Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:02:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: COİNAKC YERLİ COİN DUYURUSU // YILIN PROJESİ ! // NASIL GÖTÜ KAYBETTİM  (Read 889 times)
pitipawn (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 27, 2017, 04:58:36 PM

Hocam geçmiş olsun mu desem ne desem bilemedim. Cidden dişlerin kırık mı seni nasıl buldular böyle bişey olduysa anlam veremedim. Zaten senin yaptığın açıklamardan sonra kayıp oldun belki bir çok kişinin parasını kurtardın bu sayede. Bence bi bağış adresi bırak bari coinakc'ye yatırım yapacaklar sana yapsın Cheesy

sağolun hocam sağolun.. girdik bi işe bilmeden , gelip ağzımızı burnumuzu kırdılar , üstüne bi de davayla tehdit ettiler . gücü yeten yetene napalım artık .

öndeki dişlerim kırıldı sadece , sigortam da yok . iyi olmayı bekliyorum , yardımlarla ayakta duruyorum   Embarrassed

çok zor olmadı bulmaları hocam , ben atar gider yaparken arada adresimi de verdim (erkekliğin şanındandır dedim)

sabah bi ses duydum , dedim herhalde yan inşaatta hiltiyle çalışıyolar ; meğer helikopter sesiymiş .

founder pradayla vurdu ağzıma , dünya gözüyle prada gördüm .

destek olmak isteyen arkadaşlar olursa , private keylerini ya da borsa hesaplarının password ve maillerini pmden atabilirler .  Embarrassed

1715608921
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715608921
Reply with quote  #2

1715608921
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715608921
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715608921
Reply with quote  #2

1715608921
Report to moderator
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
October 27, 2017, 05:01:26 PM

Hocam geçmiş olsun mu desem ne desem bilemedim. Cidden dişlerin kırık mı seni nasıl buldular böyle bişey olduysa anlam veremedim. Zaten senin yaptığın açıklamardan sonra kayıp oldun belki bir çok kişinin parasını kurtardın bu sayede. Bence bi bağış adresi bırak bari coinakc'ye yatırım yapacaklar sana yapsın Cheesy

sağolun hocam sağolun.. girdik bi işe bilmeden , gelip ağzımızı burnumuzu kırdılar , üstüne bi de davayla tehdit ettiler . gücü yeten yetene napalım artık .

öndeki dişlerim kırıldı sadece , sigortam da yok . iyi olmayı bekliyorum , yardımlarla ayakta duruyorum   Embarrassed

çok zor olmadı bulmaları hocam , ben atar gider yaparken arada adresimi de verdim (erkekliğin şanındandır dedim)

sabah bi ses duydum , dedim herhalde yan inşaatta hiltiyle çalışıyolar ; meğer helikopter sesiymiş .

founder pradayla vurdu ağzıma , dünya gözüyle prada gördüm .

destek olmak isteyen arkadaşlar olursa , private keylerini ya da borsa hesaplarının password ve maillerini pmden atabilirler .  Embarrassed
Hocam valla alemsiniz Cheesy 1. sayfadaki arakdaşların dediği gibi aslında bi kitap veya ne bileyim bi internet sitesi falan açsan oraya da bağış adresi koysan her türlü token coin ile bağış diye yazsan ordan yol alsan güzel fikir. Güzel yazıyorsun. Yoksa sen yoksa sen senaryo yazan kişilere ne deniyorsa aklıma gelmedi ondan mısın? Cheesy Cheesy Cheesy
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: