Bitcoin Forum
May 25, 2024, 01:48:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Sizce 2020'ye kadar btc ve alt coinlerdeki son durum ne olabilir?  (Read 4340 times)
jackspow
Member
**

Activity: 178
Merit: 10

Be Free

View Profile
October 29, 2017, 08:00:34 PM

Bu segwitler sürekli olmaya devam ederse Bitcoin'in imajını sarsacak ve insanlar bu çalkantılı para biriminden daha işlevsel dijital paralara kaçacaktır. Bitcoin elbette ki tırmanarak çıkacak, ancak birim fiyatının geldiği noktaya bakacak olursak, artık zenginlerin yatırım aracı olmuş gibi gözüküyor. Uzun vadede kripto para dünyasında bana göre en çok Ethereum kazandıracak. Gerek altyapısı, gerek arkasındaki gücü ile önümüzdeki yıllarda fiyatının 1000 doları aşacağını düşünüyorum. 2018 ortalarına doğru yükselmesi muhtemel. Yatırım tavsiyesi değil tabii ki. Ben kimseye varınızı yoğunuzu Ethereum'a basın demiyorum. Ancak kıyıda köşede bir dijital para birikimiz varsa ve uzun vadede değerlendirmek istiyorsanız Ethereum olarak tutabilirsiniz.
TyfrTR
Sr. Member

Activity: 312
Merit: 272

View Profile
October 29, 2017, 08:00:41 PM

Monero, NEM, Ripple gibi gelecek vaat eden projeler daha da yükselişe geçecektir. Ethereum'un ERC-20'yi yenilediken sonra daha büyük ivmelenme kazanabileceğini düşünüyorum. Sadece kişisel tahminim ancak 2020'ye kadar ethereum; bitcoinin %40'ı veya %30'u değerine ulaşabilir. (yeni nesil ERC standartdının özelliklerine ve yatıımcılar tarafından kabulüne bağlı olarak). Ethereum tokenleri, büyük çoğunluğu shitoin olsa da ciddi bir pazar haline geldi. Bu durum da ethereum fiyatını uzun vadede arttıracaktır.

Öte yandan bytecoin ve byteball gibi projeler de önemli yükselişler kazanabilir. Bildiğim kadarı ile bytecoin, tıpkı ethereum gibi akıllı kontrat sistemi geliştiriyor. Ne zaman ortaya çıkacaktır bilmiyorum ancak fiyatını kesinlikle olumlu yönde etkileyecektir.
schrodingersbitcoin
Member
**

Activity: 121

View Profile
October 29, 2017, 08:22:08 PM

2020 tarihi yatırım için kısa gözükebilir ancak kripto paralar için çok çok uzun bir zaman aralığı.

Ama 1 sene içerisinde özellikle LINK, ETP, Walton, SNOM, NEO, QTUM ve 0x'den büyük beklentilerim var. Tabi beklenti hepsi piyasadan yok olup gidebilir de. Bakalım seneye tekrar yazarım buraya Smiley

rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

CrowdWiz

View Profile
October 29, 2017, 09:25:36 PM

yani 2 sene sonra neler olur diyorsunuz. şuanki marketcap toplamı 178 milyar dolar. 2 seneye kadar bende enaz 1 trilyon dolar olacaktır. yani tüm ekosistem %500 cıvarı büyüyecektir. tüm tokenler (geliştirilmesi devam eden) enaz 3x yapar bu yıllarda.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

integrap
Member
**

Activity: 182

View Profile
October 29, 2017, 09:35:18 PM

Bitcoin yeni rekorlara koşmaya devam ederken, ethererum da onu yakalamaya çalışacaktır. Belki de birçok alışveriş sitesi ve mağaza bitcoin ile ödemeyi kabul edecektir. Hatta bankalar bile.

doommantia
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 12:35:17 AM

Bu segwitler sürekli olmaya devam ederse Bitcoin'in imajını sarsacak ve insanlar bu çalkantılı para biriminden daha işlevsel dijital paralara kaçacaktır. Bitcoin elbette ki tırmanarak çıkacak, ancak birim fiyatının geldiği noktaya bakacak olursak, artık zenginlerin yatırım aracı olmuş gibi gözüküyor. Uzun vadede kripto para dünyasında bana göre en çok Ethereum kazandıracak. Gerek altyapısı, gerek arkasındaki gücü ile önümüzdeki yıllarda fiyatının 1000 doları aşacağını düşünüyorum. 2018 ortalarına doğru yükselmesi muhtemel. Yatırım tavsiyesi değil tabii ki. Ben kimseye varınızı yoğunuzu Ethereum'a basın demiyorum. Ancak kıyıda köşede bir dijital para birikimiz varsa ve uzun vadede değerlendirmek istiyorsanız Ethereum olarak tutabilirsiniz.

ne alaka zenginlerin yatırım aracı olması? 0.1 veya 0.01 btc alamıyor mu çok parası olmayanlar.? btc iki yıla 25 bin doları görürse şimdiki fiyatını 4'e 5'e katlayacak demektir. bu tatmin edici bir kazanç değil derseniz anlarım ama zenginlerin yatırım aracı oldu tespiti saçma ve geçersiz.
paulkeres
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
October 30, 2017, 03:05:28 PM

btc ve eth görür zaten stratis felanda görür heralde.
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 30, 2017, 03:58:55 PM

etherumun btcyi geçeceğini okudum bi kaç yerde bunun gerçekleşmesi mümkün mü ? btc hantal ether çok hızlı..transfer süresi olarak
medyagunesi
Newbie
*

Activity: 1

View Profile WWW
October 30, 2017, 05:37:21 PM

BTC, IOTA, ETH, XRP, DASH
ToeX
Member
**

Activity: 103

View Profile
October 30, 2017, 06:21:19 PM

etherumun btcyi geçeceğini okudum bi kaç yerde bunun gerçekleşmesi mümkün mü ? btc hantal ether çok hızlı..transfer süresi olarak

Btc deki bu fork saçmalığı devam ederse neden olmasın
CiGa
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
October 30, 2017, 07:18:52 PM

Btc'nin 3 yıl sonra bu kadar baskın olmayacağını düşünüyorum. Ama piyasa en az 10 katına çıkar bence.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
October 30, 2017, 09:48:30 PM

ethereum 2000 doları geçer diye düşünüyorum,

yatırım tavsiyesi değildir.
ilkernes
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
October 31, 2017, 08:58:10 AM

BTC belirli bir süre daha piyasada önemli bir yer kaplayacağını düşünüyorum. Çünkü asıl kale BTC dir. Ama daha sonra da projelere baktığımızda ETH, NEO, VTC, QTUM, gibi coinlerin artacağını düşünüyorum.
minldem
Member
**

Activity: 252

View Profile
October 31, 2017, 11:55:18 AM

buna yorum yapmak çok zor. ama btc yükselişi sürdürecek, ethereum da epey güçlü çıkacak gibi.
therasmus
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
October 31, 2017, 04:34:33 PM

Btc Eger Boyle Devam Ederse Fiyat Zaten öngörulemezde.yok yeni coin yok segwit yok harddi forkdu derken guven sarsilmasi kacinilmaz.o yuzden eth buyuk atak yapacak bence..
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
October 31, 2017, 06:09:05 PM

Benim tahminim bitcoin 50k ile 80k arasinda bir fiyatta olacak.
Ethereum ise 10k ile 25k arasi, litecoin icin 30k bence o supriz yapacak Cheesy
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
October 31, 2017, 08:48:37 PM

Benim düşüncem popüleritesini kaybedeceği hatta unutulucağı

massacrewin
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
November 01, 2017, 03:37:34 PM

Geçmiş yıllara döndüğümüzde BTC'nin bugünlere geleceğini tahmin edemezdik. BTC'nin ilerleyen yıllarda 20.000 dolara yükseleceğini öngörüyorum. Ethereum'un 2020'yi göreceğinden eminim, fiyatı bugünkünün çok çok üstünde bir fiyatta olacağını da düşünüyorum.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
November 01, 2017, 05:29:27 PM

Şu anda altcoinler hiç iyi sinyaller vermiyor. Ama etherium bence artık öyle basit bir altcoin olmaktan çıkmış durumda.
Erdem223
Member
**

Activity: 74

View Profile
November 01, 2017, 10:24:50 PM

2020 de bitcoin 20000 dolar altcoinlerde yine şimdiki fiyatlarından farklı olmayacagını düşünüyorum..
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: