Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:29:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: bitcoin silver geliyor(şaka değil:) )  (Read 1933 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 30, 2017, 06:10:48 AM

Sanıyorum bende bir kaç güne kol kırma operasyonu ile ayrılacağım gerçekten çok tadını kaçırdılar her gün daha çok zarar ediyoruz
dun ve bugun arasında 0.5 btc daha gitmiş kasadan, 3 aydır hep duşuyor elımızdekileri böyle böyle erittiler a.k.çları
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hsnfrk
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 06:46:53 AM

Sırada ne var ? Alüminyum? titanyum?

Bitcoin devam ettiği sürece bu tarz bölünmeler süreceğe benziyor.

Sonuç;
BTG de olduğu gibi piyasaya çıkar çoğu satılır bölünme gerçekleşir.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 30, 2017, 07:41:30 AM

arkadaşlar isteyen herkes bitcoinde fork  yapabilir. ama sizden başka kimse peşinizden gelmez ise hiçbir değeri olmaz. bu nedenle gelen forklardan ziyade ne kadar kişi destekliyor ona bakmak lazım.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 08:39:56 AM

Bence bitcoin grupları bitcoini değersizleştiriyorlar ülkelerin bitcoini ciddiye almamalarının sebeplerinden biriside bu
neden derseniz bir ülkede para basmak bile ne kadar kötü ekonomi olarak alğılanırken bitcoin her ay çatallanıyor ben bu işin böyle giderse yakın zamanda çöp olacağına inanmaya başladım
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
October 30, 2017, 11:04:21 AM

Yakında bitcoin uranyum falan da çıkar şaşırmamak lazım
Çoğalan altlar beni biraz korkutmuyor değil
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
October 30, 2017, 11:12:16 AM

sanki bitcoin bu şekilde sürekli manipüle edilerek sonu getirilmeye çalışılıyor, belki de bu şekilde değer düşürerek alttan toplamak istiyorlardır.. ama can sıkmaya başladı kaybımız var. şu waves platforma kasım ayında gelecek tl gateaway'i ile bitcoinin b'sini anmak istemiyorum artık, bıktırdı pezolar!
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
October 30, 2017, 11:20:28 AM

hergün yeni bir fork geliyor anlamıyorum neden oluyor
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
October 31, 2017, 06:14:07 AM

öncelikle bitcoin silver camiyamıza hayırlı olsun ve hergün yeni bişey çıkarıyolar bu sektörü öngermek baya güçleşmeye başladı doğrusu ama bu bölünmeler bitcoin için hayırmı şermi olacak yakıda göreceğiz
rtyu123
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
October 31, 2017, 06:22:53 AM

Birileri havadan gelen paranın kokusunu aldı. Artık her ay bir tane olur bu forklardan.
santinotr
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

View Profile
October 31, 2017, 07:26:29 AM

Arkadaşlarım, değerleri forumdaşlarım.
Bu yazacaklarımı umarım yatırım tavsiyesi olarak dikkate alırsınız!
Global forumda yazmasam da orayı da çok sık takip ediyorum. Bizim diğer lokasyonlardan en büyük farklarımız neler ? Bize kaybettiren en büyük problemler neler sıralayalım!
1)Bitcoin'in her şeyden büyük olduğunu, sektörün babası olduğunu unutuyoruz. Sadece 2017 yılında 9x yapan bir coin büyük beklentileri ile önümüzde dururken hala şu 1 günde 10x yapmış, bu 50x yapmış diye altcoinlere daha fazla değer veriyoruz.
2)Araştırma yapmadan yatırım yapıyoruz. Bir çoğumuz malesef aldığı coin'in ne işe yaradığını, ne için var olduğunu dahi bilmiyor. Hadi sadece grafik okuyarak ya da günlük trade hareketlerini izleyenlere de laf etmeyelim. Ama hem takip sistematiği olmayan, hem de bilgisiz arkadaşlarımızın altcoine girmesi %100 kayıpla sonuçlanıyor.
3)Beklentiyi değil gerçekleri satın alıyoruz. Yakın zamandan 2 örnek patlatalım. Ripple konferansı vardı 0,29'a geldi canlı canlı şahit olduk. Bir çok arkadaşım Ripple 0,28-29 ken yarın konferans var diyerek bütün uyarılarıma rağmen satın aldı, sonuç fiyasko. Kendimden de bir örnek vereyim. IBM ile Stellar Lumen'in anlaşmasını çok geç öğrendim %150 lik bir artış varken 900 sat civarı girdim. Çevremdeki herkesi sürekli beklentileri satın alın gerçekleri değil diyen ben anlık bir gaz ile ciddi miktar XLM aldım ve bir kaç saatte bir kaç bin USD içeri girdim Smiley Yani kendince deneyimli olan ben gibileri de bunları yapıyor.
4)Projeye aşık oluyoruz. Bunun en canlı örneği Waves. Öyle ki adamlar ileride Bitcoin'den çok ne kullanılır başlığına bile Waves yazıyorlar. Bakın güzel kardeşlerim Waves'in merkezsiz borsa olmasından başka şeyleri de araştırmak lazım. Kurucusu Sasha arkadaşımızın proje başından bu yana yakın çevresinde çıkardığı Rus milyarderler arkamızda spekülasyonu, ekibin sözde iyi olup hala ciddi bir hacim yakalayamaması, BCC kadar bile marketing yapamamasından anlayın ki şu coin çok çok büyük bir değişiklik olmazsa 3 dolardan alınır 5 dolardan satılır 2 yıl da buralarda gelir gider. Waves'e şimdi 85 tane tepki mesajı gelir bundan bile anlayabilirsiniz proje sevdalılarını Smiley Bu piyasada hiçbirisi babamızın şirketi, coini değil. En makul seviye girip en iyi ölçüde çıkıp paramızı alalım bırakın proje sidik yarışını.
5)Ne kar edince çıkmayı beceriyoruz, ne de bu kadar zarar yeter demeyi! Bu konuda ben kendimi sanırım son 1 yılda eğitebildim. Öncesinde çok büyük dersler çıkardım orası ayrı. Aldığımız coin 2x yapıyor ama yok arkadaş satmayıp bu kez zarara girince satıyoruz Smiley Monetha alıyor arkadaşlar ico'dan , grafik hep aşagı yönlü işte bağıra bağıra iniyor aşagı 12-13 centten beri diyoruz. Binance'a girdikten sonra bile düşüyorsa bilin ki daha da düşecek, ama yok coin 6 cent olmuş hala arkadaşlar 3 aya 1-2 dolar olur diyorlar. Güzel kardeşlerim 12 centte bunu hissedip 6 centten toplasanız zaten eski yerine geldiğinde yine 2x yapıyorsunuz. Yani yardan da serden de geçmesini bilmek lazım !

Gelelim Bitcoin fork olaylarına. Öncelikle şunu söyleyim işin mantıksal boyutunda fork olayından nefret eden birisiyim! Ama bu iş benim cebime yarıyor. Fork beklentisi bitcoin'i tavan üstüne tavan yaptırıyor. Üstüne üstlük uçmuş bir bitcoin üzerine bedavadan hediye coin geliyor ondan da para kazanıyoruz. Yahu böyle fırsatı nerede bulacaksınız ? Fork söylentisi piyasayı yukarı itiyor mu ? Çıkın altcoininizden alın bitcoini. Yükselişi ve elinize gelen yeni coini keyifle bekleyin. Fork saati geçin alt coine dibin dibinden ordan da karınızı edin. Yani bunu yapmanızdaki en büyük engel zaten bilmem kaç dolar zarardayım demek ama zararınızı azaltma, hatta kara geçme imkanını neredeyse net olarak sunan forklara sövmek yerine fırsata çevirin. Para bu tarz spekülasyon ve kriz ortamlarında kazanılır, unutmayın!
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
October 31, 2017, 07:30:28 AM

daha bitcoin goldları alamadık şimdide silver çıkıyo allah bilir onu ne zaman vericekler Smiley yakında altcoin borsası kapanır sadece btc al sat kalır bu kadar hacimle olacağı bu. şahsen ben şu 3 5 ay altlara kesinlikle yatırım yapmayacam. akıbetleri belli değil her ay 1 fork çıkarsa altları çok kötü günler beklio
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
October 31, 2017, 08:12:01 AM

bu nedir cidden işin suyu çıktı artık. hergün yeni bitcoin mi olur.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
October 31, 2017, 09:54:25 AM

Bundan sonraki forklar bir işe yaramaz. Segwit2x son kar getirecek gerçek fork olacaktır. Bundan sonra 150 tane Bitcoin forku çıkartsalar da biri için bile elimde BTC tutmam. Benim gibi bir çok kişi de bu şekilde düşünüyor. Gold olayında şekilden şekile girdik. hash'ları çekip blokları takır takır indirdiler aşağı, forku erken yapıp millete kilitlediler. Bir daha kanar mıyız? tövbe.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
October 31, 2017, 11:02:24 AM

Hepsine gir bekle belki ilerde btcyide geçerler Smiley)
TuRKoSiM
Member
**

Activity: 205

Coming Soon

View Profile
October 31, 2017, 12:48:56 PM

ben bitcoin bronzu bekliyorum  Grin
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 31, 2017, 05:07:59 PM

Yakında her türlüsü çıkar bu gidişle bu kadar kolay olmamalı

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
October 31, 2017, 05:32:49 PM

Bitcoinden soğuduk fakat birileri gayet iyi kazanıyor bu forklardan. Bizmi hata yaptık altlarda bekleyerek, daha hızlı katlanır diye btc yaklaşmadık bile harbiden bu sene 5x den fazla yaptı tabi şu forklar olmasa bu kadar artmazdı bilen bilmeyen yeni çıkacak btc almak için btcye geçiyor çok saçma.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
October 31, 2017, 05:34:49 PM

Bitcoin silver nedir ya bari başka bir isim bulsaydınız arkadaşlar neyse bitcoin gold hiçbir etki yaratamadı piyasada silverdan hiçbir halt olmaz  Grin Kasım ayındaki forktan sonra diğer forklar sadece kendi çapında kalır diye düşünüyorum.
fkose58
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
October 31, 2017, 09:00:30 PM

Yakında Bitcoini alfabeye koyacaklar. Bitcoin A, Bitcoin B, diye başlayacaklar her ay çıkarmaya bir durmadılar ki altlarda rahat etsin.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
October 31, 2017, 10:24:27 PM

İstediklerini çıkarsınlar. Çatalı yedikçe güzelleşiyor bitcoin. Smiley Ne kadar çatal, o kadar kaşık oldu. Adam akıllı bir sistem  getirilmedikten sonra bitcoini tahtından etmek kolay değil. Şimdilik en yakın eth gözüküyor. Tabii çalışılan başka projelerde var ama şu sıralar ne çıkarsa çıksın Bitcoin e ayrı bir güzellik verecektir.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀