Bitcoin Forum
April 18, 2024, 08:35:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Slovenija (Slovenia)  (Read 993335 times)
Sm00kew
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
March 13, 2016, 07:14:01 PM
 #701

Gledam po forumih in vidim da imamo v sloveniji zaenkrat še srečo, da nerabimo plačati davka na dobiček od trgovanja s kripto valutami  Grin

❘|❘ ICONOMI  Fund Management Platform
1713472512
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713472512

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713472512
Reply with quote  #2

1713472512
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713472512
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713472512

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713472512
Reply with quote  #2

1713472512
Report to moderator
1713472512
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713472512

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713472512
Reply with quote  #2

1713472512
Report to moderator
1713472512
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713472512

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713472512
Reply with quote  #2

1713472512
Report to moderator
biba00
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
March 13, 2016, 08:32:36 PM
 #702

Je še kdo seznanjen z novico da je ether dodala neka kitajska menjalnica..
Uradno naj bi bilo šele jutri, ampak dogaja se že danes.. ameriški trg po moje..
Kaj pravite bo še kak popravek ali bo spet strm vzpon.
Sm00kew
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
March 13, 2016, 08:55:39 PM
Last edit: March 13, 2016, 11:31:17 PM by Sm00kew
 #703

Je še kdo seznanjen z novico da je ether dodala neka kitajska menjalnica..
Uradno naj bi bilo šele jutri, ampak dogaja se že danes.. ameriški trg po moje..
Kaj pravite bo še kak popravek ali bo spet strm vzpon.

chbtc.com (4ta največja kitajska menjalnica) ga je dodala. Bomo pa vidl jutr k homestead pride kaj se bo zgodilo. Čez 15 ur pa začne s trgovanjem ethra bitfinex (eth/usd par), ki bo že mal nakazal v katero smer bo šla cena.

❘|❘ ICONOMI  Fund Management Platform
Mirkoca
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 0


View Profile
March 17, 2016, 04:08:38 AM
 #704

Če/ko Bitstamp doda leverage trading al pa derivate se bo slika glede volumnov močno spremenila  Wink

Če bi bil jaz lastnik Bitstampa, bi me volumen zdaj že močno skrbel.
Mirkoca
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 0


View Profile
March 17, 2016, 04:23:38 AM
Last edit: March 17, 2016, 07:35:56 AM by Mirkoca
 #705

Še ena zanimiva novica:

Grožnja Slovenskim železnicam: ”Če ne nakažete denarja, bomo na vlak namestili bombo”
17. 3. 2016, 5:00

Če vse skupaj povežemo še z virusom za šifriranje datotek, ko moramo ključ odkupiti z BTC, potem smo
lahko za prihodnost kripto valut lahko zelo zaskrbljeni.
Do zdaj je kriminalcem velik problem predstavljalo izplačilo v takšni ali drugačni FIAT obliki, danes pa pod izsiljevalsko
pismo zlahka in varno objavimo naslov svoje denarnice.
Sm00kew
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
March 17, 2016, 09:29:36 AM
 #706

Če/ko Bitstamp doda leverage trading al pa derivate se bo slika glede volumnov močno spremenila  Wink

Če bi bil jaz lastnik Bitstampa, bi me volumen zdaj že močno skrbel.

Jaz jih res ne razumem kaj bluzijo nesposobneži, zaspal na lovorikah. Edina stvar k se je pri njih spremenila v teh letih je da so povečal varnost, pa še to zato, ker so jim ukradl bitcoine. So pa rekl da bodo dodal margin traiding poleti, vendar ne verjamem da jih bo to rešilo, ker je enostavno prepozno. Enako z ethrom, bifinex ga je dodal bitstamp sploh ne razmišlja o tem. Glavna menjalnica v evropi pa ne ponuja BTC/EUR para. Tist k skrbi za strategijo podjetja si tut centa ne zasluž. Ampak jih ne smemo kritizerat tok, ker so ta tedn dodal možnost da račun razdeliš v različne podračune, kar je ogromna pridobitev.xD kreteni  Angry

❘|❘ ICONOMI  Fund Management Platform
minimalB
Donator
Hero Member
*
Offline Offline

Activity: 674
Merit: 522


View Profile
March 17, 2016, 09:36:22 AM
 #707

Hehe, smo se gospoda malo ujezili?  Grin
luka1987
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 520
Merit: 500


View Profile
March 17, 2016, 10:49:28 AM
 #708

E pa susjedi moji dragi, imam velike kritike nakon izleta u Ljubljanu pred 2 dana. Išao sam ciljano iz Rijeke baš na ATM jer sam skupio par BTC-a pa da napravim izlet i pokupim lovu, jeftinije mi nego u ZG.
Zapravo, toliko sam bio ljut da bi bio bacio i tzv. smartphone i bankomat i sve u 3 pm. Pitate se zašto? E vidite, reklama je na internetu kako je prvi ATM koji je stigao u Slo u Ljubljani u hotelu SLON i kako je još uvijek tamo. MEĐUTIM, NIJE VIŠE TAMO. Evo i dokaz:
http://coinatmradar.com/bitcoin_atm/226/bitcoin-atm-bitaccess-ljubljana-hotel-slon/

Drugo, pošalju me u Hotel UNION. Tamo ATM prazan, ima još 40€ unutra, uzmem ja tih 40€ i samo što ne počnem plakat od muke. Nema veze, ima ih još 2-3 gledam na onu kartu (pritom nemam interneta nego hvatam WIFI po gradu, otključavam ili slučajno ili nekakav FREE ACCESS).
Zaboravio sam napomenuti da mi je ženska na benzinskoj u Ilirskoj Bistrici prodala nakon 5-6 minuta objašnjavanja da mi treba PREPAID SIM CARD (ja na hrvatskom i engleskom, ona na nekom njezinom slovenskom pitaj boga) ali taj SIM se nikako nije mogao spojiti na internet dok su mi pozivi i poruke uredno radili.

Ok, mojim mukama nije kraj pa vozim na drugi kraj grada do nekog World Trade Center-a (možeš mislit). Tamo još 1 ATM koji nisam vidio ni na slici, ima 10 opcija na njemu a veličinom izgleda da unutra ne stane 5 centi. Još jedna mana, nema ni WIRELESS-a na toj poziciji ili je signal slab pa sam ko majmun držao mobitel u zraku i vadio 20 hebenih eura iz bankomata jer je i taj bio prazan... sramota...

Hvala bogu, samo 15km udaljen Petrol ima isto taj ATM pa sam eto tamo na kraju dignuo lovu i to mi je sve pljunulo po 20€ , nemoš vjerovat...

Poanta priče: IZBRIŠITE SA KARTE ATM U HOTELU SLON !!!


EDIT: Zaboravio sam napomenuti da je na svakom bankomatu FEE 10%, a ne 4.2 ili 5% kako lažete po stranicama.

            ▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
     ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀



.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses .100% original codebase.
  Superfast with .30 seconds instant finality.
  Tested .5000 tx per block. on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
Mirkoca
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 0


View Profile
March 17, 2016, 11:32:37 AM
 #709

E pa susjedi moji dragi, imam velike kritike nakon izleta u Ljubljanu pred 2 dana. Išao sam ciljano iz Rijeke baš na ATM jer sam skupio par BTC-a pa da napravim izlet i pokupim lovu, jeftinije mi nego u ZG.
Zapravo, toliko sam bio ljut da bi bio bacio i tzv. smartphone i bankomat i sve u 3 pm. Pitate se zašto? E vidite, reklama je na internetu kako je prvi ATM koji je stigao u Slo u Ljubljani u hotelu SLON i kako je još uvijek tamo. MEĐUTIM, NIJE VIŠE TAMO. Evo i dokaz:
http://coinatmradar.com/bitcoin_atm/226/bitcoin-atm-bitaccess-ljubljana-hotel-slon/

Drugo, pošalju me u Hotel UNION. Tamo ATM prazan, ima još 40€ unutra, uzmem ja tih 40€ i samo što ne počnem plakat od muke. Nema veze, ima ih još 2-3 gledam na onu kartu (pritom nemam interneta nego hvatam WIFI po gradu, otključavam ili slučajno ili nekakav FREE ACCESS).
Zaboravio sam napomenuti da mi je ženska na benzinskoj u Ilirskoj Bistrici prodala nakon 5-6 minuta objašnjavanja da mi treba PREPAID SIM CARD (ja na hrvatskom i engleskom, ona na nekom njezinom slovenskom pitaj boga) ali taj SIM se nikako nije mogao spojiti na internet dok su mi pozivi i poruke uredno radili.

Ok, mojim mukama nije kraj pa vozim na drugi kraj grada do nekog World Trade Center-a (možeš mislit). Tamo još 1 ATM koji nisam vidio ni na slici, ima 10 opcija na njemu a veličinom izgleda da unutra ne stane 5 centi. Još jedna mana, nema ni WIRELESS-a na toj poziciji ili je signal slab pa sam ko majmun držao mobitel u zraku i vadio 20 hebenih eura iz bankomata jer je i taj bio prazan... sramota...

Hvala bogu, samo 15km udaljen Petrol ima isto taj ATM pa sam eto tamo na kraju dignuo lovu i to mi je sve pljunulo po 20€ , nemoš vjerovat...

Poanta priče: IZBRIŠITE SA KARTE ATM U HOTELU SLON !!!


EDIT: Zaboravio sam napomenuti da je na svakom bankomatu FEE 10%, a ne 4.2 ili 5% kako lažete po stranicama.


Jedna stranica nazad:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=23321.700
bitnikeu
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 0


View Profile WWW
March 17, 2016, 01:06:45 PM
 #710

E pa susjedi moji dragi, imam velike kritike nakon izleta u Ljubljanu pred 2 dana. Išao sam ciljano iz Rijeke baš na ATM jer sam skupio par BTC-a pa da napravim izlet i pokupim lovu, jeftinije mi nego u ZG.
Zapravo, toliko sam bio ljut da bi bio bacio i tzv. smartphone i bankomat i sve u 3 pm. Pitate se zašto? E vidite, reklama je na internetu kako je prvi ATM koji je stigao u Slo u Ljubljani u hotelu SLON i kako je još uvijek tamo. MEĐUTIM, NIJE VIŠE TAMO. Evo i dokaz:
http://coinatmradar.com/bitcoin_atm/226/bitcoin-atm-bitaccess-ljubljana-hotel-slon/

Drugo, pošalju me u Hotel UNION. Tamo ATM prazan, ima još 40€ unutra, uzmem ja tih 40€ i samo što ne počnem plakat od muke. Nema veze, ima ih još 2-3 gledam na onu kartu (pritom nemam interneta nego hvatam WIFI po gradu, otključavam ili slučajno ili nekakav FREE ACCESS).
Zaboravio sam napomenuti da mi je ženska na benzinskoj u Ilirskoj Bistrici prodala nakon 5-6 minuta objašnjavanja da mi treba PREPAID SIM CARD (ja na hrvatskom i engleskom, ona na nekom njezinom slovenskom pitaj boga) ali taj SIM se nikako nije mogao spojiti na internet dok su mi pozivi i poruke uredno radili.

Ok, mojim mukama nije kraj pa vozim na drugi kraj grada do nekog World Trade Center-a (možeš mislit). Tamo još 1 ATM koji nisam vidio ni na slici, ima 10 opcija na njemu a veličinom izgleda da unutra ne stane 5 centi. Još jedna mana, nema ni WIRELESS-a na toj poziciji ili je signal slab pa sam ko majmun držao mobitel u zraku i vadio 20 hebenih eura iz bankomata jer je i taj bio prazan... sramota...

Hvala bogu, samo 15km udaljen Petrol ima isto taj ATM pa sam eto tamo na kraju dignuo lovu i to mi je sve pljunulo po 20€ , nemoš vjerovat...

Poanta priče: IZBRIŠITE SA KARTE ATM U HOTELU SLON !!!


EDIT: Zaboravio sam napomenuti da je na svakom bankomatu FEE 10%, a ne 4.2 ili 5% kako lažete po stranicama.

baš nam je žao, da si pred 2 dana završio svoju posjetu u Ljubljani na takav način.
naveo si sve druge operatorje u Ljubljani koji hendlaju nakup i prodaju bitcoina, samo nas, Bitnik https://bitnik.eu/en/, nisi našao, šta nas čudi, jer so svi naši BTMji (okupno 5, od toga jedan 2-way) na listi CoinATMradar-a.

za info: naš 2-way BTM je u prostorima Kino Šiške, ovdje je link do infa za lokaciju (do pola sata moguče je parkirati zastonj izpred Kina Šiške direktno): http://coinatmradar.com/bitcoin_atm/856/bitcoin-atm-lamassu-ljubljana-kino-siska/
Na svim našim avtomatima fee je 4,2%. Cjena prikazana na displejima je konačna. Za nakup i prodaju bitcoina imamo limit na transakciju EUR 4.990,- (bankomat će ti izplačat u EUR 50,- i EUR 20,- nominaciji bankovca)

ako ti se posjeta u gradu nije totalno zagadila, onda te sljedeći put vabimo, da dođeš kupiti ili prodati bitcoine na naš BTM. Možeš nas i kontaktirati prije posjete ako želiš unaprijed prevjeriti stanje, tako da tvoja posjeta neče bit uzalud.

Naš broj je +386 1 777 42 43 i naš mail : info@bitnik.eu
luka1987
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 520
Merit: 500


View Profile
March 19, 2016, 07:20:39 PM
 #711

E pa susjedi moji dragi, imam velike kritike nakon izleta u Ljubljanu pred 2 dana. Išao sam ciljano iz Rijeke baš na ATM jer sam skupio par BTC-a pa da napravim izlet i pokupim lovu, jeftinije mi nego u ZG.
Zapravo, toliko sam bio ljut da bi bio bacio i tzv. smartphone i bankomat i sve u 3 pm. Pitate se zašto? E vidite, reklama je na internetu kako je prvi ATM koji je stigao u Slo u Ljubljani u hotelu SLON i kako je još uvijek tamo. MEĐUTIM, NIJE VIŠE TAMO. Evo i dokaz:
http://coinatmradar.com/bitcoin_atm/226/bitcoin-atm-bitaccess-ljubljana-hotel-slon/

Drugo, pošalju me u Hotel UNION. Tamo ATM prazan, ima još 40€ unutra, uzmem ja tih 40€ i samo što ne počnem plakat od muke. Nema veze, ima ih još 2-3 gledam na onu kartu (pritom nemam interneta nego hvatam WIFI po gradu, otključavam ili slučajno ili nekakav FREE ACCESS).
Zaboravio sam napomenuti da mi je ženska na benzinskoj u Ilirskoj Bistrici prodala nakon 5-6 minuta objašnjavanja da mi treba PREPAID SIM CARD (ja na hrvatskom i engleskom, ona na nekom njezinom slovenskom pitaj boga) ali taj SIM se nikako nije mogao spojiti na internet dok su mi pozivi i poruke uredno radili.

Ok, mojim mukama nije kraj pa vozim na drugi kraj grada do nekog World Trade Center-a (možeš mislit). Tamo još 1 ATM koji nisam vidio ni na slici, ima 10 opcija na njemu a veličinom izgleda da unutra ne stane 5 centi. Još jedna mana, nema ni WIRELESS-a na toj poziciji ili je signal slab pa sam ko majmun držao mobitel u zraku i vadio 20 hebenih eura iz bankomata jer je i taj bio prazan... sramota...

Hvala bogu, samo 15km udaljen Petrol ima isto taj ATM pa sam eto tamo na kraju dignuo lovu i to mi je sve pljunulo po 20€ , nemoš vjerovat...

Poanta priče: IZBRIŠITE SA KARTE ATM U HOTELU SLON !!!


EDIT: Zaboravio sam napomenuti da je na svakom bankomatu FEE 10%, a ne 4.2 ili 5% kako lažete po stranicama.

baš nam je žao, da si pred 2 dana završio svoju posjetu u Ljubljani na takav način.
naveo si sve druge operatorje u Ljubljani koji hendlaju nakup i prodaju bitcoina, samo nas, Bitnik https://bitnik.eu/en/, nisi našao, šta nas čudi, jer so svi naši BTMji (okupno 5, od toga jedan 2-way) na listi CoinATMradar-a.

za info: naš 2-way BTM je u prostorima Kino Šiške, ovdje je link do infa za lokaciju (do pola sata moguče je parkirati zastonj izpred Kina Šiške direktno): http://coinatmradar.com/bitcoin_atm/856/bitcoin-atm-lamassu-ljubljana-kino-siska/
Na svim našim avtomatima fee je 4,2%. Cjena prikazana na displejima je konačna. Za nakup i prodaju bitcoina imamo limit na transakciju EUR 4.990,- (bankomat će ti izplačat u EUR 50,- i EUR 20,- nominaciji bankovca)

ako ti se posjeta u gradu nije totalno zagadila, onda te sljedeći put vabimo, da dođeš kupiti ili prodati bitcoine na naš BTM. Možeš nas i kontaktirati prije posjete ako želiš unaprijed prevjeriti stanje, tako da tvoja posjeta neče bit uzalud.

Naš broj je +386 1 777 42 43 i naš mail : info@bitnik.eu



Hvala puno. Sledeći put nazovem da pitam i dolazim u kino Šiška  Wink

            ▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
     ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀



.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses .100% original codebase.
  Superfast with .30 seconds instant finality.
  Tested .5000 tx per block. on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
minimalB
Donator
Hero Member
*
Offline Offline

Activity: 674
Merit: 522


View Profile
March 21, 2016, 10:59:43 PM
 #712

Bitcoin predavanje z delavnico v Kinu Šiška (Ljubljana):
http://www.kinosiska.si/drugo/bitnik-bitcoin-predavanje-z-delavnico

4.4.2016 ob 18:00, vstop prost.
bitnikeu
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 0


View Profile WWW
March 22, 2016, 10:43:54 AM
 #713

Bitcoin predavanje z delavnico v Kinu Šiška (Ljubljana):
http://www.kinosiska.si/drugo/bitnik-bitcoin-predavanje-z-delavnico

4.4.2016 ob 18:00, vstop prost.


super. se vidimo Smiley
Sm00kew
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
March 22, 2016, 09:37:28 PM
 #714

@minimalB     Se je naberal v meni že nekaj časa  Tongue

Glede dogodka v kino šiška pa me zanima kakšna bo to delavnica in kaj se bo na njej delalo?

❘|❘ ICONOMI  Fund Management Platform
bitnikeu
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 0


View Profile WWW
March 23, 2016, 01:15:14 PM
 #715

@minimalB     Se je naberal v meni že nekaj časa  Tongue

Glede dogodka v kino šiška pa me zanima kakšna bo to delavnica in kaj se bo na njej delalo?

Tematika delavnice bo predvsem odvisna od znanja in želj udeležencev. Tule smo napisali nekaj več o tem:
https://bitnik.eu/bitnik-in-kino-siska-bitcoin-predavanje-z-delavnico/

Predlogi so zelo dobrodošli!
z0n0
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1006



View Profile
March 23, 2016, 01:51:48 PM
 #716

Verjetno že vprašano/odgovorjeno ampak...kako najlažje/najhitreje pretvorim Tether (USDT) v EUR na svoj bančni račun?
Še bolje, če je možno, kako spravim na PayPal/Neteller/Skrill?

Hvala, lp.
Sm00kew
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 100


View Profile
March 23, 2016, 07:53:53 PM
 #717

@minimalB     Se je naberal v meni že nekaj časa  Tongue

Glede dogodka v kino šiška pa me zanima kakšna bo to delavnica in kaj se bo na njej delalo?

Tematika delavnice bo predvsem odvisna od znanja in želj udeležencev. Tule smo napisali nekaj več o tem:
https://bitnik.eu/bitnik-in-kino-siska-bitcoin-predavanje-z-delavnico/

Predlogi so zelo dobrodošli!

Odlično, hvala. Se bom potrudil udeležiti in povabit še več ljudi.

❘|❘ ICONOMI  Fund Management Platform
Mirkoca
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 37
Merit: 0


View Profile
March 27, 2016, 04:45:02 AM
 #718

@minimalB     Se je naberal v meni že nekaj časa  Tongue

Glede dogodka v kino šiška pa me zanima kakšna bo to delavnica in kaj se bo na njej delalo?

Tematika delavnice bo predvsem odvisna od znanja in želj udeležencev. Tule smo napisali nekaj več o tem:
https://bitnik.eu/bitnik-in-kino-siska-bitcoin-predavanje-z-delavnico/

Predlogi so zelo dobrodošli!

Jaz bi predlagal, da se del predavanja posveti vlogi BTC in ostalih primernih valut pri kriminalu in organiziranem kriminalu.
Anonimnost plačil, denarnice, nakazil itd, že pridobivajo na razsežnostih in seznanjajo z kriptovalutami tudi ljudi, ki se načelno s tem ne bi nikoli ukvarjali. In to je zelo slaba reklama.
Samo primer Železnic; želimo toliko BTC ali nastavimo bombo na vlak, primer zdravstvenega doma; zaklenjene datoteke, odkup ključa v BTC.

Kakor osebno rad trgujem z kriptovalutami, pa se močno bojim, da bo oblast zaradi takih in podobnih dogodkov nekoč (kmalu?) dvignila glavo in označila vse menjalnice za nelegalne, prav tako tudi trgovanje na njih in seveda vse povezane transakcije, kajti prvi in zadnji je le vedno FIAT in nobena težava ni za Nemško banko, da naprimer Kraknu odpove gostoljubje, če se ECBju to zazdi pametno in primerno. Ah ja, in dan kasneje še GB d.d. Bitstampu in tako po vrsti naprej.

amacar1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 707
Merit: 501


View Profile
March 28, 2016, 10:35:11 AM
 #719

Kupi na krakenu/bitstampu pa je, razen če si pripravljen dat 15%+ feeja.
Febo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1288



View Profile
March 28, 2016, 06:40:23 PM
 #720

Pozdravljeni - sem nov tukaj. Zanima me, če kdo vse za kako varianto nakupa BTCjev z PayPal računom? Gledal že na LocalBitocins, ampak glede na to da sem nov dvomim da bi kdo trgoval tam. Neki sem bral z virwox, ampak so limiti dnevni pa fees se kr nabere s tem sem pa tja trejdanjem iz enega v drugo.

mislim da je z virwoxom konc. tam se je dalo z paypalom ampak si plačal  super provizijo ker si moral najprej zamenjat v secondlife lindens.

Paypala se vsi otepajo ker lahko prekineš in če boš na temule forumu oglaševl da kupuješ bitcoin in bi plačal z paypalom, in imaš nov račun te bodo hitro označili za scamerja.

Local bitcoins ti bodo prodali BTCje če boš plačal z Evri. 

Edin način je da najdeš nekoga ki bi želel nekje nekaj kupiti in se da z paypalom pa ima Bitcoine, pa ti pošlje BTCje ko opraviš nakup zanj.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!