Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:57:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Bu godomanlar ne zaman insanlığı öğrenecek?  (Read 478 times)
Republicofizmir (OP)
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 04:47:25 PM

Geçen bi restaurantta konuşmasını bile bilmeyen bir para babası, garsonu azarladı.
Çocuk daha 20 yaşında bile değil, o an yemek bıçağını adama saplamak istedim, parasıyla insanlık satın alabilse keşke.
Size de denk geldi mi böyle?
1714928269
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714928269
Reply with quote  #2

1714928269
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714928269
Hero Member
*

Ignore
1714928269
Reply with quote  #2

1714928269
Report to moderator
1714928269
Hero Member
*

Ignore
1714928269
Reply with quote  #2

1714928269
Report to moderator
1714928269
Hero Member
*

Ignore
1714928269
Reply with quote  #2

1714928269
Report to moderator
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
October 30, 2017, 04:52:00 PM

çok fazla varlar bu tip insanlar ülkede nerdeyse istanbulun heryerinde böyle tipler var bu bizim zenginliği dahi kaldıramadığımızı gösteriyor bence insan olmayıda yakında öğrenirler  inşalah
lazcemal
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
October 30, 2017, 04:58:51 PM

bir sürü ipsiz sapsız zengin türedi son 10 yılda. istanbul bunlarla dolu malesef.
Yasin46
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
October 30, 2017, 08:00:36 PM

Adı üstünde godaman anladın sen onu Cheesy ancak ve ancak ceblerinde para kalmadığı zöğrenecekler maalesef;çünkü parayı elinde tutan herşeyi elinde tuttuğunu,her şeyi doğru yaptığını sanıyor.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
October 30, 2017, 10:47:05 PM

Bilmiyorum gorurumuyuz o gunleri,parayla alakasi yok aslinda mesele özde bitiyor adamin özü bu demekki
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
October 30, 2017, 11:11:16 PM

Para olunca ciğeri beş para etmez adamlar kral oluyor bizim ülkede. Yetiştirilme tarzımızdan mıdır yoksa gerçek anlamda insanlar yoksulluk seviyesinin altında yaşadıkları için midir bilmiyorum ama parayı bulanın götü kalkıyor.
zenfon6
Member
**

Activity: 148

View Profile WWW
October 30, 2017, 11:22:33 PM

her zaman görgüsüz cahil bir toplumduk ancak şu 15 yılda her türlü pislik tavan yaptı...bu toplumdan asla ümidim yok..elime fırsat geçtiği anda avrupaya gideceğim..çağdaş medeni toplumda yaşamak benim de hakkım

sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
October 31, 2017, 06:59:08 AM

Bir test dünyası be kardeşim o godoman o parasıyla test ediliyor o garip kardeşimiz ise o orospu çocuğuyla.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
October 31, 2017, 07:03:27 AM

Bir test dünyası be kardeşim o godoman o parasıyla test ediliyor o garip kardeşimiz ise o orospu çocuğuyla.

Sabah sabah otobusde guldum yanimda ki abide deli sanmadiysa beni iyi Smiley
seje
Sr. Member

View Profile
October 31, 2017, 07:08:47 AM

her zaman görgüsüz cahil bir toplumduk ancak şu 15 yılda her türlü pislik tavan yaptı...bu toplumdan asla ümidim yok..elime fırsat geçtiği anda avrupaya gideceğim..çağdaş medeni toplumda yaşamak benim de hakkım
Simdi size aslinda sunu demek isterim; ebenin amina kadar yolun var o medeni toplum dedin picler sabahlara kadar icip birbirlerinin karisini durtuyor ve cagdaş dedigin adamlarda insalik dan cok hayvanlik baska baska sekillerle tavan yapmis durumda almanya da 5 sene kalmis biri olarak yaziyorum bunlari...
Ama demiyorum.. Yani bize yakismaz bu tur konusmak.. Arkadasım insan milletiyle bastığı topraklarla var olur vucud bulur vatan o yuzden de kutsaldır.. Yani baska bir yere gitmekden cok bize düşen gorev ilk kendimizi düzeltmek sonra ise çevremizde ne olursa olsun onları uyarmak olmalidir.. Kalbini kirmak icin yazmadim bu tarz mevzulara biraz hassasiyetim var da...
firestarter7
Newbie
*

Activity: 39

View Profile
October 31, 2017, 07:29:12 AM

Simdi size aslinda sunu demek isterim; ebenin amina kadar yolun var o medeni toplum dedin picler sabahlara kadar icip birbirlerinin karisini durtuyor ve cagdaş dedigin adamlarda insalik dan cok hayvanlik baska baska sekillerle tavan yapmis durumda almanya da 5 sene kalmis biri olarak yaziyorum bunlari...
Ama demiyorum.. Yani bize yakismaz bu tur konusmak.. Arkadasım insan milletiyle bastığı topraklarla var olur vucud bulur vatan o yuzden de kutsaldır.. Yani baska bir yere gitmekden cok bize düşen gorev ilk kendimizi düzeltmek sonra ise çevremizde ne olursa olsun onları uyarmak olmalidir.. Kalbini kirmak icin yazmadim bu tarz mevzulara biraz hassasiyetim var da...

Öncelikle sanki burada kimse kimseyi aldatmıyor değil mi? Kocasını aldattığını gördüğü için çocuğunu öldüren falan yok hani? Sözde müslüman olan amcası, abisi, babası tarafından tacize, tecavüze uğrayan? İçme kısmına gelince çoğu yerde saat 10dan sonra satılmıyor zaten sabaha kadar içemeyebiliyor insanlar.

Ülkede hukuk taraflı işliyor, imamın ordusu kitabını yazan adam neredeyse 1 yıldır fetöden tutuklu şaka gibi. Sağlık desen özelin hükmünde. Ülkenin büyük kısmı çalıştığının karşılığını alamıyor, 5 kuruş kazanan 3 kuruş vergi ödüyor ama milletin a... koyacağız diyen adamın yüzlerce milyon lira vergi borcu siliniyor. Okuyanların çoğu boşuna okuyor mesela, şirket kurup yolsuzluk yapmadıkları, yandaş olmadıkları sürece fazla miktarda para kazanmaları zor. Kalbinizi kırmak için yazmadım ama benim de bu konularda hassasiyetim var.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
October 31, 2017, 07:55:28 AM

insan olanlar zaten godoman olamıyor. godoman olmak için insanlığı kaybetmek gerekiyor.
erdemyolcu
Member
**

Activity: 94

View Profile
October 31, 2017, 09:15:40 AM

Godoman olmaya gerek yok, kafelere gidin bolca kendini bir halt sanan saftirikler görebilirsiniz. 3 lira çaya verecek havası 1500 Smiley

❘|❘ NEUFUND — Re-Imagine ICOs  ❘|❘ JOIN THE ICBM | JOIN THE DISCUSSION
seje
Sr. Member

View Profile
October 31, 2017, 09:37:13 AM

Öncelikle sanki burada kimse kimseyi aldatmıyor değil mi? Kocasını aldattığını gördüğü için çocuğunu öldüren falan yok hani? Sözde müslüman olan amcası, abisi, babası tarafından tacize, tecavüze uğrayan? İçme kısmına gelince çoğu yerde saat 10dan sonra satılmıyor zaten sabaha kadar içemeyebiliyor insanlar.

Ülkede hukuk taraflı işliyor, imamın ordusu kitabını yazan adam neredeyse 1 yıldır fetöden tutuklu şaka gibi. Sağlık desen özelin hükmünde. Ülkenin büyük kısmı çalıştığının karşılığını alamıyor, 5 kuruş kazanan 3 kuruş vergi ödüyor ama milletin a... koyacağız diyen adamın yüzlerce milyon lira vergi borcu siliniyor. Okuyanların çoğu boşuna okuyor mesela, şirket kurup yolsuzluk yapmadıkları, yandaş olmadıkları sürece fazla miktarda para kazanmaları zor. Kalbinizi kırmak için yazmadım ama benim de bu konularda hassasiyetim var.
Bilakis kalp kırılmasından ziyade yorumunuza katiliyorum.. Benim demek istedigim memleketimizi terk ederek bunların halolmayacağı yoksa bu memlekette pislik elbette var hatta dediklerinizden de fazlasi.. Ama biz duzeltmeliyiz biz memleketimizi terk etmemeliyiz benim derdim bu...
Republicofizmir (OP)
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
October 31, 2017, 11:48:26 AM

Onlara da böyle davranan vardır umarım tek dileğim bu
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 31, 2017, 01:55:31 PM

Söylediğiniz godomanlar kültürel ve eğitim olarak düşük nefret tohumlarıyla büyüyen sonradan görme insanlar oluyor bunun insanlıkla falan alakası yok.
korgeneral
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
October 31, 2017, 10:43:15 PM

olmazmı hocam onlardan son zamanlarda heryerde vara kibirleri suratlarına vurmuş insanlıktan yoksun kağıt zenginleri boşuna dememişler ama böbürlenme padişahım senden büyük ALLAHvar..
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 01, 2017, 12:29:15 AM

o tarz tiplere bende ayar oluyorum sonradan görme tipitipler

trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 01, 2017, 12:35:09 AM

godomanlara özgü değil aslında. biraz üç beş kuruş sahibi olunca insanlar (sözde insanlar) değişik hallere bürünüyor. kafe işlettiğim sıralarda içtiği 2 çay bir su bıraktığı 5 lira ama üzerindeki havaya baksan mekanı kapatmış sanırsın. tamamen insan olamamışlıkla alakalı bir durum.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
November 01, 2017, 12:42:56 AM

insanlık eksik olunca böyle durumlar ortaya çıkıyor işte. para çok önemli değil para babası olur çalışanını azarlar 3 5 lirası olur adam değildir bi kafeye gittiği zaman orada ki çalışanı azarlamaya çalışır. egosunu tatmin eder.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
November 01, 2017, 05:06:02 AM

Geçen bi restaurantta konuşmasını bile bilmeyen bir para babası, garsonu azarladı.
Çocuk daha 20 yaşında bile değil, o an yemek bıçağını adama saplamak istedim, parasıyla insanlık satın alabilse keşke.
Size de denk geldi mi böyle?

Her gün denk geliyor. Kolejde çalışan bir öğretmen olduğum için , bu zengin , görgüsüz insanlarla sürekli muhatap oluyorum. Paralarıyla bizim ruhumuzu satın aldıklarını düşünüyorlar . Utanmasalar akşam evde çocuklarına bakıcılık da yaptıracaklar. Bu tiplerin yetiştirdikleri çocuklarda böyle. Ne yaparsanız yapın , ne kadar eğitmeye çalışırsanız eğitin baba ve annelerinden aldıkları terbiyeyi bir türlü bırakamıyorlar.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
cazador
Member
**

Activity: 69

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
November 01, 2017, 06:14:18 AM

Son zamanlarda o kadar arttı ki özellikle arap ülkelerinden gelen zengin tipler var onlara sinir oluyorum ben özellikle Angry

burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 01, 2017, 12:37:07 PM

İstanbul maalesef bu tip sonradan görme ve insanlık yoksunu birçok yaratığı bünyesinde barındırıyor. Geldiğimiz hal bence çok üzücü.. :/

Nboramir
Sr. Member

Activity: 538

View Profile
November 01, 2017, 12:41:56 PM

zenginlik normal karşılanmaya başladığında godomanlarda seslerini kısmayı öğrenecektir ama tabiki mümkün değil gibi bu durum
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: