Bitcoin Forum
April 24, 2024, 01:17:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Etherdelta Tartışma/Analiz Alanı  (Read 1190 times)
17men (OP)
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
October 29, 2017, 10:56:16 AM

Selam arkadaşlar, etherdelta merkezsiz bir borsa. ve ethereum tabanlı tokenlerin alış satışı yapılıyor. Bazen bazı tokenler ani pump yiyor. Düşükten girip %10 %20 yapıp çıkmak iyi olabiliyor. Ethereum blue ve ethereum gold gibi sırf isminden dolayı yükselen bazı coinler ile 3 günde 0.5 eth'yi 1 eth yaptım.

Ancak kaybettiğim de oldu. Buradan birlikte tartışalım. Özellikle spekülasyonları takip ederek kazanma ihtimalimiz olan coinleri tespit edelim. Bu tür adı sanı duyulmadık tokenlere girmek biraz kumar gibi oluyor. Bu yüzden kimse kaybetmekten üzüleceği miktarlar ile girmesin.

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713964655
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713964655
Reply with quote  #2

1713964655
Report to moderator
1713964655
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713964655
Reply with quote  #2

1713964655
Report to moderator
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 29, 2017, 10:58:46 AM

bu tür coinler şansa pump yer. ve pek hacimli olmazlar. tavsiyem uzak durmanız. ilk başlarda kazanırsınız sonra birden çakarlar elinizdekindende olursunuz.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 29, 2017, 11:31:42 AM

çok kötü bir arayüzü olan her işlemden ücret kesen karanlık bir kuyu etherdelta : d pump coini olup olmadığına bakmak için web sitelerini vs incelemek bence iyi bir başlangıç ona göre alınır alınmaz..
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
October 29, 2017, 12:10:44 PM

Etherdeltayı kullananların çogu zaten airdroplarlan gelen coinleri-tokenleri satmak için kullanıyolar tırt coinlerde burda çıkıyo.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 29, 2017, 12:34:11 PM

Etherdeltayı kullanmayı ögrendikten sonra aslında çok kolay bir borsa . 2 3 Gwei ile bile artık işlem yapılabiliyor . Bende ilk zamanlarda lanet okurdum ancak artık alıştım ve hoş geliyor .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
kesh.zombie
Full Member

Merit: 101

View Profile
October 29, 2017, 12:35:28 PM

ethereum güncellemesinden sonra çok hızlandı işlemler.1 gwei ile yapıyorum işlemleri genelde.gayet hızlı gerçekleşiyor.

,........
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 29, 2017, 12:51:48 PM

Güncellemeden önce saç baş yoldurdu bana 0.02 eth harcadım tek bir satış işlemi için tıklıyorum yapmıyo tıklıyorum yapmıyo herhangi bir şey demiyor. Sonra bi baktım eth kalmamış nasıl  bir iştir bu anlamadım. Ama şimdi kısmen daha iyi etherdelta nın şu anda tutmasının nedeni eth tabanlı tokenler ilk orada işleme giriyor ve tabi airdroplar. Aman dikkat diyim.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
October 29, 2017, 01:08:58 PM

herkes yazmış 1 gwei ile 2 gwei ile ile alış satış yapıyourm diye.
gwei yi nasıl ayarlıyorsunuz?
benim sabit 8 gwei ile gidiyor hep.
cemetin54
Member
**

View Profile
October 29, 2017, 01:17:18 PM

Etherdeltaya gir sağ üste senin eth adresin olucak oraya tıkla gas price var ordan istediğin miktarı ayarlayabiliyosun.
torrentco
Sr. Member

View Profile
October 29, 2017, 01:44:47 PM

Etherdeltaya gir sağ üste senin eth adresin olucak oraya tıkla gas price var ordan istediğin miktarı ayarlayabiliyosun.

peki tesekkurler
birşey daha sorucam bazen goruyorum insanlar 60-70 usd gas price oduyorlar.
bildiğim kadarıyla bir maximum var o kadar fazla gas price ayarlayamıyoruz di mi?yoksa sınır yok mu?
vezirrr
Full Member

Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 29, 2017, 02:22:08 PM

Yüksek fee'lerden kaçmak için gas price'ı 1'e ayarlarak bu sorunu çözebiliyoruz. Bu aralar işlem süreleri de baya baya kısaldı güncellemeden dolayı bu çok iyi bir durum. Önceden gas price 20 gwei ayarlardım 5 dakika beklerdim. Ethedelta'nın pek kullanışlı olduğunu söyleyemeyeceğim bilen bilir zaten. İlk başlarda alışmam 3-4 günümü almıştı diyebilirim.

Bu arada eth blue ile eth gold ne kadar çok çöp-shit olsa da EthGold 2-3 tane daha farklı borsada işlem görüyor bunu dikkate almamızda fayda var.

heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
October 29, 2017, 03:48:49 PM

Etherdelta başta çok kullanışsız gelmişti ancak sonradan çözünce hızlı kullanmaya başladım. Klasik borsalardan farklı sonuçta ona göre daha dikkatli işlemler yapmak lazım.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
October 29, 2017, 04:01:59 PM

Etherdelta ilk zamanlar gerçekten çok kötüydü ama şimdi oldukça hızlı. Daha önce yüksek gas'a rağmen saatlerce gönderdiklerim ulaşmıyordu, şimdi 1 gas değeriyle anında geliyor. Zamanla arayüzü de düzelteceklerdir. Hala borsada işlem gördüğü halde listede görünmeyen tokenler var.
hckdeface
Full Member

Merit: 102

View Profile
October 29, 2017, 04:36:48 PM

çok güzel bir başlık olmuş Smiley etherdelta da al sat yapyrm bende çok dikkat edilmesi gereken bir borsa. bir coin aniden 40 kat düşebiliyor. yine aynı şekilde yükselebiliyorda. tavsiyem çok aç gözlü olmamakla birlikte yuzde 20leri görünce yapıştırın fiyatlar çok oynak.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 29, 2017, 04:42:51 PM

Etherdeltanin neyini tartisiyorsunuz allahisen? Bence cok gereksiz ve ethereum agina yuk olmak icin varolan bir borsamsi Smiley

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
October 29, 2017, 10:29:50 PM

ilk zamanlar coin satıp borçlu çıkmıştım hey gidi günler
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 29, 2017, 10:36:40 PM

merkezsiz borsa örneği olarak gayet güzel çalışıyor.
ileride diğer merkezsiz borsalar geldiğinde pabucu dama atılır ama şu anda çok zarar etmeden bu işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenmek için alternatifsiz
forktan sonra hız için laf edilmez zaten
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
October 29, 2017, 11:36:38 PM

Yeni çıkan tokenlerden ico fiyatının altında işlem gören sağlam projeler yakalarsanız çok iyi kazandırabiliyor. Borsayı beğenen çok az ama şimdilik mecburuz ilk durak olduğu için.
tartibaya
Full Member

Activity: 630

View Profile
October 30, 2017, 11:52:52 PM

Etherdelta da işlem yapmak sıkıntılı geliyor ancak etherdelta en zor zamanda kapı açıyor her turlu coin işleme açılıyor. Etherdelta olmasa bence ico piyasası ciddi sarsılır.
ozgurkaya
Member
**

Activity: 112

View Profile
October 31, 2017, 01:15:21 AM

şu ana kadar gördüğüm en berbat ve kullanışsız site. Ama mecbur kullanmak gerekiyor işte. Özellikle airdroptan gelenleri elden çıkarmak için. Airdrop dışında işlem yapmayı pek düşünmem bu sitede açıkçası.
kskaclord
Full Member

Activity: 126

View Profile
October 31, 2017, 02:59:51 AM

Ilk baslarda cok kufur etmisligim vardi ama artik cok alistim. Cok ta ise yariyor aslinda. Burda islem gorup coinmarketcap ta listelenecek  veya baska exchange lerde islem gormeye baslayacak tokenleri takip ediyorum. Ortalama ×10 oluyorlar. Ama tabi onceden haber almak lazim. Mesela en son pazar sabah 2000 lerden btcm aldim aksama 40000 den sattim. 2 eth birakt8 allah bereket versin Smiley
furry04
Full Member

Activity: 308

View Profile
October 31, 2017, 03:02:13 AM

Ilk baslarda cok kufur etmisligim vardi ama artik cok alistim. Cok ta ise yariyor aslinda. Burda islem gorup coinmarketcap ta listelenecek  veya baska exchange lerde islem gormeye baslayacak tokenleri takip ediyorum. Ortalama ×10 oluyorlar. Ama tabi onceden haber almak lazim. Mesela en son pazar sabah 2000 lerden btcm aldim aksama 40000 den sattim. 2 eth birakt8 allah bereket versin Smiley

O da iyi taktikmiş. Ben genelde coinmarkete girdikten sonra projelere bakıyorum. Oraya girmeden daha ucuz oluyor demek ki. Coinmarkette listeleneceğini nasıl anlıyorsunuz peki kendileri mi söylüyor her tokeni eklemiyor çünkü cmc.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
October 31, 2017, 05:41:19 AM

Ilk baslarda buyuk ihtimalle herkes bu islem niye olmuyor diyerek birkac defa tiklayip fee odemistir sanirim bu bir tur gelenek halini aldi. Eger birkac dakikada eklensin problem degil diyorsam 0.1e ayarliyorum acilse 2 normal durumlarda 1 gas yetiyor. Cogunlukla 25 saniye gibi bir zamanda ilk onayi almis oluyor.
kskaclord
Full Member

View Profile
October 31, 2017, 06:41:13 AM

Ilk baslarda cok kufur etmisligim vardi ama artik cok alistim. Cok ta ise yariyor aslinda. Burda islem gorup coinmarketcap ta listelenecek  veya baska exchange lerde islem gormeye baslayacak tokenleri takip ediyorum. Ortalama ×10 oluyorlar. Ama tabi onceden haber almak lazim. Mesela en son pazar sabah 2000 lerden btcm aldim aksama 40000 den sattim. 2 eth birakt8 allah bereket versin Smiley

O da iyi taktikmiş. Ben genelde coinmarkete girdikten sonra projelere bakıyorum. Oraya girmeden daha ucuz oluyor demek ki. Coinmarkette listeleneceğini nasıl anlıyorsunuz peki kendileri mi söylüyor her tokeni eklemiyor çünkü cmc.

Telegramda takip ettiğim bir grup var. sessiz. sadece boyle haberleri birde airdropları duyuruyorlar. ismi Airdrop coin fakat telegram daveti nasıl yapılır ben bu elemanı nasıl takip etmeye başladım inan bilmiyorum. mesela bu sabah 10MTI için şunları yazmış.  

10MTI OFFICIALLY LISTED TO ETHERDELTA BUY NOW WHILE ITS LOW
10MTI WILL BE LISTED TODAY ON CMC.
EXPECT MOON FELLAS!!!

https://etherdelta.com/#10MTI-ETH

Takip edeli bakalım bu seferde tutturacak mı?
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
October 31, 2017, 07:22:54 AM

Ilk baslarda cok kufur etmisligim vardi ama artik cok alistim. Cok ta ise yariyor aslinda. Burda islem gorup coinmarketcap ta listelenecek  veya baska exchange lerde islem gormeye baslayacak tokenleri takip ediyorum. Ortalama ×10 oluyorlar. Ama tabi onceden haber almak lazim. Mesela en son pazar sabah 2000 lerden btcm aldim aksama 40000 den sattim. 2 eth birakt8 allah bereket versin Smiley

Telegramda takip ettiğim bir grup var. sessiz. sadece boyle haberleri birde airdropları duyuruyorlar. ismi Airdrop coin fakat telegram daveti nasıl yapılır ben bu elemanı nasıl takip etmeye başladım inan bilmiyorum. mesela bu sabah 10MTI için şunları yazmış.  

EXPECT MOON FELLAS!!!

grubun linkini bizede yollarmısın.
Coinredd
Full Member

Activity: 378

View Profile
October 31, 2017, 07:35:50 AM

10mtı airdroptan üç beş geldi şuan az bi para edio ayrıca etherdeltaya ekleneli 2 3 gün oldu. şimdi coinmarcete girmeden önce gireceğini nasıl anlarız önemli olan bu arkadaşın dediği gibi hiç olmasa x2 x3 yapar girdikten sonra
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 31, 2017, 08:10:57 AM

Arkadaşların belirttiği gibi artık çok az fee ödeyerek çok hızlı işlem yapabiliyoruz. Tabi bu etherdeltanın değil ethereuma yapılan güncellemenin eseri. Airdroplar sayesinde öğrenmiş oldum etherdeltayı. Sağlam icoları burada ico fiyatının altına alabilirsiniz. İyi fırsatlar çıkarsa birbimize haber verelim bence de çok iyi olur burada güzel fırsatlar çıkar.

kskaclord
Full Member

View Profile
October 31, 2017, 09:03:30 AM

EXPECT MOON FELLAS!!!

grubun linkini bizede yollarmısın.

Uygulamadan kullandığımın için link nasıl atılıyor bilmiyordum meğer tarayıcıdan da acılıyormuş.

Link bu:  https://web.telegram.org/#/im?p=c1094702599_11906879399191434075

grup ta yazılmıyor sadece eleman ne yazarsa onu okuyabiliyorsunuz bu sebeple haberleri nerden alıyor kimdir ne değildir gerçekten bilmiyorum.
torrentco
Sr. Member

View Profile
October 31, 2017, 09:42:56 AM

beyler gas price ı 4 gwei den daha dusuk yapamıyorum olmuyor.
kaç kere 1 yaptım ok diyorum.
etherdeltayı bir daha ki açışımda veya başka bir sayfada acınca tekrardan 4 gwei oluyor gas price.
yok mudur bunun bir yontemi.4 kat fazla oduyorum resmen.
rtyu123
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
October 31, 2017, 09:52:08 AM

Bende de durum üstteki arkadaş ile aynı. 4 gwei oluyor en az. 1 gwei yapanlar nasıl yapıyorlar merak ediyorum.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504

View Profile
October 31, 2017, 10:57:48 AM

Öncesinde bnde ole yapıyordum bazı tokenlarda kabul etmiyordu biraz düşürünce borsada hesabını importladıktan sonra sağ üste hesabına tıkla asağı panel açılcak gas price düzenle 1 yap işlemini gerçekleştirebilrisin ama sayfa değiştirirsen veya yenilersen gas price defaulta yani 4 e döner.
kesh.zombie
Full Member

View Profile
October 31, 2017, 02:35:55 PM

sayfa yenilenince 4 oluyor.sürekli kontrol edip 1 yazpıyorum işlem yapmadan önce. sıkıntı olmuyor.

,........
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 31, 2017, 04:30:05 PM

ben  uzun zamandan beridir etherdeltayi kullaniyorum. şimdi  ona  rakip bi site  daha acildi aktif olan adını unuttum hız  bakımından etherdeltadan cok daha hızlı fakat hacim yok tanınmış değil iyi reklam yaparlarsa o da iş yapar gibi aramizdan birileri belki hatirlar diye yazdim güncelleme acisindan. bir diğeride 0x'in radarrelay'i. şuanda beta sürümü ile aktif oda iş yapar gibi duruyor bahsettiğim iki projede etherdeltadan hızlı  muhtemelen etherdelta'da bunun farkında ki şuanda eski  hızından cok cok daha iyi muhtemelen eth forkunun da bunda katkısı büyük. önceden deposit withdraw transfer süreleri arasinda cok vakit oluyordu 0x'in daha ico projesindeyken  cok yaşamiştim bu sıkıntıyı oradan oraya transferler saatleri sürmüştü o ara. şuanda ama efsane hızlı ve kullanişli.   daha önce telefondan giremiyordum etherdelta ya ve işlem de yapamiyordum haliyle son 1 haftadir telden  de girip kullanabiliyorum cok rahat şekilde.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 01, 2017, 09:40:34 AM

Etherdelta güzel bir site alıştıktan sonra işlemler daha kolay oluyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
17men (OP)
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
November 12, 2017, 04:38:19 PM

Blue ve Dark bugün sağlam pump yedi. Ancak ben bu borsayla uğraşmaktan sıkıldım. Paramı bittrex'e geri yolladım. Güzel borsa ama kullanışsız.

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 12, 2017, 04:56:05 PM

Etherdeltanın en işe yaradığı yer
Tokenler piyasaya çıkmadan eth üzerinden ilk siz alıp satabiliyorsunuz.
 Zaten coinmarketcap e çıkınca veya bir borsaya girene kadar geç oluyor.
Etherdeltadan kaymak yiyen çok.
SecurityShark
Member
**

View Profile
November 12, 2017, 05:13:41 PM

Etherdelta insanı verem eder. Kullanımı tuhaf, tepkileri gec. Ben mecbur olduğum için kullanıyorum.

hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 13, 2017, 05:09:53 AM

btcredde sağlm kaymak yedirdi bana hakkını yemeyelim şimdi  Tongue

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 11, 2017, 10:19:36 PM

Tabiki anlık güzel bir kar imkanı sunabiliyor ethereum tokenleri fakat riski de o denli büyük. Ben çok riskli olduğunu düşünüyorum ve bu işi yapmıyorum bu yüzden.
Normal coin alıp yoluma bakıyorum
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 12, 2017, 06:11:03 AM

Deltada çok para kaybeden oldu yanlış giriş yapıldığında sıraya gore degıl yazdıgınız fıyata gore alım yapıyor o yuzden acemıler kullanırken dıkkatlı olsun bununla alakalı bır konu vardı kullanımı anlatılıyor
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770

View Profile
December 12, 2017, 07:30:05 AM

Beyler bir sorunum var yardım lütfen
Elimdeki Equal Token leri etherdletaya deposit etmek istiyorum fakat hep hata veriyor. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Transaction Information  bilgilerine bakıp yorum yapabilecek arkadaşlar varsa aşağıdaki linkten bakabilir. Gas olarak sırasıyla 4,10,13,15,20 denedim değişen bişey olmadı. giden benim gas lar oldu.  Ayrıca aynı cüzdandan etherdeltaya başka bir coini deposit ettim sorunsuz. Sorun sadece bu coinde

Transaction Information

https://etherscan.io/tx/0xe78ad765729c36e74151e9aeaec144b2bf984a0d58cdfabd24a5b727b56899f4
KaledeNobet
Full Member

The future is your Genome

View Profile
December 12, 2017, 11:36:03 AM

Wrc alınabilir diye düşünüyorum etherdelta üzerinden ceosu baya bilgili birine benziyor.Bu arada Ethereum ağında sorun yaşanmaya başladığından beri bir türlü etherdeltada işlem yapamıyorum işin bir diğer acı tarafı ise gas ücretini artırdım fee kesiyor benden ama işlemimi bir türlü gerçekleştirmiyor borsa bu konuda bana yardım edebilirseniz sevinirim.

bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 12, 2017, 01:13:22 PM

Etherdelta iğrenç bi borsa kullanmayı hiç sevmiyorum ama ne kadar sevmesemde kullanmak zorunda kalırıyorum her seferinde. Çoğu token orada listeleniyor ilk ve bu yüzden kullanmamakta olmuyor.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: