Bitcoin Forum
June 22, 2024, 10:48:35 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Uyandırma Servisi - Türkiyede Gözden Kaçan Coin ve Tokenlar  (Read 1694 times)
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
October 26, 2017, 04:42:25 PM

Kaynağı bilmiyorum ama şöyle bir laf vardır: "Asıl kar hiç bakmadığınız yerdedir."
Başlık için teşekkürler.

Katılıyorum. Son 3 günde 3 tokenden 2x yaptım "modum, hedge, clearpoll" . Çok konuşulan centra ve monetha da ise eksideyim.
fosforlucorap
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 05:05:02 PM

öncelikle çok güzel bir şey düşünmüşsünüz.cok tesekkurler.ama projeler hakkında daha detaylı bir bilgi olabilirse kafa da daha net oturur.
oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 26, 2017, 05:07:01 PM

0x 2018 in kazananlarindan olacak.
Cok fazla platform kuruluyor uzerine. Tam toplama fiyatlarinda. Arastirmanizi yapin.

AzerBaku
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 07:17:25 PM

Alın diyemem ama bi araştırın . SUR token ( suretly ) Hitbtc-de . Supply sadece 237.000
GreenCoin22
Hero Member

Activity: 547
Merit: 500

View Profile
October 26, 2017, 11:18:51 PM

Alın diyemem ama bi araştırın . SUR token ( suretly ) Hitbtc-de . Supply sadece 237.000

Bahsettiğiniz coini ico sürecinden beri takip ediyorum size umut veren nedir? İlk başlarda 10-15 dolarla başladı şimdi buralara düştü. Artması çok zor şu haliyle.
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 26, 2017, 11:39:58 PM

Benden size tavsiye hocam bir coine/tokene bakarken önce günlük volume bakın. Bahsettiğiniz tokeni alsan alamazsın satsan satamazsın. Yakında yeni borsa hamlesi yapacaklarsa bilemem.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 27, 2017, 12:00:30 AM

Aventus "Organizasyon Bilet Satımlarında Karaborsa Problemine Çözüm" başlığıyla yayınlanmıştı forumda. Kısacası bilet alım-satım platformu, aynı zamanda Londra merkezli. Bilet sektörünü tek çatı altında toplamayı amaçlıyorlar. Olur da amaçlarını kısmen de olsa başarabilirlerse neler olacağını bi düşünün derim. Geçen haftalarda Bitfinex'e girdi. Geleceği olan projelerden sadece biri.

Buradan da okuyabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1960614.0

neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 27, 2017, 12:25:25 AM

Aventus "Organizasyon Bilet Satımlarında Karaborsa Problemine Çözüm" başlığıyla yayınlanmıştı forumda. Kısacası bilet alım-satım platformu, aynı zamanda Londra merkezli. Bilet sektörünü tek çatı altında toplamayı amaçlıyorlar. Olur da amaçlarını kısmen de olsa başarabilirlerse neler olacağını bi düşünün derim. Geçen haftalarda Bitfinex'e girdi. Geleceği olan projelerden sadece biri.

Buradan da okuyabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1960614.0

Aventus elimde bulunduruyorum bir miktar uzun vade için. Token sayısı az ve 4 doları gördüğünü düşünürsek şu anki fiyatı alım fırsatı sunuyor.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 01:12:22 AM

Geçenlerde yine burda gözden kaçan lokalde bulunmaya icolar adı altında bir konu açılmıştı da gözden kayboldu heralde güncel tutulmadı. İngilizcesi olmayan ancak takipte etmek isteyen insanlar için iyi olabilir. Gerçi artık o kadar çok ico çıkıyor ki globalde bile güncel tutulamıyabiliyor.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 27, 2017, 06:18:22 AM

Konu gerçekten çok ilgi çekici olmuş, altı da dolarsa en top trend konulardan biri olacaktır, elinize sağlık.

Bat, Game benim de önerebileceğim coinler.

DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
October 27, 2017, 07:23:54 AM

blocknet hakkında çoğu kişi olumlu yorum yapıyor. Muhtemel olarak kendimi üzmeyecek şekilde ufak bi yatırım yapabilirim. Birde Edgeless dikkatımı çekmiyor değil. Bunların yanında waves ve statisi de ekleyip güzel bi sepet çıkartacağım kendime. İster yatırım tavsiyesi diyin ister demeyin bu işlerde henüz çok yeniyim. Yatırım yapacak olan arkadaşlar kendi araştırmalarınıda yapsın lütfen.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
October 27, 2017, 11:03:57 AM

Doğru söylüyorsun bakmaya üşeniyoruz ne kadar çok göz olursa o kadar çok etrafımızı iyi görebiliriz bence de eğer biz bakıyoruz ilgimizi çekenlere topluyoruz  sende paylaşırsam bizimle belki doğru noktaya sende görmüş bizden önce yakalamış olursun paylaşımcılık iyi bir şeydir yani Teşekkür ederiz
CanErik (OP)
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
November 02, 2017, 02:14:21 PM
Last edit: November 02, 2017, 02:30:32 PM by CanErik

Merhaba;

Via Coin'nin tekrardan takibe alınma zamanı gelmiş.

İyi dileklerimle
jamesdean35
Member
**

Activity: 336

View Profile
November 02, 2017, 02:21:09 PM

türk forumda hep dçnen 1-2 token var özellikle waves falan tamam eyvallah çok güzel proje ama bir kerede 0x protokol token i görmedim hiç bir yerde çok sağlam hatta 2017nin en sağlamlarından.bi bakın derim

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 06, 2017, 08:19:26 AM

selam arkadaşlar

size bi güzellik yapayım o zaman

ACC token...coinmarketcapte bile listelenmiyor..ama etherdelta üzerinden geçen gün sattım sağlam para kaldırdım..daha da değerleneceği konuşuluyor. ytd ama bence bi araştırın
rdy
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 06, 2017, 09:01:05 AM

https://coinmarketcap.com/currencies/hedge/

HDG bu sıralar bir fırsat mıdır?
Doctor-Coin
Full Member

Activity: 378
Merit: 114

View Profile
November 06, 2017, 09:53:45 AM

Etheal '  sağlık sektöründe kullanılmak üzere oluşturulmuş bir coin. Dünyada sağlık sektörü 7,6 trilyon dollarlık bir paya sahip. Sadece ön-ico için 640 Ethereum ayırmışlar bounty kampanyasına. Sağlık sektöründe duyduğum ilk ICO ve başarılı olacağına inanıyorum.
labtek42
Member
**

Activity: 108

View Profile
November 06, 2017, 10:43:42 AM

selam arkadaşlar

size bi güzellik yapayım o zaman

ACC token...coinmarketcapte bile listelenmiyor..ama etherdelta üzerinden geçen gün sattım sağlam para kaldırdım..daha da değerleneceği konuşuluyor. ytd ama bence bi araştırın
ACC staking ile yıllık %300 kar veriyor, ayrıca madencilik içinde kullanabiliyorsunuz.Sitesinden launch acceleratore tıkladıktan sonra üye olup madenciliğini yapmak istediğiniz coini (şuan sadece eth var) seçip kaç teraflop ve kaç saat olacağını seçtikten sonra verilen eth adresine ACC leri gönderip madenciliği başlatabiliyorsunuz.Ne kadar karlı olduğunun hesabını yapmadım çünkü airdroptan gelen ACC leri kullanıyorum.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
November 06, 2017, 11:31:12 AM

Eğer market cap'ı çok düşük, potansiyeli yüksek olan coin arıyorsanız benim Sumokoin ve posw dikkatimi çekti, ben bu tarz coin'lere yüklü yatırım yapılması taraftarı değilim ama bir şeyler atılabilir siz de inceleyin.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 06, 2017, 12:59:54 PM

Çok güzel bir konu seçmişsiniz, aslında böyle konuların daha detaylı bir şekilde güncellenerek burada paylaşılması insanların istifade etmesini sağlar, bitbay ın bende güzel yerlere geleceğine inananlardanım

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: