Bitcoin Forum
June 19, 2024, 08:50:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][SALE] BABB - Blockchain Temeline Sahip Banka Hesabı- Ön Satış Aralık 2017  (Read 1887 times)
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
January 19, 2018, 08:15:38 PM

Kolay bir şekilde hardcap yapamaz bence ama 2 sefer ico süreci olacak bazı km taşlarını oturtmadan bütün parayı toplamak istemiyorlar buda takdir edilecek birşey bunun benzerinin titaniumda da gördüm onlarda kendi tokenlerini toplulugun oyları sayesınde kilitlerini açabilecekleri şekilde yaptılar.

Amaçları sadece para toplamak olmayan projelere olan güvenim benim diğer projelere oranla çok daha fazla oluyor.Ico sürecine katılmayı plandığım projelerden biri ama bir miktar daha ekibi araştırmak istiyorum. Smiley

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
January 20, 2018, 09:46:58 AM

Bence de çok güzel yerinde bir karar olmuş ama banka projelerinden artık tiksinti geldi bu kadar çok banka projesi ve hiçbiri aktif olarak kullanılmıyor. STK videosu çok samimi ama ne derece doğru orası tartışılır, o pos makinelerini kim uretıyor acaba çok şey askıda
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
January 24, 2018, 06:52:55 AM

Hangi borsalara gireceği ve ne zaman gireceği ile ilgili bir bilgi var mı?
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
January 24, 2018, 08:00:24 AM

Pre-sale'de 10 milyon dolar tutarında yatırım toplayarak token satışlarıyla beraber bu işi hardcap yaparak tamamlayacaklarını kanıtlamış oldular. Ben Babb'ın hem yatırımcısının hemde ödül katılımcısının yüzünü güldüreceğine inanıyorum.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
January 24, 2018, 04:11:32 PM

Böyle bir bilgiyi veren bir ico gördünüzmü acaba, ben daha önce ico başlamadan veya bitmeden bu şekilde bilgi veren hiç bir icoyu görmedim. Sizinde gördügünüzü sanmıyorum.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 24, 2018, 06:32:02 PM
Merited by DarkXen (1)

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 24, 2018, 06:34:03 PM

https://www.facebook.com/getbabb/videos/1995312000682993/?hc_location=ufi
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
January 24, 2018, 08:13:27 PM

Paylaştığınız video anladığım kadarıyla 9 Ocak tarihine ait.Bu arada Babb ön satışta topladığı rakamdan anladığım kadarıyla normal satışın başladığı ilk gün hardcap yapabilecek potansiyele sahip.Bundan dolayı katılmayı düşünüyorum.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
January 25, 2018, 08:41:13 AM

Böyle bir bilgiyi veren bir ico gördünüzmü acaba, ben daha önce ico başlamadan veya bitmeden bu şekilde bilgi veren hiç bir icoyu görmedim. Sizinde gördügünüzü sanmıyorum.

Evet çok gördüm. bancor mesela, daha ico döneminde bittrex ile anlaştığını ve ico bitinden 1 ay içerisinde gireceğini duyurmuştu, girdi. atlant aynı şekilde yobitle anlaşmayı ico sürecinde duyurmuştu. hdac, ico daha başlamadan sanırım, ya da ico döneminde, mart ayında korede açılacak yeni bor borsaya gireceğini duyurdu, dexxo gibi bişeydi adı hatta daha açılmadı. mutlaka bu tarz bir bilgi verilmeli ve vermiş olabilirler diye düşünüyorum.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 25, 2018, 08:50:29 AM

banka hesabı denmiş ama aslında sadece bir kriptopara cüzdanının biraz şekil verilmiş mobil uygulaması. yani bir şeye banka hesabı demek için swift eft gibi en temel işlemleri yapabilmem lazım değil mi. çıkaracağı kart da tam bir soru işareti. çipsiz olacak ve ne mastercard ne de visa olacak. hangi bankamatikte çalışacak ki bu kart.
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 25, 2018, 09:37:42 AM

Borsa bilgisi verilmedi diye biliyorum ben on satisa katildim ve telegram kanalindayim. Cok fazla mesaj oluyor kacirmis.olabilirim ama borsa ile alakali gorusmeler devam ediyor dediler
triclinics21
Member
**

Activity: 378

View Profile
January 25, 2018, 11:15:03 AM

Güzel projeymiş ama neden iki defa ico yapacaklar onu anlamadım yapmaları gerekn görevleri yerlerine getirmezlerse ikinci icoda insanlar satın almasınmı demek istiyorlar
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
January 25, 2018, 01:29:02 PM

Elinizde ne kadar ether, btc olursa olsun gündelik hayatta ihtiyacınız olan nakittir. Bu alanda banka hesabı, kart vs Babb ile entegre edebilecekler mi izleyip görmek lazım. Türkiye'deki hiçbir borsayı kullanmadan, yurtdışından gelen banka kartı ile ATM'den para çekmeyi gerçekten isterim. Gerçi başlıkta banka hesabı denilmiş.

ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
January 25, 2018, 10:11:49 PM

Umarım güzel bir borsa ile anlaşma yapmayı başarabilir Babb projesi uzun zamandır incelediğim bir projeydi ön satışına katılmak kısmet olmadı umarım icosuna katılmayı başarabilirim tahminime göre çok kısa bir sürede hardcap yapacaktır.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 25, 2018, 11:53:57 PM

Proje çok hoş duruyor gerek vaadettikleri gerekse tasarımları süper.Bende geçte olsa imza kampanyasına katılmaya karar verdim.Katıldığım bikaç ICO kanalında adı baya geçti.hem icoya gireceğim hemde burdan ne gelirse bekletmeyi düşünüyorum uzun vadede güzel yerlere gelebilir
CLS63
Legendary
*

Activity: 1778
Merit: 1688

View Profile
January 26, 2018, 12:16:43 AM

güzel bi proje bence. çoğu kişide imzasını görüyorum. memur kafasında olmasam oaxtan çıkıp buna girebilirdim.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
January 26, 2018, 02:11:19 AM

Proje çok hoş duruyor gerek vaadettikleri gerekse tasarımları süper.Bende geçte olsa imza kampanyasına katılmaya karar verdim.Katıldığım bikaç ICO kanalında adı baya geçti.hem icoya gireceğim hemde burdan ne gelirse bekletmeyi düşünüyorum uzun vadede güzel yerlere gelebilir

Merhaba;

Gerçekten çok güzel bir noktaya değinmişsiniz açıkcası tek kelimeyle Babb projesinin tasarımlarına bayıldım.Günümüzde projelerin içeriği kadar görselliği de ilgi topluyor ve bu görselliğe göre projeler yatırım alabiliyor. Smiley

İyi dileklerimle
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378

View Profile
January 26, 2018, 07:23:34 AM

presalede sanıyorum 10 milyon dolar topladılar ve 2 defa ico yapma kararı aldılar, yol haritasına uymazlarsa ikinci icoda topluluğun kendilerini cezalandıracaklarını düşünüyorlar ve bu şekilde prestij topluyorlar ve bence işe yarıyor
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
January 26, 2018, 10:29:02 AM

Son günlerde bende çöyle bir izlenim oluştu bu amazix ekibinin aldığı projelerde bir hype oluşuyor wepower-restart enerji-fortknoxter-babb-tatinium gibi projeler hem hardcap yapıyorlar hemde telegram kanalları yıkılıyor kalabalıktan bunda ekibin etkişi oldugunu düşünüyorum
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 26, 2018, 11:01:13 AM

Bende bu projeye güveniyorum hem imzasına hemde icosuna gireceğim arkadaşlar sağlam icolar zor bulunuyor artık bu yüzden kaçırmayın girin
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: