Marketcall, Move.ru web sitesinin kurucu ortağı ve birden fazla e-ticaret projesi sahibi. 2011-2013 yılları arasında TurkPay'de operasyon direktörü olarak çalışan Alexey, PayPass'ı ödeme sistemine entegre etti.

Andrey Duzhnikov — CTO, Marketcall ve Move.ru'nun kurucu ortaklarından. 13 yıllık tecrübeye sahip. Sinir ağları ile çalıştı. Marketcall ve Move.ru'da IT ve web geliştirmeyi yönetmektedir.

Alexander Duzhnikov — COO of HOQU, Rusya'nın en büyük gayrimenkul web sitesi Move.Ru'nun kurucu ortağı ve online girişimcilikte 12 yıllık deneyim. En iyi parti kostümü çevrimiçi mağazası da (Vkostume) dahil olmak üzere birden fazla e-ticaret projesinin kurucu ortağı. BDT ülkelerindeki CPA etkinliklerine sıkça katılır ve konuşur. Yıllık Move Realty Ödülleri Organizatörü.

Roman Kaufman — CVO (Chief Visionary Officer) of HOQU, dijital ekonomi ve blokchain teknolojisi uzmanı, 15.000'in üzerinde üyeyle IBCG blok zinciri topluluğunun kurucu ortağı. Blokchain seminerleri ve konferansları vermektedir.

Maxim Anikeev — CMO (Chief Marketing Officer) of HOQU, girişimci, çevrimiçi pazarlama uzmanı, PromoPage CEO'su. Çevrimiçi pazarlamada 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Birkaç Promosyona ilişkin projelerde ortak olmuştur. Kurucu Ortak (Moskova'da Top-3) ve East Lines nakliye şirketinin pazarlama müdürü. 2008'de LifeSpain.com'u kurdu.

Yuri Yuriev —  HOQU'un en iyi analisti. Move.ru, Marketcall ve önde gelen e-ticaret projelerinde analitik departmanlar yönetti. 2010'un sonlarında kripto para birimlerine hobi olarak ilgi duymaya başladı.
Alexander Krivtsun — Senior Developer. Sinir ağlarında uzmanlaşmış ve merkezi olmayan blokchain tabanlı uygulamaların geliştirilmesinde uzman.
Denis Degtyarov — Senior Developer
Valdimir Kamensky — Project Manager
Konstantin Lozhkin — PHP programmer

Basında HOQU

HOQU Haberleri
10/14/2017 - Özel Satış aşamasında HOQU 785.000 dolara ulaştı
10/20/2017 - HOQU Özet

Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Bonzai (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 250


Presale Starts on 30th of November


View Profile
October 25, 2017, 02:02:51 PM
 #2

reserve
gangnam2016
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 190
Merit: 100


GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!


View Profile
October 25, 2017, 05:59:52 PM
 #3

Yok artık. 3500 Etherlik token mi dağıtacaklarmış bountyde? Ne kadar çöp proje var çeviriyorsunuz. Websitesi güzel ama bence scame benziyor.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
Bonzai (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 250


Presale Starts on 30th of November


View Profile
November 13, 2017, 10:29:28 PM
 #4

Ön satış başladı bilgi Cool
Bonzai (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 250


Presale Starts on 30th of November


View Profile
November 22, 2017, 07:27:04 PM
 #5

Ön satış tamamlandı ve ayrılan tokenlerin tamamı yaklaşık 1,3 Milyon dolar karşılığında satıldı. ICO 27 sinde başlayacak. Bilgi...
ArdaDag
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 420
Merit: 108View Profile
November 22, 2017, 07:33:20 PM
 #6

Proje'ye ilgi az sanırım.Mesaj atan yok konuya.3 500 ETH gibi bir miktar dağıttıkları için scam olarak düşünüyor belkide insanlar.
Bonzai (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 250


Presale Starts on 30th of November


View Profile
November 22, 2017, 07:47:17 PM
 #7

Proje'ye ilgi az sanırım.Mesaj atan yok konuya.3 500 ETH gibi bir miktar dağıttıkları için scam olarak düşünüyor belkide insanlar.

Token satışına göre ödüller azalıyor her zamanki gibi. 3500 ETH'lik ödül tüm tokenlerin satılmasına bağlı. Ben o kadar satılacağını sanmıyorum.
ArdaDag
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 420
Merit: 108View Profile
November 22, 2017, 08:10:28 PM
 #8

Proje'ye ilgi az sanırım.Mesaj atan yok konuya.3 500 ETH gibi bir miktar dağıttıkları için scam olarak düşünüyor belkide insanlar.

Token satışına göre ödüller azalıyor her zamanki gibi. 3500 ETH'lik ödül tüm tokenlerin satılmasına bağlı. Ben o kadar satılacağını sanmıyorum.
Belli olmaz.Ne projeler var kaç milyon dolar topluyor.Neden olmasın. Huh
Restor
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 649
Merit: 500View Profile
December 26, 2017, 10:52:13 PM
 #9

🔥BOUNTY ROUND #1 CLOSED🔥
BOUNTY ROUND #2 IS NOW LIVE
FULL RULES: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2255775.msg27010058#msg27010058
Bonzai (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 250


Presale Starts on 30th of November


View Profile
December 27, 2017, 11:44:52 AM
 #10

Proje'ye ilgi az sanırım.Mesaj atan yok konuya.3 500 ETH gibi bir miktar dağıttıkları için scam olarak düşünüyor belkide insanlar.

Token satışına göre ödüller azalıyor her zamanki gibi. 3500 ETH'lik ödül tüm tokenlerin satılmasına bağlı. Ben o kadar satılacağını sanmıyorum.
Belli olmaz.Ne projeler var kaç milyon dolar topluyor.Neden olmasın. Huh

Şu ana kadar 5,5 milyon dolar topladılar ama iyi gidiyorlar. Hard cap yapmasalarda iyi yatırım alacak gibiler. Bu arada benden önce davranmışlar bounty programı bitti ikincisi için yeniden katılmanız gerekiyor.

https://tokensale.hoqu.io/
blockdragon
Member
**
Offline Offline

Activity: 190
Merit: 10


View Profile
January 21, 2018, 11:41:52 PM
Last edit: January 30, 2018, 12:53:06 AM by blockdragon
 #11

Bu icoya katılmayı düşünüyordum ancak şubatın sonuna kadar paramı bağlamayayım dedim ico bitimine doğru atarım dedim adamlar icoyu erkenden bitirdi etherin fiyatı arttı diye şans yok.

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!