Bitcoin Forum
June 20, 2024, 06:46:10 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: güncel airdrop  (Read 1920 times)
Edw1ki
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
November 26, 2017, 02:49:47 PM

Ben birkaç. Airdrop a katıldım gelen de oldu ama bunları bir türlü satmayı beceremedim fee ayarlamaları falan heralde etherdelta dan satabiliyoruz sadece hesabımı import ettim ama etherscan sa gözüken orada gözükmüyor nasıl bulucak acaba.

her token etherdelta da olmayabilir. Olanlar için öncelikle hesabından etherdeltaya çekmen lazım.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
November 26, 2017, 03:08:45 PM

Güncel airdroplar için kurulmuş ve bu yönde faliyetlerini sürdüren bir çok site mevcut zaten. Forumda bi konu altında toplanması neredeyse imkansıza yakındır. Bu sayfalardan bir tanesi kriptoparatakip (http://kriptotakip.com)'dir. Telegram grubuda mevcuttur. Yanılmıyorsam twitterleride var.
Drfalcon
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

Staker.network - POS Smart Contract ETH Token

View Profile WWW
January 13, 2018, 05:49:52 PM

Güzel oluyor bedavadan token almak ama inanın çok uğraştırıyor. başta zevkliydişimdi sıkıldımkatılmak için. Bu arada katıldığınız airdropları not edin. Bazen ekstra şey isteyebiliyor site. Alabilecekken güncellemediğiniz  için vermiyorlar

ELONCITY    ❱ ❱ ❱ ❱    Power The world for FREE!
Public Sale Coming Soon  │  https://eloncity.io/
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 05:54:17 PM

Güzel oluyor bedavadan token almak ama inanın çok uğraştırıyor. başta zevkliydişimdi sıkıldımkatılmak için. Bu arada katıldığınız airdropları not edin. Bazen ekstra şey isteyebiliyor site. Alabilecekken güncellemediğiniz  için vermiyorlar

Ben de şu an bir airdroptayım vaktim olabildiğince kampanyaya fayda sağlamaya çalışıyorum fakat gerçekten vakit alıyor. İnşallah güzel kazandıracak coinlerin airdropuna müdahil olmuşuzdur.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 13, 2018, 07:10:44 PM

Bu aralar forumda bir airdrop furyası başladı. Birçok airdrop ile alakalı konu var. Güzel kazanç mümkün ancak şans yanınızda ise mümkün

Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
January 13, 2018, 09:53:36 PM

Merhaba arkadaşlar, ben hiç airdroplara katılmıyorum doğru düzgün bir kazanç olmaz diye fakat bir denemek lazım, geçen gün baktım bir arkadaş bi kaç bin dolar almış. tabii bu ayda yılda 1 oluyor ama olsun.

Şu ana kadar 20'nin üzerinde airdrop kampanyasına katıldım. Hesabıma sadece bir tane geldi. Çok ilginç arkadaşlar anlamıyorum. Bu normal midir? Hayır başvurduğum airdroplarda zaten ilk 500de kesin oluyorum. Aktif olarak airdoplara katılan arkadaşların tavsiyeleri var mı?

suan baya aktifim onun icin sunu diyebilirim.

airdrop ciktimi, bir kac saat icinde kayit olmali, kota dolmadan. mümkünse o gün icinde. - yani günlük takip edip, aksam dan aksama, yada mpsait olunca bi yarim saat icinde o gün cikanlari kayit olmak.

airdrop dagitanlarin bazilari twitter yayinliyorlar. 5000 kisi basvurdu, ama sadece 1500 tanesini kabul ettik. bunun nedeni  demekki bazi yanlis doldurmalar. olabilir.
misal airdroptaki adress ile bitcointalktaki profiline kayitli adres ayni olmali gibi...

bende günde belki 5-10 tane airdrop dolduruyom. ama günlük  2-4 yerden geliyor sadece. eskiden hic gelmiyordu. ama yaptikca doldurdukca bu iste en hizli sen oluyorsun. ilk cikar cikmaz dolduruyon..

birde bazilari bitcointalk sitesine yprum yap diyor. onada cözüm bulduk. diger airdroplarda yorum yapmis bir yorumu al kopyala yapistir. degisik degisik yorumlar yapistir. inglizcen yoksa benim gibi tabi. yoksa ne yazcan ,

senin profiline baktim.
 yazan yere airdrop icin ethereum adresin yok. yani onu muhakkak eklemen gerek.

Bu bilgilendirici mesajınız için teşekkür ederim, kimsenin kimseye faydası olmuyor genelde, şu değerli yorumunuzla, çoğu insanın emeği boşa gitmeyecek. Teşekkürler!

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 13, 2018, 10:25:53 PM

Güzel airdrop olsada girsek bir çorba bir kebap parası çıkarsa yeter fazlasında gözüm yok benim o bile yeterli öğrenci olarak karnımız doyar güzelce
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 13, 2018, 11:18:44 PM

Airdrop şans işi arkadaşlar görünce salla bişey olmaz demeyin 2-3 dakikanızı ayırıp kayıt olun. En son rebl diye bir airdrop'a katılmıştım güzel kazandırdı. Satmasaydım belki ileride daha da kazandıracaktı.
inanc
Member
**

Activity: 113
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 12:23:32 PM
Last edit: January 19, 2018, 03:54:55 PM by inanc

blue yu satmayıp elinde tutan varsa ne mutlu ona 40 bın lira kazandı suan havadan acayip büyük para dusunsene 10 ayrı hesaptan katıldıgını sadece blue ya

thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
January 14, 2018, 12:33:54 PM

airdrop konusunda çekincelerim var. Evet bir coinin airdropuna girmek vakit haricinde bir şey kazandırmaz ama bazen umutla girdiklerin fos çıkıyor. Yine de denenebilir.

mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
January 14, 2018, 12:45:59 PM

eylül ayından beri 100 e yakın airdrop a katılmışımdır.40 ' a yakın token gönderdiler.içlerinden 15 taneye yakın olanı prim yaptım  3-4 eth arası kazancım oldu.taş atıp kolum yorulmadı tabi biraz zaman geçti hepsi bir anda gelmedi.kazandıklarımlada yatırım yaptım bekliyorum.şuan hem eth ağdaki sorun hemde eth değerinin artmış olması pek güzel airdroplar çıkmıyor.
zafa
Newbie
*

Activity: 136

View Profile
January 14, 2018, 12:53:26 PM

Rebel airdrop u güzel kazandırdı. 4000 adet gönderdiler, yaklaşık 1000 USD ediyor.
sametsahin
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
January 14, 2018, 12:56:04 PM

Rebel airdrop u güzel kazandırdı. 4000 adet gönderdiler, yaklaşık 1000 USD ediyor.

ne zaman aldınız Smiley

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 14, 2018, 01:08:18 PM

Ben 40 kadar aırdropa katıldım bazıları prıvate key ıstıyor onlar sanıyorum sahte oluyor onlara katılmıyorum dıgerlerınden de hıc bırsey alamadım hepsı cop cıktı
zafa
Newbie
*

Activity: 136

View Profile
January 14, 2018, 01:35:54 PM

ne zaman aldınız Smiley

Yaklaşık 20 gün önce katılmıştım. Formu full doldurdum 4000 adet geldi. Şu an Bit-z borsasında işlem görüyor. Smiley
yarseli
Jr. Member
*

Activity: 166
Merit: 5

View Profile
January 14, 2018, 02:43:55 PM

Takip etmesi cok zor gunden gune yeni bir coin ve airdrop karsimiza cikiyor. Bunalarin hangisi para eder bilemiyoruz. Bunlari secmek icin herhangi bir kriter var mi acaba yoksa zaman kaybi cok  Lips sealed Lips sealed Undecided

DAOX 《  Create & Manage Fundraising DAOs  》  https://daox.org/
☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰◤      The product is LIVE      ◥☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰☰
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 14, 2018, 05:33:27 PM

rebel ve equal kazandırcak gibi duruyor bir blue olur mu orasını bilemem tabi ama.. ico airdropları 20 30 50 mılyonlk projeler oldugu ıcın pıyasada payları nıspeten buyuk oldugu ıcın blue kadar kazandırcagını dusunmuyorum
munhunbe
Member
**

Activity: 164

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 15, 2018, 11:08:52 PM

airdroplardan pek bi fayda görmedim doğrusu

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
January 15, 2018, 11:14:21 PM

airdropların bir çok faydasını gördüm.. ama siz sakın ola private key isteyen , veya donation (bağış)isteyen airdroplara katılmayın.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
January 15, 2018, 11:25:41 PM

bu airdroplar arkadaşlar ne kadar güvenli birde bir airdropun kendi cüzdan adresi nasıl olabilir aklım ermedi örneği varsa bi linkini  ata bilirmisiniz ??

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: