Bitcoin Forum
April 25, 2024, 09:35:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: Česko-Slovensko (Czech republic & Slovakia)  (Read 41867 times)
unpack
Member
**
Offline Offline

Activity: 292
Merit: 10



View Profile
July 28, 2018, 02:39:56 PM
 #161

Hm no ved všímam si, inak čo sa ešte oplatí sledovať okrem tohto fóra a spomínaných FB skupín? Chcelo by to možno aj nejaký kvalitný web s krypto novinkami, lebo taký som zatiaľ na SK scéne asi ani nenašiel

Právě stránka kryptonovinky bodka sk (nevím, jaké jsou podmínky sdílení odkazů, tak raději takhle), perfektní slovenská stránka, denně si na ní čtu.

Díky za tip, koukal jsem a vypadá to hodně luxusně  Smiley Hlavně ty poslední články jsou fakt čtivé, zlepšils mi náladu draku Grin

Nemas vubec za co, ty krypto zpravy dne jsou sem tam dobre, ale nekdy nic nerikajici spekulace, jako posledni s Bitcoinem a 50.000 $.
1714037719
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714037719

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714037719
Reply with quote  #2

1714037719
Report to moderator
1714037719
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714037719

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714037719
Reply with quote  #2

1714037719
Report to moderator
1714037719
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714037719

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714037719
Reply with quote  #2

1714037719
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Paul95
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
August 23, 2018, 05:27:55 PM
 #162

Hm no ved všímam si, inak čo sa ešte oplatí sledovať okrem tohto fóra a spomínaných FB skupín? Chcelo by to možno aj nejaký kvalitný web s krypto novinkami, lebo taký som zatiaľ na SK scéne asi ani nenašiel

Právě stránka kryptonovinky bodka sk (nevím, jaké jsou podmínky sdílení odkazů, tak raději takhle), perfektní slovenská stránka, denně si na ní čtu.

Díky za tip, koukal jsem a vypadá to hodně luxusně  Smiley Hlavně ty poslední články jsou fakt čtivé, zlepšils mi náladu draku Grin

Nemas vubec za co, ty krypto zpravy dne jsou sem tam dobre, ale nekdy nic nerikajici spekulace, jako posledni s Bitcoinem a 50.000 $.

Ta webovka je hodně dobrá, akorát ty spekulace tam jsou dost časté a v podstatě bych tyhle články mohl produkovat já sám s mými predikcemi, což moc nepoví.

S.E.D.O.
Document management system based on blockchain
WHITEPAPER | ANN | WEB | DISCORD | TWITTER | FACEBOOK | TELEGRAM
|
knolix
Member
**
Offline Offline

Activity: 176
Merit: 10

MeVu


View Profile WWW
August 23, 2018, 06:13:18 PM
 #163

Hm no ved všímam si, inak čo sa ešte oplatí sledovať okrem tohto fóra a spomínaných FB skupín? Chcelo by to možno aj nejaký kvalitný web s krypto novinkami, lebo taký som zatiaľ na SK scéne asi ani nenašiel

Právě stránka kryptonovinky bodka sk (nevím, jaké jsou podmínky sdílení odkazů, tak raději takhle), perfektní slovenská stránka, denně si na ní čtu.

Díky za tip, koukal jsem a vypadá to hodně luxusně  Smiley Hlavně ty poslední články jsou fakt čtivé, zlepšils mi náladu draku Grin

Nemas vubec za co, ty krypto zpravy dne jsou sem tam dobre, ale nekdy nic nerikajici spekulace, jako posledni s Bitcoinem a 50.000 $.

Ta webovka je hodně dobrá, akorát ty spekulace tam jsou dost časté a v podstatě bych tyhle články mohl produkovat já sám s mými predikcemi, což moc nepoví.

Mi se líbí, fakt jsem rád že jsem ji našel, čtu každej den  Smiley Pěkně to zlepšuje gramotnost a ponětí o krypto jako takových, spekulace vidíš i tu všude možně a taky se tomu člověk nevyhne

optimusprimalh
Member
**
Offline Offline

Activity: 141
Merit: 10

The Intelligent Retail Currency


View Profile
August 24, 2018, 06:23:02 PM
 #164

Mě by zajímala jedna věc - pokud je tady někdo aktivní - znáte někdo úspěšné ICO české či slovenské? Nevím, jak to dohledat, moc možností mě nenapadá.

Ⓞ fluzcoin Ⓞ ███  █    Telegram   Twitter   █  ███  Ⓞ fluzcoin
█  █ █  █  The Intelligent Retail Currency █  █ █  █ 
Backed up by global retailers Legally compliant Non-speculative
unpack
Member
**
Offline Offline

Activity: 292
Merit: 10



View Profile
August 25, 2018, 10:16:07 AM
 #165

Mě by zajímala jedna věc - pokud je tady někdo aktivní - znáte někdo úspěšné ICO české či slovenské? Nevím, jak to dohledat, moc možností mě nenapadá.

Signals.network bylo poměrně úspěšné ICO ale ta cena je v současnoti strašná až otřesná, to doteď nechápu jak moc to kleslo ta hodnota tokenu.
matousch
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
September 05, 2018, 11:19:10 AM
 #166

Já bych pro začátek navrhnul upravit název vlákna v části Czech republic na Czechia (Czechia & Slovakia). Tím se dá elegantně najevo, že zde používáme správné názvosloví a umíme opravovat staré zaběhnuté chyby.
matousch
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
September 05, 2018, 12:22:17 PM
 #167

Právě probíhá brutální propad všech zásadních kryptů o více než 10% za poslední 3 hodiny. Kdo nesleduje trhy v reálném čase, tak se to začíná hodně hýbat bez nějakého zřejmého důvodu.
kryptomaniak
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
September 30, 2018, 07:15:36 AM
 #168

Představuji Vám zajímavý investiční projekt BTCfond, který najdete na stránkách www.btcfond.com. Jak už název napovídá, jedná se o Bitcoinový fond. Založila ho skupinka nadšených kryptonadšenců a jejich hlavním cílem je propagace Bitcoinu a jiných kryptoměn.

Vymysleli a zprovoznili zajímavý motivační systém. V BTCfondu najdete dva druhy zhodnocení. Pasivním vkladatelům nabízí 2% p.m. (per mensem, úrok za 1 měsíc) a lidem, kteří budou aktivní v osvětě kryptoměn nabízí trojnásobek, tedy 6% p.m.

Uživatelé, kteří chtějí získat měsíční zhodnocení 6%, musí vyvíjet aktivitu. Přesněji propagační aktivitu ohledně BTCfondu a kryptoměn obecně, konkrétně psát inzeráty, vkládat články na blogy, přispívat do diskuzí a fór apod. Tedy jednoduché činnosti, které zvládne prakticky každý počítačově gramotný člověk.

Protože vklady a výběry probíhají přes Bitcoin, musí se případní zájemci o investici naučit pracovat s Bitcoinem, založit si BTC peněženku, vyzkoušet směnárny apod. Když tedy propagujete BTCfond, propagujete tím i kryptosvět.

Protože je Bitcoin hodně volatilní a nové lidi by to mohlo odradit, je samotný fond vedený v Kč, tedy funguje jako stablecoin (podobně jako Tether). Bitcoin se využívá pouze na vklady a výběry z/do fondu.

Důkazy o vaší propagační aktivitě ukládáte ve svém profilu. Každá reklamní aktivita je jinak bodově ohodnocena (např. inzerát, fórum atd za 1 bod, článek za 10 bodů atd). Vždy když vložíte novou aktivitu, získáte body aktivity, což vám zaručuje pro daný den poměrnou část z 6% měsíčního zhodnocení. Po půlnoci se zhodnocení připočte k vašemu zůstatku a sníží se vám číslo aktivity o 1 bod. Dokud budete vyvíjet aktivitu a udržovat své číslo aktivity nad 0, budete mít 6%. Pokud po půlnoci bude vaše aktivita na 0, pak získáváte za daný den 2%. Stačí pak kdykoliv zase začít propagovat BTCfond a zvýšíte si opět své zhodnocení.

Další informace najdete na stránkách www.btcfond.com.
sancrox
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 0


View Profile
October 30, 2018, 11:16:26 AM
 #169

Sorry, trosku sa mi skomplikovala situacia a nemam na dokoncenie cas. No release noveho BCT annu je uz po deadline, takze asap to odtialto zmizne.

EDIT: btw ja tento BCT ann neprekladam do CZ/SK, ale vytvaram v EN.
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
November 01, 2018, 08:48:21 AM
 #170

Sorry, trosku sa mi skomplikovala situacia a nemam na dokoncenie cas. No release noveho BCT annu je uz po deadline, takze asap to odtialto zmizne.

EDIT: btw ja tento BCT ann neprekladam do CZ/SK, ale vytvaram v EN.
Dobre no, ale nepatrí to sem, lebo tu by mali byť lrn příspevky v češtine alebo slovenčine.
Robíš to kvoli bounties alebo?
sancrox
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 208
Merit: 0


View Profile
November 05, 2018, 08:12:24 AM
 #171

Sorry, trosku sa mi skomplikovala situacia a nemam na dokoncenie cas. No release noveho BCT annu je uz po deadline, takze asap to odtialto zmizne.

EDIT: btw ja tento BCT ann neprekladam do CZ/SK, ale vytvaram v EN.
Dobre no, ale nepatrí to sem, lebo tu by mali byť lrn příspevky v češtine alebo slovenčine.
Robíš to kvoli bounties alebo?

Som clenom teamu, avsak pre osobne problemy som musel na chvilku pauznut krypto svet. Tento tyzden ale opat pokracujem.
jt byte
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 994
Merit: 500



View Profile
December 02, 2018, 02:21:20 PM
 #172

Sorry, trosku sa mi skomplikovala situacia a nemam na dokoncenie cas. No release noveho BCT annu je uz po deadline, takze asap to odtialto zmizne.

EDIT: btw ja tento BCT ann neprekladam do CZ/SK, ale vytvaram v EN.
Dobre no, ale nepatrí to sem, lebo tu by mali byť lrn příspevky v češtine alebo slovenčine.
Robíš to kvoli bounties alebo?

Som clenom teamu, avsak pre osobne problemy som musel na chvilku pauznut krypto svet. Tento tyzden ale opat pokracujem.
Nechceš sa s nami poděliš o nejaké info? Dostáváš niečo za to byť členom týmu? Ako si sa k tomu vobec dostal?
Díky za odpoveď.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!