Bitcoin Forum
April 27, 2024, 05:14:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Bitcoin gold prevara početak kraja BTC-a???  (Read 2198 times)
Darkslix (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
October 27, 2017, 03:32:52 PM
 #1

Danas mi je brat poslao jedan članak o bitcoin goldu i priča uopšte ne obećava, dali je to opet kakva lažna vest ili se bliži početak kraja vodstva bitcoina na berzama???

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714194871
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714194871

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714194871
Reply with quote  #2

1714194871
Report to moderator
RelBunny
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 40
Merit: 0


View Profile
October 27, 2017, 06:07:39 PM
 #2

Danas mi je brat poslao jedan članak o bitcoin goldu i priča uopšte ne obećava, dali je to opet kakva lažna vest ili se bliži početak kraja vodstva bitcoina na berzama???

Uzmi u obzir da Bitcoin gold zapravo nema nikakve veze s BTC-om, osim zajedničke povijesti u tehničkom dijelu.

Tako da iako Bitcoin gold ne obećava (nikada ni nije, realno), to će gotovo zanemarivo (ako i toliko) utjecati na položaj bitcoina kao kralja kriptovaluta.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
October 27, 2017, 08:07:08 PM
 #3

Danas mi je brat poslao jedan članak o bitcoin goldu i priča uopšte ne obećava, dali je to opet kakva lažna vest ili se bliži početak kraja vodstva bitcoina na berzama???

Kad već pričaš o nekom članku mogao si staviti i link na njega da ga i mi možemo pročitati.
Darkslix (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
October 27, 2017, 09:22:54 PM
 #4

https://bitfalls.com/hr/2017/10/24/bitcoin-forks-bitcoin-gold-scam-stay-safe/
Eto ga i članak :-D

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
November 05, 2017, 12:45:16 AM
 #5

mislim da može samo podići cijenu bitcoinu, a što se nje tiče ne vjerujem da će uspijeti

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
November 05, 2017, 08:46:26 AM
 #6

Ja se nadam da ce od ovog golda biti nesto, al posle ovakvih stetnih ispada sa njihove strane cisto sumnjam.
Jako bi nam dobro dosao jedan memory hard coin na temu bitcoina koji bi bio ozbiljan.
btcltcdigger
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1988
Merit: 756


To boldly go where no rabbit has gone before...


View Profile
November 05, 2017, 02:28:02 PM
 #7

joj jaka mi je ova ekipa kaj cita clanke i odma ih panika hvata....

shvatite da i mediji koji pisu ta sanja imaju svoju agendu, tj sirenje fuda u nadi da ce cijena naglo pasti.

FOMO radi svasta
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
November 06, 2017, 10:45:51 AM
 #8

Nikad ne treba verovati mediji:)  Izgleda nije prevara Wink

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
November 06, 2017, 12:24:33 PM
 #9

Nije problem sa medijima nego njihovim ponasanjem narocito u resavanju nekih problema i nacinu forkovanja.
Al dobro ko zna na svkakvim scamovima se tu znalo zaraditi koji dina, mozda i na ovom nesto nataknemo u pokete Smiley
petaelite
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 52
Merit: 0


View Profile
November 06, 2017, 05:15:40 PM
 #10

Gde mogu kupiti ovaj coin?
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1489
Merit: 325


🐪


View Profile WWW
November 06, 2017, 06:27:18 PM
 #11

Imam jedno pitanje u vezi Bitcoin golda.

Navodno će svatko tko ima Bitcoin dobiti istu količinu Bitcoin golda?

Da li tko zna da li je to istina, te ako je kako se može doći do tih Bitcoin golda?

Ako tko ima još kakav savjet što raditi prije forka, bio bih zahvalan na svakoj sugestiji.


javorcro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 0


View Profile
November 06, 2017, 10:00:12 PM
 #12

Imam jedno pitanje u vezi Bitcoin golda.

Navodno će svatko tko ima Bitcoin dobiti istu količinu Bitcoin golda?

Da li tko zna da li je to istina, te ako je kako se može doći do tih Bitcoin golda?

Ako tko ima još kakav savjet što raditi prije forka, bio bih zahvalan na svakoj sugestiji.


Zavisi na kojem walletu ili mjenjacnici imas bitcoine neke su vec izjavile da ces dobit istu kolicinu,a neke se nisu jos izjasnile cak je moguce i da ce se na nekim mjenjacnicama  zamrznuti trgovanje bitcoinom dan ranije da sve prode kako treba
xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
November 11, 2017, 09:04:00 PM
 #13

Ljudi taj Gold je tesko sranje,fork je bio pre dosta dana a jos se nista ne zna sta i kako
Niti kada ce mreza biti pokrenuta nista

BitcoinZ je mnogo ozbiljni novi coin koji obecava

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2166510.0

investitor
Member
**
Offline Offline

Activity: 120
Merit: 10


View Profile
November 11, 2017, 10:12:50 PM
 #14

Izgleda da su ga popravili  Grin i da kreće sutra

link:
https://bittox.com/2017/11/10/bitcoin-gold-plans-launch-network-november-12/
Inkognito
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 53
Merit: 0


View Profile
November 13, 2017, 04:00:39 PM
 #15

Izgleda da su ga popravili  Grin i da kreće sutra

link:
https://bittox.com/2017/11/10/bitcoin-gold-plans-launch-network-november-12/

100 000 coina su uzeli, tj 25-30M dolara po sadasnjoj cijeni lol.
Ne znam sto ocekivat od tog coina osim pohlepnih rudara i napretka cijene ka nuli...
bujtar
Member
**
Offline Offline

Activity: 108
Merit: 11


View Profile
November 13, 2017, 04:39:48 PM
 #16

to su govorili i za BCH pa je opet otisao 10x gore
KriptoCoder
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 17


View Profile
November 14, 2017, 06:04:35 AM
 #17

Juce je bio opsti haos kada je u pitanju bilo rudarenje. Po meni su se desile neke stvari koje nikako ne ukazuju na fer situaciju i cista posla.
Prvih nekoliko sati rudarenje je bilo namenjeno samo developerima i svi koji su ocestvovali u rudarenju se u tom periodu samo trosili struju i besplatno rudarili za njih.
Videcemo kako ce se sitacija dalje desavati.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord   ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
November 14, 2017, 06:01:12 PM
 #18

Možda dobije na vrijednosti s vremenom, vidjet ćemo, makar ne polažem prevelike nade u to.
Jučer sam krivo procijenio situaciju i kupio nešto u pogrešnom trenutku. Sada mi ne preostaje ništa drugo nego hodl-at.
Nadam se da će biti barem još jedan dobar 'pump'  Tongue
investitor
Member
**
Offline Offline

Activity: 120
Merit: 10


View Profile
November 14, 2017, 08:36:09 PM
 #19

Ni ne primetih pump BTG od ove frke za vikend... Išao je preko $450  Shocked
I.Grozni
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 286


Coinomi multi-coin HD wallet


View Profile
November 14, 2017, 10:38:48 PM
 #20

Izgleda ipak prevara. Smrdilo mi je od samog početka. https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7cnj9w/bitcoin_gold_scam_developers_caught_with_putting/
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
November 15, 2017, 07:20:27 AM
 #21

Meni se čini da je BitcoinZ respektabilan i da će biti napredka u budućnosti ...
slackovic
Legendary
*
Online Online

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
November 15, 2017, 08:21:58 AM
 #22

Mene ustvari brinu sve ove prevare s coin-ima i tokenima jer će ljudi izgubiti povjerenje u kripto. Naravno da uvijek postoje ljudi koji će nastojati na prijevaru zgrnuti bogatstvo, ali u kripto svijetu prevare su skoro svakodnevne. Naročito kod Erc20 tokena. Hrpa ljudi je već izgubila puno novaca na tome i moglo bi se dogoditi da ljudi polagano krenu odustajati od kripto valuta...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
cryptobruno
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
November 15, 2017, 07:54:16 PM
 #23

Mene ustvari brinu sve ove prevare s coin-ima i tokenima jer će ljudi izgubiti povjerenje u kripto. Naravno da uvijek postoje ljudi koji će nastojati na prijevaru zgrnuti bogatstvo, ali u kripto svijetu prevare su skoro svakodnevne. Naročito kod Erc20 tokena. Hrpa ljudi je već izgubila puno novaca na tome i moglo bi se dogoditi da ljudi polagano krenu odustajati od kripto valuta...

Sumnjam, mislim da vrijeme kriptovaluta tek dolazi i da će iz dana u dan rasti broj ljudi koji se koristi i trguje kriptovalutama.  Wink
investitor
Member
**
Offline Offline

Activity: 120
Merit: 10


View Profile
November 15, 2017, 08:01:26 PM
 #24


Koliko je smrdilo od samog početka ja sam sumnjao da će uopšte uspeti da ga pokrenu ... sve više liči da je i BTG priča u okviru Jihanovog scenarija da smakne sa trona BTC ...
dugidox
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 67
Merit: 0


View Profile
November 15, 2017, 08:06:24 PM
 #25

Sto ljudi sto ćudi, tako kaže stara poslovica.
BTC >> prvi kvartal 2018 >> $15 000 - $22 000
pa tko voli neka izvoli, tko ne voli neka laje i plače kasnije, uvijek će biti nevjernih Toma koliko hoćeš
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
November 15, 2017, 08:09:27 PM
 #26

Ako bude moglo ja ću uzeti jedan. Nek stoji Smiley

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
mrdrumspin
Member
**
Offline Offline

Activity: 95
Merit: 11


View Profile
November 24, 2017, 02:21:41 AM
 #27

bilo bi lijepo kupit jedan prije nego pređe 10k$
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
November 24, 2017, 06:53:54 AM
 #28

Ovaj bitcoin chas je veoma lepo ojacao. Dalko je napredniji od btc-a i realno je postao pretnja po btcov opstanak.
Vremenom ce sve vise ljudi prelaziti sa starog na novi.

bartusv
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 2


View Profile
November 24, 2017, 07:42:07 PM
 #29

Ja mislim da svaki koji počinje sa bitcont jednog dana vredeće puno...samo na početku treba kupiti 1 ili 2 Smiley Bitcoint samo raste i raste Smiley

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄
▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌ (https://dago-mining.com)
KriptoCoder
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 17


View Profile
November 26, 2017, 08:32:10 AM
 #30

Da li sada za Bitcoin gold vec postoji zvanicni novcanik i da li je neko uspeo da prenese coine koje smo dobili forkom?
Nesto se nisam bavio ovim jer nemam neku kolicinu BTC-a pa samim tim niti golda ali koliko sada vidim sa ovim poslednjim rastom cene tu sada imam 10 dolara koje bi nekako da prenesem u zvanicni novcanik. Izgleda da moj Jaxx jos uvek nema podrsku za gold.
 

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord   ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
November 26, 2017, 09:46:03 AM
 #31

Toliko ljudi upumpava novac u BTC zbog tih forkova, veoma neprirodan i umjetan porast vrijednosti.. Mogao bi biti gadan pad
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
November 26, 2017, 10:13:51 AM
 #32

Toliko ljudi upumpava novac u BTC zbog tih forkova, veoma neprirodan i umjetan porast vrijednosti.. Mogao bi biti gadan pad

Ne vjerujem da upumpavanje novog novca ima veze sa forkovima. Prije su u pitanju sve veći znakovi mainstream prihvaćanja i interes Wall Streeta i drugih svjetskih burzi (Francuska...).

RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
November 26, 2017, 10:22:51 AM
 #33

Gledam jutros Coinmarketcap i ne vjerujem ... Bitcoin gold (BTG) na petom mjestu po ukupnoj vrijednosti kriptovalute. Jako visoko kotira za jedan fork koji je krenuo više nego sumnjivo.
Ima li netko razumno objašnjenje za takvo stanje stvari?

https://coinmarketcap.com/all/views/all/
investitor
Member
**
Offline Offline

Activity: 120
Merit: 10


View Profile
November 28, 2017, 08:30:57 PM
 #34

Izgleda da su ga zakrpili.
Meni su ga na Bittrexu dodelili na račun.
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
November 30, 2017, 04:23:06 PM
 #35

Gledam jutros Coinmarketcap i ne vjerujem ... Bitcoin gold (BTG) na petom mjestu po ukupnoj vrijednosti kriptovalute. Jako visoko kotira za jedan fork koji je krenuo više nego sumnjivo.
Ima li netko razumno objašnjenje za takvo stanje stvari?

https://coinmarketcap.com/all/views/all/
Pa da kako da ne, btc golda ima isto ko i bitcoina, čini mi se čak možda za sto tisuća više, što mu daje tržišnu vrijednost od 4 i pol milijardi dolara i smješta ga u sam vrh, ali opet mislim da je puno manje ambiciozan od bitcoin casha, koji bi itekako mogao imati budućnost a to smo mogli vidjeti prije tri tjedna kad su koreanci upumpavali u njega i u jednom trenutku je došao do čak 2 i pol tisuće dolara po coinu, a bitcoinu je pala vrijednost na 5 i pol tisuće dolara, to sam čak nešto love i digo jer sam na vrijeme skužio da se nešto događa i kupio bitcoin cash na tisuću dolara i prodao ga na dvije i nešto sitno

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
aspirinix
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 42
Merit: 0


View Profile
November 30, 2017, 05:46:15 PM
 #36

Mene bas zanima sto ce dalje biti ...
Kapula
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
December 01, 2017, 10:23:05 AM
 #37

bitcoin cash ima manje cijene transakcija i nešto je i brži ali je zato manje siguran što ne znači da nije siguran jelte (8mb bch block size nasuprot 1 mb btc block size)
a za btc on će uvijek bit na dobroj cijeni ako ne ništa onda samo radi nekakvog prestiža, a trenutno je manjak rudarskih strojeva tako da će i cijene transakcija ići na dolje kad se poveća mreža rudara

a za bitcoin gold, zar nije bio fork odgođen tj kako postoji uopće idem baš sad pročačkat po internetu
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
December 05, 2017, 04:46:26 PM
 #38

Meni je ovaj bitcoin gold izgledao kao zesca prevara, a sad vise nisam siguran.
Izgleda ova navala za koine totalno poremetila sve norme i realnost i svako moze naci mesto pod suncem.
Iako mi se iskreno ne svidja nacin rada devova od btc golda, narocito pocetak kopanja koji je bio haos.
Al vreme ce pokazati, i dash je bio u pocetku veliki scam, a sad se pretvorio u jedan od najjacih coina.

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
Darkslix (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
December 22, 2017, 02:20:10 AM
 #39

Toliko ljudi upumpava novac u BTC zbog tih forkova, veoma neprirodan i umjetan porast vrijednosti.. Mogao bi biti gadan pad

Ne vjerujem da upumpavanje novog novca ima veze sa forkovima. Prije su u pitanju sve veći znakovi mainstream prihvaćanja i interes Wall Streeta i drugih svjetskih burzi (Francuska...).



potpuno si u pravu , svaki dan chujem od nekuda btc ovo btc ono skoro da nema dana a da se ne pojavi na udarnim vestima u pola 8 naveche ili izadje u nekim novinama ili ga neko ne spomene a chesto chujem i da su ljudi zalozhili i svoje nekretnine u btc tako da je to prirodan rast ali me forkovi podsecaju na neko pranje novca vishe nego na razvoj blockchain-a :-)

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
bitobran
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 2


View Profile
December 22, 2017, 10:26:38 AM
 #40

Smrdi smrdi!!
Ed Hunter
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
December 23, 2017, 12:30:58 PM
 #41

Toliko ljudi upumpava novac u BTC zbog tih forkova, veoma neprirodan i umjetan porast vrijednosti.. Mogao bi biti gadan pad

Ne vjerujem da upumpavanje novog novca ima veze sa forkovima. Prije su u pitanju sve veći znakovi mainstream prihvaćanja i interes Wall Streeta i drugih svjetskih burzi (Francuska...).


Evo jucer smo svjedocili vecem padu btc-a, nakon kojeg su sve kriptovalute bile u padu. Ali u posljednja 24h btc je u porastu vise od 10%, sudeci prema Bitcoin Ticker Widgetu.
Glavu gore i idemo dalje  Smiley
Shade6999
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
December 26, 2017, 10:49:15 AM
 #42

Mislim da Bitcoin gold nema veze s time tolko sta ce bit s Bitcoinom

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
AnnarioN
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 12


View Profile
December 26, 2017, 11:55:22 AM
 #43

Mediji i njihove gluposti, predlog:ne prati medije.
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
December 26, 2017, 07:38:36 PM
 #44

nadam se da će bitcoin gold imati barem nekakav uspjeh barem 5x od trenutne cijene, tako da barem jedan spremit sa strane nije loše, cijena mu je ko Bitcoincashu prije dva tri mjeseca, a nikad se ne zna tko ga može napumpat

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
kunsh
Member
**
Offline Offline

Activity: 145
Merit: 16


View Profile WWW
January 01, 2018, 01:46:15 PM
 #45

ne znam, ja se ne bi mnogo smarao oko Golda, ne vidim mu neku presvetlu buducnost. Ima mnogo interesantnijih koina nego golda da se ulozi i zaradi ako se vec cuvaju koini
Ed Hunter
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
January 07, 2018, 05:40:04 PM
 #46

Slazem se
Darkslix (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
February 20, 2018, 08:49:20 PM
 #47

Ba primer BCH ima interesantne mogućnosti i veoma dobru priču da prešiša BTC

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!