Bitcoin Forum
May 10, 2024, 12:57:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: TİYATRO  (Read 801 times)
Hygiena1948
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 07:03:51 PM

Yani ben tiyatro severim fakat sinemada daha çok emek olduğunu tahmin ediyorum çok fazla kez çekim yapılıyor kurgu ses efekt vs çok daha uğraşlı bir iş kesinlikle tiyatroya da gidilmeli fakat sinema ayrı bir keyif ayrı bir tutku
1715345870
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715345870
Reply with quote  #2

1715345870
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715345870
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715345870
Reply with quote  #2

1715345870
Report to moderator
Ferstly92
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 28, 2017, 07:25:53 PM

Çok fazla tiyatro stand-up tarzı reality showlar tarzı canlı oyunlara programlara katılan biri olarak gerçekten eğlenceli ve sinemaya taş çıkaracak kadar başarılı olduğunu belirteyim fakat ne yazık ki tiyatroyu günümüzde biraz daha üst kesime ithaf ediyorlar ve sinema daha çok seviliyor.
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
October 28, 2017, 09:20:37 PM

Sanatı film veya tiyatro olarak görmüyorum sadece ki filmlerde pek de sanatlık birşey kalmadı açıkcası,
Ülkemizde sanata verilen değer ortada malesef

KingSlayerBrothers
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 10

View Profile
October 29, 2017, 04:07:40 AM

Taa lise zamanlarında edebiyat hocam ödev vermişti . Bir tiyatro oyununa gidip izleyip özetini çıkartıcaktım . Bana tiyatro alışkanlığını o kadın aşıladı .
O günden beri işten fırsat bulduğum zamanlarda hep gidiyorum tiyatroya. Öğrenci olduğumdan dolayı biletleri de gerçekten çok uygun fiyatlara alabiliyorum . En önlerde oturup, oyunu izlemek, zihnimi boşaltıp bir şeylere odaklanmak gerçekten çok hoşuma gidiyor . Tamam sinemaya da gidin ama ara sıra tiyatroyuda tercih edin arkadaşlar . İnanın o oyuncular da boş koltuklara karşı oynadıkları zaman moralleri bozuluyor.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN (https://bitvest.io/)
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
October 29, 2017, 04:11:27 AM

Tiyatro her zaman daha zor, anlamlı ve izlemesi daha zevkli olmuştur benim için. Sinema filmleri uzun uğraşlar sonucu ortaya çıksa da defalarca yapılan çekim ve kayıtlardan sonra sofraya konuluyor. Tiyatro dediğin canlı performans, anlık gösteri.. Bence bunun farkına varsa halkımız bence izleyici kitlesi de yükselir..

miraekiz
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 29, 2017, 10:03:06 AM

Artık eskisi gibi tiyatroya önem verilmiyor. Keşke verilse katılımlar atiyatroda sahne alacak kişiler pek yok. Ama herzaman için tiyatro daha önde tutulmalıdır bence. Çünkü harcanan emek daha fazla.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Levazimatci
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 29, 2017, 07:31:25 PM

Gün geçtikçe değerini kaybediyor. Aslında bunun nedenide bizden kaynaklı.  İş hayatınız başka şeyler derken yer ayıramıyoruz böyle sosyal etkinliklere. Konserlere tiyatrolara bir türlü zamanımız olmuyor. Fakat tiyatro film ya da diziden daha iyi. Ve daha çok emek isteyen bir iş. Çünkü sahnede o an ne yaparsan o tekrardan yapma gibi bir seçeneğin yok.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
October 29, 2017, 07:47:03 PM

yanarım yanarım onca yıl ankarada kaldım bir kere erdal beşikçioğlunun bir delinin hatıra defterine gitmediğime yanarım.

İnsanların bilet alabilmek için geceden sıraya girdiği o muhteşem oyun... Biletleri karaborsaya düşen bir tiyatroydu gerçekten Cheesy
Devlet tiyatroları gibi bir nimet elimizde bulunuyorken - hala zamanımız varken - mutlaka gidilmeli. Yakın zaman içerisinde dt de kapatılacak gibi görünüyor bu ülkede. Defalarca konuşuldu ve malesef konuşulan şeyler kısa süre içerisinde gerçek oluyor...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 29, 2017, 08:35:22 PM

Okul yıllarında gitmiştim tiyatrodaki heyecan hiç birinde yok  hem oyuncunun tavırları mimikleri konuşması insanı etkiliyor o an ki heyecanı yaşıyosun sinemada izle geç öantıgı ama şimdi bulunduğum ilde tiyatro pek yok açıkcası uygun zaman ve mekan olursa gitmek isterim
Alanay
Full Member

Activity: 161
Merit: 100

View Profile
October 30, 2017, 03:54:56 PM

Tiyatro mu kaldı ülkede sanat mı millet cumali ceber recep ivedik izliyor

poyrazz52
Member
**

Activity: 96

View Profile
October 30, 2017, 08:55:44 PM

Tiyatroyu pek takip eden birisi değilim ama hayalim olan bir delinin hatıra defterini kaçırdığıma hala bin pişmanım. Erdal beşikcioğlu'nu vincin üzerinde oynarken izlemek süper olurdu.

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
October 30, 2017, 09:02:01 PM

Hem özel tiyatrolar hem de devlet tiyatroları oyunları olarak izleyecek çok fazla tiyatro seçeneğimiz var aslında. Özel tiyatroların fiyatları mecburen pahalı, kendilerini dahi döndüremiyorlar yoksa.
Özelde 40-50 tlden başlayan oyunların yanında dtnin 5-10 tllik bilet ücretleri çok çok uygun kalıyor. Keşke tiyatro kültürümüz biraz daha gelişse, salonlar boş kalmasa da özel tiyatrolar da fiyatlarını aşağı çekebilse.
Televizyonlarda boy gösteren "gerçek" oyuncuların hepsi zaten bir yandan da özel tiyatrolarda görev alıyor

mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
October 30, 2017, 10:18:46 PM

Aslinda sinemadn iyi tiyatro ama oyunculuklar iyiyse tabi
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: